Celé jméno:Juan Torres Ruiz
Používané jméno:Cala
Národnost: Španělsko
Datum narození:26.11.1989
Výška:185 cmVáha:78 kg
Pozice:obránceČíslo dresu:20
Klub:UD Las Palmas (ESP)
Aktuální statistiky v klubu UD Las Palmas (ESP)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
LaLiga2 2018/201954500000100
Kariéra hráče
 

Cardiff se dohodl s Calou na ukončení smlouvy

Ani celý rok netrvalo působení Caly ve druholigovém anglickém Cardiffu. Waleský celek se se španělským obráncem dohodl na okamžitém ukončení spolupráce a Cala si tak může hledat nového chlebodárce...  
03.12.2014 | Aktuality | 19 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
23.05. Levante se zajímá o obránce Calu
Juan Cala v únoru přestupoval z Getafe do čínského Henan Jianye a už nyní by se mohl do španělské ligy vrátit. 28letý obránce není v Asii spokojen a toho by rádo využilo Levante, které má o jeho služby zájem. (marca.com)
27.02. Henan Jianye dotáhl přestup obránce Caly
Juan Cala se oficiálně stal hráčem čínského klubu Henan Jianye. Španělský obránce přichází z Getafe, to za něho dostane jeden a půl milionu eur. (football-espana.net)
23.02. Cala přicestovat do Číny
Juan Cala odletěl do Číny, kde bude dojednávat podmínky smlouvy s celkem Henan Jianye. Španělský obránce přijde na hostování z Getafe, kde mu běží smlouva jen do konce června. (football-espana.net)
21.02. Cala skutečně opouští Getafe
Obránce Juan Cala stráví minimálně konec evropské sezony v Číně, vypůjčí si ho Henan Jianye - potvrdil to sám španělský klub. Potom by se měl bek vrátit a možná si i odkroutit zbytek kontraktu do léta 2022. Momentálně ho Getafe postrádat nebude vzhledem k formě Bruna. (getafefc.com)
21.02. Cala se prý chystá na angažmá v čínské lize
Juan Cala je podle španělských médií na odchodu z Getafe. Obránce má údajně namířeno do čínského celku Henan Jianye, který má zaplatit jeden a půl milionu eur. (football-espana.net)
06.08.2016 Vrba do Machačkaly přivedl obránce Calu
Španělský obránce Cala odešel z Getafe na hostování do ruské Machačkaly, kde ho bude trénovat Pavel Vrba. Šestadvacetiletý stoper má v Anži hrát do konce soutěžního ročníku. Cala hrál i za Sevillu, Granadu, AEK Atény a Cardiff. V minulé sezoně nastoupil za Getafe do 22 ligových zápasů a vstřelil jednu branku. (ČTK)
26.06.2015 Cala novou posilou Getafe
Getafe získalo obránce Calu. Celým jménem Juan Torres Ruiz strávil poslední půlrok v Granadě a se svým novým chlebodárcem se dohodl na dvouleté spolupráci. (transfermarketweb.com)
28.01.2015 Boj o Calu vyhrála Granada
Do Granady nakonec povedou další kroky Juana Caly. 25letý obránce nedávno ukončil smlouvu v Cardiffu a původně měl namířeno do Getafe, jednání s madridským celkem se ale vlekla a někdejší fotbalista Sevilly ztratil trpělivost, v Granadě podepsal smlouvu do konce sezony. (marca.com)
07.01.2015 Aristeguieta a Cala brzy podepíší
Fernando Aristeguieta je krůček od odchodu z Nantes na hostování do Getafe, venezuelský útočník se dnes ve španělském klubu podrobil zdravotní prohlídce. Tu za sebou má i obránce Juan Cala, který je po prosincovém odchodu z Cardiffu volným hráčem. (marca.com)
07.01.2015 Cala má namířeno do Getafe
Juan Cala se podle všeho vrátí do vlasti, v dohledné době by měl podepsat smlouvu s Getafe. 25letý španělský obránce je volným hráčem poté, co nedávno opustil Cardiff. (insidespanishfootball.com)
Další expres zprávy