FK Mladá Boleslav (Česko)

Divákům se utkání muselo líbit, hodnotil duel s Baníkem Weber

Ostravští v 11. kole první ligy přišli o šanci dostat se na první místo v tabulce, když v Mladé Boleslavi neudrželi v nastavení vedení a jen remizovali 2:2. Mladou Boleslav poslal do vedení svým jedenáctým gólem v sezoně Nikolaj Komličenko, ale Baník těžil ze standardních situací Roberta Hrubého, po kterých se prosadili Martin Šindelář a Ondřej Šašinka.
07.10. | Aktuality | 16 komentářů

Baník neudržel vedení a z Boleslavi si domů veze bod

Nespokojení jedou ostravští fotbalisté z Mladé Boleslavi. Baník po nepovedeném prvním poločase zabral, a když se po obrátce skóre nechal vyloučit kapitán domácích Matějovský, zdálo se, že tři body poputují na východ republiky. Středočechy však v samém závěru spasil Mareš.
06.10. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: FK Mladá Boleslav - Baník Ostrava

Ostravský Baník se po triumfu nad Slavií představí na půdě Mladé Boleslavi, kde ho v žádném případě nečeká snadné utkání. Mladoboleslavští před týdnem zcela propadli v Příbrami a proti svěřencům Bohumila Páníka se budou chtít vytáhnout. Hosté nastoupí už bez distancovaného Milana Baroše.
05.10. | Previews | 2 komentáře

1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav 3:0

Příbram zvládla domácí utkání proti Boleslavi a zaslouženě vyhrála 3:0. Dvě branky vstřelil hrdina utkání, Antonín Fantiš. Jednu přidal mladý záložník Roman Květ.
29.09. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: 1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav

Ztracenou formu zdá se nalézá Mladá Boleslav. Středočeši za poslední dva duely nastříleli osm branek a připsali si plný počet bodů. Anve stejném duchu chtějí pokračovat i v Příbrami, kde je čeká nováček soutěže.
28.09. | Previews | 2 komentáře

Matějovský se po pauze vrátil na hřiště gólem a asistencí

Záložník Marek Matějovský se po šestizápasové pauze zaviněné zraněním vrátil na hřiště ve velkém stylu. V dnešním utkání devátého kola první ligy pomohl gólem a přihrávkou hráčům Mladé Boleslavi k vysokému vítězství 5:1 nad Slováckem.
22.09. | Aktuality | 18 komentářů

FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko 5:1

Boleslav deklasovala Slovácko 5:1, průběh zápasu ovšem tak jednoznačný nebyl, vždyť ještě čtvrthodinu před koncem vedli Středočeši pouze o jedinou branku. Dvě branky vstřelil Komličenko, jemuž se tak podařilo zvýšit náskok v tabulce střelců
22.09. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko

V sobotu od sedmnácti hodin se odehraje zápas mezi Boleslaví a Slováckem. Domácí mají proti Slovácku výbornou bilanci, když z posledních 11 zápasů osmkrát zvítězili a pouze jednou odešli poraženi.
21.09. | Previews | 3 komentáře

Šedovi zápas v Jablonci připomněl jeho vrchol kariéry na Ajaxu

Brankář Jan Šeda byl hlavním strůjcem nečekaného vítězství Mladé Boleslavi na půdě Jablonce. Severočeši soupeře přestříleli 27:6, dvaatřicetiletý hostující gólman si připsal celkem devět zákroků a přiblížil se svému nejlepšímu výkonu v kariéře. Před pěti lety v dresu nizozemského Waalwijku vychytal bezbrankovou remízu na hřišti slavného Ajaxu.
16.09. | Aktuality | 20 komentářů

