Aleksandr Selichov (Spartak Moskva)

Celé jméno:Aleksandr Selichov
Národnost: Rusko
Datum narození:07.04.1994
Výška:190 cmVáha:79 kg
Pozice:brankářČíslo dresu:57
Klub:Spartak Moskva (RUS)
Aktuální statistiky v klubu Spartak Moskva (RUS)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Rusko "21"1900004000
Reprezentační kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
17.10. Selichov vyhlíží návrat na trávníky
Mezi tyče Spartaku Moskva se už brzy vrátí Aleksandr Selichov. Brankář ruského klubu si v první polovině května přetrhl achilovku, musel na operaci a od té doby nechytal, už delší dobu ale trénuje individuálně a co nevidět začne trénovat naplno. (sport-express.ru)
10.07. Selichov začíná s individuálním tréninkem
Aleksandr Selichov chystá návrat na zelené trávníky. Brankář Spartaku Moskva si v květnu přetrhl achilovku a musel na operaci, nyní se zotavil natolik, že mohl začít s individuálním tréninkem. (sport-express.ru)
14.05. Selichov za sebou má operaci
Aleksandr Selichov za sebou má operaci přetržené achilovky. Brankář Spartaku Moskva se zranil minulý týden během jednoho z tréninků a mimo hru bude půl roku. (sport-express.ru)
11.05. Selichov jde na operaci 14. května
Aleksandr Selichov si během dnešního tréninku Spartaku Moskva poranil achilovku a ruský klub následně potvrdil, že jeho brankář má achilovku přetrženou. Selichova tak čeká operace, které se podrobí 14. května v Římě, po zákroku bude následovat minimálně půlroční pauza. (sport-express.ru)
11.05. Selichov si vážně poranil achilovku
Zraněnou achilovku má Aleksandr Selichov. Brankář Spartaku Moskva si zranění přivodil během dnešního tréninku a podle prvních zpráv se jedná o vážný problém, který gólmana připraví o šanci bojovat o nominaci na domácí MS. Selichov má v nejbližší době odcestovat do Itálie, kde se podrobí operaci. (sport-express.ru)
23.11.2016 Selichov v lednu vymění Amkar za Spartak
Poslední tři zápasy v dresu Amkaru Perm před sebou má Aleksandr Selichov. Ruský brankář v zimě přestoupí do Spartaku Moskva, vše bylo potvrzeno a fotbalista s budoucím zaměstnavatelem podepsal smlouvu na čtyři a půl roku. (sport-express.ru)
21.11.2016 Selichov nakonec do Spartaku?
Osoba brankáře Amkaru Perm Aleksandra Selichova je již déle spojována se Zenitem, podle informací Match TV by však nakonec petrohradskému celku mohl 22letého gólmana vyfouknout konkurent. Selichov má být blízko podpisu se Spartakem Moskva. (Match TV)
22.10.2016 Zenit je připraven koupit Selichova
Brankářská jednička Zenitu Petrohrad Jurij Lodygin se aktuálně velmi trápí, a tak prý ruský velkoklub už v lednu zahájí tažení za ziskem gólmana Amkaru Perm Aleksandra Selichova. Toho je prý Zenit ochoten vykoupit i za sedm milionů eur. (sport-express.ru)
26.04.2016 Amkar chce za Šelikova pět milionů eur
Aleksandr Šelikov se dostal do hledáčku Spartaku Moskva, který je připraven zaplatit tři miliony eur. S touto sumou ovšem neuspěje, Amkar Perm si služby svého brankáře cení na pět milionů. (sport-express.ru)
10.04.2016 Šelikov v hledáčku Spartaku Moskva
Aleksandr Šelikov se letos stal brankářem číslo jedna v Amkaru Perm a odměnou by mu mohlo být zajímavější angažmá - o mladého ruského gólmana se totiž zajímá Spartak Moskva. (sport-express.ru)
Další expres zprávy