Stephen Ireland (Bolton Wanderers)

Celé jméno:Stephen Ireland
Národnost: Irsko
Datum narození:22.08.1986
Výška:183 cmVáha:72 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:Bolton Wanderers (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Bolton Wanderers (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Irsko53744000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Stoke získalo na hostování útočníka Guidettiho

Nadějný útočník Manchesteru City John Guidetti stráví zbytek sezony na hostování ve Stoke. Potters kvůli příchodu švédského mladíka přeměnili hostování záložníka Stephena Irelanda z Aston Villy v trvalý přestup, aby vyhověli pravidlům anglické nejvyšší soutěže.  
14.01.2014 | Aktuality | 130 komentářů
 

Aston Villa získala Bradleyho a pustila Irelanda do Newcastlu

Aston Villa získala na hostování do konce sezony Američana Michaela Bradleyho. Syn reprezentačního kouče Boba Bradleyho může v létě do anglického celku přestoupit z Mönchengladbachu natrvalo.  
31.01.2011 | Aktuality | 20 komentářů
 

Manchester City má další drahou posilu, záložníka Milnera

Manchester City koupil další drahou posilu, kterou se stal anglický reprezentant James Milner. Aston Villa, odkud přestoupil, v rámci vyrovnání získala jiného záložníka Ira Stephena Irelanda.  
18.08.2010 | Aktuality | 497 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
09.10. Ireland se upsal Boltonu
Anglický Bolton získal záložníka Stephena Irelanda. Bývalý fotbalista Manchesteru City či Stoke podepsal s klubem krátkodobý kontrakt. Od léta byl Ireland volným hráčem, ve Stoke mu vypršela smlouva a novou po sestupu nedostal. (skysports.com)
02.06. Johnson a Ireland jsou bez angažmá
Nové zaměstnavatele si budou hledat obránce Glen Johnson a záložník Stephen Ireland, oběma končí smlouvy ve Stoke City a anglický klub s nimi po sestupu z Premier League nové kontrakty nepodepíše. (sportskeeda.com)
21.12.2017 Ireland se prý dohodl na nové smlouvě
Stephen Ireland se údajně s vedením Stoke City dohodl na prodloužení smlouvy do konce sezony, stávající kontrakt má vypršet v lednu. Anglický záložník má dlouhodobě zdravotní problémy, v dubnu 2016 si zlomil nohu a od té doby nehrál. (espnfc.com)
16.12.2017 Ireland má prodloužit se Stoke
Stoke City má se Stephenem Irelandem smlouvu jen do konce tohoto roku, to už by ale nemuselo platit dlouho. Irský záložník, jenž od května 2016 laboruje se zlomenou nohou, se chystá s Potters prodloužit spolupráci. (transfermarketweb.com)
29.11.2017 Stoke v létě provede čistku veteránů
Stoke City se podle deníku Telegraph v lednu plánuje zbavit minimálně dvou zkušených borců, pro jaro už se nepočítá s Glenem Johnsonem a Charliem Adamem, jít by mohl i Stephen Ireland. (telegraph.co.uk)
19.11.2017 Ireland dostal další nabídku nové smlouvy
Stephen Ireland může rovněž na jaře hrát za Stoke City, vedení anglického klubu mu předložilo nabídku nového půlročního kontraktu. 31letý záložník je v anglickém celku smluvně vázán do konce prosince, vinou zlomeniny nohy je ovšem od května 2016 mimo hru. (dailymail.co.uk)
03.07.2017 Ireland pokračuje ve Stoke City
Stephen Ireland dostal ve Stoke City novou smlouvu platnou do konce tohoto kalendářního roku. Třicetiletý záložník v loňské sezoně neodehrál ani minutu, důvodem byla zlomenina nohy z května 2016. (sport-express.ru)
05.05.2017 Stoke City nadále počítá s Irelandem
Stephen Ireland má ve Stoke City smlouvu jenom do konce sezony a vedení anglického klubu má v plánu podepsat s ním nový kontrakt. Pro irského záložníka se jedná o jednu z mála pozitivních zpráv za poslední rok, loni v květnu si totiž zlomil nohu a letos neodehrál ani minutu. (bbc.com)
10.05.2016 Stoke City přišlo o Irelanda
Stephen Ireland si na delší dobu odpočine od fotbalu. Irský záložník Stoke City si na dnešním tréninku zlomil nohu. (lequipe.fr)
04.03.2015 Ireland bude mimo hru dva až tři týdny
Stephen Ireland ani dnes nebude k dispozici Stoke City pro utkání s Evertonem. Irský záložník bude s poraněným lýtkem muset vynechat dva až tři týdny. (clubcall.com)
Další expres zprávy