základní skupiny - skupina A

14.09.201719:00
Villarreal CF (ESP) - FC Astana (KAZ)
3:1
14.09.201719:00
Slavia Praha (CZE) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
28.09.201717:00
FC Astana (KAZ) - Slavia Praha (CZE)
1:1
28.09.201721:05
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Villarreal CF (ESP)
0:0
19.10.201717:00
FC Astana (KAZ) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
4:0
19.10.201721:05
Villarreal CF (ESP) - Slavia Praha (CZE)
2:2
02.11.201719:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - FC Astana (KAZ)
0:1
02.11.201719:00
Slavia Praha (CZE) - Villarreal CF (ESP)
0:2
23.11.201717:00
FC Astana (KAZ) - Villarreal CF (ESP)
2:3
23.11.201721:05
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Slavia Praha (CZE)
0:2
07.12.201719:00
Villarreal CF (ESP) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:1
07.12.201719:00
Slavia Praha (CZE) - FC Astana (KAZ)
0:1
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)632110:611
2.FC Astana (KAZ)631210:710
3.Slavia Praha (CZE)62226:68
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)61141:84
 TýmZVRPSB
1.FC Astana (KAZ)31117:44
2.Villarreal CF (ESP)31115:44
3.Slavia Praha (CZE)31021:33
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)30120:31
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)32105:27
2.FC Astana (KAZ)32013:36
3.Slavia Praha (CZE)31205:35
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)31021:53

základní skupiny - skupina B

14.09.201719:00
Dynamo Kyjev (UKR) - Skënderbeu Korça (ALB)
3:1
14.09.201719:00
BSC Young Boys (SUI) - FK Partizan (SRB)
1:1
28.09.201721:05
FK Partizan (SRB) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:3
28.09.201721:05
Skënderbeu Korça (ALB) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
19.10.201721:05
Skënderbeu Korça (ALB) - FK Partizan (SRB)
0:0
19.10.201721:05
Dynamo Kyjev (UKR) - BSC Young Boys (SUI)
2:2
02.11.201719:00
FK Partizan (SRB) - Skënderbeu Korça (ALB)
2:0
02.11.201719:00
BSC Young Boys (SUI) - Dynamo Kyjev (UKR)
0:1
23.11.201721:05
Skënderbeu Korça (ALB) - Dynamo Kyjev (UKR)
3:2
23.11.201721:05
FK Partizan (SRB) - BSC Young Boys (SUI)
2:1
07.12.201719:00
Dynamo Kyjev (UKR) - FK Partizan (SRB)
4:1
07.12.201719:00
BSC Young Boys (SUI) - Skënderbeu Korça (ALB)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Dynamo Kyjev (UKR)641115:913
2.FK Partizan (SRB)62228:98
3.BSC Young Boys (SUI)61327:86
4.Skënderbeu Korça (ALB)61236:105
 TýmZVRPSB
1.Dynamo Kyjev (UKR)32109:47
2.FK Partizan (SRB)32016:46
3.Skënderbeu Korça (ALB)31204:35
4.BSC Young Boys (SUI)31113:34
 TýmZVRPSB
1.Dynamo Kyjev (UKR)32016:56
2.BSC Young Boys (SUI)30214:52
3.FK Partizan (SRB)30212:52
4.Skënderbeu Korça (ALB)30032:70

