Manchester United (Anglie)

Sarri se omluvil Mourinhovi za přehnanou oslavu gólu

Chelsea v devátém kole anglické ligy vybojovala gólem v šesté nastavené minutě remízu 2:2 s Manchesterem United a udržela neporazitelnost v této sezoně. Trenér Maurizio Sarri jako první kouč Chelsea v historii v úvodních devíti ligových zápasech ve funkci zůstal bez porážky. Zápas ale také poznamenala roztržka mezi koučem Manchesteru Mourinhem a členy Sarriho realizačního týmu.
20.10. | Aktuality | 71 komentářů

Chelsea FC - Manchester United 2:2

Anglický šlágr spíš ražení takových 70., 80. let. Začalo to krásným gólem hlavou, aby se pak většina zápasu odehrávala uprostřed hřiště, hodně se přerušovalo, faulovalo, padaly žluté karty a oba týmy pak skórovaly šťastně a po řadě odrazů. Ostrovní holomajzna nakonec přináší víc radosti Chelsea, která v šesté minutě nastavení vyrovnala na konečných 2:2 zásluhou střídajícího Rosse Barkleyho.
20.10. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Manchester zaplatí za zpoždění Ligy mistrů pokutu

Evropská fotbalová unie (UEFA) potrestala Manchester United pokutou 15.000 eur (asi 388 tisíc korun) za pozdní příjezd na domácí zápas Ligy mistrů. Výkop duelu s Valencií kvůli tomu musel být o pět minut odložen. Trenér José Mourinho i kouč hostů Marcelino dostali kvůli zpoždění začátku varování.
19.10. | Aktuality | 15 komentářů

Preview: Chelsea FC - Manchester United

Co by si zasloužil José Mourinho po senzačně vítězném utkání s Newcastlem? Respekt, pochopitelně. Ale kromě toho? Další domácí zápas - pokud možno snadný a vítězný - aby se Manchester United dostal na vítěznou vlnu a mohl vytvořit tolik potřebné momentum do klíčové zimní fáze. Místo toho se portugalský kouč vrací na stadion, kde po odchodu z Chelsea pokaždé prohrál.
19.10. | Previews | 6 komentářů

Shaw pokračuje v Manchesteru United, smlouvu prodloužil o čtyři roky

Luke Shaw byl v průběhu uplynulých dvou let opakovaně spojován s odchodem z Manchesteru United, pokaždé se ale rozhodl bojovat o své místo na Old Trafford a toto rozhodnutí se mu vyplatilo. Anglický obránce letos patří do základní sestavy manažera Josého Mourinha a odměnou mu vedle důvěry portugalského kormidelníka je i nová smlouva...
18.10. | Aktuality | 322 komentářů

Manchester United - Newcastle United 3:2

Divoký zápas byl k vidění na Old Trafford. Manchester United zde brzy prohrával s Newcastlem již o dvě branky, v závěrečné dvacetiminutovce se však Mourinhově svěřencům povedl dechberoucí obrat, který třetím gólem v 90. minutě završil střídající žolík Alexis Sánchez.
06.10. | Komentáře a souhrny | 14 komentářů

Preview: Manchester United - Newcastle United

Sobotním vyvrcholením osmého kola anglické Premier League bude večerní utkání Manchesteru United s Newcastlem. Oba celky se na úvod sezony marně snaží najít formu a natahují čím dál delší série bez jediného triumfu. Zatímco United napříč všemi soutěžemi neokusili chuť vítězství čtyřikrát za sebou, Newcastle letos v lize na první tříbodový zisk stále čeká.
06.10. | Previews | 14 komentářů

Giggs: Mourinho by si měl místo udržet

Manažer velšské reprezentace Ryan Giggs je přesvědčen o tom, že by se Manchester United neměl zbavovat Josého Mourinha. Změna na lavičce by totiž podle něj nic nevyřešila.
04.10. | Aktuality | 82 komentářů

Manchester United přijel na Ligu mistrů pozdě a opět nevyhrál

S pětiminutovým zpožděním začal úterní zápas Ligy mistrů mezi Manchesterem United a Valencií. Mohl za to pozdní příjezd domácího týmu na stadion. Podle kouče anglického klubu Josého Mourinha policie odmítla autobus United na Old Trafford doprovodit tak jako v minulosti a doba cesty se kvůli tomu protáhla více než dvojnásobně.
03.10. | Aktuality | 66 komentářů

