Celé jméno:Niclas Füllkrug
Národnost: Německo
Datum narození:09.02.1993
Výška:188 cmVáha:82 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:24
Klub:Hannover 96 (GER)
Aktuální statistiky v klubu Hannover 96 (GER)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
1. Bundesliga 2018/201986752100100
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
09.10. Gladbach se zajímá o Füllkruga
Niclas Füllkrug by v rámci německé ligy mohl změnit dres. Útočník patří Hannoveru, kde v létě prodloužil smlouvu do června 2022, stále vážněji ale o jeho angažování uvažuje Gladbach. (transfermarketweb.com)
03.10. Füllkrug laboruje se zraněným kotníkem
Jenom individuálně dnes trénoval Niclas Füllkrug. Útočník německého Hannoveru má problémy s kotníkem a je ohrožen jeho start v souboji se Stuttgartem. (kicker.de)
01.09. Füllkrug dostal v Hannoveru nový kontrakt
Niclas Füllkrug stráví i další část kariéry v Hannoveru, německý klub se svým útočníkem prodloužil smlouvu do června 2022. (lequipe.fr)
21.08. Füllkrug má prodloužit s Hannoverem
Hannover si chce pojistit služby Niclase Füllkruga. Pětadvacetiletý útočník má s dolnosaským celkem smlouvu do roku 2020, prakticky celé léto byl ale spojován s odchodem, načež 96ky chtějí reagovat prodloužením smluvního dokumentu. (transfermarkt.de)
29.06. Füllkrug neodejde z Hannoveru
Hannover se bude i během nadcházející sezóny spoléhat na Niclase Füllkruga. Za toho údajně nabízela až 20 milionů eur konkurenční Borussia Mönchengladbach, ovšem úspěch neslavila. (transfermarkt.de)
17.06. Gladbach zvýšil nabídku za Füllkruga
Niclas Füllkrug je spojován s odchodem do Borussie Mönchengladbach, kam ho však Hannover nechce uvolnit, načež odmítl nabídku ve výši 10 milionů eur. Porýnský celek se však s tímto verdiktem nechce smířit, proto měl údajně zvýšit nabídku na 15 s milionů eur, která by se s případnými bonusy mohla vyšplhat až na 18 milionů, čímž by se pro "Hříbata" stal vůbec historicky nejdražší posilou. (transfermarkt.de)
07.06. Hannover nechce pustit Füllkruga
Niclas Füllkrug svými brankami výrazně pomohl Hannoveru k udržení bundesligové příslušnosti, čímž na sebe upoutal zájem movitějších klubů. Mužstvo z Dolního Saska však nechce svoji oporu uvolnit, což dokazuje i skutečnost, že údajně odmítlo nabídku ve výši 10 milionů eur od Borussie Mönchengladbach. (transfermarkt.de)
12.03. Leverkusen líčí na Füllkruga
Bayer Leverkusen se údajně zajímá o útočníka Hannoveru Niclase Füllkruga. Pětadvacetiletý forvard, který v této sezóně vstřelil zatím 9 branek, byl dříve spojován spíš s Augsburgem a Hamburkem. (transfermarketweb.com)
11.10.2016 Hannover přišel o zraněného Füllkruga
Niclas Füllkrug si na nějaký čas odpočine od fotbalu. Útočník Hannoveru si z přátelského utkání s Holsteinem Kiel (2:2) odnesl zraněný kotník, přesná doba jeho absence však nebyla uvedena. (kicker.de)
29.07.2016 Füllkrug si přivodil tržnou ránu
Tržnou ránu na noze si na tréninku Hannoveru přivodil Niclas Füllkrug. Ten do dolnosaského mužstva dorazil nedávno z Norimberku, zranění si pak způsobil po střetu s brankářem Samuelem Radlingerem. (kicker.de)
Další expres zprávy