základní skupiny - skupina C

14.09.201719:00
TSG Hoffenheim (GER) - SC Braga (POR)
1:2
14.09.201719:00
Istanbul Başakşehir (TUR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:0
28.09.201721:05
Ludogorec Razgrad (BUL) - TSG Hoffenheim (GER)
2:1
28.09.201721:05
SC Braga (POR) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:1
19.10.201721:05
SC Braga (POR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:2
19.10.201721:05
TSG Hoffenheim (GER) - Istanbul Başakşehir (TUR)
3:1
02.11.201719:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - SC Braga (POR)
1:1
02.11.201719:00
Istanbul Başakşehir (TUR) - TSG Hoffenheim (GER)
1:1
23.11.201721:05
SC Braga (POR) - TSG Hoffenheim (GER)
3:1
23.11.201721:05
Ludogorec Razgrad (BUL) - Istanbul Başakşehir (TUR)
1:2
07.12.201719:00
TSG Hoffenheim (GER) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
07.12.201719:00
Istanbul Başakşehir (TUR) - SC Braga (POR)
2:1
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)63129:810
2.Ludogorec Razgrad (BUL)62317:59
3.Istanbul Başakşehir (TUR)62227:88
4.TSG Hoffenheim (GER)61238:105
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)32015:46
2.Istanbul Başakşehir (TUR)31203:25
3.TSG Hoffenheim (GER)31115:44
4.Ludogorec Razgrad (BUL)31114:44
 TýmZVRPSB
1.Ludogorec Razgrad (BUL)31203:15
2.SC Braga (POR)31114:44
3.Istanbul Başakşehir (TUR)31024:63
4.TSG Hoffenheim (GER)30123:61

základní skupiny - skupina D

14.09.201719:00
Austria Vídeň (AUT) - AC Milán (ITA)
1:5
14.09.201719:00
NK Rijeka (CRO) - AEK Atény (GRE)
1:2
28.09.201721:05
AEK Atény (GRE) - Austria Vídeň (AUT)
2:2
28.09.201721:05
AC Milán (ITA) - NK Rijeka (CRO)
3:2
19.10.201721:05
AC Milán (ITA) - AEK Atény (GRE)
0:0
19.10.201721:05
Austria Vídeň (AUT) - NK Rijeka (CRO)
1:3
02.11.201719:00
AEK Atény (GRE) - AC Milán (ITA)
0:0
02.11.201719:00
NK Rijeka (CRO) - Austria Vídeň (AUT)
1:4
23.11.201721:05
AC Milán (ITA) - Austria Vídeň (AUT)
5:1
23.11.201721:05
AEK Atény (GRE) - NK Rijeka (CRO)
2:2
07.12.201719:00
Austria Vídeň (AUT) - AEK Atény (GRE)
0:0
07.12.201719:00
NK Rijeka (CRO) - AC Milán (ITA)
2:0
 TýmZVRPSB
1.AC Milán (ITA)632113:611
2.AEK Atény (GRE)61506:58
3.NK Rijeka (CRO)621311:127
4.Austria Vídeň (AUT)61239:165
 TýmZVRPSB
1.AC Milán (ITA)32108:37
2.AEK Atény (GRE)30304:43
3.NK Rijeka (CRO)31024:63
4.Austria Vídeň (AUT)30122:81
 TýmZVRPSB
1.AEK Atény (GRE)31202:15
2.AC Milán (ITA)31115:34
3.NK Rijeka (CRO)31117:64
4.Austria Vídeň (AUT)31117:84

základní skupiny - skupina E

14.09.201719:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Everton FC (ENG)
3:0
14.09.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - Olympique Lyon (FRA)
1:1
28.09.201721:05
Olympique Lyon (FRA) - Atalanta Bergamo (ITA)
1:1
28.09.201721:05
Everton FC (ENG) - Apollon Limassol (CYP)
2:2
19.10.201721:05
Everton FC (ENG) - Olympique Lyon (FRA)
1:2
19.10.201721:05
Atalanta Bergamo (ITA) - Apollon Limassol (CYP)
3:1
02.11.201719:00
Olympique Lyon (FRA) - Everton FC (ENG)
3:0
02.11.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - Atalanta Bergamo (ITA)
1:1
23.11.201721:05
Everton FC (ENG) - Atalanta Bergamo (ITA)
1:5
23.11.201721:05
Olympique Lyon (FRA) - Apollon Limassol (CYP)
4:0
07.12.201719:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Olympique Lyon (FRA)
1:0
07.12.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - Everton FC (ENG)
0:3
 TýmZVRPSB
1.Atalanta Bergamo (ITA)642014:414
2.Olympique Lyon (FRA)632111:411
3.Everton FC (ENG)61147:154
4.Apollon Limassol (CYP)60335:143
 TýmZVRPSB
1.Atalanta Bergamo (ITA)33007:19
2.Olympique Lyon (FRA)32108:17
3.Apollon Limassol (CYP)30212:52
4.Everton FC (ENG)30124:91
 TýmZVRPSB
1.Atalanta Bergamo (ITA)31207:35
2.Olympique Lyon (FRA)31113:34
3.Everton FC (ENG)31023:63
4.Apollon Limassol (CYP)30123:91

