Celé jméno:Maximiliano Gómez González
Používané jméno:Maxi Gómez
Národnost: Uruguay
Datum narození:14.08.1996
Výška:186 cmVáha:91 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:9
Klub:Celta Vigo (ESP)
Aktuální statistiky v klubu Celta Vigo (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
LaLiga 2018/201943582000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Uruguay7940000000
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
04.08. Celta Vigo postrádá Gómeze
Maxi Gómez se po dovolené vrátil do Španělska, bude si ovšem muset počkat na to, než začne přípravu se spoluhráči ze Celty Vigo. Uruguayský útočník má zraněné koleno a čeká ho podrobné vyšetření, problém má už měsíc, utrpěl ho během mistrovství světa. (marca.com)
12.04. Dortmund má zájem o Maxiho Gómeze
Maxi Gómez v létě přestoupil do Celty Vigo a už na podzim se spekulovalo o jeho možném odchodu do čínské ligy. Uruguayský útočník v Galícii nakonec zůstal, což by nemuselo platit pro nadcházející měsíce - po sezoně o něho hodlá usilovat Borussia Dortmund. (transfermarketweb.com)
04.04. Celtu Vigo by mohl opustit Gómez
Maximiliano Gómez se po příchodu do Celty Vigo zařadil mezi důležité hráče, čímž na sebe upozornil věhlasnější kluby. Podle informací z Galicie se o 21letého útočníka zajímá Borussia Dortmund, která chce během letního přestupového období značně přestavět mužstvo. (transfermarkt.de)
12.12.2017 Gómezův přestup do Číny prý padl
Mladý útočník Maxi Gómez podle posledních zpráv nakonec nepřestoupí ze Celty Vigo do Beijingu Guoan. Kluby byly domluveny na sumě dvacet milionů eur s tím, že díky bonusům mohlo do Galície následně putovat ještě dalších pět milionů, čínská strana ovšem údajně na poslední chvíli požádala o snížení částky, na což Celta nepřistoupila. (football-espana.net)
11.12.2017 Gómez souhlasí s angažmá v Beijingu Guoan
Maxi Gómez podle posledních zpráv souhlasí s přestupem z Celty Vigo do čínského klubu Beijing Guoan. Mladý uruguayský útočník přišel do Španělska před sezonou z domovského Defensoru Sporting za čtyři miliony eur, nyní se má stěhovat za dvacet milionů. (football-espana.net)
06.12.2017 Gómezův přestup do Číny upečen
Podle lokálního listu Faro de Vigo se už Celta definitivně dohodla s čínskou protistranou a v příštím týdnu oficiálně oznámí odchod Maxiho Gómeze za 20 milionů eur. Produktivní uruguayský střelec si po pouhém půlroce ve Španělsku přijde na desetkrát lepší plat. (farodevigo.es)
27.11.2017 Celta dolaďuje prodej Maxiho Gómeze
V průběhu tohoto týdne má být dojednán prodej Maxiho Gómeze z Celty Vigo do jednoho nejmenovaného čínského klubu, a to za sumu pohybující se mezi dvaceti a pětadvaceti miliony eur. Uruguayský útočník působí ve španělském celku teprve od léta a střelecky mu vyšel úvod sezony. (football-espana.net)
16.11.2017 Celta se nebrání prodeji Maxiho Gómeze
Jenom polovinu sezony by mohl v Celtě Vigo vydržet Maxi Gómez. Mladý útočník se pravidelně zapisuje do listiny střelců a zájem o něho má nejmenovaný čínský klub, který nabízí dvacet milionů eur, Celta je pak připravena tuto nabídku akceptovat a fotbalistu v lednu prodat. (football-espana.net)
15.11.2017 Celta prý dostala nabídku za Maxiho Gómeze
Maxi Gómez před sezonou přestoupil do Celty Vigo, úvod nového angažmá se mu povedl a už se mluví o dalším stěhování. Zájem o mladého útočníka má nejmenovaný čínský klub, který měl už nabídnout dvacet milionů eur. (football-espana.net)
28.09.2017 Gómez a Bentancur v seniorské reprezentaci
útočník Maxi Gómez září v barvách Celty Vigo, zatímco záložník Rodrigo Bentancur se pomalu etabluje v A-týmu Juventusu, a oba nyní byli trenérem Óscarem Tábarezem odměněni svými prvními pozvánkami do seniorské reprezentace. (tycsports.com)
Další expres zprávy