FC Metz (Francie)

FC Metz - Girondins Bordeaux 0:4

Bordeaux z posledních sedmi utkání vydolovalo 18 bodů, díky čemuž na úkor AS Saint-Étienne a Nice proklouzlo do Evropské ligy. A Mety? Tam si asi představovali důstojnější rozloučení s nejvyšší soutěží.
20.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: FC Metz - Girondins Bordeaux

Mety se pokusí na závěr svého působení v Ligue 1 neprohrát. Zato Girondins Bordeaux je stále ve hře o evropské poháry, i když situaci nemá ve svých rukou.
19.05. | Previews | žádný komentář

Amiens SC - FC Metz 2:0

Fotbalisté Amiens si doma poradili s Métami a posunuli se na dvanácté místo. V zápase, ve kterém už o nic nešlo si do každé půle schovali po jedné brance. Skóre otevřel ve 22.minutě z pokutového kopu Manzala a tři minuty před koncem pečetil výsledek vlastní brankou Vahid Selimović.
14.05. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: Amiens SC - FC Metz

Tenhle zápas určitě nebude mít takovou sledovanost, jako většina zápasů tohoto kola v Ligue 1. Oba týmy totiž budou chtít dohrát sezónu v poklidu a ve zdraví a se vztyčenou hlavou. Zatímco Amiens se jako nováček soutěže definitivně zachránil a bude usilovat jen o co nejlepší umístění v tabulce, Méty se smiřují se sestupem do nižší soutěže.
11.05. | Previews | 2 komentáře

FC Metz - Angers SCO 1:2

Mety po dvou rokách sestupují z Ligue 1. Během nedělních utkání 36 kola o tom rozhodly dvě věci. Jednak výhra Lille nad Marseille. A druhak hrubě nezvládnutý závěr utkání s Angers.
06.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: FC Metz - Angers SCO

Mety mají před sebou tři utkání, a pokud všechny vyhrají, klidně by navzdory všem předpokladům mohli nejvyšší soutěž udržet i pro příští sezonu. Angers by naopak po deváté výhře mohlo slavit udržení.
05.05. | Previews | žádný komentář

Lille OSC - FC Metz 3:1

Nicolas Pépé zažil na Stade Pierre-Mauroy velice povedený večer, díky čemuž jeho tým zabrat a nadále má šanci na setrvání v Ligue 1. Mety to ve zbývávajících třech utkáních budou mít ještě složitější.
28.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Lille OSC - FC Metz

Lille má před sebou duel, který dost možná rozhodne o bytí a nebytí v Ligue 1. Zatímco Galtierův tým se dál trápí, Mety v posledních týdnech ukázaly, že to se záchranou myslí setsakramentsky vážně.
27.04. | Previews | žádný komentář

FC Metz - SM Caen 1:1

Méty doma nedokázaly porazit Caen, ale i po remíze 1:1 jsou stále ve hře o záchranu. Domácí může výsledek mrzet, protože v 71. minutě prolomili bezbrankový stav, ale hned za dvě minuty inkasovali a na nerozhodném výsledku už se nic nezměnilo.
22.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: FC Metz - SM Caen

Záchrana je ještě pořád možná. Méty si po poslední nečekané výhře na půdě Rennes řekly znovu o udržení a rozhodně se své šance nebudou vzdávat, byť na barážovou osmnáctou pozici stále disponují nepříjemnou pětibodovou ztrátou. Caen je přitom soupeřem, který by určitě mohl být k poražení, obzvláště podíváme-li se na jeho formu.
20.04. | Previews | žádný komentář
20.08. Traoré vyměnil Mazembe za Méty
Méty do úspěšného konce dotáhly příchod Adama Traorého. Reprezentant Mali se do druholigového mužstva stěhuje z TP Mazembe, přičemž nová posila uzavřela smlouvu na čtyři roky. (lequipe.fr)
16.08. Hognon bude pomáhat Antonettimu
Frédéric Antonetti bude mít v Métách nového pomocníka. Zkušenému kouči bude k ruce Vincent Hognon, který naposledy působil v Nancy. (lequipe.fr)
03.08. Dossevi oficiálně přestoupil do Toulouse
Toulouse oznámilo zisk Mathieua Dosseviho. Zkušený křídelník do svého nového působiště zamířil z Mét, které bez bonusů dostaly 2,5 milionu eur. (lequipe.fr)
03.08. Dossevi před přesunem do Toulouse
Toulouse má oznámit příchod Matthieua Dosseviho. Zkušený křídelník je hráčem Mét, které mají za svoji oporu dostat 2,5 milionu eur bez bonusů. (lequipe.fr)
27.07. Cohade prodloužil kontrakt s Métami
Méty se bude nadále spoléhat na služby Renauda Cohadeho. Zkušený záložník prodloužil smlouvu do roku 2020. (lequipe.fr)
24.07. Méty podepsaly brankáře Delecroixe
Paul Delecroix má jasno o svém dalším angažmá. Devětadvacetiletý gólman se po vypršení kontraktu s Lorientem přesunul do Mét, kde se dohodl na blíže nespecifikovaném kontraktu. (lequipe.fr)