základní skupiny - skupina A

14.09.201719:00
Villarreal CF (ESP) - FC Astana (KAZ)
3:1
14.09.201719:00
Slavia Praha (CZE) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
28.09.201717:00
FC Astana (KAZ) - Slavia Praha (CZE)
1:1
28.09.201721:05
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Villarreal CF (ESP)
0:0
19.10.201717:00
FC Astana (KAZ) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
4:0
19.10.201721:05
Villarreal CF (ESP) - Slavia Praha (CZE)
2:2
02.11.201719:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - FC Astana (KAZ)
0:1
02.11.201719:00
Slavia Praha (CZE) - Villarreal CF (ESP)
0:2
23.11.201717:00
FC Astana (KAZ) - Villarreal CF (ESP)
2:3
23.11.201721:05
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Slavia Praha (CZE)
0:2
07.12.201719:00
Villarreal CF (ESP) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:1
07.12.201719:00
Slavia Praha (CZE) - FC Astana (KAZ)
0:1
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)632110:611
2.FC Astana (KAZ)631210:710
3.Slavia Praha (CZE)62226:68
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)61141:84
 TýmZVRPSB
1.FC Astana (KAZ)31117:44
2.Villarreal CF (ESP)31115:44
3.Slavia Praha (CZE)31021:33
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)30120:31
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)32105:27
2.FC Astana (KAZ)32013:36
3.Slavia Praha (CZE)31205:35
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)31021:53

základní skupiny - skupina B

14.09.201719:00
Dynamo Kyjev (UKR) - Skënderbeu Korça (ALB)
3:1
14.09.201719:00
BSC Young Boys (SUI) - FK Partizan (SRB)
1:1
28.09.201721:05
FK Partizan (SRB) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:3
28.09.201721:05
Skënderbeu Korça (ALB) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
19.10.201721:05
Skënderbeu Korça (ALB) - FK Partizan (SRB)
0:0
19.10.201721:05
Dynamo Kyjev (UKR) - BSC Young Boys (SUI)
2:2
02.11.201719:00
FK Partizan (SRB) - Skënderbeu Korça (ALB)
2:0
02.11.201719:00
BSC Young Boys (SUI) - Dynamo Kyjev (UKR)
0:1
23.11.201721:05
Skënderbeu Korça (ALB) - Dynamo Kyjev (UKR)
3:2
23.11.201721:05
FK Partizan (SRB) - BSC Young Boys (SUI)
2:1
07.12.201719:00
Dynamo Kyjev (UKR) - FK Partizan (SRB)
4:1
07.12.201719:00
BSC Young Boys (SUI) - Skënderbeu Korça (ALB)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Dynamo Kyjev (UKR)641115:913
2.FK Partizan (SRB)62228:98
3.BSC Young Boys (SUI)61327:86
4.Skënderbeu Korça (ALB)61236:105
 TýmZVRPSB
1.Dynamo Kyjev (UKR)32109:47
2.FK Partizan (SRB)32016:46
3.Skënderbeu Korça (ALB)31204:35
4.BSC Young Boys (SUI)31113:34
 TýmZVRPSB
1.Dynamo Kyjev (UKR)32016:56
2.BSC Young Boys (SUI)30214:52
3.FK Partizan (SRB)30212:52
4.Skënderbeu Korça (ALB)30032:70