základní skupiny - skupina F

14.09.201719:00
Fastav Zlín (CZE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:0
14.09.201719:00
FC Kodaň (DEN) - Lokomotiv Moskva (RUS)
0:0
28.09.201721:05
Lokomotiv Moskva (RUS) - Fastav Zlín (CZE)
3:0
28.09.201721:05
Sheriff Tiraspol (MDA) - FC Kodaň (DEN)
0:0
19.10.201721:05
Sheriff Tiraspol (MDA) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:1
19.10.201721:05
Fastav Zlín (CZE) - FC Kodaň (DEN)
1:1
02.11.201719:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:2
02.11.201719:00
FC Kodaň (DEN) - Fastav Zlín (CZE)
3:0
23.11.201719:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - FC Kodaň (DEN)
2:1
23.11.201721:05
Sheriff Tiraspol (MDA) - Fastav Zlín (CZE)
1:0
07.12.201719:00
Fastav Zlín (CZE) - Lokomotiv Moskva (RUS)
0:2
07.12.201719:00
FC Kodaň (DEN) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:0
 TýmZVRPSB
1.Lokomotiv Moskva (RUS)63219:411
2.FC Kodaň (DEN)62317:39
3.Sheriff Tiraspol (MDA)62314:49
4.Fastav Zlín (CZE)60241:102
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)32105:07
2.Lokomotiv Moskva (RUS)32016:36
3.Sheriff Tiraspol (MDA)31202:15
4.Fastav Zlín (CZE)30211:32
 TýmZVRPSB
1.Lokomotiv Moskva (RUS)31203:15
2.Sheriff Tiraspol (MDA)31112:34
3.FC Kodaň (DEN)30212:32
4.Fastav Zlín (CZE)30030:70

základní skupiny - skupina G

14.09.201721:05
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - FC Lugano (SUI)
2:1
14.09.201721:05
FCSB (ROU) - Viktoria Plzeň (CZE)
3:0
28.09.201719:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3:1
28.09.201719:00
FC Lugano (SUI) - FCSB (ROU)
1:2
19.10.201719:00
FC Lugano (SUI) - Viktoria Plzeň (CZE)
3:2
19.10.201719:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - FCSB (ROU)
1:2
02.11.201721:05
Viktoria Plzeň (CZE) - FC Lugano (SUI)
4:1
02.11.201721:05
FCSB (ROU) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
23.11.201719:00
FC Lugano (SUI) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:0
23.11.201719:00
Viktoria Plzeň (CZE) - FCSB (ROU)
2:0
07.12.201721:05
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Viktoria Plzeň (CZE)
0:2
07.12.201721:05
FCSB (ROU) - FC Lugano (SUI)
1:2
 TýmZVRPSB
1.Viktoria Plzeň (CZE)640213:812
2.FCSB (ROU)63129:710
3.FC Lugano (SUI)63039:119
4.Hapoel Beer-Sheva (ISR)61145:104
 TýmZVRPSB
1.Viktoria Plzeň (CZE)33009:29
2.FC Lugano (SUI)32015:46
3.FCSB (ROU)31115:34
4.Hapoel Beer-Sheva (ISR)31023:53
 TýmZVRPSB
1.FCSB (ROU)32014:46
2.Viktoria Plzeň (CZE)31024:63
3.FC Lugano (SUI)31024:73
4.Hapoel Beer-Sheva (ISR)30122:51

