Celé jméno:Jakob Johansson
Národnost: Švédsko
Datum narození:21.06.1990
Výška:187 cmVáha:86 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:6
Klub:Stade Rennes (FRA)
Aktuální statistiky v klubu Stade Rennes (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Švédsko1510031000100
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
12.09. Johansson se vrátil do přípravy Rennes
Stade Rennes se může od této chvíle spoléhat na Jakob Johansson. Švédský záložník, jenž během uplynulého přestupového okna dorazil z AEK Atény, je fit po vážném zranění kolenních vazů. (lequipe.fr)
09.08. Rennes bez čtveřice zraněných
Mehdi Zeffane, Adrien Hunou, Jakob Johansson a Theoson Jordan Siebatcheu nepomůžou Stade Rennes ve víkendovém utkání s Lille. Za absencí uvedené čtveřice stojí zdravotní problémy. (lequipe.fr)
05.06. Stade Rennes přivedlo Johanssona
Jakob Johansson odešel z Řecka do Francie. Rodák z Trollhättanu vyměnil AEK Atény za Stade Rennes, kde uzavřel kontrakt do roku 2020. (transfermarketweb.com)
04.06. Rennes pracuje na příchodu Johanssona
Jakob Johansson má v AEK Atény smlouvu jen do konce sezony a jeho další kroky pravděpodobně povedou do Francie - příchod švédského záložníka podle několika médií dojednává Rennes. (getfootballnewsfrance.com)
13.11.2017 Johansson střídal kvůli kolenu
Švédové v barážové odvetě na italské půdě drží postupovou bezbrankovou remízu, přišli však o Jakoba Johanssona. Záložník AEK Atény musel kvůli zranění kolena ze hřiště již po devatenácti minutách, na trávníku ho posléze nahradil Gustav Svensson. (lequipe.fr)
12.11.2017 Od Švédů se zítra čekají dvě změny
Pouze na dvou místech se má obměnit zahajovací jedenáctka Švédska v zítřejší odvetě baráže o účast na MS 2018. Do sestavy se vrátí ve Stockholmu suspendovaný bek Lustig a zraněného Albina Ekdala od počátku nahradí Jakob Johansson, který minulý zápas rozhodl. (football-italia.net)
10.08.2017 Toulouse neuspělo s nabídkou za Johanssona
Jakob Johansson se dostal do hledáčku Toulouse. Francouzský klub za záložníka AEK Atény už nabídl tři miliony eur, řecký klub ovšem odmítl. (lequipe.fr)
29.12.2014 AEK Atény podepsaly Johanssona
Jakob Johansson mění dres. Čerstvý švédský reprezentant odchází z Göteborgu do AEK Atény, kde podepsal smlouvu do roku 2018. Další podrobnosti transferu nebyly zveřejněny. (transfermarketweb.com)
Další expres zprávy