základní skupiny - skupina C

14.09.201719:00
TSG Hoffenheim (GER) - SC Braga (POR)
1:2
14.09.201719:00
Istanbul Başakşehir (TUR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:0
28.09.201721:05
Ludogorec Razgrad (BUL) - TSG Hoffenheim (GER)
2:1
28.09.201721:05
SC Braga (POR) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:1
19.10.201721:05
SC Braga (POR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:2
19.10.201721:05
TSG Hoffenheim (GER) - Istanbul Başakşehir (TUR)
3:1
02.11.201719:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - SC Braga (POR)
1:1
02.11.201719:00
Istanbul Başakşehir (TUR) - TSG Hoffenheim (GER)
1:1
23.11.201721:05
SC Braga (POR) - TSG Hoffenheim (GER)
3:1
23.11.201721:05
Ludogorec Razgrad (BUL) - Istanbul Başakşehir (TUR)
1:2
07.12.201719:00
TSG Hoffenheim (GER) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
07.12.201719:00
Istanbul Başakşehir (TUR) - SC Braga (POR)
2:1
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)63129:810
2.Ludogorec Razgrad (BUL)62317:59
3.Istanbul Başakşehir (TUR)62227:88
4.TSG Hoffenheim (GER)61238:105
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)32015:46
2.Istanbul Başakşehir (TUR)31203:25
3.TSG Hoffenheim (GER)31115:44
4.Ludogorec Razgrad (BUL)31114:44
 TýmZVRPSB
1.Ludogorec Razgrad (BUL)31203:15
2.SC Braga (POR)31114:44
3.Istanbul Başakşehir (TUR)31024:63
4.TSG Hoffenheim (GER)30123:61

základní skupiny - skupina D

14.09.201719:00
Austria Vídeň (AUT) - AC Milán (ITA)
1:5
14.09.201719:00
NK Rijeka (CRO) - AEK Atény (GRE)
1:2
28.09.201721:05
AEK Atény (GRE) - Austria Vídeň (AUT)
2:2
28.09.201721:05
AC Milán (ITA) - NK Rijeka (CRO)
3:2
19.10.201721:05
AC Milán (ITA) - AEK Atény (GRE)
0:0
19.10.201721:05
Austria Vídeň (AUT) - NK Rijeka (CRO)
1:3
02.11.201719:00
AEK Atény (GRE) - AC Milán (ITA)
0:0
02.11.201719:00
NK Rijeka (CRO) - Austria Vídeň (AUT)
1:4
23.11.201721:05
AC Milán (ITA) - Austria Vídeň (AUT)
5:1
23.11.201721:05
AEK Atény (GRE) - NK Rijeka (CRO)
2:2
07.12.201719:00
Austria Vídeň (AUT) - AEK Atény (GRE)
0:0
07.12.201719:00
NK Rijeka (CRO) - AC Milán (ITA)
2:0
 TýmZVRPSB
1.AC Milán (ITA)632113:611
2.AEK Atény (GRE)61506:58
3.NK Rijeka (CRO)621311:127
4.Austria Vídeň (AUT)61239:165
 TýmZVRPSB
1.AC Milán (ITA)32108:37
2.AEK Atény (GRE)30304:43
3.NK Rijeka (CRO)31024:63
4.Austria Vídeň (AUT)30122:81
 TýmZVRPSB
1.AEK Atény (GRE)31202:15
2.AC Milán (ITA)31115:34
3.NK Rijeka (CRO)31117:64
4.Austria Vídeň (AUT)31117:84

základní skupiny - skupina E

14.09.201719:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Everton FC (ENG)
3:0
14.09.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - Olympique Lyon (FRA)
1:1
28.09.201721:05
Olympique Lyon (FRA) - Atalanta Bergamo (ITA)
1:1
28.09.201721:05
Everton FC (ENG) - Apollon Limassol (CYP)
2:2
19.10.201721:05
Everton FC (ENG) - Olympique Lyon (FRA)
1:2
19.10.201721:05
Atalanta Bergamo (ITA) - Apollon Limassol (CYP)
3:1
02.11.201719:00
Olympique Lyon (FRA) - Everton FC (ENG)
3:0
02.11.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - Atalanta Bergamo (ITA)
1:1
23.11.201721:05
Everton FC (ENG) - Atalanta Bergamo (ITA)
1:5
23.11.201721:05
Olympique Lyon (FRA) - Apollon Limassol (CYP)
4:0
07.12.201719:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Olympique Lyon (FRA)
1:0
07.12.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - Everton FC (ENG)
0:3
 TýmZVRPSB
1.Atalanta Bergamo (ITA)642014:414
2.Olympique Lyon (FRA)632111:411
3.Everton FC (ENG)61147:154
4.Apollon Limassol (CYP)60335:143
 TýmZVRPSB
1.Atalanta Bergamo (ITA)33007:19
2.Olympique Lyon (FRA)32108:17
3.Apollon Limassol (CYP)30212:52
4.Everton FC (ENG)30124:91
 TýmZVRPSB
1.Atalanta Bergamo (ITA)31207:35
2.Olympique Lyon (FRA)31113:34
3.Everton FC (ENG)31023:63
4.Apollon Limassol (CYP)30123:91

