Celé jméno:Benjamin Hübner
Národnost: Německo
Datum narození:04.07.1989
Výška:183 cmVáha:?
Pozice:obránceČíslo dresu:21
Klub:TSG Hoffenheim (GER)
Aktuální statistiky v klubu TSG Hoffenheim (GER)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
31.05. Hübner zůstane v Hoffenheimu
Obránce Benjamin Hübner zůstane i v příští sezóně v německém Hoffenheimu. Alespoň to tvrdí jeho agent. Velký zájem o 28letého fotbalistu měl anglický Everton, ovšem postup do Ligy mistrů Hübnera přiměl k tomu, aby ve svém současném klubu setrval i nadále. (kicker.de)
22.11.2017 Hoffenheim také bez Hübnera
Benjamin Hübner je dalším hráčem, který nepomůže Hoffenheimu ve čtvrtečním zápase Evropské ligy s Bragou. Německý obránce je mimo hru se zraněným kolenem a doplní tak trojici (Polanski, Hack a Wagner), která trpí žaludečními problémy. (kicker.de)
06.08.2017 Hübner pokračuje v Hoffenheimu
Benjamin Hübner stráví i další část kariéry v Hoffenheimu, německý klub si služby svého obránce pojistil do června 2021. (kicker.de)
19.05.2016 Hübner mění Ingolstadt za Hoffenheim
Benjamin Hübner oficiálně přestupuje z Ingolstadtu do Hoffenheimu, přestup je hotov a německý obránce ve svém novém působišti podepsal smlouvu na čtyři roky. (dfb.de)
18.05.2016 Hübner má namířeno do Hoffenheimu
Hoffenheim je podle informací deníku Kicker blízko angažování Benjamina Hübnera. 26letý stoper má s Ingolstadtem kontrakt do roku 2017, údajně však obsahuje výstupní klauzuli, kterou by mělo TSG aktivovat. (transfermarkt.de)
05.12.2015 Hübner musel do nemocnice
Ingolstadt přišel v šesté minutě nastavení o výhru nad Hoffenheimem (1:1) a nejednalo se o jedinou ztrátu. V průběhu druhé půle musel střídat obránce Benjamin Hübner, který inkasoval úder do hlavy a odcestoval na vyšetření do nemocnice. (kicker.de)
03.10.2015 Frankfurt měl zájem o Hübnera
Benjamin Hübner patří k oporám bundesligového nováčka Ingolstadtu, to už ale nemuselo platit. Zájem o 26letého stopera měl během letní přestávky staronový kormidelník frankfurtského Eintrachtu Armin Veh, avšak z dohody nakonec sešlo. "Je pravda, že o něho měl Armin Veh zájem, Benjamin se však chtěl vyhnout tomu, aby byl se mnou ve stejném klubu," řekl sportovní ředitel hesenského týmu Bruno Hübner. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy