Miguel Ángel Moyà (Real Sociedad)

Celé jméno:Miguel Ángel Moyà Rumbo
Používané jméno:Miguel Ángel Moyà
Národnost: Španělsko
Datum narození:02.04.1984
Výška:185 cmVáha:75 kg
Pozice:brankářČíslo dresu:0
Klub:Real Sociedad (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Real Sociedad (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
LaLiga 2017/201843600005000
Kariéra hráče
 

Brankář Moyá přestoupil z Atlética Madrid do Realu Sociedad

Real Sociedad posílil brankář Miguel Ángel Moyá. Baskický celek mohl po odchodu Iñiga Martíneze využít stanovené výjimky, vzhledem ke zranění Gerónima Rulliho se pak rozhodl vyztužit post brankáře...  
27.02. | Aktuality | 37 komentářů
 

Oblak v Atléticu nechytá, Moyá se snaží ho podpořit

Thibaut Courtois se před letošní sezonou vrátil z hostování v Atléticu Madrid do Chelsea a očekávalo se, že ho mezi tyčemi španělského mistra nahradí Jan Oblak. Slovinský brankář si ovšem zatím nedokázal zvyknout na nové prostředí a přednost před ním dostává Miguel Ángel Moyá, který svého mladšího kolegu nyní podpořil...  
22.11.2014 | Aktuality | 63 komentářů
 

Brankář Moya přestoupí z Getafe do Atlética Madrid

Atlético Madrid získalo z Getafe brankáře Miguela Ángela Moyu. Španělský mistr tak našel případnou náhradu za dosavadní jedničku Thibauta Courtoise, který se po tříletém hostování možná vrátí do Chelsea, za niž dlouhá léta chytá Petr Čech.  
04.06.2014 | Aktuality | 114 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.02. Moyà v létě z Atlética do Getafe?
Miguel Ángel Moyà by se po letošní sezoně mohl vrátit do Getafe, které o něho má zájem. Madridský celek si náhradního brankáře Atlética vytipoval jako případnou náhradu za Vicenteho Guaitu, který má namířeno do Crystal Palace. (transfermarketweb.com)
21.09.2017 Atléticu Madrid chybí gólman Moyà
Na dnešním tréninku Atlética Madrid chyběl Miguel Ángel Moyà, zkušený brankář si přivodil svalové zranění a čeká na výsledky podrobného vyšetření. (marca.com)
30.03.2017 Brankář Moyà má zraněný stehenní sval
Včerejší trénink Atlética Madrid nedokončil Miguel Ángel Moyà, španělský brankář si poranil stehenní sval. (marca.com)
22.03.2017 Moyà uzavřel v Atléticu novou smlouvu
Miguel Ángel Moyà si ještě protáhne své působení v Atléticu Madrid, španělský brankář podepsal smlouvu i na příští sezonu. (soccerway.com)
03.11.2016 Moyà už může trénovat naplno
Miguel Ángel Moyà dostal od lékařů svolení k tomu, aby se zapojil do plného tréninku se spoluhráči z Atlética Madrid. 32letý brankář chyběl téměř tři měsíce poté, co byl v polovině srpna na operaci s kolenem. (marca.com)
08.10.2016 Atléticu Madrid se uzdravuje brankář Moyà
Miguel Ángel Moyà začíná vyhlížet návrat na trávník. Brankář Atlética Madrid měl problémy s kolenem a v první polovině srpna se podrobil operaci, nyní znovu začal s tréninkem. (marca.com)
12.08.2016 Moyà byl na operaci s kolenem
Jedničkou mezi tyčemi Atlética Madrid je Jan Oblak, jemuž v nejbližších týdnech nebude krýt záda Miguel Ángel Moyà. 32letý brankář měl v průběhu letní přípravy problémy s kolenem a ty nakonec vyřešil operací, která si vyžádá minimálně dvouměsíční pauzu. (marca.com)
22.06.2016 Moyà má nabídku nové smlouvy
Miguel Ángel Moyà může zůstat v Atléticu Madrid. Španělský brankář má smlouvu ještě na jeden rok, jeho zaměstnavatel mu pak nabízí kontrakt platný do června 2018. (marca.com)
23.06.2015 Porto má zájem o trio z Atlética
Jackson Martínez dost možná přestoupí z FC Porto do Atlética Madrid, hned tři hráči by se pak mohli stěhovat opačným směrem. Portugalský celek se už vyptával na to, jaká je šance, že by jeho barvy mohli hájit brankář Miguel Ángel Moyá, záložník Óliver Torres a útočník Raúl Jiménez. (insidespanishfootball.com)
08.04.2015 Moyà po zranění znovu trénuje
Miguel Ángel Moyà se dnes znovu zapojil do tréninku se spoluhráči z Atlética Madrid, španělský brankář je v pořádku po zranění stehenního svalu, které utrpěl před třemi týdny. Moyà před sebou nyní má složitý úkol - vytlačit ze základní sestavy Jana Oblaka, který se v posledních zápasech rozchytal. (abola.pt)
Další expres zprávy