SM Caen (Francie)

Preview: Olympique Marseille - SM Caen

Fotbalisté Olympique Marseille se chtějí vrátit zpět na pohárové příčky a aby k něčemu takovému došlo, potřebují na Stade Vélodrome zvítězit nad Caen. Hosté z Normandie jsou dvanáctí a na Azurové pobřeží zajíždění povzbuzení výhrou nad Amiens.
07.10. | Previews | žádný komentář

SM Caen - Amiens SC 1:0

Proměněný pokutový kop Casimira Ningy rozhodl o důležitém vítězství Caen nad Amiens 1:0. Bitva z dolní poloviny tabulky nabídla i jiné zajímavé okamžiky, ale z celého zápasu se ujala jen jediná branka. Hosté ještě dohrávali v početní nevýhodě, když po více jak hodině hry uviděl druhou žlutou kartu Eddy Gnahoré.
30.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: SM Caen - Amiens SC

Na stadion Michela D'Ornana v Normandii zavítá v rámci 8.kola Amiens a s místním Caen půjde o důležitou záchranářskou bitvu, jakkoliv je liga teprve na svém začátku. Caen je zatím s těsným náskokem šestnácté, zatímco Amiens o příčku výše.
28.09. | Previews | žádný komentář

AS Saint-Étienne - SM Caen 2:1

Ambiciózní St. Étienne utnulo svou šňůru čtyř utkání bez vítězství a doma tentokráte skolilo Caen. To od úvodní porážky na začátku sezóny s PSG nebodovalo teprve podruhé v sezóně, a to přitom díky Faycalovi Fajrovi vedlo po prvním poločase. Jeho soupeř ovšem ve druhé půli díky Wahbimu Khazrimu a Timothéemu Kolodziejczakovi strhl výhru na svou stranu.
27.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

SM Caen - Montpellier HSC 2:2

Remízou 2:2 skončilo nesmírně zajímavé utkání mezi Caen a Montpellierem. Domácí sice rychle vedli, ale hosté dokázali výsledek otočit. Nicméně z vedení se dlouho neradovali a konečné slovo měl při vyrovnávací brance Yacine Bammou.

Preview: SM Caen - Montpellier HSC

O premiérovou domácí výhru se pokusí Caen, ale na stadionu Michela d'Ornana ho nečeká jednoduchý soupeř. Montpellier naposledy prožíval takto povedený vstup při své mistrovské sezoně před šesti lety a v Normandii bude mírným favoritem.
25.09. | Previews | žádný komentář

Preview: AS Saint-Étienne - SM Caen

Čtyřikrát v řadě se St. Étienne podařilo neprohrát, nicméně naposledy muselo sehrát duel proti favorizovanému PSG, a nutno podotknout, že ten se mu vůbec nevydařil. Před vlastními fanoušky nyní přivítá Caen, které čtyřikrát v řadě neprohrálo. Oba týmy získaly doposud šest bodů, nicméně příčky v dolní polovině tabulky jim určitě nevyhovují.
22.09. | Previews | žádný komentář

SM Caen - Olympique Lyon 2:2

Olympique Lyon v generálce na Ligu mistrů ztratil cenné body v Normandii a na půdě Caen pouze remizoval 2:2. Favorit sice v zápase jako první vedl, jenže Caen výsledek otočilo a pak bylo blízko překvapivému vítězství, než minutu před koncem srovnal Ferland Mendy.
18.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: SM Caen - Olympique Lyon

Lyon zatím nevstoupil do nového ročníku Ligue 1 úplně podle vlastních představ. Přece jenom v úvodních čtyřech kolech hned dvakrát prohrál a nachází se jen ve středu tabulky. Na půdě Caen tak bude mít eminentní zájem naplno uspět. Hosté si před reprezentační přestávkou konečně spravili chuť a vyhráli v Dijonu. Zůstal jim elán i do těchto chvil?
14.09. | Previews | 1 komentář

Dijon FCO - SM Caen 0:2

Čtyřbranková výhra v Nice zapomenuta. Dijon poprvé v lize ztratil body, když doma možná trochu nečekaně podlehl Caen. Domácí Hořčice měli velkou převahu, ale recept na pozornou obranu soupeře za devadesát minut ani jednou nenašli.
02.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
03.10. Caen by mohl chybět Bammou
Yacine Bammou možná vynechá zápas s Marseille. Marockého útočníka Caen trápí zraněná třísla a o jeho případném startu se zřejmě rozhodne až těsně před nedělním utkáním. (lequipe.fr)
24.09. Genevois před sebou má dlouhou pauzu
Minimálně o většinu ze zbytku sezony přijde Romain Genevois, obránce francouzského Caen si o víkendu přetrhl achilovku a nyní za sebou má úspěšnou operaci. (lequipe.fr)
22.09. Crivelli večer nepomůže Caen
Caen na ligové scéně poměří síly se Saint-Étienne, které však neohrozí Enzo Crivelli. Francouzský útočník je mimo hru se svalovým zraněním. (lequipe.fr)
21.09. Crivelliho trápí stehenní sval
Problémy se stehenním svalem má Enzo Crivelli, útočníkovi francouzského Caen tak hrozí, že přijde o ligový zápas se Saint-Étienne. (lequipe.fr)
21.09. Kouakou se rozloučil s Caen
Christian Kouakou už není hráčem Caen, africký útočník ve francouzském klubu nehrál a s vedením se dohodl na ukončení pracovního poměru. (lequipe.fr)
20.09. Sankoh má stopku na čtyři utkání
Caen v závěru utkání s Lyonem (2:2) nepřišlo jenom o vedení, ale také o jednoho hráče. V nastaveném čase neudržel nervy na uzdě defenzivní záložník Baissama Sankoh, po souboji s Rafaelem inkasoval červenou kartu a disciplinární komise mu vyměřila trest v podobě stopky na čtyři zápasy. (lequipe.fr)
19.09. Caen zřejmě přijde o záložníka Louise
Jeff Louis nejspíše bude muset přerušit aktivní kariéru. Záložník Caen byl po silničních přestupcích odsouzen ke tříměsíčními pobytu ve vězení, navíc musí zaplatit pokutu 40 tisíc eur a na rok mu byl odebrán řidičský průkaz. (lequipe.fr)
14.09. Caen stále nepomůže Imorou
Emmanuel Imorou nepomůže Caen v zítřejším ligovém utkání s Lyonem. Zkušený obránce sice vyléčil zraněnou podkolenní šlachu, nebyl však k utkání nominován. (lequipe.fr)