Celé jméno:Mathias Pogba
Národnost: Guinea Francie
Datum narození:19.08.1990
Výška:190 cmVáha:87 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Tours FC (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Tours FC (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Guinea1310000000
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
15.08. Pogba neposílí německý Uerdingen
Uerdingen během letní přestávky získal celou řadu zajímavých hráčů s cílem pokusit se vybojovat postup do 2. Bundesligy, Mathias Pogba však u toho nebude. Naposledy útočník Sparty Rotterdam a starší bratr známějšího Paula absolvoval testy s nadváhou, proto ho třetiligový německý celek neangažuje. (lequipe.fr)
10.08.2017 Pogba rozvázal spolupráci se Spartou
Sparta Rotterdam už se nemůže spoléhat na služby Mathiase Pogby. Šestadvacetiletý útočník se snizozemským celkem dohodl na předčasném ukončení vzájemné spolupráce. (lequipe.fr)
05.03.2017 Feyenoord přišel o neporazitelnost
Feyenoord už počtvrté v řadě nezvládl městské derby na půdě Sparty a poprvé od měsíce listopadu se tak před někým musel sklonit. Ve prospěch menšího z rotterdamských celků přitom už v první minutě rozhodl debutant v základu Mathias Pogba.
01.09.2016 Sparta Rotterdam ulovila útočníka Pogbu
Mathias Pogba změnil v poslední den přestupů dres, 26letý útočník se dohodl na ukončení smlouvy se skotským Partickem a jako volný hráč zamířil do Sparty Rotterdam. (transfermarkt.de)
04.02.2015 Pogba posílil Crawley Town
Mathias Pogba má po nedávném konci angažmá v Pescaře nového zaměstnavatele. Starší bratr Paula Pogby se stal posilou Crawley Town, se kterým bude bojovat o udržení ve třetí nejvyšší anglické soutěži. (getfootballnewsfrance.com)
27.01.2015 Den Haag testuje Mathiase Pogbu
O angažmá v Nizozemsku usiluje Mathias Pogba, útočník italské Pescary je na testech v Den Haagu. 24letý fotbalista je bratrem záložníka Juventusu Paula Pogby. (eredivisie.nl)
30.07.2014 Matthias Pogba jde do Pescary
Starší bratr záložníka Juventusu Mathias Pogba odchází z třetiligového anglického Crewe do Itálie, kde bude oblékat dres Pescary hrající Serii B. (lequipe.fr)
Další expres zprávy