Celé jméno:Iván Marcano Sierra
Používané jméno:Iván Marcano
Národnost: Španělsko
Datum narození:23.06.1987
Výška:189 cmVáha:74 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:15
Klub:AS Řím (ITA)
Aktuální statistiky v klubu AS Řím (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Serie A 2018/201931800000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Španělsko "21"1900000000
Reprezentační kariéra hráče
 

AS Řím získal obránce Marcana z FC Porto

AS Řím, za který hraje český útočník Patrik Schick a jenž se údajně zajímá o obránce Pavla Kadeřábka, podepsal tříletou smlouvu se španělským stoperem Ivánem Marcanem. Jednatřicetiletý fotbalista přichází do italské metropole jako volný hráč po čtyřech sezonách v Portu, s nímž letos získal portugalský titul.  
31.05. | Aktuality | 178 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
30.05. Marcano je s vedením AS Řím domluven
Iván Marcano se podle řady médií dohodl na podmínkách angažmá v AS Řím. Španělskému obránci končí smlouva v FC Porto, v Itálii se má zítra podrobit zdravotní prohlídce a následně také podepsat kontrakt. (football-italia.net)
29.05. Marcano letí do hlavního města Itálie
Iván Marcano dnes nebo zítra přiletí do Říma a podrobí se zdravotní prohlídce v tamním AS, kde následně podepíše smlouvu. Španělský obránce je volným hráčem, koncem června mu vyprší kontrakt v FC Porto. (abola.pt)
28.05. Marcano se přiblížil angažmá v AS Řím
Iván Marcano má v FC Porto smlouvu jen do konce června, na podpis nové to nevypadá a už delší dobu se spekuluje o tom, kam španělský obránce zamíří. Nejreálněji se jeví jeho angažmá v AS Řím, dohoda mezi hráčem a klubem má být na spadnutí. (football-italia.net)
21.05. Marcano má nabídku z AS Řím
Do italské ligy by se po letošní sezoně mohl stěhovat Iván Marcano. Španělský obránce má v FC Porto smlouvu jen do konce sezony a už delší dobu se mluví o zájmu Valencie, vedle ní o fotbalistu usiluje rovněž AS Řím, který Marcanovi nabízí smlouvu s ročním platem dva miliony eur. (abola.pt)
19.05. AS Řím se chce pokusit o Marcana
Iván Marcano po čtyřech letech opustí Porto, zamířit by potom mohl do Itálie. Zájem o zkušeného obránce hlásí AS Řím. (transfermarketweb.com)
19.02. Do boje o Marcana se vložil Betis
Dalšího španělského nápadníka má Iván Marcano, po Valencii se o něho zajímá Betis. Obránce je hráčem FC Porto, zde mu ovšem smlouva běží jen do konce sezony. (transfermarketweb.com)
13.02. Marcano bude hrát proti Liverpoolu
Porto může pro zítřejší úvodní osmifinále Ligy mistrů s Liverpoolem počítat se službami Ivána Marcana. Zkušený španělský obránce je konečně fit po zranění stehenního svalu, se kterým laboroval od ledna. (lequipe.fr)
06.02. Porto zítra bez Marcana
Porto zítra rozehraje se Sportingem dvoukolové semifinále Portugalského poháru a činit tak bude bez stopera Ivána Marcana, ve středu obrany se tak spárují Felipe a Diego Reyes. (abola.pt)
01.02. Marcano si poranil stehenní sval
Na marodce FC Porto se ocitl Iván Marcano, obránce portugalského klubu trápí zraněný stehenní sval. (abola.pt)
03.01. Valencia monitoruje situaci okolo Marcana
Valencia obnovila svůj zájem o Ivána Marcana. Španělský obránce hraje za FC Porto, smlouva v portugalském klubu mu ovšem běží jenom do konce sezony a o podpis nové nemá příliš velký zájem. (football-espana.net)
Další expres zprávy