základní skupiny - skupina H

14.09.201721:05
FK Crvena Zvezda (SRB) - BATE Borisov (BLR)
1:1
14.09.201722:05
Arsenal FC (ENG) - 1. FC Köln (GER)
3:1
28.09.201719:00
1. FC Köln (GER) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:1
28.09.201719:00
BATE Borisov (BLR) - Arsenal FC (ENG)
2:4
19.10.201719:00
BATE Borisov (BLR) - 1. FC Köln (GER)
1:0
19.10.201719:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Arsenal FC (ENG)
0:1
02.11.201721:05
1. FC Köln (GER) - BATE Borisov (BLR)
5:2
02.11.201721:05
Arsenal FC (ENG) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
23.11.201719:00
BATE Borisov (BLR) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
23.11.201719:00
1. FC Köln (GER) - Arsenal FC (ENG)
1:0
07.12.201721:05
FK Crvena Zvezda (SRB) - 1. FC Köln (GER)
1:0
07.12.201721:05
Arsenal FC (ENG) - BATE Borisov (BLR)
6:0
 TýmZVRPSB
1.Arsenal FC (ENG)641114:413
2.FK Crvena Zvezda (SRB)62313:29
3.1. FC Köln (GER)62047:86
4.BATE Borisov (BLR)61236:165
 TýmZVRPSB
1.Arsenal FC (ENG)32109:17
2.1. FC Köln (GER)32016:36
3.FK Crvena Zvezda (SRB)31112:24
4.BATE Borisov (BLR)31113:44
 TýmZVRPSB
1.Arsenal FC (ENG)32015:36
2.FK Crvena Zvezda (SRB)31201:05
3.BATE Borisov (BLR)30123:121
4.1. FC Köln (GER)30031:50

základní skupiny - skupina I

14.09.201721:05
Olympique Marseille (FRA) - Konyaspor (TUR)
1:0
14.09.201721:05
Vitória SC Guimarães (POR) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
28.09.201719:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Olympique Marseille (FRA)
1:0
28.09.201719:00
Konyaspor (TUR) - Vitória SC Guimarães (POR)
2:1
19.10.201719:00
Konyaspor (TUR) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:2
19.10.201719:00
Olympique Marseille (FRA) - Vitória SC Guimarães (POR)
2:1
02.11.201721:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Konyaspor (TUR)
0:0
02.11.201721:05
Vitória SC Guimarães (POR) - Olympique Marseille (FRA)
1:0
23.11.201719:00
Konyaspor (TUR) - Olympique Marseille (FRA)
1:1
23.11.201719:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Vitória SC Guimarães (POR)
3:0
07.12.201721:05
Olympique Marseille (FRA) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:0
07.12.201721:05
Vitória SC Guimarães (POR) - Konyaspor (TUR)
1:1