základní skupiny - skupina F

14.09.201719:00
Fastav Zlín (CZE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:0
14.09.201719:00
FC Kodaň (DEN) - Lokomotiv Moskva (RUS)
0:0
28.09.201721:05
Lokomotiv Moskva (RUS) - Fastav Zlín (CZE)
3:0
28.09.201721:05
Sheriff Tiraspol (MDA) - FC Kodaň (DEN)
0:0
19.10.201721:05
Sheriff Tiraspol (MDA) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:1
19.10.201721:05
Fastav Zlín (CZE) - FC Kodaň (DEN)
1:1
02.11.201719:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:2
02.11.201719:00
FC Kodaň (DEN) - Fastav Zlín (CZE)
3:0
23.11.201719:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - FC Kodaň (DEN)
2:1
23.11.201721:05
Sheriff Tiraspol (MDA) - Fastav Zlín (CZE)
1:0
07.12.201719:00
Fastav Zlín (CZE) - Lokomotiv Moskva (RUS)
0:2
07.12.201719:00
FC Kodaň (DEN) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:0
 TýmZVRPSB
1.Lokomotiv Moskva (RUS)63219:411
2.FC Kodaň (DEN)62317:39
3.Sheriff Tiraspol (MDA)62314:49
4.Fastav Zlín (CZE)60241:102
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)32105:07
2.Lokomotiv Moskva (RUS)32016:36
3.Sheriff Tiraspol (MDA)31202:15
4.Fastav Zlín (CZE)30211:32
 TýmZVRPSB
1.Lokomotiv Moskva (RUS)31203:15
2.Sheriff Tiraspol (MDA)31112:34
3.FC Kodaň (DEN)30212:32
4.Fastav Zlín (CZE)30030:70

základní skupiny - skupina G

14.09.201721:05
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - FC Lugano (SUI)
2:1
14.09.201721:05
FCSB (ROU) - Viktoria Plzeň (CZE)
3:0
28.09.201719:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3:1
28.09.201719:00
FC Lugano (SUI) - FCSB (ROU)
1:2
19.10.201719:00
FC Lugano (SUI) - Viktoria Plzeň (CZE)
3:2
19.10.201719:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - FCSB (ROU)
1:2
02.11.201721:05
Viktoria Plzeň (CZE) - FC Lugano (SUI)
4:1
02.11.201721:05
FCSB (ROU) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
23.11.201719:00
FC Lugano (SUI) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:0
23.11.201719:00
Viktoria Plzeň (CZE) - FCSB (ROU)
2:0
07.12.201721:05
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Viktoria Plzeň (CZE)
0:2
07.12.201721:05
FCSB (ROU) - FC Lugano (SUI)
1:2
 TýmZVRPSB
1.Viktoria Plzeň (CZE)640213:812
2.FCSB (ROU)63129:710
3.FC Lugano (SUI)63039:119
4.Hapoel Beer-Sheva (ISR)61145:104
 TýmZVRPSB
1.Viktoria Plzeň (CZE)33009:29
2.FC Lugano (SUI)32015:46
3.FCSB (ROU)31115:34
4.Hapoel Beer-Sheva (ISR)31023:53
 TýmZVRPSB
1.FCSB (ROU)32014:46
2.Viktoria Plzeň (CZE)31024:63
3.FC Lugano (SUI)31024:73
4.Hapoel Beer-Sheva (ISR)30122:51

