Statistiky v reprezentaci
Česko4736243000510
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Schick i Kadeřábek oslavili první ligové góly!

Patrik Schick se poprvé v dresu AS Řím gólově prosadil v ligovém utkání. Hlavou skóroval na hřišti SPALu. Premiérovou branku v bundeslize zapsal také obránce Pavel Kadeřábek z Hoffenheimu. V anglické druhé lize se parádní asistencí blýskl obránce Fulhamu Tomáš Kalas a brankář Marek Štěch zase slavil postup do League One...
23.04. | Aktuality | 84 komentářů

Češi v zahraničí: Morávek se červenal, Vydra zahodil penaltu

Žádné velké české hody to tedy o tomto víkendu od českých fotbalistů v zahraničí nebyly. Lukáš Mareček z belgického Lokerenu a Antonín Barák z italského Udine si připsali gólové asistence. Jinak se ale Češi zviditelnili i v negativním smyslu. Matěj Vydra ve druhé anglické lize neproměnil penaltu, Jan Morávek zase viděl v bundeslize červenou kartu.
16.04. | Aktuality | 66 komentářů

Češi v zahraničí: Vydra útočí na dvacítku, krásné góly dali Pospíšil s Marešem

Matěj Vydra pokračuje ve střelecky vydařené sezóně ve druhé anglické lize. V barvách Derby County už útočí na dvacítku. Krásně se trefovali také čeští fotbalisté v Polsku. Martin Pospíšil nezabránil prohře Jagiellonie s Plockem, Jakub Mareš přispěl pěknou brankou k remíze Zaglebie Lubin v Krakově s Cracovií.
09.04. | Aktuality | 172 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
02.03. Gebre Selassie chybí kvůli chřipce
Brémy za pár desítek minut vyběhnou k utkání na půdě Gladbachu, kde se nepředstaví Theodor Gebre Selassie. Oporu Werderu skolila chřipka. (werder.de)
13.01. Gebre Selassie srovnal za Brémy
Brémy po změně stran srovnaly stav utkání s Hoffenheimem, který pokořil Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta jde o druhou trefu v letošním bundesligovém ročníku.
09.12.2017 Gebre Selassie přispěl k výhře Werderu
Theodor Gebre Selassie se výraznou měrou zapsal do statistik dnešního utkání mezi Dortmundem a Werderem. Hostující tým vyhrál 2:1, český obránce dal v 65. minutě vítěznou branku.
11.07.2017 Gebre Selassie prodloužil s Brémami
Werder Brémy se dohodl na prodloužení kontraktu s Theodorem Gebre Selassiem. Zkušený obránce, jenž měl původně smlouvu do konce nadcházejícího ročníku, podepsal na soustředění v Zillertalu blíže neupřesněný kontrakt. (transfermarkt.de)
13.05.2017 Gebre Selassie skóroval za Brémy
Werder Brémy ve 33. kole německé ligy podlehl Hoffenheimu, první gól severoněmeckého klubu přitom zaznamenal Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta se jednalo o pátý ligový gól v tomto ročníku.
04.04.2017 Gebre Selassie poslal Brémy do vedení
Werder Brémy o poločase vede nad Schalke, jediný gól pak zaznamenal Theodor Gebre Selassie. Pro českého reprezentanta se jedná o třetí branku v letošní sezóně.
05.02.2017 Gebre Selassie otevřel skóre za Brémy
Brémy vedou na hřišti Augsburgu, zásluhu na tom pak má i Theodor Gebre Selassie. Český univerzál před půlhodinou hry otevřel skóre, za domácí však záhy srovnal krok Jonathan Schmid, nyní Werder znovu těsně vede zásluhou proměněné penalty Maxe Kruseho.
24.09.2016 Gebre Selassie zařídil výhru Werderu
Werder dnes v závěru otočil zápas s Wolfsburgem a jeho hrdinou se stal Theodor Gebre Selassie. Český obránce dal v nastavení branku na 2:1 a postaral se tak o to, že jeho zaměstnavatel získal první letošní body.
21.09.2016 Gebre Selassie nahrával na gól
Werder Brémy dnes nutně potřebuje bodovat proti Mainzu a za vítězstvím vykročil věru slušně: už ve 12. minutě skóroval Hajrović a gólovou nahrávkou se o to zasadil český reprezentant Theo Gebre Selassie.
25.04.2016 Hodnocení Čechů v zahraničí
Hodnocení českých hráčů v zahraničních soutěžích:

Anglie - Goal.com (nejlepší 5, nejhorší 1):
Petr Čech (Arsenal) -- 3 -- odchytal celý zápas; Sunderland - Arsenal 0:0

Německo - Kicker (nejlepší 1, nejhorší 6):
Jaroslav Drobný (Hamburk) -- 2 -- odchytal celý zápas a chytil penaltu; Hamburk - Werder 2:1
Theodor Gebre Selassie (Werder) -- 4 -- odehrál celý zápas; Hamburk - Werder 2:1 (ČTK)