Giovanni Sio (Al-Ittihad Kalba SC)

Celé jméno:Giovanni-Guy Yann Sio
Používané jméno:Giovanni Sio
Národnost: Pobřeží slonoviny Francie
Datum narození:31.03.1989
Výška:180 cmVáha:72 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Al-Ittihad Kalba SC (UAE)
Na hostování z:Montpellier HSC (FRA), návrat 30.06.2019
Aktuální statistiky v klubu Al-Ittihad Kalba SC (UAE)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Pobřeží slonoviny198431000000
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
01.10. Sio bude hostovat v Al-Ittihad Kalba
Al-Ittihad Kalba získal Giovanniho Sia. Devětadvacetiletý útočník se do Spojených arabských emirátů vydává na roční hostování z Montpellieru. (transfermarkt.de)
29.09. Montpellier má opustit útočník Sio
Giovanni Sio s největší pravděpodobností opustí Montpellier. Devětadvacetiletý útočník má namířeno do Spojených arabských emirátů, kde by měl pomáhat Al-Ittihad Kalba. (lequipe.fr)
23.08. Montpellieru chybí zraněný Sio
Giovanni Sio zřejmě nepomůže Montpellieru ve víkendovém klání se Saint-Étienne. Zkušený útočník je na marodce se zraněným kotníkem. (lequipe.fr)
08.12.2017 Montpellier bude postrádat Sia
Giovanni Sio nepomůže Montpellieru v zápase s Angers. Reprezentant Pobřeží slonoviny je mimo hru se zraněným stehenním svalem. (lequipe.fr)
08.12.2017 V Angers se nemusejí obávat Sia
Montpellieru bude v utkání s Angers chybět Giovanni Sio. Důvodem je trhlina ve stehenním svalu, kterou si útočník francouzského klubu odnesl ze souboje s Marseille. (lequipe.fr)
04.12.2017 Sio má zraněný stehenní sval
Ztrátou jednoho hráče zaplatil Montpellier za včerejší remízu 1:1 s Marseille - stehenní sval si poranil útočník Giovanni Sio, jehož čeká nucená pauza. (lequipe.fr)
18.07.2017 Sio a Mendes posilami Montpellieru
Útočník Giovanni Sio a obránce Pedro Mendes byli dnes oficiálně představeni jako nové posily Montpellieru, ten oba hráče koupil z konkurenčního Rennes. (lequipe.fr)
13.07.2017 Montpellier posílí Mendes a Sio
Hned dva hráči Stade Rennes by měli během nadcházejících dnů posílit Montpellier. Ten se s bretaňským klubem dohodl na příchodu obránce Pedra Mendese a útočníka Giovanniho Sioa, oba hráči by měli po absolvování zdravotních prohlídek podepsat čtyřleté pracovní dokumenty. (lequipe.fr)
11.07.2017 Sio může vyměnit Rennes za Montpellier
Montpellier by mohl posílit Giovanni Sio. Ten má sice ještě na rok platný kontrakt se Stade Rennes, to by mu však nebránilo v odchodu, pokud konkurenční francouzský celek zaplatí požadované odstupné. (lequipe.fr)
01.12.2015 Rennes bude chybět útočník Sio
Giovanni Sio nepomůže Stade Rennes ve vloženém utkání s Marseille. Důvodem je disciplinární trest za žluté karty, který si musí reprezentant Pobřeží slonoviny odpykat. (lequipe.fr)
Další expres zprávy