Celé jméno:Filho Jorge Luiz Frello
Používané jméno:Jorginho
Národnost: Itálie Brazílie
Datum narození:20.12.1991
Výška:180 cmVáha:65 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:Chelsea FC (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Chelsea FC (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Itálie85350000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Sarriho z Neapole do Chelsea následuje Jorginho

Jorginho dokončil svůj přestup z Neapole do Chelsea. Italský reprezentant s brazilským pasem na Stamford Bridge následuje za 57 milionů eur kouče Maurizia Sarriho a ve svém novém působišti uzavřel pětiletý kontrakt...  
14.07. | Aktuality | 407 komentářů
 

Agent: Jorginho bude nejprve jednat s Neapolí

Jorginho podává za Neapol skvělé výkony, což logicky neuniká pozornosti dalších evropských velkoklubů. Agent italského reprezentanta Joao Santos však uvedl, že jeho chráněnec bude nejprve jednat s Partenopei...  
01.05. | Aktuality | 6 komentářů
 

Neapol získala z Hellasu záložníka Jorginha

Neapol získala první výraznou lednovou posilu, z Hellasu přichází jedna z jeho opor záložník Jorginho. Třetí tým italské ligy zatím koupil polovinu práv 22letého hráče, za kterou údajně zaplatil 5,5 milionu eur. Jorginho podepsal smlouvu do léta 2018.  
18.01.2014 | Aktuality | 89 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
12.07. Jorginho míří na zdravotní prohlídku
Chelsea se blíží k angažování Jorginha. Záložník Neapole během včerejšího večera přiletěl do Londýna, kde by se měl nyní podrobit zdravotní prohlídce, po které bude zkompletován přestup. (football-italia.net)
03.07. Jorginho má přestoupit ve čtvrtek
Jorginho ve čtvrtek přiletí do Manchesteru a podrobí se zdravotní prohlídce v City. Záložník přijde na přestup z Neapole, kluby jsou domluveny na odstupném 55 milionů eur. (football-italia.net)
02.07. Neapol prý přijala nabídku za Jorginha
Manchesteru City se podle médií konečně povedlo dojednat příchod záložníka Neapole Jorginha, za fotbalistu má anglický mistr do Itálie poslat 55 milionů eur. (football-italia.net)
10.06. Jorginho do City během pár dní
Zřejmě už jen pár dní dělí italského záložníka s brazilskými kořeny Jorginha od přestupu z Neapole do Manchesteru City. Potvrdil to majitel italského klubu Aurelia de Laurentiis. "Myslím, že opravdu může být všechno dotaženo během několika dní. S Manchesterem City a jeho lidmi máme dobré vztahy, ale nyní se zkrátka vyjednává," uvedl de Laurentiis. Ten požadoval za Jorginha minimálně 60 milionů eur. Nejvyšší nabídka City zatím měla podle italských médií dosáhnout na 47 milionů rovnou a dalších 6 v bonusech. (football-italia.net)
07.06. Jorginho už se rozloučil s Neapolí
Italský reprezentant s brazilskými kořeny Jorginho už se měl údajně rozloučit se spoluhráči v italské Neapoli a počítá s přestupem do Manchesteru City. Oba kluby ale zatím dohodu nepotvrdily, naopak se objevily informace, že Neapol odmítla poslední nabídku ve výši 50 milionů eur, protože požaduje ještě o celých 10 milionů více. (football-italia.net)
06.06. Man City neuspěl se snahou o Jorginha
Jorginho je žhavým přestupovým zbožím, zatím se však z Neapole nestěhuje. Partenopei odmítli nabídku Manchesteru City, jenž v součtu s bonusy nabízel za italského reprezentanta 50 milionů eur, neboť požadují minimálně o deset milionů vyšší sumu. (football-italia.net)
03.06. Jorginho nejméně za 60 milionů
Majitel Neapole Aurelio de Laurentiis potvrdil pro Corriere dello Sport, že odmítl nabídku za záložníka Jorginha od Manchesteru United ve výši 45 milionů eur plus 5 milionů na bonusech. Zároveň dodal, že klub je připraven uvolnit žádaného hráče, o nějž stojí i Manchester City, ale ne za méně než 60 milionů eur. (football-italia.net)
26.05. Citizens musejí za Jorginha přidat
Manchester City podle italského tisku neuspěl s první nabídkou za záložníka Jorginha u vedení Neapole. K nabízeným 45 milionům eur bude muset anglický gigant podle všeho ještě podstatně přihodit. Podle listu La Repubblica Neapol totiž nehodlá pustit rodilého Brazilce, který však reprezentuje Itálii, za méně než 60 milionů. (football-italia.net)
30.04. Neapol chce udržet Jorginha
Italský reprezentant s brazilskými kořeny Jorginho má hned několik nabídek k odchodu z Neapole. Během jara se hovořilo o zájmu silných klubů z Premier League jako Manchesteru City, Manchesteru United a Liverpoolu. Neapol však o záložníka nechce přijít a chystá mu nový vylepšený kontrakt. (football-italia.net)
22.04. Guardiola hodlá v létě utrácet za záložníky
Ani po zisku mistrovského titulu v Premier League nehodlá Pep Guardiola končit s posilováním Manchesteru City. Do záložní řady plánuje podle Daily Star přivést Thiaga Alcantaru z Bayernu Mnichov a Jorginha z Neapole. Oba dohromady by měli stát asi 135 milionů liber. (dailystar.co.uk)
Další expres zprávy