Celé jméno:Osvaldo Nicolás Fabián Gaitán
Používané jméno:Nicolás Gaitán
Národnost: Argentina
Datum narození:23.02.1988
Výška:173 cmVáha:67 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:Dalian Yifang (CHN)
Aktuální statistiky v klubu Dalian Yifang (CHN)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Argentina198612000200
Reprezentační kariéra hráče
 

Carrasco a Gaitán přestupují do čínského celku Dalian Yifang

O dva hráče dnes přišlo madridské Atlético. Ve španělském klubu končí belgický křídelník Yannick Carrasco a argentinský záložník Nico Gaitán, oba přestoupili do čínského klubu Dalian Yifang...  
26.02. | Aktuality | 108 komentářů
 

Gaitán v lednu určitě odejde z Atlética, oznámil agent

Nicolás Gaitán v průběhu ledna minimálně dočasně ukončí své působení v Atléticu Madrid. Argentinský záložník nezapadl do fungujícího týmu trenéra Diega Simeoneho a chystá odchod, ve hře je například angažmá v anglické Premier League...  
21.12.2017 | Aktuality | 7 komentářů
 

Gaitán potřebuje více minut, uvědomuje si Simeone

Hodně složitě si hledá cestičku do základní sestavy Atlética Madrid Nicolás Gaitán. Argentinský Křídelník nenastupuje pravidelně a trenér Diego Simeone si uvědomuje, že fotbalistovi by prospělo více minut strávených na trávníku...  
25.10.2017 | Aktuality | 44 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
26.02. Gaitán přece jen do Číny?
Křídelník Atlétika Madrid Nicolas Gaitán by nakonec přece jen mohl odejít do čínského klubu Dalian Yigang. Podle španělského deníku As Gaitán, který vynechal nedělní zápas se Sevillou (5:2), podepíše lukrativní smlouvu na tři roky a Atlético dostane 18 milionů liber. V minulém týdnu už se přitom objevily informace, že Argentinec už jednou čínskou nabídku odmítl. (football-espana.net)
23.02. Gaitán odmítl Dalian Yifang
Nico Gaitán i v tuto chvíli zůstává hráčem Atlética Madrid. Argentinský záložník nehraje a španělský celek ho nabídl čínskému celku Dalian Yifang, hráč ovšem o angažmá v Asii nemá zájem. (abola.pt)
02.02. Zenit Petrohrad neuspěl s nabídkou za Gaitána
Nicolás Gaitán letošní sezonu pravděpodobně dohraje v Atléticu Madrid. Argentinský záložník nemá místo v základní sestavě a v lednu se mu nepovedlo zrealizovat odchod. Nyní navíc nevyšlo ani angažmá v Zenitu Petrohrad, ten neuspěl s nabídkou hostování za dva miliony eur. (marca.com)
27.01. Gaitána chce Zenit Petrohrad
Nicolás Gaitán je na odchodu z Atlética Madrid a jeho další kroky by mohly směřovat do Ruska, zájem o argentinského záložníka má Zenit Petrohrad, který by rád dojednal hostování do konce sezony s opcí na trvalý přestup. (sport-express.ru)
10.01. Southampton prý zkusí Gaitána
Nisolás Gaitán je na odchodu z Atlética Madrid, zamířit by pak mohl do Anglie. Zájem o bývalou dlouholetou oporu Benficy nově hlásí Southampton. (clubcall.com)
29.12.2017 Gaitán s nápadníky i mimo Evropu
Nicolás Gaitán v lednu určitě opustí Atlético Madrid a nemusel by nutně zůstat v Evropě. Až 10 milionů amerických dolarů je prý za křídelníka ochotno zaplatit mexické Monterrey, přičemž se hlásí také Boca Juniors. (tycsports.com)
29.12.2017 O Gaitána stojí Watford
Nicolás Gaitán nedostává šance v Atléticu Madrid a schyluje se k jeho odchodu z hlavního města Španělska. Další kroky argentinského záložníka mohou směřovat do Anglie, zájem má hned několik klubů a jedním z nich je londýnský Watford. (marca.com)
28.12.2017 Porto usiluje o hostování Gaitána
Nicolás Gaitán je na odchodu z Atlética Madrid, mohl by se pak vrátit do Portugalska. Zde argentinský záložník dlouhé roky patřil k oporám Benficy, nyní má však o jeho služby zájem Porto, které by si ho chtělo vypůjčit pro druhou polovinu letošní sezóny. (transfermarketweb.com)
25.11.2017 Gaitán před návratem do Benficy?
Benfica by údajně během zimního přestupového okna mohla zpátky přivést Nicoláse Gaitána. Ten se nedokázal prosadit do sestavy Atlética Madrid a podle posledních zpráv je ze Španělska na odchodu. (transfermarketweb.com)
03.10.2017 Gameiro a Gaitán na odchodu z Atlética?
Za Atlético Madrid budou moci od ledna hrát i Vitolo a Diego Costa a španělská média už spekulují o tom, kdo těmto dvěma fotbalistům uvolní místo v kabině. Změnit dres by mohli Kevin Gameiro a Nico Gaitán, ani jeden nemá místo v základní sestavě. (as.com)
Další expres zprávy