Angers SCO (Francie)

Preview: Angers SCO - Racing Strasbourg

Po mizerném vstupu do nového ročníku se Angers přece jenom odpíchlo k lepším zítřkům, neprohrálo následně čtyřikrát v řadě, nicméně o minulém víkendu se mu vůbec nezadařilo podle vlastních představ. Napravit neúspěch proti Guingampu bude chtít jednoznačně proti Štrasburku, který doposud získal jen o bod víc než jeho soupeř.
06.10. | Previews | žádný komentář

Angers SCO - EA Guingamp 0:1

Guingamp se v sobotu večer postaral o velké překvapení, protože si poradil s domácím Angers! Guingamp vyhrál poprvé v sezoně a tři body mu proti domácímu favoritovi zajistila branka Nicolase Benezeta.
30.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Angers SCO - EA Guingamp

Po třech kolech nemělo Angers na svém kontě ani jeden bod. Nicméně v uplynulých čtyřech zápasech pořádně zabralo, urvalo z možných dvanácti bodů hned deset a dokonce si v úterý připsalo skalp slavného Monaco. I proto bude v malém bretaňském derby proti Guingampu mírným favoritem. Ten se totiž s jednou uhranou remízou nachází na samotném dně tabulky.
28.09. | Previews | žádný komentář

AS Monaco - Angers SCO 0:1

Takovou krizi v Monacu dlouho nepamatují. Svou jedinou výhru v Ligue 1 urvalo naposledy v prvním kole v srpnu proti Nantes a od té doby získalo na své konto jen tři body. Tentokráte si ve vloženém zápase nepřipsalo dokonce ani jeden. Chytře hrající Angers navázalo na svou šňůru tří utkání bez porážky a z jihu Francie si domů přivezlo překvapivé vítězství.
27.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: AS Monaco - Angers SCO

Monaco má obrovské potíže se vstupem do sezony a slovo výhra se v jeho slovníku aktuálně vůbec nevyskytuje. Další šanci zlepšit své postavení v tabulce má v úterý večer, když se na jeho půdě představí hostující Angers.
25.09. | Previews | žádný komentář

Angers SCO - Toulouse FC 0:0

Angers na Toulouse znovu nevyzrálo a z domácího zápasu bere pouze bod za bezbrankovou remízu. Utkání nabídlo některé zajímavé šance, ale jak domácí Butelle, tak hostující Reynet ani jednou neinkasovali.
23.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Angers SCO - Toulouse FC

Angers přivítá na stadionu Jeana-Bouina svého neoblíbeného soupeře FC Toulouse. Hosté i v minulé, velmi špatné sezoně, dokázali domácí dvakrát porazit a na tři body si brousí zuby i tentokrát. Angers je ale posíleno dvěma výhry v řadě.
22.09. | Previews | žádný komentář

Dijon FCO - Angers SCO 1:3

Další porážku musel po skvělém startu do sezony skousnout Dijon. Ten doma podlehl Angers 1:3, přestože v zápase nebyl horším celkem. Rozhodl celý první poločas, ve kterém padly všechny branky.
16.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Dijon FCO - Angers SCO

Výborný start Dijonu poněkud pokazila domácí porážka od Caen, kterou teď aktuálně druhý tým Ligue 1 bude napravovat v zápase s Angers.
14.09. | Previews | 1 komentář

Angers SCO - Lille OSC 1:0

Ibrahim Traoré se stal hrdinou zápasu Angers proti Lille. Domácí fotbalisté po třech kolech konečně zabrali a zvítězili, zatímco Lille poprvé ztratilo všechny body. Na stadionu Raymonda Kopy nakonec padla jediná branka. K vidění bylo také vyloučení, v 64.minutě šel ze hry Mangani, ale Lille zhruba půlhodinovou přesilovku nevyužilo.
02.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
26.09. Pavlović může chybět tři týdny
Dva až tři týdny bude mimo hru Mateo Pavlović. Obránce Angers nedohrál včerejší zápas s AS Monaco, hned v úvodu si poranil stehenní sval. (lequipe.fr)
26.09. Angers přišlo o zraněného Pavloviće
Mateo Pavlović ze včerejšího utkání na půdě Monaca odehrál jen úvodních osm minut, na vině přitom bylo zranění. Chorvatského obránce zradil stehenní sval. (lequipe.fr)
24.09. Tait podepsal v Angers nový kontrakt
Flavien Tait stráví i další část kariéry v Angers. Ofenzivní záložník měl smlouvu do června 2020, s vedením francouzského klubu se ale domluvil na prodloužení kontraktu o další dva roky. (lequipe.fr)
22.09. Angers bude k dispozici Mangani
Thomas Mangani pomůže Angers v nejbližším duelu s Toulouse. Monacký odchovanec je fit po problémech s Achillovou šlachou. (lequipe.fr)
21.09. V Angers se musejí obejít bez Fulginiho
Angers bude v zápase proti Toulouse chybět Angelo Fulgini, záložníka francouzského klubu vyřadilo ze hry drobné svalové zranění. (lequipe.fr)
19.08. Angers se bude muset obejít bez Pajota
Jenom třináct minut vydržel v sobotu na trávníku Vincent Pajot. Záložník Angers nedohrál duel na půdě Rennes, v úvodu si vykloubil loket a čeká ho nucená pauza. (lequipe.fr)
16.08. N'Doye se vrací do Angers
Cheikh N'Doye loni odcházel z Angers do Birminghamu a nyní se vrací zpět, francouzský klub získal záložníka na roční hostování. (lequipe.fr)
15.08. Angers posílí El Melali
Alžírský útočník Farid El Melali rozšíří řady francouzského prvoligového klubu z Angers. Jednadvacetiletý hráč přichází z Paradou AC a v novém působišti podepsal smlouvu na čtyři roky. (getfootballnewsfrance.com)
09.08. Juventus a Schalke lanaří Aït-Nouriho
Rayan Aït-Nouri, sedmnáctiletý krajní obránce z Angers, si bude moct své další působiště pravděpodobně vybírat z hodně renomovaných adres. Už před časem za něj poslalo nabídku 8 milion eur knížecí Monaco. Nyní se ale do závodu o jeho služby zapojily Juventus a Schalke 04. (getfootballnewsfrance.com)
27.07. Reine Adélaïde se vrací do Angers
Jeff Reine Adélaïde už nebude bojovat o svou šanci v prvním týmu Arsenalu. Mladý záložník na jaře hostoval ve francouzském Angers a do tohoto klubu se nyní vrací, všechny strany se domluvily na trvalém přestupu. (skysports.com)