Statistiky v reprezentaci
Česko4534893000510
Reprezentační kariéra hráče

Gebre Selassieho mrzelo, že mu utekla asi poslední šance na MS

Pro obránce Theodora Gebre Selassieho byla pondělní prohra 0:2 v kvalifikačním utkání v Severním Irsku o to víc hořká, že nejspíš přišel o poslední možnost postoupit na světový šampionát. Podle třicetiletého obránce německých Brém čeští fotbalisté měli ve své skupině na víc, než předvedli, ale na rozdíl od vítězství v minulé evropské kvalifikaci dopláceli na problémy s efektivitou.
05.09.2017 | Aktuality | 97 komentářů

Reprezentant Gebre Selassie prodloužil smlouvu v Brémách

Český obránce Theodor Gebre Selassie prodloužil smlouvu s Werderem Brémy. Původní kontrakt měl třicetiletému fotbalistovi vypršet za rok, teď by však měl reprezentační zadák působit v osmém celku uplynulé sezony německé ligy minimálně až do června 2019. Součástí nové dohody je navíc roční opce.
11.07.2017 | Aktuality | 97 komentářů

Gebre Selassie: Po pauze to bylo bídné

Obránce Theodor Gebre Selassie v kvalifikačním utkání v Norsku potvrdil jarní střeleckou formu, ale jeho gól nakonec českému týmu k potřebnému vítězství nestačil. Třicetiletého fotbalistu mrzel "bídný" druhý poločas, ve kterém domácí vyrovnali na konečných 1:1 a svěřencům Karla Jarolíma výrazně zkomplikovali situaci v bojích o mistrovství světa 2018.
11.06.2017 | Aktuality | 1 komentář
Další hráči klubu
Soupiska klubu
13.01. Gebre Selassie srovnal za Brémy
Brémy po změně stran srovnaly stav utkání s Hoffenheimem, který pokořil Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta jde o druhou trefu v letošním bundesligovém ročníku.
09.12.2017 Gebre Selassie přispěl k výhře Werderu
Theodor Gebre Selassie se výraznou měrou zapsal do statistik dnešního utkání mezi Dortmundem a Werderem. Hostující tým vyhrál 2:1, český obránce dal v 65. minutě vítěznou branku.
11.07.2017 Gebre Selassie prodloužil s Brémami
Werder Brémy se dohodl na prodloužení kontraktu s Theodorem Gebre Selassiem. Zkušený obránce, jenž měl původně smlouvu do konce nadcházejícího ročníku, podepsal na soustředění v Zillertalu blíže neupřesněný kontrakt. (transfermarkt.de)
13.05.2017 Gebre Selassie skóroval za Brémy
Werder Brémy ve 33. kole německé ligy podlehl Hoffenheimu, první gól severoněmeckého klubu přitom zaznamenal Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta se jednalo o pátý ligový gól v tomto ročníku.
04.04.2017 Gebre Selassie poslal Brémy do vedení
Werder Brémy o poločase vede nad Schalke, jediný gól pak zaznamenal Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta se jedná o třetí branku v letošní sezóně.
05.02.2017 Gebre Selassie otevřel skóre za Brémy
Brémy vedou na hřišti Augsburgu, zásluhu na tom pak má i Theodor Gebre Selassie. Český univerzál před půlhodinou hry otevřel skóre, za domácí však záhy srovnal krok Jonathan Schmid, nyní Werder znovu těsně vede zásluhou proměněné penalty Maxe Kruseho.
24.09.2016 Gebre Selassie zařídil výhru Werderu
Werder dnes v závěru otočil zápas s Wolfsburgem a jeho hrdinou se stal Theodor Gebre Selassie. Český obránce dal v nastavení branku na 2:1 a postaral se tak o to, že jeho zaměstnavatel získal první letošní body.
21.09.2016 Gebre Selassie nahrával na gól
Werder Brémy dnes nutně potřebuje bodovat proti Mainzu a za vítězstvím vykročil věru slušně: už ve 12. minutě skóroval Hajrović a gólovou nahrávkou se o to zasadil český reprezentant Theo Gebre Selassie.
25.04.2016 Hodnocení Čechů v zahraničí
Hodnocení českých hráčů v zahraničních soutěžích:

Anglie - Goal.com (nejlepší 5, nejhorší 1):
Petr Čech (Arsenal) -- 3 -- odchytal celý zápas; Sunderland - Arsenal 0:0

Německo - Kicker (nejlepší 1, nejhorší 6):
Jaroslav Drobný (Hamburk) -- 2 -- odchytal celý zápas a chytil penaltu; Hamburk - Werder 2:1
Theodor Gebre Selassie (Werder) -- 4 -- odehrál celý zápas; Hamburk - Werder 2:1 (ČTK)
18.04.2016 Hodnocení Čechů v zahraničí
Hodnocení českých fotbalistů v zahraničních soutěžích:

Petr Čech (Arsenal) -- 2 -- odchytal celý zápas; Arsenal - Crystal Palace 1:1

Francie - Goal.com (nejlepší 5, nejhorší 1):
Jaroslav Plašil (Bordeaux) -- 2,5 -- odehrál celý zápas; Bordeaux - Angers 1:3

Theodor Gebre Selassie (Werder) -- 3 -- odehrál celý zápas; Brémy - Wolfsburg 3:2
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) -- 3,5 -- nastoupil v 53. minutě a dostal ŽK; Hoffenheim - Hertha Berlín 2:1
Vladimír Darida (Hertha) -- 4 -- odehrál 85 minut; Hoffenheim - Hertha 2:1
Jaroslav Drobný (Hamburk) -- 5 -- nastoupil v 54. minutě; Dortmund - Hamburk 3:0 (ČTK)