Celé jméno:Didier Ibrahim N'Dong
Národnost: Gabon
Datum narození:17.06.1994
Výška:179 cmVáha:75 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Gabon139490000200
Reprezentační kariéra hráče
 

Sunderland oznámil zisk středopolaře N'Donga

Didier Ibrahim N'Dong se podle očekávání stěhuje z Lorientu do Anglie. Gabonského reprezentanta za 16 milionů eur vykoupil Sunderland, jenž s hráčem podepsal smlouvu do roku 2021...  
31.08.2016 | Aktuality | 8 komentářů
11.10. Sunderland propustil N'Donga
Sunderland, který v posledních dvou letech prodělal dva sestupy a z Premier League se propadl až do League One, propustil Didiera N'Donga. Ten se v roce 2016 stal nejdražším nákupem v historii klubu. Z francouzského Lorientu přišel za 13,8 milionu liber. Gabonský reprezentant za klub nehrál od ledna, druhou polovinu minulé sezony strávil ve Watfordu, a v létě nedorazil ani do přípravy. Sunderland nyní informoval, že s fotbalistou dosáhl dohody a ten už od 8. října není nadále jeho zaměstnancem. (dailymail.co.uk)
06.09. N'Dong před propuštěním ze Sunderlandu?
Sunderland vyjma Papy Djilobodjiho zvažuje ukončení spolupráce i s Didierem N'Dongem. Gabonský záložník se, podobně jako jeho spoluhráč, nedostavil na trénink a vedení třetiligového anglického klubu zvažuje předčasné ukončení spolupráce. (skysports.com)
08.06. Turín před angažováním Ndonga
Didier Ndong by měl zamířit z Anglie do Itálie. Záložník Sunderlandu, se kterým sestoupil do League One, směřuje do Turína, jenž za něho má zaplatit 7,5 milionu eur. (lequipe.fr)
31.01. N'Dong na hostování s opcí do Watfordu
Didier Ibrahim N'Dong se může těšit na anglickou nejvyšší soutěž, záložník Sunderlandu odešel na hostování do Watfordu, který má i opci na trvalý přestup. (bbc.com)
31.01. N'Dong se domluvil s Watfordem
Watford by měl ještě před uzavřením přestupového okna posílit Didier Ibrahim N'Dong. Gabonský záložník je hráčem druholigového Sunderlandu, který by mohl za hostování s opcí vyinkasovat až 8 milionů eur. Hráč už za sebou má zdravotní prohlídku. (skysports.com)
03.01. Watford se vyptával na N'Donga
Didier Ibrahim N'Dong možná bude od ledna znovu hrát anglickou nejvyšší soutěž, z níž loni spadl se Sunderlandem. O záložníka se zajímá Watford, který je připraven zaplatit osm milionů liber. (dailymail.co.uk)
03.11.2017 Ndong založil v Gabonu nový tým
Záložník Sunderlandu Didier Ndong ve svém rodném Gabonu dotáhl do zdárného konce proces založení nového klubu s názvem CS Libreville. Fotbalista takto vzdává úctu svému bývalému tuniskému zaměstnavateli, CS Sfaxien. (africanfootball.com)
14.12.2016 N'Dong bude chybět Sunderlandu
Sunderland se musí proti Chelsea obejít bez Didiera Ibrahima N'Donga. Gabonský středopolař do večerního utkání nemůže zasáhnout vinou disciplinárního trestu. (clubcall.com)
09.11.2016 Ndong byl vyřazen z nominace Gabonu
Na problémy si ve své rodné zemi zadělal 22letý středopolař Sunderlandu Didier Ndong. Ten je prý sice od pondělí v gabonském Libreville, na sraz se ovšem nedostavil a nyní byl v důsledku vyřazen z kádru. (bbc.com)
31.08.2016 Sunderland dotáhl příchod N'Donga
Didier Ibrahim N'Dong se stal posilou Sunderlandu. Ten údajně ískal gabonského středopolaře za 20 milionů eur včetně bonusů, což dělá z bývalé opory Lorientu nejdražší posilu severoanglického klubu. (lequipe.fr)
Další expres zprávy