Celé jméno:Didier Drogba
Národnost: Pobřeží slonoviny Francie
Datum narození:11.03.1978
Výška:188 cmVáha:74 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Phoenix Rising FC (USA)
Aktuální statistiky v klubu Phoenix Rising FC (USA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Pobřeží slonoviny59441132600600
Reprezentační kariéra hráče
 

Příští rok bude zřejmě mým posledním, prozradil Drogba

Na poslední sezonu ve své aktivní kariéře se zřejmě pomalu chystá Didier Drogba. Zkušený útočník se v polovině dubna upsal americkému Phoenixu Rising hrajícímu druhou ligu United Soccer League (USL) a nyní prozradil, že za rok asi pověsí kopačky na hřebík...  
14.11.2017 | Aktuality | 45 komentářů
 

Drogba s fotbalem nekončí a chce pomoci Phoenixu do MLS

Slavný útočník Didier Drogba s fotbalem nekončí a na sklonku kariéry bude pokračovat v Americe, kde se upsal Phoenixu Rising hrajícímu druhou ligu United Soccer League (USL). Jeho hlavním cílem je pomoci klubu do elitní soutěže MLS, která se plánuje v nejbližších letech rozšířit o několik nových týmů.  
13.04.2017 | Aktuality | 35 komentářů
 

Chtěl bych se vrátit do Marseille, přiznává Drogba

Didier Drogba má za sebou velmi bohatou kariéru, stále však nehodlá pověsit kopačky na hřebík. Od ledna je zkušený útočník bez angažmá, načež přiznal, že by se rád vrátil do Marseille...  
09.01.2017 | Aktuality | 103 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
11.06.2017 Drogba skóroval při svém debutu
Skvělý debut za Phoenix Rising má za sebou Didier Drogba. Ostřílený kanonýr, jenž chce druholigovému americkému klubu pomoci mezi elitu, pomohl k vítězství nad rezervou Vancouveru (2:1). (soccerway.com)
24.03.2017 Phoenix Rising má zájem o Drogbu
Didier Drogba by si mohl vyzkoušet druhou nejvyšší zámořskou soutěž. Zájem o zkušeného útočníka, který je po odchodu z Montrealu Impact bez angažmá, má prý Phoenix Rising. (transfermarketweb.com)
08.02.2017 Drogba prý má nabídku z Korejské republiky
Didier Drogba si hledá nového zaměstnavatele a podle některých zpráv dostal nabídku od jednoho nejmenovaného jihokorejského klubu. Ten africkému útočníkovi nabízí roční plat 2,5 milionu eur, někdejší útočník Chelsea se k tématu zatím nevyjádřil. (sport-express.ru)
01.02.2017 Drogba odmítl nabídku Corinthians
Corinthians mělo zájem o Didiera Drogbu, ten se však do Brazílie stěhovat nebude. Zkušený útočník, který je po odchodu z Montrealu bez angažmá, se po rozhovoru s prezidentem rozhodl nabídku klubu ze São Paula nepřijmout. (transfermarkt.de)
15.01.2017 Drogba nemíří na brazilské angažmá
Do spojení s možným odchodem do Corinthians dostal Didier Drogba. Agent bývalého reprezentanta Pobřeží slonoviny, Cherno Seydi, ovšem něco takového vyloučil. (transfermarkt.de)
14.01.2017 Drogba spojován s prací v Brazílii
Didier Drogba si po konci v Montrealu nadále hledá angažmá a nalézt by mohl v Brazílii. Tam je nadále silně spojován s Corinthians, jehož vedení již údajně dosáhlo konsenzu, že by se jednalo o správný krok zkušeného forvarda podepsat. (uol.com.br)
23.11.2016 Drogba opustí Montreal Impact
Poslední dny v dresu Montrealu Impact před sebou má Didier Drogba. Zkušený africký útočník oznámil, že po letošní sezoně z kanadského klubu odejde. (soccerway.com)
26.10.2016 Drogba nebude k dispozici Montrealu
Montreal Impact čeká utkání play-off s DC United, které neohrozí Didier Drogba. Bývalý reprezentant Pobřeží slonoviny má stále problémy se zády. (lequipe.fr)
22.10.2016 Martínez a Drogba zaplatí pokuty
Pokuty musí na poli americké Major League Soccer zaplatit Diego Martínez a Didier Drogba. Obránce New Yorku City bude pykat za špatné chování vůči sběrači míčů, zatímco bývalá dlouholetá opora Chelsea a momentálně útočník Montrealu Impact dostal finanční postih za to, že odmítl sedět na lavičce v zápase s Torontem (2:2). Výše postihu ani u jednoho ze zmíněných hráčů nebyla uvedena. (lequipe.fr)
17.10.2016 Drogba odmítl usednout na lavičku
Montreal Impact remizoval 2:2 s Torontem v zápase, v němž mu chyběl Didier Drogba. Zkušený útočník svou absenci odůvodnil problémy se zády, jiný názor ovšem měl trenér Mauro Biello. "Nepřijal, že do utkání naskočí z lavičky, nakonec nechtěl být ani v nominaci. Zlobila ho záda, to ano, ale byl schopen hrát. Organizace se s tím bude muset vypořádat," řekl. (bbc.com)
Další expres zprávy