Celé jméno:Anthony Ujah
Národnost: Nigérie
Datum narození:14.10.1990
Výška:183 cmVáha:82 kg
Pozice:útočník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Nigérie63200000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Werder našel náhradu za Selkeho, v létě ho posílí Ujah

Anthony Ujah se letos v létě po třech sezonách rozloučí s 1. FC Köln, i nadále ale bude hrát německou nejvyšší soutěž. Nigerijský útočník zamíří do Brém, na světě už je dohoda o jeho přestupu do Werderu...  
05.05.2015 | Aktuality | 29 komentářů
16.11. Hoffenheim měl políčit na Ujaha
Anthony Ujah by se podle informací "SportBildu" nakonec mohl stěhovat do Hoffenheimu. Nigerijský útočník je volným hráčem poté, co se vyvázal z kontraktu v čínském Liaoningu, vesnický celek ho pak vidí jako náhradu za Sandro Wagnera, jenž má namířeno do Bayernu Mnichov. (transfermarkt.de)
07.11. 1. FC Köln možná přivede Ujaha
1. FC Köln má obrovské problémy se střílením branek a řešením na tento problém by se mohl stát Anthony Ujah. Německý klub má o nigerijského útočníka zájem a těšit ho mohou poslední zprávy, fotbalista se totiž včera vyvázal z kontraktu v čínském celku Liaoning Whowin a aktuálně je volným hráčem. (lequipe.fr)
11.07. Hannover před angažováním Ujaha?
Anthony Ujah by se po pouhém roce mohl vrátit do Bundesligy. Zájem o útočníka Liaoningu má podle německých médií Hannover, který údajně již vede příslušná jednání s čínským klubem. (transfermarkt.de)
07.07.2016 Ujah je oficiálně hráčem Liaoningu
Vlastní přestupový rekord si udělal jeden z čínských klubů, které doposud žádným utrácením nezaujaly - Liaoning FC za údajných 13 milionů eur dotáhl příchod nigerijského útočníka Anthonyho Ujaha z Werderu Brémy. (twitter.com/asaikana)
05.07.2016 Liaoning pracuje na příchodu Ujaha
Anthony Ujah bude dalším hráčem, jenž zamíří do čínské nejvyšší soutěže. Útočník brémského Werderu má namířeno do Liaoningu, který už se s německým klubem i hráčem samotným dohodl, nyní zbývá reprezentantovi Nigérie úspěšně projít zdravotní prohlídkou. (transfermarkt.de)
05.05.2015 Werder vyjednává o příchodu Ujaha
Vedení Werderu Brémy v posledních týdnech opakovaně jednalo o příchodu útočníka 1. FC Köln Anthonyho Ujaha. Werder po sezoně opustí Davie Selke, jenž má namířeno do druholigového RB Lipsko. (transfermarkt.de)
07.04.2015 Ujah nestihl pondělní trénink Kölnu
Anthony Ujah přišel pozdě na pondělní trénink Kölnu, načež se tréninkové jednotky, kterou většina týmu absolvovala na kolech, neúčastnil. Naopak nechyběl další útočník Patrick Helmes, jenž se zotavuje ze zranění kyčle. (kicker.de)
04.04.2015 Brémy si prý vyhlédly Utha
Posilu do útoku potřebuje během letního přestupového období přivést Werder Brémy. Jednoho kandidáta si pak nizozemský celek vyhlédl v Heerenveenu, odkud by údajně rád získal Marka Utha. Dalším, kdo uvízl v hledáčku SVW, je Anthony Ujah z konkurenčního Kölnu. (transfermarkt.de)
08.07.2013 Ujah kmenovým hráčem 1. FC Köln
Anthony Ujah se vrací z Mainzu do 1. FC Köln, kde loni hostoval. Oba kluby se dohodly na trvalém přestupu a nigerijský útočník s druholigovým klubem podepsal smlouvu na čtyři roky.
21.03.2013 Ujah zůstane v Kölnu jen při postupu
Anthony Ujah táhne svými góly 1. FC Köln za návratem do bundesligy, nigerijský útočník v porýnském klubu ale jen hostuje z Mainzu do konce sezóny. "Zda ho dokážeme udržet, záleží na ekonomických podmínkách. Bude to zřejmě možné jen v případě, že postoupíme," řekl manažer Jörg Jakobs.
Další expres zprávy