Celé jméno:Sokratis Papastathopoulos
Používané jméno:Sokratis
Národnost: Řecko
Datum narození:09.06.1988
Výška:183 cmVáha:82 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:0
Klub:Arsenal FC (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Arsenal FC (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Řecko75617430001911
Reprezentační kariéra hráče
 

Arsenal potvrdil angažování obránce Sokratise

Sokratis Papastathopoulos se stal oficiálně posilou Arsenalu. Londýnský celek získal řeckého reprezentanta z Borussie Dortmund, která měla vyinkasovat 16 milionů eur...  
02.07. | Aktuality | 419 komentářů
 

Papastathopulos podle médií přestoupí z Dortmundu do Arsenalu

Řecký reprezentační obránce Sokratis Papastathopulos podle německých a anglických médií přestoupí z Dortmundu do Arsenalu. Londýnský klub má za devětadvacetiletého fotbalistu zaplatit okolo 19 milionů eur (asi 487 milionů korun) a podepsat s ním tříletou smlouvu.  
05.06. | Aktuality | 163 komentářů
 

Na přemýšlení o budoucnosti je času dost, reaguje na spekulace Sokratis

Na dotazy ohledně další budoucnosti musí odpovídat Sokratis Papastathopoulos. Řecký obránce strávil uplynulé roky v Borussii Dortmund, smlouvu má na poslední rok a hodně hlasitě se spekuluje o jeho letním stěhování. Zajímavých nápadníků je hned několik, sám fotbalista ale o něčem takovém zatím neuvažoval...  
17.05. | Aktuality | 39 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
02.07. Sokratis dorazil do Londýna
Arsenal by měl co nevidět oznámit oficiální příchod Sokratise Papastathopoulose. Řecký reprezentant nastupující za Dortmund již dorazil do Anglie, kde by měl dokončit potřebné formality. (skysports.com)
28.05. Arsenal se blíží k zisku Sokratise
Sokratis Papastathopoulos si vyzkouší Premier League. Řecký reprezentant míří z Borussie Dortmund do Arsenalu, jenž má opačným směrem poslat 16 milionů liber. (bbc.com)
13.05. Dortmund nakloněný odchodu Sokratise
Sokratis má s Borussií Dortmund kontrakt do konce příštího ročníku, přesto zřejmě během nadcházejícího přestupového okna změní dres. Tomu nahrává skutečnost, že jednání o možném prodloužení kontraktu mezi oběma stranami byla zrušena. (transfermarkt.de)
29.04. Sokratis má namířeno do Arsenalu
Arsenal by měl během nadcházejících měsíců posílit Sokratis Papastathopoulos. Devětadvacetiletý defenzivní univerzál má do konce příští sezóny kontrakt s Dortmundem, ten však už měl obdržet nabídku ve výši 17,5 milionu eur. (transfermarketweb.com)
27.04. Dortmund má v létě opustit Sokratis
Sokratis má s Dortmundem smlouvu do konce příští sezóny, zřejmě ji ale nedodrží. Podle informací deníku Bild má řecký obránce namířeno do Arsenalu, přičemž BVB by mělo vyinkasovat až 20 milionů eur. (transfermarketweb.com)
20.04. AC Milán zvažuje návrat Sokratise
Sokratis Papastathopoulos je spojován s odchodem z Dortmundu, zamířit by pak mohl zpátky do Itálie. Řecký reprezentant by si nemusel zvykat ani na nové prostředí, neboť se podle posledních zpráv o jeho služby zajímá AC Milán, kde již zanedlouho 30letý stoper působil během ročníku 2010/11. (football-italia.net)
06.04. Sokratise sleduje Juventus
Obránce Sokratis Papastathopoulos z Borussie Dortmund by se mohl stát posilou Juventusu Turín. O řeckého fotbalistu, který s BVB momentálně vyjednává o nové smlouvě, by kromě italského klubu chtěli prý i Arsenal nebo Manchester United. (transfermarketweb.com)
15.03. Dortmund si chce pojistit Sokratise
Sokratis má s Borussií Dortmund smlouvu do konce příští sezóny, načež se jméno řeckého obránce dostalo do spojení s Manchesterem United, nakonec by ale mohlo být všechno jinak. BVB zahájilo se svoji dlouholetou oporou jednání o prodloužení kontraktu, čímž by mohlo odrazit potencionální zájemce. (transfermarketweb.com)
10.03. Sokratis v hledáčku Manchesteru United
Pokud by nevyšly námluvy se stoperem Barcelony Samuelem Umtitim, mohl by Manchester United obrátit pozornost na obránce Dortmundu Sokratise Papastathopoulose. O tom, že Red Devils sledují 29letého Řeka píše Daily Mirror. (dailymirror.co.uk)
04.11.2017 Dortmund přišel o Sokratise
Řekové možná v baráži o MS 2018 nebudou postrádat pouze suspendovaného Manolase, ale i zraněného dalšího stopera Sokratise, ten dnes ze šlágru s Bayernem odstoupil ve 42. minutě po vlastním zákroku na Kingsleyho Comana.
Další expres zprávy