Celé jméno:Kevin Großkreutz
Národnost: Německo
Datum narození:19.07.1988
Výška:186 cmVáha:72 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Přestup:01.07.2017 do SV Darmstadt (GER)
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Německo63310000000
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
15.03. Großkreutz zpět do Dortmundu?
Kevin Großkreutz se nedávno popral na noční párty a jedním z výsledků bylo ukončení smlouvy se Stuttgartem, po němž si mistr světa z roku 2014 hledá nové angažmá. Defenzivně laděný fotbalista by se v následujících dnech mohl vrátit do Borussie Dortmund, v jejímž týmu by se ve zbytku sezony prozatím udržoval v kondici. (bild.de)
03.03. Großkreutz skončil ve Stuttgartu
Stuttgart podle očekávání ukončil spolupráci s Kevinem Großkreutzem. Německý mistr světa pyká za rvačku, po které musel být se zraněním hlavy dokonce hospitalizován, sám svého činu lituje. "Udělal jsem chybu, které velice lituji. Akceptuji důsledky, díky čemuž musím skončit ve Struttgartu. Chtěl bych poděkovat celému klubu a hlavně fanouškům, kteří mě během uplynulých dnů výrazně podporovali," řekl Großkreutz, který se s VfB loučí po 14 měsících. (sport1.de)
03.03. Großkreutz na odchodu ze Stuttgartu?
Noční rvačka, po které musel být hospitalizován, by mohla mít pro Kevina Großkreutze vážnější následky, než se původně předpokládalo. Německý mistr světa by se podle informací televizní stanice "Sky" mohl rázem ocitnout bez práce, neboť vedení druholigového německého celku zvažuje, že se zkušeným hráčem ukončí kontrakt. Švábský celek nicméně zatím tyto informace nepotvrdil. (transfermarkt.de)
28.02. Großkreutz musel po rvačce do nemocnice
Kevin Großkreutz musel být v noci z pondělí na úterý hospitalizován ve stuttgartské nemocnici, poté co byl při potyčce zasažen do hlavy. Podle vyjádření VfB je ale mistr světa z roku 2014 v relativně dobrém rozpoložení a hned zítra by měl být propuštěn do domácího léčení. (kicker.de)
24.02. Großkreutze trápí zranění kotníku
Stuttgartu v souboji s Kaiserslauternem nepomůže Kevin Großkreutz, někdejší německý reprezentant má problémy s kotníkem. (sport1.de)
05.08.2016 Stuttgart začne sezonu bez Großkreutze
Se zpožděním začne novou sezonu Kevin Großkreutz, univerzál druholigového německého Stuttgartu laboruje se svalovým zraněním a chybět bude zhruba měsíc. (sport1.de)
25.06.2016 Großkreutz může znovu trénovat
Kevin Großkreutz se po měsíci a půl zbavil problému se stehenním svalem. Záložník či obránce Stuttgartu se tak bude moci stoprocentně připravit na novou sezonu, v níž jeho zaměstnavatel bude hrát pouze 2. Bundesligu. (kicker.de)
13.05.2016 Großkreutz je znovu mimo hru
Stuttgartu bude znovu chybět Kevin Großkreutz, univerzální fotbalista si během dnešního tréninku stěžoval na bolesti ve stehenním svalu a vynechá souboj s Wolfsburgem, v němž bude VfB bojovat o záchranu v 1. Bundeslize. (kicker.de)
10.05.2016 Großkreutz začal provozovat hospodu
Kevin Großkreutz už zřejmě ví, co bude dělat po ukončení kariéry profesionálního fotbalisty. Sedmadvacetiletý křídelník Stuttgartu si v Dortmundu otevřel hospodu s názvem Schmackes (Chutě). (dw.com)
01.05.2016 Großkreutz zůstává mimo hru
Stuttgartu bude rovněž v důležitém zítřejším zápase na půdě Werderu chybět Kevin Großkreutz, německý obránce stále není stoprocentně fit po zranění stehenního svalu, které si přivodil v první polovině března. (sport1.de)
Další expres zprávy