Celé jméno:Ruslan Petrovyč Rotaň
Používané jméno:Ruslan Rotaň
Národnost: Ukrajina
Datum narození:29.10.1981
Výška:176 cmVáha:69 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Ukrajina70441520001200
Reprezentační kariéra hráče
 

Slavia pod Trpišovským změnila kurz. Nesmíme ale uhnout, ví před jarem kouč

Pražská Slavia prošla přes zimu výrazným "poliberečtěním" a pomalu vstřebává náročný způsob hry, který vyžaduje kouč Jindřich Trpišovský. Ten zkouší s týmem vícero rozestavení a chce se přiblížit totálnímu fotbalu. Na co to bude na jaře sešívaným stačit?  
16.02. | Aktuality | 64 komentářů
 

Ve Slavii nepotřebný Rotaň bude hrát za Dynamo Kyjev

Slavia po ne právě vydařeném podzimu vyměnila trenéra a změn doznává i hráčský kádr. Sešívaní přestali počítat s několika zahraničními fotbalisty a po pouhém půl roce u nich končí Ruslan Rotaň. Ukrajinský záložník se vrací do vlasti a znovu oblékne dres Dynama Kyjev...  
12.01. | Aktuality | 158 komentářů
 

Slavia už nepočítá s Altintopem, Rotaněm a Šventem

Fotbalová Slavia Praha už nepočítá s trojicí zahraničních hráčů Halilem Altintopem, Ruslanem Rotaněm a Dušanem Šventem. Ani jeden z nich dnes nezahájil s úřadujícím mistrem zimní přípravu a všichni tři mají svolení hledat si nové angažmá.  
03.01. | Aktuality | 406 komentářů
11.06. Dynamo Kyjev opustí zkušený Rotaň
Ruslan Rotaň se během zimní přestávky vrátil ze Sklavie Praha do kyjevského Dynama, to však nyní znovu opustí. Přední ukrajinský celek nenabídne reprezentačnímu záložníkovi nový kontrakt. (lequipe.fr)
28.03. Rotaň odehrál stý duel za reprezentaci
Hned dva důvody k oslavě měl včera odpoledne Ruslan Rotaň. Ukrajina vyhrála nad Japonskem 2:1, někdejší záložník Slavie si vedle toho na své konto připsal jubilejní stý start za reprezentaci. (sport-express.ru)
19.06.2017 Slavia vyzkouší Ukrajince Rotana
Letní přípravu dnes zahájila také pražská Slavia a spolu s ní rovněž ukrajinský veterán Ruslan Rotan. Dlouholetý reprezentant po sezoně skončil v Dněpropetrovsku a nyní 35letý univerzál stráví následující týden na zkoušce u sešívaných. (slavia.cz)
24.08.2016 Rotan pokračuje v Dněpropetrovsku
Ruslan Rotan bude znovu hrát za Dněpr Dněpropetrovsk. 34letému záložníkovi koncem června vypršela smlouva, v uplynulých týdnech se ale znovu začal připravovat s týmem a s vedením se nyní dohodl na novém dvouletém kontraktu. (lequipe.fr)
22.08.2016 Rotan znovu hráčem Dněpru?
Ruslan Rotan bude dost možná znovu oblékat dres Dněpru Dněpropetrovsk. 34letému záložníkovi v ukrajinském klubu původně skončila smlouva, v uplynulých týdnech se s týmem ale začal znovu připravovat a ještě dnes by mohl podepsat nový kontrakt. (sport-express.ru)
18.05.2016 Zozulja a Rotan dostali tvrdé tresty
Na šest měsíců mají pozastavenou činnost útočník Dněpru Dněpropetrovsk Roman Zozulja a jeho spoluhráč Ruslan Rotan. Oba jsou trestáni za chování po závěrečném hvizdu semifinále Ukrajinského poháru s celkem Zarja Luhansk, v němž jejich tým podlehl 0:2. Zozulja k zápasu nenastoupil, nebyl ale spokojen s výkonem rozhodčího a po utkání vběhl na trávník, kde napadl rezervního sudího a následně vyprovokoval rvačku mezi hráči oběma týmů. S výkonem sudích nebyl spokojen ani záložník Rotan. (sport-express.ru)
12.04.2016 Rotan nevylučuje odchod z Dněpropetrovsku
Dněpr Dněpropetrovsk má zákaz účasti v evropských pohárech a na obzoru se rýsuje další problém. Ukrajinský klub by mohl přijít o jednu ze svých klíčových postav, na odchod myslí záložník Ruslan Rotan. "Myslím si, že moje spolupráce s Dněprem se chýlí ke konci, ale je to jenom můj názor. Nevím, co více k tomu dodat, vše budu muset probrat s majitelem klubu," nechal se slyšet Rotan. (sport-express.ru)
10.11.2015 Ukrajině bude v baráži chybět Rotan
Citelnou ztrátu utrpěla před baráží o ME 2016 proti Slovinsku reprezentace Ukrajiny. O oba zápasy přijde záložník Dněpropetrovsku Ruslan Rotan, důvodem je zranění stehenního svalu. (profutbal.sk)
19.10.2015 Rotan stanovil nový rekord Dněpru
Povedenou sobotu zažil Ruslan Rotan. Ukrajinský záložník Dněpru Dněpropetrovsk otevřel skóre zápasu na půdě celku Stal Dněprodzeržynsk a nasměroval svůj tým k pohodlné výhře 6:0, vedle toho vytvořil nový klubový rekord. Jako kapitán vedl Dněpr do 150. duelu, vícekrát pásku na rukáv žádný z hráčů Dněpropetrovsku nenavlékl. (sport-express.ru)
31.08.2014 Dněpropetrovsk přišel o Rotana
Zhruba měsíc bude Dněpropetrovsku chybět Ruslan Rotan, záložník ukrajinského klubu má zdravotní problémy. (sport-express.ru)
Další expres zprávy