Miguel Ángel Moyà (Real Sociedad)

Celé jméno:Miguel Ángel Moyà Rumbo
Používané jméno:Miguel Ángel Moyà
Národnost: Španělsko
Datum narození:02.04.1984
Výška:185 cmVáha:75 kg
Pozice:brankářČíslo dresu:13
Klub:Real Sociedad (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Real Sociedad (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
 

Brankář Moyá přestoupil z Atlética Madrid do Realu Sociedad

Real Sociedad posílil brankář Miguel Ángel Moyá. Baskický celek mohl po odchodu Iñiga Martíneze využít stanovené výjimky, vzhledem ke zranění Gerónima Rulliho se pak rozhodl vyztužit post brankáře...  
27.02. | Aktuality | 37 komentářů
 

Oblak v Atléticu nechytá, Moyá se snaží ho podpořit

Thibaut Courtois se před letošní sezonou vrátil z hostování v Atléticu Madrid do Chelsea a očekávalo se, že ho mezi tyčemi španělského mistra nahradí Jan Oblak. Slovinský brankář si ovšem zatím nedokázal zvyknout na nové prostředí a přednost před ním dostává Miguel Ángel Moyá, který svého mladšího kolegu nyní podpořil...  
22.11.2014 | Aktuality | 63 komentářů
 

Brankář Moya přestoupí z Getafe do Atlética Madrid

Atlético Madrid získalo z Getafe brankáře Miguela Ángela Moyu. Španělský mistr tak našel případnou náhradu za dosavadní jedničku Thibauta Courtoise, který se po tříletém hostování možná vrátí do Chelsea, za niž dlouhá léta chytá Petr Čech.  
04.06.2014 | Aktuality | 114 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
14.08. Moyà má problémy s kolenem
Na marodce Realu Sociedad se ocitl Miguel Ángel Moyà, zkušený brankář si poranil koleno a pravděpodobně přijde o úvod nové sezony. (marca.com)
10.04. Moyá vynechá minimálně jedno utkání
Miguel Ángel Moyá přijde o utkání španělské ligy proti Las Palmas, vedle toho jsou nepravděpodobné jeho starty v duelech s Atléticem Madrid a Málagou. Důvodem absence brankáře Realu Sociedad je svalové zranění, které si odnesl z duelu s Gironou. (marca.com)
09.04. Moyà na marodce Realu Sociedad
Real Sociedad včera rozdrtil Gironu 5:0, ne vše ovšem z jeho pohledu bylo povedené. Baskický klub přišel o jednoho hráče, svalové zranění si přivodil brankář Miguel Ángel Moyà, jehož zřejmě čeká několikatýdenní pauza. (marca.com)
11.02. Moyà v létě z Atlética do Getafe?
Miguel Ángel Moyà by se po letošní sezoně mohl vrátit do Getafe, které o něho má zájem. Madridský celek si náhradního brankáře Atlética vytipoval jako případnou náhradu za Vicenteho Guaitu, který má namířeno do Crystal Palace. (transfermarketweb.com)
21.09.2017 Atléticu Madrid chybí gólman Moyà
Na dnešním tréninku Atlética Madrid chyběl Miguel Ángel Moyà, zkušený brankář si přivodil svalové zranění a čeká na výsledky podrobného vyšetření. (marca.com)
30.03.2017 Brankář Moyà má zraněný stehenní sval
Včerejší trénink Atlética Madrid nedokončil Miguel Ángel Moyà, španělský brankář si poranil stehenní sval. (marca.com)
22.03.2017 Moyà uzavřel v Atléticu novou smlouvu
Miguel Ángel Moyà si ještě protáhne své působení v Atléticu Madrid, španělský brankář podepsal smlouvu i na příští sezonu. (soccerway.com)
03.11.2016 Moyà už může trénovat naplno
Miguel Ángel Moyà dostal od lékařů svolení k tomu, aby se zapojil do plného tréninku se spoluhráči z Atlética Madrid. 32letý brankář chyběl téměř tři měsíce poté, co byl v polovině srpna na operaci s kolenem. (marca.com)
08.10.2016 Atléticu Madrid se uzdravuje brankář Moyà
Miguel Ángel Moyà začíná vyhlížet návrat na trávník. Brankář Atlética Madrid měl problémy s kolenem a v první polovině srpna se podrobil operaci, nyní znovu začal s tréninkem. (marca.com)
12.08.2016 Moyà byl na operaci s kolenem
Jedničkou mezi tyčemi Atlética Madrid je Jan Oblak, jemuž v nejbližších týdnech nebude krýt záda Miguel Ángel Moyà. 32letý brankář měl v průběhu letní přípravy problémy s kolenem a ty nakonec vyřešil operací, která si vyžádá minimálně dvouměsíční pauzu. (marca.com)
Další expres zprávy