základní skupiny - skupina H

14.09.201721:05
FK Crvena Zvezda (SRB) - BATE Borisov (BLR)
1:1
14.09.201722:05
Arsenal FC (ENG) - 1. FC Köln (GER)
3:1
28.09.201719:00
1. FC Köln (GER) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:1
28.09.201719:00
BATE Borisov (BLR) - Arsenal FC (ENG)
2:4
19.10.201719:00
BATE Borisov (BLR) - 1. FC Köln (GER)
1:0
19.10.201719:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Arsenal FC (ENG)
0:1
02.11.201721:05
1. FC Köln (GER) - BATE Borisov (BLR)
5:2
02.11.201721:05
Arsenal FC (ENG) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
23.11.201719:00
BATE Borisov (BLR) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
23.11.201719:00
1. FC Köln (GER) - Arsenal FC (ENG)
1:0
07.12.201721:05
FK Crvena Zvezda (SRB) - 1. FC Köln (GER)
1:0
07.12.201721:05
Arsenal FC (ENG) - BATE Borisov (BLR)
6:0
 TýmZVRPSB
1.Arsenal FC (ENG)641114:413
2.FK Crvena Zvezda (SRB)62313:29
3.1. FC Köln (GER)62047:86
4.BATE Borisov (BLR)61236:165
 TýmZVRPSB
1.Arsenal FC (ENG)32109:17
2.1. FC Köln (GER)32016:36
3.FK Crvena Zvezda (SRB)31112:24
4.BATE Borisov (BLR)31113:44
 TýmZVRPSB
1.Arsenal FC (ENG)32015:36
2.FK Crvena Zvezda (SRB)31201:05
3.BATE Borisov (BLR)30123:121
4.1. FC Köln (GER)30031:50

základní skupiny - skupina I

14.09.201721:05
Olympique Marseille (FRA) - Konyaspor (TUR)
1:0
14.09.201721:05
Vitória SC Guimarães (POR) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
28.09.201719:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Olympique Marseille (FRA)
1:0
28.09.201719:00
Konyaspor (TUR) - Vitória SC Guimarães (POR)
2:1
19.10.201719:00
Konyaspor (TUR) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:2
19.10.201719:00
Olympique Marseille (FRA) - Vitória SC Guimarães (POR)
2:1
02.11.201721:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Konyaspor (TUR)
0:0
02.11.201721:05
Vitória SC Guimarães (POR) - Olympique Marseille (FRA)
1:0
23.11.201719:00
Konyaspor (TUR) - Olympique Marseille (FRA)
1:1
23.11.201719:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Vitória SC Guimarães (POR)
3:0
07.12.201721:05
Olympique Marseille (FRA) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:0
07.12.201721:05
Vitória SC Guimarães (POR) - Konyaspor (TUR)
1:1

základní skupiny - skupina J

14.09.201721:05
Zarja Luhansk (UKR) - Östersunds FK (SWE)
0:2
14.09.201721:05
Hertha BSC (GER) - Athletic Bilbao (ESP)
0:0
28.09.201719:00
Athletic Bilbao (ESP) - Zarja Luhansk (UKR)
0:1
28.09.201719:00
Östersunds FK (SWE) - Hertha BSC (GER)
1:0
19.10.201719:00
Östersunds FK (SWE) - Athletic Bilbao (ESP)
2:2
19.10.201719:00
Zarja Luhansk (UKR) - Hertha BSC (GER)
2:1
02.11.201721:05
Athletic Bilbao (ESP) - Östersunds FK (SWE)
1:0
02.11.201721:05
Hertha BSC (GER) - Zarja Luhansk (UKR)
2:0
23.11.201719:00
Östersunds FK (SWE) - Zarja Luhansk (UKR)
2:0
23.11.201719:00
Athletic Bilbao (ESP) - Hertha BSC (GER)
3:2
07.12.201721:05
Zarja Luhansk (UKR) - Athletic Bilbao (ESP)
0:2
07.12.201721:05
Hertha BSC (GER) - Östersunds FK (SWE)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Athletic Bilbao (ESP)63218:511
2.Östersunds FK (SWE)63218:411
3.Zarja Luhansk (UKR)62043:96
4.Hertha BSC (GER)61236:75
 TýmZVRPSB
1.Östersunds FK (SWE)32105:27
2.Athletic Bilbao (ESP)32014:36
3.Hertha BSC (GER)31203:15
4.Zarja Luhansk (UKR)31022:53
 TýmZVRPSB
1.Athletic Bilbao (ESP)31204:25
2.Östersunds FK (SWE)31113:24
3.Zarja Luhansk (UKR)31021:43
4.Hertha BSC (GER)30033:60