FK Jablonec - FK Mladá Boleslav 0:3

Boleslav si odvezla z Jablonce všechny tři body, když domácím uštědřila lekci z produktivity. Hosté šli do vedení po trefách Přikryla a Komličenka. Ve druhé půli zvyšoval na konečných 3:0 Takács.
16.09. | Komentáře a souhrny | 9 komentářů
12.10. Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:6
Přípravné fotbalové utkání:
Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:6 (2:2)
Branky: 6. Džafič, 27. Daniel Novák - 18. Martan, 40. Durdevič z pen., 52. Da Silva, 72. Soukeník, 75. Janoušek, 80. Černý.
Sestava Ml. Boleslavi: Kamenár (46. Mikulec) - Křapka (41. Zabilanský), Toml, Kopa, Mareš (46. Rudzan) - Hubínek (68. Jerchov), Valenta (78. Dib) - Diviš (46. David Novák), Matějovský (46. Komárek), Daniel Novák - Džafič (61. Šimon). Trenér: Weber. (ČTK)
07.10. Počet vyloučených v lize stoupl na 15
V 11. kole české ligy rozhodčí vyloučili tři hráče. Počet červených karet v sezoně tak stoupl na patnáct. Minimálně jednozápasový trest čeká Petra Zapalače z Opavy, Marka Matějovského z Mladé Boleslavi a Pabla Podia ze Zlína. Sudí rovněž udělili 38 žlutých karet, celkem to v sezoně bylo už 342 napomínání. Čtvrtou žlutou kartu znamenající stop na jedno kolo obdrželi Filip Hašek z Bohemians a Josef Šural ze Sparty. (ČTK)
25.09. Mladá Boleslav vypadla v Chrudimi
Fotbalisté Mladé Boleslavi vypadli z českého poháru MOL Cup na hřišti druholigové Chrudimi. Svěřenci Jozefa Webera, kteří v posledních dvou ligových utkáních vyhráli vysoko nad Jabloncem i Slováckem, prohráli 0:2. Do dalšího kola naopak postoupil Baník Ostrava po výhře v Sokolově i Zlín, který nastřílel devět branek Slavičínu.
07.09. Mladá Boleslav - Varnsdorf 4:2
PŘÁTELSKY:
FK Mladá Boleslav - Varnsdorf 4:2 (3:1).
Branky:
28. a 31. Kateřiňák, 1. vlastní Heppner, 64. Komárek - 42. Schön, 54. Jankele.
Sestava Mladé Boleslavi: Mikulec - Křapka, Kopa (46. Komma), Toml, Zabilanský (46. Krčmář) - Kateřiňák (66. Dib), Hubínek (46. Komárek) - Diviš (66. Mansfeld), Valenta (71. Jerchov), Novák - Dohnalík (46. Šimon). Trenér: Weber. (ČTK)
30.08. Konaté dostal pokutu za simulování
Záložník Tiémoko Konaté z Mladé Boleslavi byl potrestán za nafilmování pádu v pokutovém území v utkání pátého ligového kola s Opavou. Disciplinární komise osmadvacetiletému hráči z Pobřeží slonoviny uložila pokutu 25 tisíc korun. Konaté před dvěma týdny nasimulovaným pádem po hodině hry získal pro Mladou Boleslav pokutový kop, z kterého Nikolaj Komličenko završil hattrick a zvýšil na 5:1. Domácí nakonec slezského nováčka porazili 6:1 a připsali si druhé vítězství v sezoně. (ČTK)
26.08. Nezbývá než Plzni pogratulovat, řekl Weber
Mladá Boleslav nestačila na Plzeň a ze západu Čech si odvezla šestibrankový příděl. "Samozřejmě nezbývá než Plzni pogratulovat. Hlavně ve druhé půli jsme našim výkonem přispěli k tomu, že dnešní utkání bylo pro Plzeň exhibiční. Ještě ve 44. minutě jsme měli zaděláno na dobrý výsledek. I utkání splňovalo z mého pohledu to, co jsme od toho chtěli. Dobře jsme bránili, dokázali jsme být v přechodu rychlí. Ve 46. minutě nás ztrestalo to, co ještě ve druhé půli několikrát - naše nekvalita v dohraní situací. Měli jsme tam dost pološancí a nedohráli to ani do zakončení. Soupeř z protiútoku skóroval. Ve druhém poločase se to z těch čtyř gólů stalo tak dvakrát třikrát. Základ k tomu, že jsme byli neúspěšní a dostali góly, podali svým zbabělým výkonem hlavně ti ofenzivní hráči, kteří to měli před góly řešit jinak," řekl k utkání kouč středočeského mužstva Jozef Weber. (ČTK)
05.08. Weber: Pro nás důležitá výhra
Mladá Boleslav vyhrála přestřelku na půdě Karviné a zapsala si velice důležité tři body. "Musím říct, že jsme byli na české poměry svědky velice atraktivního utkání. Třikrát jsme šli do vedení, dvakrát domácí vyrovnali. Měli jsme dobrý vstup do utkání a šanci, po gólu jsme ale začali hrát opatrně. O přestávce jsme si k tomu něco řekli a druhá půle už byla o něčem jiném, hráli jsme aktivně a dokázali dávat branky. Pro domácí krutá porážka, pro nás hrozně důležitá výhra," prohlásil po utkání kouč středočeského celku Jozef Weber. (ČTK)
23.07. Ostrava získala záložníka Jánoše
Ostrava získala záložníka Adama Jánoše z Mladé Boleslavi. Baník s šestadvacetiletým hráčem podle klubového twitteru podepsal blíže nespecifikovanou dlouhodobou smlouvu. Sparťanský odchovanec Jánoš poslední dvě a půl sezony působil v Mladé Boleslavi, kde měl smlouvu do června 2019. Předtím hostoval v Jihlavě. Defenzivní středopolař v první lize celkem odehrál 111 zápasů, ve kterých si připsal pět gólů a osm asistencí. (ČTK)
10.07. Mladá Boleslav - Vasas Budapešť 2:1