Adama Diakhaby (Huddersfield Town)

Celé jméno:Adama Diakhaby
Národnost: Francie
Datum narození:05.07.1996
Výška:?Váha:?
Pozice:útočníkČíslo dresu:11
Klub:Huddersfield Town (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Huddersfield Town (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Premier League 2018/201972330000000
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
20.07. Diakhaby oficiálně přestoupil do Huddersfieldu
Huddersfield Town do úspěšného konce dotáhl příchod Adama Diakhabyho. Dvaadvacetiletý křídelník se do Anglie vydává z Monaca, přestupový poplatek nebyl zveřejněný. (skysports.com)
20.07. Diakhaby má nakročeno do Huddersfieldu
Už velmi blízko je přestup Adamy Diakhabyho z Monaka do anglického Huddersfieldu. Kluby se údajně dohodly na odstupném 10 milionů eur. Zbývá tedy doladit formality a 22letý útočník se může stěhovat. (lequipe.fr)
17.07. Huddersfield se zajímá o Diakhabyho
Adama Diakhaby se nedokázal prosadit do základní sestavy Monaca a po pouhém roce by mohl odejít. Podle anglických médií se o 22letého útočníka zajímá Huddersfield Town. (skysports.com)
21.01. Diakhaby si poranil stehenní sval
Adama Diakhaby nedohrál dnešní duel s FC Metz, útočník AS Monaco si v úvodu druhého poločasu poranil stehenní sval. (lequipe.fr)
03.08.2017 Monaco dotáhlo příchod Diakhabyho
Adama Diakhaby bude od nové sezóny oblékat dres Monaca. To získalo mládežnického reprezentanta Francie ze Stade Rennes a podepsalo s ním pětiletý kontrakt. (lequipe.fr)
29.07.2017 AS Monaco prý dohodlo příchod Diakhabyho
Mladý útočník Adama Diakhaby podle posledních zpráv přestoupí z Rennes do AS Monaco, kluby jsou údajně domluveny na odstupném deset milionů eur. (lequipe.fr)
06.07.2017 Diakhaby upřednostní přestup do AS Monaco
Adama Diakhaby se dostal do hledáčku Newcastlu United, sám by ale rád zůstal ve francouzské lize. Mladý ofenzivní záložník působí v Rennes a z nabízených možností ho jednoznačně nejvíce oslovil zájem ze strany mistrovského AS Monaco, kam by rád také přestoupil. Transfer je o to pravděpodobnější, že smlouvu v Rennes má na poslední rok. (lequipe.fr)
26.06.2017 Diakhaby v hledáčku Newcastlu United
Z Francie do Anglie se možná bude stěhovat Adama Diakhaby, o mladého útočníka Rennes se zajímá navrátilec do Premier League Newcastle United. (lequipe.fr)
27.04.2017 Rennes chybí útočník Diakhaby
Adama Diakhaby není k dispozici Stade Rennes pro ligové klání s Bastií. Za absencí mladého útočníka stojí zranění třísel. (lequipe.fr)
25.01.2017 Gnagnon a Diakhaby prodloužili s Rennes
Stade Rennes si pojistilo Jorise Gnagnona a Adamu Diakhabyho. Oba nadějní hráči se bretaňskému klubu upsali až do roku 2021. (lequipe.fr)
Další expres zprávy