základní skupiny - skupina J

14.09.201721:05
Zarja Luhansk (UKR) - Östersunds FK (SWE)
0:2
14.09.201721:05
Hertha BSC (GER) - Athletic Bilbao (ESP)
0:0
28.09.201719:00
Athletic Bilbao (ESP) - Zarja Luhansk (UKR)
0:1
28.09.201719:00
Östersunds FK (SWE) - Hertha BSC (GER)
1:0
19.10.201719:00
Östersunds FK (SWE) - Athletic Bilbao (ESP)
2:2
19.10.201719:00
Zarja Luhansk (UKR) - Hertha BSC (GER)
2:1
02.11.201721:05
Athletic Bilbao (ESP) - Östersunds FK (SWE)
1:0
02.11.201721:05
Hertha BSC (GER) - Zarja Luhansk (UKR)
2:0
23.11.201719:00
Östersunds FK (SWE) - Zarja Luhansk (UKR)
2:0
23.11.201719:00
Athletic Bilbao (ESP) - Hertha BSC (GER)
3:2
07.12.201721:05
Zarja Luhansk (UKR) - Athletic Bilbao (ESP)
0:2
07.12.201721:05
Hertha BSC (GER) - Östersunds FK (SWE)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Östersunds FK (SWE)63218:411
2.Athletic Bilbao (ESP)63218:511
3.Zarja Luhansk (UKR)62043:96
4.Hertha BSC (GER)61236:75
 TýmZVRPSB
1.Östersunds FK (SWE)32105:27
2.Athletic Bilbao (ESP)32014:36
3.Hertha BSC (GER)31203:15
4.Zarja Luhansk (UKR)31022:53
 TýmZVRPSB
1.Athletic Bilbao (ESP)31204:25
2.Östersunds FK (SWE)31113:24
3.Zarja Luhansk (UKR)31021:43
4.Hertha BSC (GER)30033:60

základní skupiny - skupina K

14.09.201721:05
SV Zulte Waregem (BEL) - OGC Nice (FRA)
1:5
14.09.201721:05
SBV Vitesse (NED) - SS Lazio (ITA)
2:3
28.09.201719:00
SS Lazio (ITA) - SV Zulte Waregem (BEL)
2:0
28.09.201719:00
OGC Nice (FRA) - SBV Vitesse (NED)
3:0
19.10.201719:00
OGC Nice (FRA) - SS Lazio (ITA)
1:3
19.10.201719:00
SV Zulte Waregem (BEL) - SBV Vitesse (NED)
1:1
02.11.201721:05
SS Lazio (ITA) - OGC Nice (FRA)
1:0
02.11.201721:05
SBV Vitesse (NED) - SV Zulte Waregem (BEL)
0:2
23.11.201719:00
OGC Nice (FRA) - SV Zulte Waregem (BEL)
3:1
23.11.201719:00
SS Lazio (ITA) - SBV Vitesse (NED)
1:1
07.12.201721:05
SV Zulte Waregem (BEL) - SS Lazio (ITA)
3:2
07.12.201721:05
SBV Vitesse (NED) - OGC Nice (FRA)
1:0
 TýmZVRPSB
1.SS Lazio (ITA)641112:713
2.OGC Nice (FRA)630312:79
3.SV Zulte Waregem (BEL)62138:137
4.SBV Vitesse (NED)61235:105
 TýmZVRPSB
1.SS Lazio (ITA)32104:17
2.OGC Nice (FRA)32017:46
3.SV Zulte Waregem (BEL)31115:84
4.SBV Vitesse (NED)31023:53
 TýmZVRPSB
1.SS Lazio (ITA)32018:66
2.OGC Nice (FRA)31025:33
3.SV Zulte Waregem (BEL)31023:53
4.SBV Vitesse (NED)30212:52

