Crystal Palace (Anglie)

Crystal Palace - Brighton & Hove Albion 3:2

Prestižní souboj Crystal Palace s Brightonem dopadlo lépe pro domácí, kteří udělali důležitý krok směrem k záchraně. Gólové hody nabídl první poločas, ve kterém se skóre měnilo hned pětkrát. V tom druhém se hosté marně snažili o vyrovnání.
14.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Crystal Palace - Brighton & Hove Albion

V důležitém záchranářském souboji vyzve v sobotu v Londýně Crystal Palace nováčka z Brightonu - dá se očekávat, že utkání bude výrazně svázáno taktikou a také nervozitou hráčů, jelikož v sázce je opravdu hodně. Brighton by v případě tříbodového zisku měl záchranu doslova na dosah své ruky, Crystal Palace by zase o něco více odskočilo osmnáctému Southamptonu, který má v tuto chvíli ještě jeden zápas k dobru.
14.04. | Previews | žádný komentář

AFC Bournemouth - Crystal Palace 2:2

Fotbalisté Crystalu Palace sahali po výhře na půdě konkurenčního Bournemouthu, jenomže nakonec si domu odvážejí pouze bod po výsledku 2:2. V utkání hned dvakrát vedli, avšak soupeř vždy dokázal manko dohnat. AFC se tak v tabulce Premier League nachází na velmi solidním jedenáctém místě s osmatřiceti body a znovu udělal krok k záchraně. Naopak hosté jsou v přímém ohrožení, s jednatřiceti body jim patří sedmnáctá příčka.
07.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: AFC Bournemouth - Crystal Palace

V zápasech Bournemouthu s Crystal Palace se ještě nikdy nestalo, aby zvítězil domácí celek. Hostující tým vždy bodoval a hráči Crystalu Palace doufají, že se jim to podaří i tentokrát. Body totiž potřebují jako sůl.
06.04. | Previews | žádný komentář

Crystal Palace - Liverpool FC 1:2

Fenomenální Mohamed Salah svým 29. gólem v letošním ligovém ročníku rozhodl napínavý duel na jihovýchodě Londýna. Domácí Crystal Palace vyhráli první poločas, Liverpool však na začátku druhé půle vyrovnal a v 84. minutě rozhodl o vítězství favorita egyptský kouzelník.
31.03. | Komentáře a souhrny | 11 komentářů

Preview: Crystal Palace - Liverpool FC

Liverpool má velkou šanci se ještě více přiblížit jisté účasti v Lize mistrů i pro příští rok. Jeho přímí konkurenti Chelsea a Tottenham si to totiž v neděli rozdají mezi sebou, zatímco Reds cestují taktéž do Londýna, ale na půdu slabšího Crystal Palace. Eagles však ve zbytku sezóny mají též o co hrát a rozhodně nedají svou kůži lacino.
30.03. | Previews | 11 komentářů

Huddersfield Town - Crystal Palace 0:2

Crystal Palace si po sérii proher připsali veledůležité vítěství v Huddersfieldu. Hosté se vznesli nad sestupové pásmo a jsou na 16, místě o příčku a bod vzad za svým dnešním soupeřem.
17.03. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: Huddersfield Town - Crystal Palace

Další z řady veledůležitých záchranářských klání se odehraje v sobotu v Huddersfieldu. Tamní Terries narazí na Crystal Palace a budou chtít navázat na vítězství ze Selhurst Parku, které odstartovalo mizerný vstup Eagles do sezóny.
16.03. | Previews | 3 komentáře

Chelsea FC - Crystal Palace 2:1

Chelsea zvládla roli favorita a v londýnském derby porazila Crystal Palace. Domácí se především v prvním poločase ukázali v dobrém světle a do přestávky vsítili dvě branky. V závěru zápasu si však zkomplikovali situaci a do konečného hvizdu se strachovali o výsledek.
11.03. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: Chelsea FC - Crystal Palace

Chelsea se v poslední době opět příliš nedaří, a to jak herně, tak i výsledkově. V Premier League podlehla oběma manchesterským týmům a v tabulce spadla až na páté místo, odkud by na konci sezony postoupila "pouze" do Evropské Ligy. Jejich soupeř Crystal Palace dokonce nezvítězil šest zápasů v řadě a je znovu po uši v boji o holé přežití.
09.03. | Previews | 2 komentáře
12.04. Benteke po zranění opět trénuje
Do tréninku Crystal Palace se znovu zapojil Christian Benteke. Útočník londýnského klubu je v pořádku po zranění třísel, kvůli němuž nemohl hrát naposledy proti Bournemouthu. (dailymail.co.uk)
12.04. Sørloth se zbavil potíží se stehnem
Alexander Sørloth se může těšit na pátý start v dresu Crystal Palace. Norský útočník je v pořádku po zranění stehenního svalu, které ho připravilo o poslední tři zápasy. (soccerway.com)
07.04. Luongo má několik nabídek
Australan Massimo Luongo z Queen's Park Rangers má kolem sebe údajně hned několik zájemců. Vedle Aston Villy z League Championship a Crystal Palace z Premier League se o pětadvacetiletého záložníka má zajímat také španělská Málaga. (sbs.com)
06.04. Bournemouth se nemusí obávat Bentekeho
Christian Benteke nenastoupí k zápasu anglické ligy proti Bournemouthu. Útočník Crystal Palace nestihne doléčit zranění třísla, které si přivodil během včerejšího tréninku. (lequipe.fr)
05.04. Benteke nedokončil čtvrteční trénink
Christian Benteke má zdravotní problémy, útočník Crystal Palace si během dnešního tréninku poranil tříslo a je ohrožen jeho start v duelu s Bournemouthem. (skysports.com)
02.04. Crystal Palace chce Lookmana z Evertonu
Talent z Evertonu Ademola Lookman, který momentálně hostuje v bundesligovém Lipsku, má být podle deníku The Sun vyhlédnutou posilou Crystal Palace, který v mladíkovi vidí potenciální náhradu za Wilfrieda Zahu. (thesun.co.uk)
30.03. Crystal Palace nejspíš bez Zahy
Útočník Wilfried Zaha bude zřejmě chybět Crystal Palace v zápase s Liverpoolem. Trenér Roy Hodgson prozradil, že fotbalista z Pobřeží slonoviny během reprezentační přestávky netrénoval. Zaha se vrátil po zranění kolena do hry těsně před pauzou v zápase s Huddersfieldem. Ze hřiště však odkulhal, znovu kvůli kolenu, těsně před koncem a zatím se stále nedal stoprocentně do pořádku. (yahoo.com)