Toulouse FC (Francie)

Preview: SM Caen - Toulouse FC

Jen jeden jediný bod dělí Toulouse od sestupového pásma. Naposledy se mu podařilo naplno bodovat na začátku února a potřebuje už konečně zvítězit, aby se situace zdála být klidnější. Na půdě Caen by svoje ambice mohl rozhodně naplnit. Jeho soupeř je totiž v docela velkém srabu, čtyřikrát za sebou prohrál a přibližuje se červeným příčkám.
13.04. | Previews | žádný komentář

Toulouse FC - Dijon FCO 0:1

Tak jako před týdnem, i teď vsítili hráči Dijonu jenom jeden gól. Proti Toulouse měl však cenu tří bodů, což znamená, že tým vedený Mickaëlem Debévem pořád udržuje pouze těsný náskok před sestupovým pásmem.
07.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Toulouse FC - Dijon FCO

Toulouse visí těsně nad propastí. Los k němu byl ve zbývajících kolech vcelku přívětivý, takže největší adepty na Ligue 2 je třeba hledat jinde. Dijon mezi nimi také figurovat nebude, jelikož Dall’Ogliově skvadře v podstatě stačí k definitivní jistotě uhrát tři body.
06.04. | Previews | žádný komentář

Olympique Lyon - Toulouse FC 2:0

Olympique Lyon zvítězil ve večerním klání nad Toulouse 2:0 a na třetí místo nadále ztrácí dva body. Les Gones o svém triumfu rozhodli dvěma brankami už v prvním poločase. Po změně stran se sice urodilo velké množství brankových příležitostí, nicméně skóre už se nepohnulo.
02.04. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Olympique Lyon - Toulouse FC

Lyon musí odpovědět na sobotní vítězství Marseille, aby se dotáhl na svého soupeře zpět na rozdíl dvou bodů, a mohl tak stále usilovat o Ligu mistrů, kterou by si v příštím ročníku zcela určitě rád zahrál. Nynějším protivníkem mu bude Toulouse, celek, na který se domácím dlouhodobě velmi dobře daří a který aktuálně bojuje o holé přežití.
01.04. | Previews | 1 komentář

Toulouse FC - Racing Strasbourg 2:2

Ale že to na Stadium Municipal bylo hodně zběsilých závěrečných pět minut. Padly tři góly a oba celky se nakonec rozešly smírně, třebaže ještě v 88. minutě možná málokdo pochyboval o tom, že Racing Strasbourg těsný náskok uhájí.
19.03. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Toulouse FC - Racing Strasbourg

Důležitý souboj o záchranu čeká fotbalisty Toulouse a Štrasburku. Oba dva celky se nacházejí těsně nad sestupovým pásmem, dělí je v tabulce pouhé dva body, a tak je v jejich nejvyšším zájmu, aby ve vzájemném zápase uspěly. V o něco lepším rozpoložení jsou asi domácí, kteří v uplynulých čtyřech kolech jen jednou prohráli.
16.03. | Previews | žádný komentář

Toulouse FC - Olympique Marseille 1:2

Marseille dokázalo navázat na úspěšné osmifinálové vystoupení Evropské ligy proti španělskému Bilbau (3:1) a nyní zvládla ligovou generálku na čtvrteční odvetu proti Toulouse. Z půdy protivníka si odvezla všechny tři body po výsledku 2:1, i když se její vítězství v žádném případě nerodilo lehce. Rozdílovou branku vsítila v 79. minutě. V tabulce Ligue 1 je stále třetí s devětapadesáti body o čtyři body za druhým Monakem.
14.03. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Toulouse FC - Olympique Marseille

Marseille nemá vyloženě daleko ke druhé pozici, kterou aktuálně drží Monaco, potřebuje se ovšem co nejrychleji vrátit do zajetých kolejí a konečně začít vyhrávat, aby svého soupeře mohla ještě provětrat. Protože je v dobrém rozpoložení po vítězství v Evropské lize nad Bilbaem, určitě by chtěla započít nové úspěšné období na půdě Toulouse.
11.03. | Previews | 1 komentář

Toulouse FC - AS Monaco 3:3

V posledních čtyřech kolech Toulouse padlo pouze s PSG a tentokráte proti dalšímu favoritovi Ligue 1 z Monaca dokonce uzmulo aspoň bod. Byla to poměrně divoká přestřelka, která se ve finále zvrtla v neprospěch knížecího klubu. Ten totiž dvanáct minut před koncem vedl o dvě branky, jenže o náskok ještě stačil v závěru přijít.
07.03. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
14.04. V Caen se dnes hrát nebude
Doma dnes zůstanou fanoušci, kteří se chystali navštívit večerní utkání mezi Caen a Toulouse. Duel francouzské ligy byl odložen, důvodem je nepříznivé počasí. (lequipe.fr)
08.04. Tavares má zraněný stehenní sval
Ztrátou jednoho hráče zaplatil Dijon za včerejší výhru v Toulouse. Mimo hru je útočník Júlio Tavares, který si poranil stehenní sval. (lequipe.fr)
30.03. Toulouse se vrací zraněná trojice
Christopher Jullien, Yannick Cahuzac a Ibrahim Sangaré se vrací do sestavy Toulouse pro nadcházející ligový duel na půdě Lyonu. Zmíněná trojice je fit po zdravotních problémech. (lequipe.fr)
18.03. Cahuzac na chvíli ztratil vědomí
Yannick Cahuzac strávil dnešní noc v nemocnici. Obránce Toulouse inkasoval v úvodu včerejšího duelu se Štrasburkem úder do hlavy a střídat musel s podezřením na zlomeninu nosu, nakonec se ovšem jednalo o otřes mozku s tím, že fotbalista dokonce na chvíli ztratil vědomí. (lequipe.fr)
17.03. Cahuzac má zřejmě zlomený nos
Jenom čtyři minuty dnes strávil na trávníku Yannick Cahuzac. Obránce Toulouse nastoupil k duelu se Štrasburkem a rychle byl odnesen na nosítkách, důvodem je pravděpodobná zlomenina nosu. (lequipe.fr)
12.03. O Lafonta je zájem
Alban Lafont je v devatenácti letech jasnou jedničkou mezi tyčemi Toulouse a je otázkou, jak dlouho ještě bude ve francouzském klubu působit. Mladého brankáře sledují AS Řím a Arsenal a nejvážněji vypadá zájem Neapole, Toulouse požaduje minimálně deset milionů eur. (getfootballnewsfrance.com)
12.03. Jullien má problémy s ramenem
Na podrobné vyšetření jde dnes Christopher Jullien. Obránce Toulouse nedohrál včerejší večerní zápas proti Marseille, v průběhu druhého poločasu si poranil rameno a trávník opouštěl na nosítkách. (lequipe.fr)
11.03. Ajax a Anderlecht sledují srbský talent
Hned pět evropských klubů údajně pečlivě sleduje vývoj 23leté srbského brankáře Emila Rockova. Kmenový hráč Vojvodiny Novi Sad by se prý brzy měl stěhovat do lepší ligy. Vedle Ajaxu a Anderlechtu jsou prý v řadě zájemců o jeho služby také dánská Kodaň a francouzské kluby St. Etienne a Toulouse. (transfermarketweb.com)
03.03. Toulouse je opět k dispozici Somália
Somália pomůže Toulouse ve večerním utkání s Métami. Brazilský záložník je konečně fit po zranění stehenního svalu, se kterým laboroval od ledna. (lequipe.fr)