základní skupiny - skupina L

14.09.201721:05
Vardar Skopje (MKD) - Zenit Petrohrad (RUS)
0:5
14.09.201721:05
Real Sociedad (ESP) - Rosenborg BK (NOR)
4:0
28.09.201719:00
Rosenborg BK (NOR) - Vardar Skopje (MKD)
3:1
28.09.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Real Sociedad (ESP)
3:1
19.10.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Rosenborg BK (NOR)
3:1
19.10.201719:00
Vardar Skopje (MKD) - Real Sociedad (ESP)
0:6
02.11.201721:05
Rosenborg BK (NOR) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:1
02.11.201721:05
Real Sociedad (ESP) - Vardar Skopje (MKD)
3:0
23.11.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Vardar Skopje (MKD)
2:1
23.11.201719:00
Rosenborg BK (NOR) - Real Sociedad (ESP)
0:1
07.12.201721:05
Vardar Skopje (MKD) - Rosenborg BK (NOR)
1:1
07.12.201721:05
Real Sociedad (ESP) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:3
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)651017:516
2.Real Sociedad (ESP)640216:612
3.Rosenborg BK (NOR)61236:115
4.Vardar Skopje (MKD)60153:201
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)33008:39
2.Real Sociedad (ESP)32018:36
3.Rosenborg BK (NOR)31114:34
4.Vardar Skopje (MKD)30121:121
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)32109:27
2.Real Sociedad (ESP)32018:36
3.Rosenborg BK (NOR)30122:81
4.Vardar Skopje (MKD)30032:80
07.01. Konec sezony pro Ferreiru
Ricardo Ferreira před čtyřmi dny odehrál svůj poslední zápas v letošní sezoně, obránce Bragy si z utkání s Boavistou odnesl vážně zraněné koleno a probíhající ligový ročník pro něho skončil. (abola.pt)
05.01. Partizan i Crvena Zvezda vyvázly s trestem
UEFA potrestala oba bělehradské účastníky play off Evropské ligy za chování diváků, ale zatímco soupeř Plzně Partizan vyvázl s pokutou, Crvena Zvezda bude muset sehrát domácí zápas proti CSKA Moskva bez diváků. Srbský mistr Partizan musí kvůli výtržnostem v hledišti při utkání s Young Boys Bern zaplatit pokutu 30.000 eur (766.000 korun). Domácí fanoušci v listopadovém duelu použili pyrotechniku a vtrhli na trávník. Crvena Zvezda naproti tomu nastoupí 13. února proti CSKA za zavřenými dveřmi jako trest za to, že její příznivci prostřednictvím transparentu vyjádřili podporu bývalému veliteli bosenskosrbské armády Ratku Mladičovi, který byl odsouzen k doživotnímu trestu vězení za zločiny spáchané během války v Bosně a Hercegovině. Klub navíc dostal za rasistické a diskriminační chování fanoušků v listopadovém utkání na hřišti BATE Borisov pokutu 50.000 eur (1,3 milionu korun). Crvena Zvezda se chce proti uzavření hlediště odvolat, protože už podle svého generálního ředitele Zvezdana Terziče prodal zhruba 28.000 vstupenek. (ČTK)
28.12.2017 Konec sezony pro Hayese
Celticu v letošní sezoně už nepomůže Jonny Hayes, křídelník skotského klubu si z nedávného utkání s Dundee odnesl zlomenou nohu a musel na operaci. (dailymail.co.uk)
27.12.2017 V AEK Atény budou hrát o milion eur
AEK Atény čeká v prvním kole vyřazovací fáze Evropské ligy Dynamo Kyjev a jeho hráči si mohou přijít na zajímavý bonus. Prezident Dimitris Melisanidis slíbil, že si fotbalisté mezi sebe v případě postupu rozdělí milion eur. (sport-express.ru)
20.12.2017 Semedo za sebou má úspěšnou operaci