Nuda na Old Trafford. Man Utd se rozešel s Valencií bez gólu

Po sérii tří neúspěšných zápasů v řadě za sebou si Manchester United přál spravit si chuť alespoň v Lize mistrů proti obdobně ztrápené Valencii. Výsledek ani předvedená hra ale ani jeden z táborů příliš nepotěší, neboť diváci na Old Trafford zhlédli nezáživnou podívanou s nízkým počtem šancí, která nemohla skončit jinak než výsledkem 0:0.
02.10. | Komentáře a souhrny | 364 komentářů
13:57 Alexis Sánchez vynechal dnešní trénink
Na dnešním tréninku Manchesteru United chyběl Alexis Sánchez, důvod absence chilského útočníka není znám. Někdejší hráč Barcelony a Arsenalu začal jen na lavičce sobotní zápas s Chelsea, na trávník se dostal až několik minut před koncem. (espnfc.com)
10:54 Neville: Chelsea by měla asistenta propustit
Bývalý anglický reprezentant a obránce Manchesteru United či Evertonu Phil Neville tvrdí, že Chelsea by měla propustit italského asistenta Marca Ianniho za provokativní oslavu vyrovnání v zápase proti Manchesteru United. "Byla to absolutní ostuda, prohlásil Neville k situaci, který vyprovokovala hromadnou strkanici u střídaček. (dailymail.co.uk)
19.10. UEFA pokutovala Manchester United
Manchester United musí po nařízení UEFA zaplatit pokutu 15 tisíc eur. Anglický celek dostal trest za pozdní příjezd k domácímu utkání Ligy mistrů s Valencií (0:0), kde musel být začátek utkání o pět minut odložený. (skysports.com)
19.10. Martial odmítl další nabídky United
Francouzský útočník Anthony Martial odmítl podle francouzského radia RMC další nabídky na prodloužení smlouvy v Manchesteru United. Mladý forvard už v minulosti prohlásil, že na Old Trafford chce dokončit letošní sezónu a pak po vypršení stávajícího kontraktu odejít jako volný hráč. (RMC Sport)
19.10. Sánchez prý zvažuje odchod z Manchesteru
Pouhých devět měsíců po svém přestupu z Arsenalu zvažuje prý chilský útočník Alexis Sánchez odchod z Manchesteru United. Není spokojený s herním vytížením. Manažer José Mourinho ho nepostavil od začátku ani v polovině zápasů, které klub od Sánchezova příchodu sehrál. (dailymail.co.uk)
18.10. Škriniar by se Premier League nebránil
Slovenský obránce Milan Škriniar by se podle Gazzetty Dello Sport nebránil přestupu na britské ostrovy. Zájem o hráče Interu Milán mají mít podle italského tisku například Manchester United i Manchester City. I proto prý zatím Škriniar nepodepsal prodloužení smlouvy. (calciomercato.com)
18.10. Bergwijn má nápadníky z Anglie
Steven Bergwijn, útočník PSV Eindhoven se ocitl v hledáčku bohatých klubů z Premier League. Podle The Sun se o něj zajímají jednak Manchester United a také Liverpool. (thesun.co.uk)
18.10. Juventus zkusí Rashforda
Podle britského deníku The Sun chystá turínský Juventus velkolepou nabídku pro útočníka Manchesteru United Marcuse Rashforda. V zimě prý má za něj nabídnout 65 milionů liber. (thesun.co.uk)
17.10. Fellaini má drobné zdravotní problémy
Drobné zranění si z reprezentačního srazu přiveze Marouane Fellaini. Záložník Manchesteru United kvůli tomu včera nenastoupil k přátelskému souboji Belgie proti Nizozemsku, podle prvních zpráv se nejedná o nic vážného a fotbalista by měl být k dispozici pro duel s Chelsea. (skysports.com)
16.10. FA vyšetřuje Mourinha
José Mourinho, manažer Manchesteru United, se dostal do problémů kvůli výrokům, které zachytila televizní kamera v posledním zápase Premier League. Manchester v něm zázračně otočil duel s Newcastlem z 0:2 na 3:2. Mourinho pak měl vyštěknout několik urážek, které FA dešifrovala za pomoci odborníka na odezírání ze rtů. Mourinho má do pátku čas se k obvinění vyjádřit.. (bbc.co.uk)