Má budoucnost zůstává otevřená, prohlásil Cabaye

Yohan Cabaye pomohl Crystal Palace k záchraně, ovšem po skončení letošní sezóny mu vyprší kontrakt, načež se stane žádaným hráčem na přestupovém trhu. Zkušený středopolař nechává budoucnost otevřenou...
19.05. | Aktuality | 27 komentářů

Crystal Palace - West Bromwich Albion 2:0

Když do letošní sezony vstoupilo Crystal Palace hned sedmi porážkami za sebou, navíc bez jediného vstřeleného gólu, obavy z boje o záchranu byly zcela namístě. Pod vedením Roye Hodgsona se však londýnský celek dokázal z této tristní bilance otřepat a v posledním kole naopak čelil sestupujícímu klubu v podobě West Bromwiche Albion, zatímco samotní Eagles si i díky nedělní výhře 2:0 zajistili konečné jedenácté místo.
13.05. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Crystal Palace - West Bromwich Albion

V Selhurst Parku nečeká na návštěvníky zrovna prestižní souboj. Crystal Palace zakončí sezonu v zápase proti sestupujícímu West Bromwich. Už měření na Hawthorns žádnou branku nepřineslo, ale tentokrát fanoušci doufají v opak.
12.05. | Previews | 1 komentář

Stoke City - Crystal Palace 1:2

Stoke se zahalilo do smutku, protože nedokázalo doma vyválčit body s Crystal Palace a jeho osud v nejvyšší soutěži je takřka zpečetěn. Zápas se přitom pro Potters vyvíjel dobře, Shaqiri z přímáku vstřelil první gól, ale Orli ve druhém poločase výsledek dokonale otočili. Prosadili se McArthur a Van Aanholt.
05.05. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Stoke City - Crystal Palace

Stoke je již jednou nohou v Championship, vzdát se však ještě nehodlá. To sestup Crystal Palace je již málo pravděpodobný, ale úplnou jistotu celek ze Selhurst Parku stále nemá. Na Bet365 Stadium tak lze očekávat pikantní utkání.
04.05. | Previews | 1 komentář

Crystal Palace - Leicester City 5:0

Crystal Palace deklasovali Leicester a udělali další krok směrem k záchraně. Hosté se během utkání téměř k ničemu nebezpečnému nedostali a po červené kartě Albrightona dohrávali v deseti. Domácí vstřelili během posledních minut tři branky.
28.04. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Crystal Palace - Leicester City

Přestože Crystal Palace učinili v posledních zápasech velký skok vpřed k záchraně, stále nemají nic jistého. Bezpečí jim může zajistit vítězství nad Leicester, který ve zbývajících zápasech nemá už v podstatě o co hrát.
27.04. | Previews | 1 komentář

Watford FC - Crystal Palace 0:0

Diváci na Vicarage Road se za devadesát minut branky nedočkali, přestože šance byly a hned třikrát zvonila branková konstrukce. Výsledek 0:0 je především pro Crystal Palace ztrátou, hosté totiž i nadále zůstávají v sestupovém ohrožení.
21.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Watford FC - Crystal Palace

Watfordu nevychází závěr ročníku podle představ a stále ještě není zcela zachráněn. Druhá část věty platí i o jeho dalším soupeři Crystal Palace, který však v poslední době zabral a po sobotě se již může velkým krokem posunout vpřed.
20.04. | Previews | žádný komentář

Crystal Palace - Brighton & Hove Albion 3:2

Prestižní souboj Crystal Palace s Brightonem dopadlo lépe pro domácí, kteří udělali důležitý krok směrem k záchraně. Gólové hody nabídl první poločas, ve kterém se skóre měnilo hned pětkrát. V tom druhém se hosté marně snažili o vyrovnání.
14.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
18.07. Dortmund prý zvažuje Zahu
Wilfried Zaha patří k oporám Crystal Palace, zanedlouho by však odchovanec londýnského klubu mohl hrát Bundesligu. Podle spekulací o angažování 25letého útočníka uvažuje Dortmund, přičemž opačným směrem by se mohl stěhovat André Schürrle a finanční doplatek. (transfermarkt.de)
12.07. Crystal Palace se zajímá o Antonia
Michaila Antonia během uplynulé sezóny brzdily zdravotní problémy, nyní by navíc mohl změnit dres. Podání nabídky za ofenzivního hráče West Hamu United údajně zvažuje Crystal Palace. (skysports.com)
08.07. Zaha odmítl prodloužit kontrakt
Crystal Palace má s Wilfriedem Zahou smlouvu až do roku 2022, ani to mu však nezabránilo ve vyjednávání o jejím prodloužení. Snaha londýnského celku se však nesetkala s úspěchem. (transfermarketweb.com)
08.07. M'Vila na cestě do Premier League?
Anglickou nejvyšší soutěž by si mohl znovu vyzkoušet Yann M'Vila. Defenzivního záložníka Saint-Étienne údajně sledují zástupci Crystal Palace a Fulhamu. (transfermarketweb.com)
08.07. Dortmund se prý zajímá o Zahu
Andrij Jarmolenko po pouhém roce dost možná opustí Dortmund, který se proto poohlíží po náhradě. Tou by se mohl stát Wilfried Zaha z Crystal Palace, který podle informací deníku "Sport Bild" zaujal představitele vestfálského klubu. (skysports.com)
05.07. Crystal Palace si pojistil Speroniho
Julian Speroni se může těšit na další měsíce v Crystal Palace, londýnský klub se svým brankářem uzavřel nový kontrakt. (goal.com)
04.07. Hennessey dostal novou smlouvu
Crystal Palace si pojistil Waynea Hennesseyho. Zkušený brankář s londýnským celkem prodloužil kontrakt o tři roky. (skysports.com)