základní skupiny - skupina K

14.09.201721:05
SV Zulte Waregem (BEL) - OGC Nice (FRA)
1:5
14.09.201721:05
SBV Vitesse (NED) - SS Lazio (ITA)
2:3
28.09.201719:00
SS Lazio (ITA) - SV Zulte Waregem (BEL)
2:0
28.09.201719:00
OGC Nice (FRA) - SBV Vitesse (NED)
3:0
19.10.201719:00
OGC Nice (FRA) - SS Lazio (ITA)
1:3
19.10.201719:00
SV Zulte Waregem (BEL) - SBV Vitesse (NED)
1:1
02.11.201721:05
SS Lazio (ITA) - OGC Nice (FRA)
1:0
02.11.201721:05
SBV Vitesse (NED) - SV Zulte Waregem (BEL)
0:2
23.11.201719:00
OGC Nice (FRA) - SV Zulte Waregem (BEL)
3:1
23.11.201719:00
SS Lazio (ITA) - SBV Vitesse (NED)
1:1
07.12.201721:05
SV Zulte Waregem (BEL) - SS Lazio (ITA)
3:2
07.12.201721:05
SBV Vitesse (NED) - OGC Nice (FRA)
1:0
 TýmZVRPSB
1.SS Lazio (ITA)641112:713
2.OGC Nice (FRA)630312:79
3.SV Zulte Waregem (BEL)62138:137
4.SBV Vitesse (NED)61235:105
 TýmZVRPSB
1.SS Lazio (ITA)32104:17
2.OGC Nice (FRA)32017:46
3.SV Zulte Waregem (BEL)31115:84
4.SBV Vitesse (NED)31023:53
 TýmZVRPSB
1.SS Lazio (ITA)32018:66
2.OGC Nice (FRA)31025:33
3.SV Zulte Waregem (BEL)31023:53
4.SBV Vitesse (NED)30212:52

