Baník se trápil s Karvinou, oba týmy se nakonec rozešly smírně

Baník odmítl možnost přiblížit se Plzni a s Karvinou pouze remizoval. Blíže k výhře byli dokonce delší dobu hosté, kteří ovšem svůj náskok v oslabení neudrželi. I tak si z derby odvezli cenný bod.
20.10. | Komentáře a souhrny | 9 komentářů

Baník chce v derby proti Karviné potvrdit roli favorita

Nejkratší výlet na hřiště soupeře v sezóně čeká fotbalisty Karviné. Na hřišti Baníku bude chtít odčinit ztrátu s Duklou a opět se vzdálit sestupovým příčkám. Domácí jsou však favoritem, neboť se pohybují v horních patrech tabulky.
19.10. | Previews | 9 komentářů

Karviná v poháru vyřadila druholigové Táborsko a je v osmifinále

Karviná se stala dalším osmifinalistou domácího poháru. Svěřenci Romana Nádvorníka ve třetím kole MOL Cupu doma zdolali druholigové Táborsko 2:0. Ve druhém poločase se gólově prosadili Filip Panák a střídající Adriel D'Avila Ba Loua z Pobřeží slonoviny.
10.10. | Aktuality | 5 komentářů

MFK Karviná - Dukla Praha 0:2

Léčba pod Romanem Skuhravým skutečně zabírá. Dukla zvládla veledůležité utkání na půdě Karviné, kde získala všechny tři body. Pražané o tom rozhodli po změně stran, kdy se nejprve prosadil Ďurica a po něm v nastavení pečetil výsledek Bilovský.
07.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: MFK Karviná - Dukla Praha

Důležitý zápas o tři body, které mohou hrát klíčovou roli na konci sezony, sehrají jedenáctá Karviná a poslední tým soutěže Dukla Praha. Pražané se v posledních zápasech pod trenérem Skuhravým přeci jenom zvedají a na půdě MFK budou chtít minimálně bodovat.
07.10. | Previews | 1 komentář

Hašek litoval, že Bohemians nepřetavili tlak v šance a góly

Bohemians Praha 1905 v 10. kole první ligy doma remizovali 0:0 s Karvinou. Po většinu utkání sice měli územní převahu, ale brankáře Martina Berkovce nepřekonali. Potřetí za sebou tak Klokani vyšli střelecky naprázdno a na gól čekají 281 minut. Naopak Karviná poprvé v sezoně uhájila čisté konto, i když posledních šest minut hrála v deseti bez vyloučeného Vojtěcha Smrže.
28.09. | Aktuality | 13 komentářů

Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná 0:0

Pražská Bohemka byla sice v zápase proti Karviné lepším týmem, nicméně branku vstřelit nedokázala a oba soupeři se tak rozešli nerozhodně.
28.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Karviná nabírá formu, nyní chce prolomit prokletí z Ďolíčku

Důležité utkání otevře program dalšího kola české nejvyšší soutěže. Domácí Bohemians budou chtít protrhnout nepříznivou sérii z posledních zápasů. Proti však stojí Karviná, jež se zlepšuje. Ve vzájemných soubojích se ale doposud vždy radoval domácí tým.
27.09. | Previews | 1 komentář

Letič byl u všech čtyř gólů Karviné

Bosenský fotbalista Bojan Letič byl u všech čtyř gólů Karviné, která v devátém kole nejvyšší soutěže porazila Příbram 4:1. Sám sice ani jednou neskóroval, ale na tři góly přihrál a čtvrtý si po jeho střele vstřelil hostující obránce Nitrianský sám.
23.09. | Aktuality | 6 komentářů

MFK Karviná - 1. FK Příbram 4:1

Karviné se v domácím zápase podařilo vysoko porazit Příbram. Ta po prvním poločase prohrávala o dvě branky, a i když ve druhém poločase domácím zle zatápěla, tak dokázala vstřelit pouze jednu branku. Hrdinou utkání se stal karvinský Letić, z jehož centrů se urodily tři branky.
22.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář
10.10. Karviná - Táborsko 2:0
3. kolo poháru MOL Cupu:
MFK Karviná - MAS Táborsko 2:0 (0:0)
Branky: 47. Panák, 64. Ba Loua. Rozhodčí: Machálek - Pochylý, Dresler.
Sestava Karviné: Pastornický - Čolić, Panák, Krivák, Moravec - Janečka (76. Dramé), Smrž - Guba (73. Letić), Budínský, Tusjak (62. Ba Loua) - Ramírez. Trenér: Nádvorník. (ČTK)
I. poločas:
Berkovec - Putyera, Krivák, Kocsis, Tusjak - Smrž, Suchan - Galuška, Fokaidis, Guba - Wágner.
II. poločas: Pastornický - Čolić, Panák, Janečka, Moravec - Mertelj, Budínský - Ba Loua, Lingr, Letić - Ramírez. Trenér: Nádvorník. (ČTK)
19.08. Vstoupili jsme do zápasu špatně, řekl Nádvorník
Karviná doma nestačila na Plzeň a i po pěti kolech zůstává bez bodu. "Vstoupili jsme špatně do zápasu, nechali jsme si dát gól ze standardky. Připravovali jsme se na to, ale zaspali jsme. Ale pracovali jsme a odehráli jsme velice dobrý zápas s nasazením a v závěru poločasu jsme nezužitkovali dvě dobré situace. Druhý poločas jsme byli naprosto rovnocenným soupeřem Plzni. Bohužel jsme nevyužili obrovskou šanci po rohu, což nás stálo body. Ale hráče musím pochválit," zhodnotil utkání trenér Roman Nádvorník. (ČTK)
16.08. Moravec musí za pád zaplatit pokutu
Pokuta 25 tisíc korun byla udělena záložníkovi Karviné Janu Moravcovi za nafilmovaný pád v pokutovém území v duelu s Mladou Boleslaví. V minulosti už komise za simulování potrestala například Michaela Krmenčíka nebo Jana Chramostu. Oba útočníci museli zaplatit 40 tisíc korun. (ČTK)
14.08. Dreksu čeká několikatýdenní pauza
Fotbalisté Karviné se budou muset několik týdnů obejít bez zraněného stopera Pavla Dreksy. Osmadvacetiletý obránce se v Olomouci podrobil operaci achilovky a čeká ho rekonvalescence. Dreksa se zranil ve druhém ligovém kole v utkání na Slavii a s ohledem na vážnější povahu zranění se musel podrobit operačnímu zákroku. "Momentálně mám naordinovaný klidový režim. Pevně věřím a doufám, že do konce podzimní části se ještě objevím na trávníku," řekl Dreksa na klubovém webu. (ČTK)
28.07. Karvinou posílil Aleš Mertelj
Fotbalisty Karviné posílil bývalý slovinský reprezentant Aleš Mertelj. Jednatřicetiletý defenzivní záložník, který naposledy působil v Mariboru, podepsal se slezským klubem smlouvu do 30. června příštího roku. Mertelj strávil v Mariboru devět let a z toho šestkrát slavil mistrovský titul. Zahrál si také základní skupinu Ligy mistrů. Na kontě má šestnáct startů za slovinský národní tým v letech 2012 až 2015. (ČTK)
14.07. Karviná - Odra Opole 1:0