Celé jméno:Kamil Glik
Národnost: Polsko
Datum narození:03.02.1988
Výška:190 cmVáha:80 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:25
Klub:AS Monaco (FRA)
Aktuální statistiky v klubu AS Monaco (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Liga mistrů 2018/201921800000000
Ligue 1 2018/201998100000200
Trophée des Champions 2018/20191900000000
celkem1210800000200 
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Polsko62512940301200
Reprezentační kariéra hráče
 

Rád bych se vrátil do Turína, přiznal Glik

Monaco během uplynulých měsíců opustila celá řada opor a dalším hráčem, jenž z knížecího celku odejde, by mohl být Kamil Glik. Polský reprezentant přiznal, že by se rád vrátil do Turína...  
13.10. | Aktuality | 9 komentářů
 

Zraněný Glik nakonec zůstane v polské nominaci pro MS

Obránce Kamil Glik nakonec přece jen zůstane v nominaci polské reprezentace na mistrovství světa v Rusku. Třicetiletý stoper Monaka z ní původně vypadl kvůli zranění ramena, dnes však vedení výpravy oznámilo, že v týmu zůstane a měl by být připraven nastoupit do posledního utkání ve skupině.  
12.06. | Aktuality | 14 komentářů
 

Zranění Glika na MS nepustí, nahradí ho Kamiński

Obránce Kamil Glik kvůli zranění ramena nakonec přijde o mistrovství světa v Rusku. Třicetiletý stoper se sice objevil v konečné nominaci polské reprezentace, podle týmového lékaře Jaceka Jaroszewského si však léčba vyžádá minimálně šest týdnů. Ve výběru by měl stopera Monaka nahradit Marcin Kamiňski ze Stuttgartu.  
06.06. | Aktuality | 27 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
19.07. Monaco se připravuje s Glikem a Baldém
Kamil Glik a Keita Baldé nechybí na soustředění Monaca v Německu. Zmíněná dvojice má za sebou dovolenou po mistrovství světa, kde s Polskem a Senegalem vypadli ve skupinové fázi. (lequipe.fr)
21.06. Glik a Blaszczykowski ohrozí Kolumbii
Polsko čeká v neděli ddruhý zápas světového šampionátu s Kolumbií, do kterého zasáhnou obránce Kamil Glik a kapitán Jakub Blaszczykowski. Zmíněná dvojice opor vyléčila zdravotní problémy. (lequipe.fr)
18.06. Glik by mohl stihnout už Senegal
Polský obránce Kamil Glik by mohl stihnout už úvodní duel se Senegalem. Předzápasový trénink už totiž po zranění ramena absolvoval s týmem. Bezprostředně po úrazu se přitom dokonce uvažovalo o tom, že bude mimo pro celý turnaj a v nominaci ho nahradí někdo jiný. (lequipe.fr)
12.06. Glik s konečnou platností stihne MS
Na mistrovství světa se představí i Kamil Glik. Polský reprezentant měl během uplynulých dnů potíže s ramenem a spekulovalo se, že jeho místo zaujme Marcin Kamiński, ten však nakonec do Ruska neodcestuje, neboť stoper Monaca je plně k dispozici. (lequipe.fr)
11.06. Glik nebude chybět na mistrovství světa
Polsko se na světovém šampionátu může spolehnout i na Kamila Glika. Obránce Monaca byl se zraněným ramenem na dalším vyšetření a od lékařů dostal svolení, aby se připojil k reprezentaci. (lequipe.fr)
10.06. Polsko by nakonec mohlo využít Glika
Kamil Glik by si přece jen mohl zahrát na mistrovství světa. Polský obránce si na tréninku poranil rameno, načež měl podle dřívějších vyjádření opustit reprezentační tým, dokonce se zvažovala nutnost operačního zákroku, ovšem stoper Monaca v nominaci zůstal a jeho zdravotní stav se rychle zlepšuje, údajně až natolik, že by mohl stihnout již otevírací zápas se Senegalem. (lequipe.fr)
06.06. Glik neodcestuje na mistrovství světa
Nadcházející světový šampionát vynechá Kamil Glik. Polský reprezentant si na tréninku poranil rameno, přičemž podrobné vyšetření v Nice ukázalo vážnější problémy, se kterými stoper Monaca dost možná bude muset pod nůž. (lequipe.fr)
04.06. Glik zítra absolvuje další vyšetření
Podrobné vyšetření zraněného ramena absolvuje zítra Kamil Glik. Zkušený obránce Monaca se kvůli tomu vydá do Nice, kde se rozhodne, jestli Polsku pomůže na nadcházejícím mistrovství světa. (lequipe.fr)
02.05. Glik má hned tři italské nápadníky
Kamil Glik předloni přestoupil z Turína do AS Monaco a nyní by se mohl vrátit zpět, severoitalský celek má o polského obránce znovu zájem. A nepředstavuje jediného nápadníka z Apeninského poloostrova, o fotbalistu stojí i Lazio a Sampdoria. (football-italia.net)
20.04. AS Monaco znovu i s Glikem
Do sestavy AS Monaco se o víkendu vrátí Kamil Glik. Polský obránce doléčil zranění stehenního svalu, které ho na trávník nepustilo minulý týden, kdy knížecí celek schytal debakl 1:7 od PSG. (lequipe.fr)
Další expres zprávy