základní skupiny - skupina L

14.09.201721:05
Vardar Skopje (MKD) - Zenit Petrohrad (RUS)
0:5
14.09.201721:05
Real Sociedad (ESP) - Rosenborg BK (NOR)
4:0
28.09.201719:00
Rosenborg BK (NOR) - Vardar Skopje (MKD)
3:1
28.09.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Real Sociedad (ESP)
3:1
19.10.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Rosenborg BK (NOR)
3:1
19.10.201719:00
Vardar Skopje (MKD) - Real Sociedad (ESP)
0:6
02.11.201721:05
Rosenborg BK (NOR) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:1
02.11.201721:05
Real Sociedad (ESP) - Vardar Skopje (MKD)
3:0
23.11.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Vardar Skopje (MKD)
2:1
23.11.201719:00
Rosenborg BK (NOR) - Real Sociedad (ESP)
0:1
07.12.201721:05
Vardar Skopje (MKD) - Rosenborg BK (NOR)
1:1
07.12.201721:05
Real Sociedad (ESP) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:3
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)651017:516
2.Real Sociedad (ESP)640216:612
3.Rosenborg BK (NOR)61236:115
4.Vardar Skopje (MKD)60153:201
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)33008:39
2.Real Sociedad (ESP)32018:36
3.Rosenborg BK (NOR)31114:34
4.Vardar Skopje (MKD)30121:121
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)32109:27
2.Real Sociedad (ESP)32018:36
3.Rosenborg BK (NOR)30122:81
4.Vardar Skopje (MKD)30032:80
08:22 Evropská liga - výsledky
Odvetná utkání 1. předkola fotbalové Evropské ligy: Levski Sofia - Vaduz 3:2 (1:1), první zápas 0:1, postoupil Vaduz; Škupi (Mak.) - Glasgow Rangers 0:0, první zápas 0:2, postoupili Rangers; Honvéd Budapešť - Rabotnički Skopje 4:0 (2:0), první zápas 1:2, postoupil Honvéd. (ČTK)
12.07. K souboji se Spartou má blíže Coleraine
Fotbalisté severoirského poloamatérského celku Coleraine mají překvapivě blíže k tomu, aby si v 2. předkole Evropské ligy zahráli s pražskou Spartou. Ostrovní outsider v úvodním utkání 1. předkola nečekaně uhrál nerozhodný výsledek 1:1 na půdě srbského Spartaku Subotica a v domácí odvetě za týden mu stačí bezbranková remíza. (ČTK)
12.07. Duel Stumbrasu s Apollonem je přerušený
Dnešní zápas 1. předkola Evropské ligy mezi litevským Stumbrasem a Apollonem Limassol byl ještě během prvního poločasu přerušený. Na vině byl silný déšť a zatím není jasné, zda se utkání dohraje se zpožděním anebo v náhradním termínu.
28.06. AC Milán se bude odvolávat
AC Milán se odvolá k mezinárodní arbitráži do Lausanne a bude protestovat proti vyloučení z příštího ročníku Evropské ligy. UEFA k tvrdému trestu sáhla po vyšetřování hospodaření čínských majitelů, kteří AC loni v dubnu koupili od dlouholetého vlastníka Silvia Berlusconiho. Klub si poté vzal velkou půjčku a za posily utratil zhruba 200 milionů eur, čímž podle unie porušil pravidlo o vyrovnanosti výdajů a příjmů. (lequipe.fr)
24.06. AC Milán hrozí dvouletý trest od UEFA
AC Milán porušil pravidla finanční fair play a podle všeho ho nemine trest. UEFA mu podle některých zpráv udělí pokutu 30 milionů eur, vedle toho slavný klub nebude moci dva roky statovat v evropských pohárech. (football-italia.net)
20.06. Sparta zamíří do Srbska nebo Severního Irska
Sparťané se v druhém předkole Evropské ligy utkají buď se srbským týmem Spartak Subotica, nebo severoirským klubem Coleraine. První zápas letenský celek odehraje 26. července venku, domácí odveta ho čeká 2. srpna. Rozhodl o tom dnešní los v Nyonu. Sparta do Evropské ligy vstoupí o kolo dřív než před rokem, kdy ve třetím předkole vypadla po výsledcích 0:2 a 0:1 s Crvenou Zvezdou Bělehrad. Letenský tým tehdy vyřazením odstartoval velmi nepovedenou sezonu, ve které navzdory příchodu řady zahraničních posil obsadil v nejvyšší domácí soutěži až páté místo. (ČTK)
12.06. Losování kvalifikace LM a EL
Losování kvalifikace Ligy mistrů:

Semifinále (26. června): FC Santa Coloma (And.) - KF Drita (Kos.), SP La Fiorita (San Mar.) - Lincoln FC (Gibr.).

Finále (29. června).

Turnaj se bude hrát na Gibraltaru, vítěz postoupí do 1. předkola LM, zbylé tři týmy půjdou do 2. předkola EL.

Losování kvalifikace Evropské ligy (28. června a 5. července):

