FC Nantes - Dijon FCO 1:1

Nantes proti Dijonu vedení neudrželo. Kwon Chang-Hoon, hrdina předchozího zápasu s Toulouse, totiž po hodině hry skóroval, čímž zařídil remízu.
14.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: FC Nantes - Dijon FCO

Nantes bude chtít zastavit propad tabulkou v duelu s Dijonem. Svěřenci Oliviera Dall’Oglia však cítí dobrou příležitost se posunout ještě o nějakou tu příčku nahoru.
13.04. | Previews | žádný komentář

Toulouse FC - Dijon FCO 0:1

Tak jako před týdnem, i teď vsítili hráči Dijonu jenom jeden gól. Proti Toulouse měl však cenu tří bodů, což znamená, že tým vedený Mickaëlem Debévem pořád udržuje pouze těsný náskok před sestupovým pásmem.
07.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Toulouse FC - Dijon FCO

Toulouse visí těsně nad propastí. Los k němu byl ve zbývajících kolech vcelku přívětivý, takže největší adepty na Ligue 2 je třeba hledat jinde. Dijon mezi nimi také figurovat nebude, jelikož Dall’Ogliově skvadře v podstatě stačí k definitivní jistotě uhrát tři body.
06.04. | Previews | žádný komentář

Dijon FCO - Olympique Marseille 1:3

Moc nechybělo a Marseille mohla na půdě Dijonu ztratit důležité body. Na Germainovu branku z prvního poločasu totiž odpověděl čtvrthodinu před koncem Kwon Chang-Hoon a ještě v 88.minutě byl výsledek nerozhodný. Marseille pak spasil Lucas Ocampos a tři body definitivně pojistil v nastavení z penalty Dimitri Payet.
03.04. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Dijon FCO - Olympique Marseille

Bez své velké opory Floriana Thauvina bude muset Marseille nastoupit na půdě Dijonu, na které bude bránit svou aktuální třetí pozici. Protože před reprezentační přestávkou prohrála doma v klíčovém střetnutí s Lyonem, ztenčil se její náskok na rozdíl dvou bodů, a jedině vítězství jí nyní s jistotou udrží v tabulce tam, kde se právě nachází.
30.03. | Previews | 1 komentář

Montpellier HSC - Dijon FCO 2:2

Montpellier dvakrát vedl, nicméně Dijon svou bojovností zase musel potěšit všechny své i nezaujaté fanoušky. Hrál do poslední minuty a vydoloval alespoň bod, díky kterému okupuje desátou příčku.
19.03. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Montpellier HSC - Dijon FCO

Montpellier s Dijonem se nacházejí ve středu tabulky a určitě by mohli zabojovat o pátou příčku, která bude zajišťovat Evropskou ligu pro příští sezónu. Zatímco domácí na tenhle cíl nahlas myslí, pro hosty je nejdůležitější zachránit se v nejvyšší soutěži, a prioritu tedy upínají právě na ní. V posledních týdnech si oba celky vedou dost obdobně.
16.03. | Previews | 1 komentář

Dijon FCO - Amiens SC 1:1

Nováček soutěže z Amiens získal důležitý bod v boji o záchranu na půdě konkurenčního Dijonu a po výsledku 1:1 bude spokojenějším týmem. V sobotním utkání se dokonce dostal do vedení na konci prvního poločasu, domácí srovnali zhruba pětadvacet minut před závěrečným hvizdem. FCO je v tabulce Ligue 1 na desáté pozici se sedmatřiceti body, za ním to však je pěkně natěsnané. SC má o sedm bodů méně a nachází se na patnáctém místě.
13.03. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Dijon FCO - Amiens SC

Dijon si především díky své domácí bilanci vytvořil poměrně slušný náskok na sestupové pásmo, do kterého v žádném případě nechce na konci sezóny zabřednout, ale pořád ještě nemá vyhráno. Získat může už svůj desátý tříbodový výsledek před vlastními fanoušky, přitom Amiens by pro něj nemuselo představovat nijak velký problém.
10.03. | Previews | žádný komentář
13:14 Xeka a Jeannot nepomohou Dijonu
Dijon se musí v nadcházejícím utkání s Lyonem obejít bez Xeky a Benjamina Jeannota. Portugalský záložník má problémy s kolenem, zatímco jeho spoluhráče pro změnu vyřadilo zranění třísel. (lequipe.fr)
10.04. Lautoa bude chybět čtyři týdny
Zhruba měsíční absenci má před sebou Wesley Lautoa. Obránce Dijonu laboruje s poraněným stehenním svalem. (lequipe.fr)
09.04. Tavares bude chybět čtyři týdny
Měsíční absenci má před sebou Júlio Tavares. Útočník Dijonu je mimo hru se zraněným stehenním svalem. (lequipe.fr)
03.04. Balmont už je po operaci
Záložníka francouzského Dijonu Florenta Balmonta čeká dlouhá pauza. V úterý podstoupil operaci přetržené achilovky a nezahraje si nejméně šest měsíců. Zranění si přivodil v utkání proti Marseille. (lequipe.fr)
31.03. Balmont si přetrhl achilovku
Florent Balmont musí minimálně na šest měsíců zapomenout na fotbal. Zkušený záložník Dijonu nebude mít dobré vzpomínky na duel s Marseille, jeho tým prohrál 1:3 a fotbalista si navíc přetrhl achilovku. (lequipe.fr)
06.03. Pro Abeida nakonec skončila sezona
Mehdi Abeid může začít uvažovat o příští sezoně. Záložník francouzského Dijonu si z utkání se Saint-Étienne odnesl zraněné rameno a původně se jeho absence měla pohybovat v řádu několika týdnů, problém je ovšem nakonec vážnější a vyžádá si operaci. (lequipe.fr)
04.03. Abeid si nezahraje několik týdnů
Několik týdnů si pobude na marodce Mehdi Abeid. Záložník Dijonu má problémy s ramenem, zranění utrpěl během včerejšího souboje se Saint-Étienne. (lequipe.fr)
04.03. Abeid má problémy s ramenem
Na výsledky podrobného vyšetření bude čekat Mehdi Abeid. Záložník Dijonu nedohrál utkání v Saint-Étienne, po jednom souboji si poranil rameno a trávník opouštěl na nosítkách. (lequipe.fr)
02.03. Dijonu se vrací uzdravený Kwon
Chang-Hoon Kwon pomůže Dijonu v ligovém utkání se Saint-Étienne. Reprezentant Korejské republiky vyléčil zranění stehenního svalu. (lequipe.fr)
24.02. Dijon dnes bez Kwona
Dnešní zápas Dijonu výjimečně vynechává korejský záložník Kwon Chang-hoon, toho na poslední chvíli vyřadily potíže se zadním stehenním svalem. (lequipe.fr)