Rúben Semedo se včera podrobil úspěšné operaci vážně zraněného stehenního svalu. Obránce Villarrealu se zranil v nedávném zápase s Barcelonou a chybět bude hodně dlouho, fotbal si nezahraje minimálně tři měsíce. (abola.pt)
19.12.2017 Semeda čeká minimálně tříměsíční pauza
Rúben Semedo uspěchal svůj návrat na trávníky. Obránce Villarrealu nedávno doléčil svalové zranění, nyní si ovšem přivodil další svalový problém a jedná se o vážnou záležitost - portugalský fotbalista musí na operaci, po níž bude chybět minimálně tři měsíce. (marca.com)
13.12.2017 Gasperini italským trenérem roku
Nejlepším italským trenérem byl za uplynulý rok zvolený Gian Piero Gasperini. Devětapadesátiletý kormidelník loni dovedl Atalantu Bergamo na konečnou čtvrtou pozici a tím pádem k postupu do Evropské ligy, kde si navíc italský celek s přehledem zajistil postup do vyřazovací fáze. (lequipe.fr)
12.12.2017 Fransérgio byl včera na operaci
Fransérgio se včera podrobil operaci vážně poškozených kolenních vazů. Záložník Bragy se zranil před necelými třemi týdny, portugalský klub dobu absence neprozradil. (abola.pt)
11.12.2017 Evropská liga - sestava základních skupin
Ideální sestava základních skupin letošního ročníku Evropské ligy: Keita (Östersund) - Lainer (Salzburg), Papagiannopoulos (Östersund), Lüftner (FC Kodaň), De la Bella (Real Sociedad) - Rigoni (Zenit Petrohrad), Canales (Real Sociedad), Freuler (Atalanta), Verbić (FC Kodaň) - Aduriz (Athletic), Silva (AC Milán). (uefa.com)
11.12.2017 Soupeřem Plzně bude Partizan
Plzeň se v prvním kole vyřazovací fáze Evropské ligy střetne s bělehradským Partizanem.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
07.12.
Slavia Praha - FC Astana
0:1
07.12.
Dynamo Kyjev - FK Partizan
4:1
07.12.
BSC Young Boys - Skënderbeu
2:1
07.12.
TSG Hoffenheim - Ludogorec Razgrad
1:1
07.12.
Istanbul Başakşehir - SC Braga
2:1
07.12.
Austria Vídeň - AEK Atény
0:0
07.12.
NK Rijeka - AC Milán
2:0
07.12.
Atalanta Bergamo - Olympique Lyon
1:0
07.12.
Apollon Limassol - Everton FC
0:3
07.12.
Fastav Zlín - Lokomotiv Moskva
0:2
07.12.
FC Kodaň - Sheriff Tiraspol
2:0
07.12.
Villarreal CF - Maccabi Tel-Aviv
0:1
07.12.
Zarja Luhansk - Athletic Bilbao
0:2
07.12.
Real Sociedad - Zenit Petrohrad
1:3
07.12.
Hertha BSC - Östersunds FK
1:1
07.12.
SV Zulte Waregem - SS Lazio
3:2
07.12.
SBV Vitesse - OGC Nice
1:0
07.12.
Vardar Skopje - Rosenborg BK
1:1
07.12.
Vitória SC Guimarães - Konyaspor
1:1
07.12.
Marseille - Red Bull Salzburg
0:0
07.12.
Arsenal FC - BATE Borisov
6:0
07.12.
FK Crvena Zvezda - 1. FC Köln
1:0
07.12.
FCSB - FC Lugano
1:2
07.12.
Hap B-She. - Viktoria Plzeň
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
15.02.19:00
Dortmund - Atalanta Bergamo
info
15.02.19:00
OGC Nice - Lokomotiv Moskva
info
15.02.19:00
FC Kodaň - Atlético Madrid
info
15.02.19:00
Spartak Moskva - Athletic Bilbao
info
15.02.19:00
AEK Atény - Dynamo Kyjev
info
15.02.19:00
Celtic FC - Zenit Petrohrad
info
15.02.19:00
SSC Neapol - RB Lipsko
info
15.02.19:00
FK Crvena Zvezda - CSKA Moskva
info
15.02.19:00
Olympique Lyon - Villarreal CF
info
15.02.19:00
Real Sociedad - Red Bull Salzburg
info
15.02.19:00
FK Partizan - Viktoria Plzeň
info
15.02.19:00
FCSB - SS Lazio
info
15.02.19:00
Ludogorec Razgrad - AC Milán
info
15.02.19:00
FC Astana - Sporting CP
info
15.02.19:00
Östersunds FK - Arsenal FC
info
15.02.19:00
Olympique Marseille - SC Braga
info
Všechny zápasy
Anketa
Postoupí Plzeň přes Partizan?
Hlasovat