Europa FC (Gibr.) - FC Priština (Kos.), UE Sant Julia (And.) - Gzira United FC (Malta), UE Engordany (And.) - S.S. Folgore (San Mar.), B36 Tórshavn (Faer. ostr.) - St Joseph's FC (Gibr.), Birkirkara FC (Malta) - KÍ Klaksvík (Faer. ostr.), SP Tre Fiori (San Mar.) - Bala Town FC (Wales), Cefn Druids AFC (Wales) - FK Trakai (Lit.). (ČTK)
05.06. Polepší si rovněž Evropská liga
Po finanční stránce si od nového ročníku nepolepší jen Liga mistrů, lépe na tom bude i Evropská liga. Každý ze 48 týmů, jenž se probojují do základních skupin, dostane odměnu ve výši 2,92 milionu eur, každé vítězství navíc přinese do pokladny 570 tisíc a remíza 190 tisíc. Pro vítěze je potom nachystaná dotace 8,5 milionu eur, zatímco poražený finalista si přijde na 4,5 milionu. (lequipe.fr)
04.06. UEFA uzavřela Zenitu stadion
Hráči Zenitu Petrohradu musejí odehrát nejbližší domácí zápas v evropských pohárech bez diváků. UEFA potrestala ruský klub za rasistické projevy fanoušků v březnovém utkání Evropské ligy s Lipskem na adresu guinejského záložníka Nabyho Keity. Navíc Zenit zaplatí pokutu 50.000 eur (1,3 milionu korun). O dalších 20.000 eur přijde kvůli tomu, že fanoušci házeli předměty na hřiště a blokovali schodiště. (ČTK)
01.06. Po kouči Burnley pojmenovali hospodu
Manažer Burnley Sean Dyche se dočkal zajímavé pocty. Za to, že dovedl klub po letech do evropských pohárů, po něm pojmenovali jeden z pubů v okolí stadionu Turf Moor. Dosavadní "Princess Royal" od nynějška ponese jméno The Royal Dyche. Přičemž návštěvníky bude vítat obří Dycheova podobizna v královském oděvu.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.07.
Levski Sofia - FC Vaduz
3:2
17.07.
FK Shkupi - Rangers FC
0:0
17.07.
Honvéd Budapešť - Rabotnički
4:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
18.07.18:00
Željezničar - Trans Narva
info
19.07.15:00
Kairat Almaty - UE Engordany
info
19.07.15:00
Tobol Kostanaj - FC Samtredia
info
19.07.17:00
KF Laçi - Anorthosis Famagusta
info
19.07.17:00
Dinamo Minsk - Derry City
info
19.07.17:00
Irtyš Pavlodar - FK Trakai
info
19.07.17:00
Gandzasar Kapan - Lech Poznań
info
19.07.17:00
Viitorul Constanţa - Racing FC
info
19.07.18:00
Slavia Sofia - Ilves Tampere
info
19.07.18:00
Gzira United - Radnički Niš
info
19.07.18:00
Molde FK - Glenavon FC
info
19.07.18:00
Nõmme Kalju - Stjarnan FC
info
19.07.18:30
Slovan Bratislava - Milsami Orhei
info
19.07.18:30
Riga FC - CSKA Sofia
info
19.07.19:00
Keşlə FK - Balzan Youths
info
19.07.19:00
Sarpsborg 08 FF - ÍBV Vestm.
info
19.07.19:00
Maccabi Tel-Aviv - Ferencváros
info
19.07.19:00
BK Häcken - FK Liepāja
info
19.07.19:00
Šachtër S. - Connah's Quay
info
19.07.19:00
Vardar Skopje - Pyunik Jerevan
info
19.07.19:00
Žalgiris Vilnius - KÍ Klaksvík
info
19.07.19:00
KF Priština - Fola Esch
info
19.07.19:00
Dinamo Tbilisi - Dunajská Streda
info
19.07.19:00
Apollon L. - Stumbras Kaunas
info
19.07.19:00
Zaria Bălţi - Górnik Zabrze
info
19.07.19:00
AIK Solna - Shamrock Rovers
info
19.07.19:30
Progrès N. - FK Qäbälä
info
19.07.19:30
Nordsjaelland - Cliftonville FC
info
19.07.19:45
Beitar Jeruzalém - Chikhura
info
19.07.20:00
FC Kodaň - KuPS Kuopio
info
19.07.20:00
Luftëtari - FK Ventspils
info
19.07.20:15
FK Sarajevo - Banants Jerevan
info
19.07.20:15
NK Maribor - Partizani Tirana
info
19.07.20:30
Mladost Podgorica - B36 Tórshavn
info
19.07.20:30
AS Trenčín - Bud. Podg.
info
19.07.20:30
FK Partizan - Rudar Pljevlja
info
19.07.20:45
NK Osijek - Petrocub Hîncești
info
19.07.20:45
Dundalk FC - Levadia Tallinn
info
19.07.20:45
SP Tre Fiori - Rudar Velenje
info
19.07.20:45
NSÍ Runavík - Hibernian FC
info
19.07.20:45
Coleraine FC - Spartak Subotica
info
19.07.21:00
NK Domžale - Široki Brijeg
info
19.07.21:00
Újpest FC - Neftçi Baku
info
19.07.21:15
FH Hafnarfjördur - FC Lahti
info
Všechny zápasy
Anketa
Byl pro Vás Antoine Griezmann nejlepším hráčem finále?
ano (352 / 79%)
ne (94 / 21%)
Anketa byla ukončena!
Anketa
Postoupí Sparta do základní skupiny Evropské ligy?
Hlasovat