Celé jméno:Guido Marcelo Carrillo
Používané jméno:Guido Carrillo
Národnost: Argentina
Datum narození:25.05.1991
Výška:187 cmVáha:88 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:9
Klub:CD Leganés (ESP)
Na hostování z:Southampton FC (ENG), návrat 30.06.2019
Aktuální statistiky v klubu CD Leganés (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
LaLiga 2018/201985852100100
Kariéra hráče
 

Southampton posílil Carrillo z Monaca

Guido Carrillo bude nastupovat za Southampton. Anglický celek za šestadvacetiletého útočníka Monacu zaplatil 19,1 milionu liber, čímž překonal klubový rekord. Sám hráč podepsal smlouvu do roku 2021...  
25.01. | Aktuality | 67 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
08.07. Carrillo bude pomáhat Leganésu
Leganés si pro nadcházející sezónu zajistil služby Guida Carrilla. Sedmadvacetiletý Argentinec se do LaLigy stěhuje ze Southamptonu, kde má stále kontrakt do roku 2021. (lequipe.fr)
03.07. Leganés dolaďuje hostování Carrilla
Southampton v lednu koupil za více než dvacet milionů eur Guida Carrilla, argentinský útočník ovšem selhal a schyluje se k jeho odchodu z anglického klubu. Carrillo zamíří do španělské ligy, na jeho hostování úspěšně pracuje Leganés. (skysports.com)
24.01. Southampton dohodl příchod Carrilla
Útočník Guido Carrillo má volnou cestu z AS Monaco do Southamptonu, kluby jsou domluveny na přestupu za 19,1 milionu liber. (skysports.com)
06.01. Southampton učinil nabídku za Carrilla
Guido Carrillo je v hledáčku Southamptonu a do anglického klubu by mohl už brzy přestoupit. Míč je v tuto chvíli na polovině AS Monaco, které za útočníka už mělo dostat nabídku ve výši dvaceti milionů eur. (transfermarketweb.com)
05.01. Southampton se vyptával na Carrilla
Guido Carrillo byl v hledáčku Crystal Palace a nyní se o něho zajímá další anglický klub. Útočníka AS Monaco chce Southampton, který už francouzského mistra kontaktoval a zjišťoval, za jakých podmínek by bylo možné hráče získat. (dailymail.co.uk)
17.12.2017 Crystal Palace se zajímá o Carrilla
Crystal Palace má problémy se střílením branek a v lednu bude hledat nového útočníka. Do Londýna by se mohl stěhovat například Guido Carrillo, anglický klub má o hráče AS Monaco zájem. (dailymail.co.uk)
19.09.2017 Monaco stanovilo cenu za Carrilla
Guido Carrillo se během posledních týdnů dostal do spojení s odchodem z Monaca, které nyní stanovilo cenu, za kterou je ochotné o prodeji 26letého útočníka jednat. Případný zájemce o argentinského šutéra si musí připravit 15 milionů eur. (transfermarketweb.com)
04.05.2017 AS Monaco může znovu počítat s Carrillem
Guido Carrillo si po dvou měsících znovu zatrénoval se spoluhráči z AS Monaco. Útočník knížecího klubu je v pořádku po zranění třísel, s nimiž musel na operaci. (lequipe.fr)
06.03.2017 Monaco několik týdnů bez Carrilla
Guido Carrillo si na zhruba pět nebo šest týdnů nuceně odpočine od fotbalu. Argentinský útočník musí se zraněním třísel podstoupit dokonce operační zákrok. (lequipe.fr)
20.02.2017 Carrillo doléčil svalové zranění
V nominaci AS Monaco na zítřejší zápas Ligy mistrů proti Manchesteru City je i Guido Carrillo, útočník knížecího klubu je v pořádku po svalovém zranění. (lequipe.fr)
Další expres zprávy