Statistiky v reprezentaci
Česko4736243000510
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Kadeřábek zajistil Ligu mistrů, Koubek vychytal PSG

Pavel Kadeřábek pomohl Hoffenheimu brankou porazit Dortmund a posunul svůj tým do příštího ročníku Ligy mistrů. Skóroval i další český obránce v Německu Theo Gebre Selassie. V Itálii zase Antonín Barák gólem postrčil Udine k záchraně. Ve Francii se zaskvěl Tomáš Koubek, který neinkasoval na hřišti Paris Saint-Germain.
14.05. | Aktuality | 116 komentářů

Češi v zahraničí: Vydra nejlepším střelcem Championship. Dvěma góly zazářil Novák

Matěj Vydra pomohl Derby County do play-off o postup do Premier League a sám si brankou proti Barnsley zajistil Zlatou kopačku pro nejlepšího střelce druhé anglické ligy. Střelecky zasvítil také Filip Novák v dresu Trabzonsporu. Proti Kasimpase se trefil hned dvakrát, i když jeho tým s mužstvem Davida Pavelky nakonec vysoko prohrál.
07.05. | Aktuality | 73 komentářů

Češi v zahraničí: Skóroval Schick, ale nádherně pálili i Beneš s Jablonským

O víkendu se českým fotbalistům v zahraničí střelecky zadařilo. Z tradičních kanonýrů se trefil Patrick Schick z AS Řím, který se snad konečně rozjel. Poprvé se prosadil Bořek Dočkal v zámořské MLS. Jinak pálili hodně neobvyklí střelci jako obránci David Jablonský a Vít Beneš v bulharské, respektive maďarské lize. A šlo o hodně povedené branky. Mezi střelce se zapsal také záložník Jaroslav Navrátil v Eredivisie.
30.04. | Aktuality | 118 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
14.05. Gebre Selassie v sestavě kola bundesligy
Český obránce Theodor Gebre Selassie z Werderu Brémy se dostal do ideální sestavy 34. kola podle magazínu Kicker.
Ideální sestava 34. kola německé bundesligy: Zieler (Stuttgart) - Gebre Selassie (Brémy), Stambouli (Schalke), Pavard (Stuttgart) - Höfler (Freiburg), Aranguiz (Leverkusen) - Donis (Stuttgart), Lookman (Lipsko), Ginczek (Stuttgart), Brekalo (Wolfsburg) - Augustin (Lipsko). (kicker.de)
12.05. Gebre Selassie zajistil Werderu vedení
Theodor Gebre Selassie dal svou třetí bundesligovou branku v letošní sezoně, obránce Werderu zajistil svému týmu vedení na půdě Mainzu, a to jedenáct minut před koncem.
02.03. Gebre Selassie chybí kvůli chřipce
Brémy za pár desítek minut vyběhnou k utkání na půdě Gladbachu, kde se nepředstaví Theodor Gebre Selassie. Oporu Werderu skolila chřipka. (werder.de)
13.01. Gebre Selassie srovnal za Brémy
Brémy po změně stran srovnaly stav utkání s Hoffenheimem, který pokořil Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta jde o druhou trefu v letošním bundesligovém ročníku.
09.12.2017 Gebre Selassie přispěl k výhře Werderu
Theodor Gebre Selassie se výraznou měrou zapsal do statistik dnešního utkání mezi Dortmundem a Werderem. Hostující tým vyhrál 2:1, český obránce dal v 65. minutě vítěznou branku.
11.07.2017 Gebre Selassie prodloužil s Brémami
Werder Brémy se dohodl na prodloužení kontraktu s Theodorem Gebre Selassiem. Zkušený obránce, jenž měl původně smlouvu do konce nadcházejícího ročníku, podepsal na soustředění v Zillertalu blíže neupřesněný kontrakt. (transfermarkt.de)
13.05.2017 Gebre Selassie skóroval za Brémy
Werder Brémy ve 33. kole německé ligy podlehl Hoffenheimu, první gól severoněmeckého klubu přitom zaznamenal Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta se jednalo o pátý ligový gól v tomto ročníku.
04.04.2017 Gebre Selassie poslal Brémy do vedení
Werder Brémy o poločase vede nad Schalke, jediný gól pak zaznamenal Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta se jedná o třetí branku v letošní sezóně.
05.02.2017 Gebre Selassie otevřel skóre za Brémy
Brémy vedou na hřišti Augsburgu, zásluhu na tom pak má i Theodor Gebre Selassie. Český univerzál před půlhodinou hry otevřel skóre, za domácí však záhy srovnal krok Jonathan Schmid, nyní Werder znovu těsně vede zásluhou proměněné penalty Maxe Kruseho.
24.09.2016 Gebre Selassie zařídil výhru Werderu
Werder dnes v závěru otočil zápas s Wolfsburgem a jeho hrdinou se stal Theodor Gebre Selassie. Český obránce dal v nastavení branku na 2:1 a postaral se tak o to, že jeho zaměstnavatel získal první letošní body.