Celé jméno:Didier Drogba
Národnost: Pobřeží slonoviny Francie
Datum narození:11.03.1978
Výška:188 cmVáha:74 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:Phoenix Rising FC (USA)
Přestup:01.12.2018 konec kariéry
Aktuální statistiky v klubu Phoenix Rising FC (USA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Pobřeží slonoviny59441132600600
Reprezentační kariéra hráče
 

Recenze knihy Oddanost - Didier Drogba

Jeden z nejvýraznějších, nejpopulárnějších a nejproslulejších afrických fotbalistů všech dob se rozhodl po sezoně pověsit kopačky na hřebík. Na pultech knihkupectví leží už nějaký čas jeho autobiografie, která by měla být povinnou četbou nejen pro příznivce Chelsea, ale i pro fanynky a fanoušky toho nejlepšího světového fotbalu, který nezřídka opravdu spojuje.  
10.04. | Názory a komentáře | 193 komentářů
 

Drogba: Po sezóně pověsím kopačky na hřebík

Dalším hráčem, který po skončení sezóny odejde do fotbalového důchodu, bude Didier Drogba. Ten momentálně nastupuje za Phoenix Rising, kde je také spolumajitelem, dále už pak hrát nebude...  
12.03. | Aktuality | 23 komentářů
 

Příští rok bude zřejmě mým posledním, prozradil Drogba

Na poslední sezonu ve své aktivní kariéře se zřejmě pomalu chystá Didier Drogba. Zkušený útočník se v polovině dubna upsal americkému Phoenixu Rising hrajícímu druhou ligu United Soccer League (USL) a nyní prozradil, že za rok asi pověsí kopačky na hřebík...  
14.11.2017 | Aktuality | 45 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
12.03. Drogba po sezóně ukončí kariéru
Konec aktivní hráčské kariéry čeká Didiera Drogbu. Bývalý reprezentant Pobřeží slonoviny, jenž nyní obléká dres a zároveň je spolumajitelem Phoenixu Rising v United Soccer League, odloží kopačky na konci tohoto ročníku zámořské soutěže. (soccerway.com)
11.06.2017 Drogba skóroval při svém debutu
Skvělý debut za Phoenix Rising má za sebou Didier Drogba. Ostřílený kanonýr, jenž chce druholigovému americkému klubu pomoci mezi elitu, pomohl k vítězství nad rezervou Vancouveru (2:1). (soccerway.com)
24.03.2017 Phoenix Rising má zájem o Drogbu
Didier Drogba by si mohl vyzkoušet druhou nejvyšší zámořskou soutěž. Zájem o zkušeného útočníka, který je po odchodu z Montrealu Impact bez angažmá, má prý Phoenix Rising. (transfermarketweb.com)
08.02.2017 Drogba prý má nabídku z Korejské republiky
Didier Drogba si hledá nového zaměstnavatele a podle některých zpráv dostal nabídku od jednoho nejmenovaného jihokorejského klubu. Ten africkému útočníkovi nabízí roční plat 2,5 milionu eur, někdejší útočník Chelsea se k tématu zatím nevyjádřil. (sport-express.ru)
01.02.2017 Drogba odmítl nabídku Corinthians
Corinthians mělo zájem o Didiera Drogbu, ten se však do Brazílie stěhovat nebude. Zkušený útočník, který je po odchodu z Montrealu bez angažmá, se po rozhovoru s prezidentem rozhodl nabídku klubu ze São Paula nepřijmout. (transfermarkt.de)
15.01.2017 Drogba nemíří na brazilské angažmá
Do spojení s možným odchodem do Corinthians dostal Didier Drogba. Agent bývalého reprezentanta Pobřeží slonoviny, Cherno Seydi, ovšem něco takového vyloučil. (transfermarkt.de)
14.01.2017 Drogba spojován s prací v Brazílii
Didier Drogba si po konci v Montrealu nadále hledá angažmá a nalézt by mohl v Brazílii. Tam je nadále silně spojován s Corinthians, jehož vedení již údajně dosáhlo konsenzu, že by se jednalo o správný krok zkušeného forvarda podepsat. (uol.com.br)
23.11.2016 Drogba opustí Montreal Impact
Poslední dny v dresu Montrealu Impact před sebou má Didier Drogba. Zkušený africký útočník oznámil, že po letošní sezoně z kanadského klubu odejde. (soccerway.com)
26.10.2016 Drogba nebude k dispozici Montrealu
Montreal Impact čeká utkání play-off s DC United, které neohrozí Didier Drogba. Bývalý reprezentant Pobřeží slonoviny má stále problémy se zády. (lequipe.fr)
22.10.2016 Martínez a Drogba zaplatí pokuty
Pokuty musí na poli americké Major League Soccer zaplatit Diego Martínez a Didier Drogba. Obránce New Yorku City bude pykat za špatné chování vůči sběrači míčů, zatímco bývalá dlouholetá opora Chelsea a momentálně útočník Montrealu Impact dostal finanční postih za to, že odmítl sedět na lavičce v zápase s Torontem (2:2). Výše postihu ani u jednoho ze zmíněných hráčů nebyla uvedena. (lequipe.fr)
Další expres zprávy