Celé jméno:Antonio Nocerino
Národnost: Itálie
Datum narození:09.04.1985
Výška:178 cmVáha:76 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Itálie146280000000
Itálie "21"43900000100
Itálie "OH"43600000200
Reprezentační kariéra hráče
 

Od ledna si budu hledat nové angažmá, potvrdil Nocerino

Antonio Nocerino má s Orlandem City smlouvu jen do konce tohoto roku, novou pak se zámořským klubem nepodepíše. Ostřílený záložník hledá novou výzvu...  
08.11.2017 | Aktuality | 16 komentářů
 

Nocerino oficiálně hráčem Orlanda City

Orlando City dotáhlo do úspěšného konce příchod Antonia Nocerina. Zkušený italský záložník nepatřil do plánů AC Milán, před nedávnem se tal s Rossoneri dohodl na vzájemném ukončení smlouvy a zamířil do MLS...  
19.02.2016 | Aktuality | 26 komentářů
 

Nocerino ukončil smlouvu s AC Milán

AC Milán už nemůže počítat se službami Antonia Nocerina. Zkušený italský záložník, jenž měl kontrakt do konce letošní sezóny a tak jako tak nepatřil do plánů Rossoneri, se dohodl na vzájemném ukončení smlouvy...  
16.02.2016 | Aktuality | 65 komentářů
05.02. Nocerino před návratem do Turína?
Do známého prostředí by se mohl vrátit Antonio Nocerino. Zkušený záložník, který je po odchodu z Orlanda City volným hráčem, se dostal do hledáčku Turína, kde už dříve působil. (transfermarketweb.com)
09.10.2016 Nocerino: V Itálii mě žádný projekt nelákal
Antonio Nocerino se coby volný hráč upsal Orlandu City, aby se tak znovu shledal s Kaká, a jednou z příčin bylo, že mu prý v Itálii nikdo nenabídl dostatečně zajímavý projekt. "Přišel jsem sem zažít nějakou novou zkušenost a pomůže to i dětem, naučí se jazyk, poznají novou kulturu, otevře se jim mysl," pochvaluje si svou volbu bývalý záložník AC Milán. (football-italia.net)
19.02.2016 Orlando City dotáhlo příchod Nocerina
Antonio Nocerino se stal oficiálně hráčem Orlanda City. Zkušený italský záložník nedávno rozvázal kontrakt s AC Milán a ve svém novém působišti se dohodl na blíže neupřesněném kontraktu. (transfermarkt.de)
04.02.2016 Nocerino má namířeno do Orlanda
Antonio Nocerino se každou chvílí blíží k odchodu z AC Milán, kde letos jenom paběrkuje. Italský záložník zamíří do USA, podle posledních zpráv je na spadnutí jeho odchod do Orlanda. (football-italia.net)
31.01.2016 AC Milán jedná o prodeji Nocerina a De Jonga
Z AC Milán by v dohledné době mohli odejít hned dva záložníci - Antonio Nocerino a Nigel de Jong. Italský klub jedná o jejich prodeji do Spojených států amerických, kde o ně mají zájem LA Galaxy, Orlando City, DC United a New York City. (football-italia.net)
29.01.2016 DC United má zájem o Nocerina
Antonio Nocerino s velkou pravděpodobností zamíří z AC Milán do americké MLS. Zkušený středopolař jedná o angažmá s DC United a konečná dohoda by měla být podle posledních zpráv hodně blízko. (football-italia.net)
13.01.2016 Málaga dalším zájemcem o Nocerina
Antonio Nocerino s největší pravděpodobností již během tohoto přestupového období opustí AC Milán, kde má kontrakt jen do konce sezóny, zamířit by pak mohl do Španělska. Podle posledních zpráv 30letého záložníka sleduje Málaga. (transfermarketweb.com)
16.12.2015 Nocerino by mohl hrát za Bolognu
Bologna chce během zimní přestávky posilovat a jednoho kandidáta si vyhlédla v AC Milán. Staronový nováček italské nejvyšší soutěže má zájem o hostování Antonia Nocerina, podmínkou však je, aby mu Rossoneri, kde má kontrakt do konce letošní sezóny, hradili část platu. (football-italia.net)
07.12.2015 AC Milán prý nechá odejít šest hráčů
K menší čistce má po letošní sezoně dojít v AC Milán, italský klub údajně plánuje zbavit se hned šesti fotbalistů. Nové kontrakty podle tamních médií nedostanou Mario Balotelli, Alessio Cerci, Alex, Philippe Mexes, Cristian Zapata a Antonio Nocerino. První dva jmenovaní jsou v klubu aktuálně na hostování. (football-italia.net)
13.11.2015 Nocerino a Mauri na odchodu z AC Milán
AC Milán by měli během zimní přestávky opustit někteří nepotřební hráči. Mezi ně by pak měli podle "Correre dello Sport" patřit Antonio Nocerino a José Mauri, kteří pod vedením Siniši Mihajloviče nenastupují. (football-italia.net)
Další expres zprávy