předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

29.06.201714:00
Shirak Gyumri (ARM) - ND Gorica (SLO)
0:2
29.06.201716:00
Irtyš Pavlodar (KAZ) - Dunav Ruse (BUL)
1:0
29.06.201716:45
Kairat Almaty (KAZ) - FK Atlantas (LTU)
6:0
29.06.201717:00
FK Ventspils (LAT) - Valur Reykjavík (ISL)
0:0
29.06.201717:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Slovan Bratislava (SVK)
1:4
29.06.201717:00
Partizani Tirana (ALB) - Botev Plovdiv (BUL)
1:3
29.06.201717:20
AS Trenčín (SVK) - Torpedo Kutaisi (GEO)
5:1
29.06.201717:30
Levadia Tallinn (EST) - Cork City (IRL)
0:2
29.06.201717:30
Dinamo Minsk (BLR) - NSÍ Runavík (FRO)
2:1
29.06.201718:00
FK Škendija (MKD) - Dacia Kišiněv (MDA)
3:0
29.06.201718:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - SCR Altach (AUT)
0:1
29.06.201718:00
Dinamo Batumi (GEO) - Jagiellonia Białystok (POL)
0:1
29.06.201718:00
VPS Vaasa (FIN) - Olimpija Lublaň (SLO)
1:0
29.06.201718:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Sūduva Marijampolė (LTU)
0:0
29.06.201718:30
Lyngby BK (DEN) - Bangor City (WAL)
1:0
29.06.201718:30
Nõmme Kalju (EST) - B36 Tórshavn (FRO)
2:1
29.06.201718:45
Ferencvárosi TC (HUN) - FK Jelgava (LAT)
2:0
29.06.201718:45
Beitar Jeruzalém (ISR) - Vasas Budapešť (HUN)
4:3
29.06.201719:00
Odds BK (NOR) - Ballymena United (NIR)
3:0
29.06.201719:00
FK Haugesund (NOR) - Coleraine FC (NIR)
7:0
29.06.201719:00
AEK Larnaka (CYP) - Lincoln Red Imps (GIB)
5:0
29.06.201719:00
Zaria Bălţi (MDA) - FK Sarajevo (BIH)
2:1
29.06.201719:00
UE Santa Coloma (AND) - NK Osijek (CRO)
0:2
29.06.201719:00
Levski Sofia (BUL) - Sutjeska Nikšić (MNE)
3:1
29.06.201719:00
Zirä FK (AZE) - FC Differdange 03 (LUX)
2:0
29.06.201719:30
Fola Esch (LUX) - Milsami Orhei (MDA)
2:1
29.06.201720:00
IFK Norrköping (SWE) - KF Priština (KOS)
5:0
29.06.201720:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - HJK Helsinky (FIN)
1:0
29.06.201720:00
FC Midtjylland (DEN) - Derry City (IRL)
6:1
29.06.201720:00
Bala Town (WAL) - FC Vaduz (LIE)
1:2
29.06.201720:00
Skënderbeu Korça (ALB) - UE Sant Julià (AND)
1:0
29.06.201720:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - MFK Ružomberok (SVK)
2:1
29.06.201720:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - KF Tirana (ALB)
2:0
29.06.201720:00
KÍ Klaksvík (FRO) - AIK Solna (SWE)
0:0
29.06.201720:30
Mladost Podgorica (MNE) - Gandzasar Kapan (ARM)
1:0
29.06.201720:30
Mladost Lučani (SRB) - Inter Baku (AZE)
0:3
29.06.201720:30
Široki Brijeg (BIH) - Ordabasy Šymkent (KAZ)
2:0
29.06.201720:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Floriana FC (MLT)
3:0
29.06.201720:30
SP Tre Penne (SMR) - Rabotnički Skopje (MKD)
0:1
29.06.201720:30
NK Domžale (SLO) - Flora Tallinn (EST)
2:0
29.06.201720:45
Crusaders FC (NIR) - FK Liepāja (LAT)
3:1
29.06.201720:45
St. Johnstone FC (SCO) - FK Trakai (LTU)
1:2
29.06.201720:45
Rangers FC (SCO) - Progrès Niedercorn (LUX)
1:0
29.06.201720:45
Valletta FC (MLT) - SS Folgore (SMR)
2:0
29.06.201720:45
St Joseph's FC (GIB) - AEL Limassol (CYP)
0:4
29.06.201720:45
Željezničar Sarajevo (BIH) - Zeta Golubovci (MNE)
1:0
29.06.201720:45
Videoton FC (HUN) - Balzan Youths (MLT)
2:0
29.06.201720:45
Lech Poznań (POL) - Pelister Bitola (MKD)
4:0
29.06.201721:15
KR Reykjavík (ISL) - SJK Seinäjoki (FIN)
0:0
29.06.201721:15
Stjarnan FC (ISL) - Shamrock Rovers (IRL)
0:1

předkola - 1. předkolo - odvety

04.07.201717:45
Balzan Youths (MLT) - Videoton FC (HUN)
3:3
04.07.201719:45
Progrès Niedercorn (LUX) - Rangers FC (SCO)
2:0
06.07.201716:00
AEL Limassol (CYP) - St Joseph's FC (GIB)
6:0
06.07.201716:00
Dacia Kišiněv (MDA) - FK Škendija (MKD)
0:4
06.07.201717:00
KF Tirana (ALB) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:3
06.07.201717:00
Ordabasy Šymkent (KAZ) - Široki Brijeg (BIH)
0:0
06.07.201717:00
Milsami Orhei (MDA) - Fola Esch (LUX)
1:1
06.07.201717:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Šachtër Soligorsk (BLR)
2:1
06.07.201717:00
Pelister Bitola (MKD) - Lech Poznań (POL)
0:3
06.07.201717:30
Rabotnički Skopje (MKD) - SP Tre Penne (SMR)
6:0
06.07.201717:30
FK Jelgava (LAT) - Ferencvárosi TC (HUN)
0:1
06.07.201718:00
SJK Seinäjoki (FIN) - KR Reykjavík (ISL)
0:2
06.07.201718:00
Gandzasar Kapan (ARM) - Mladost Podgorica (MNE)
0:3
06.07.201718:00
HJK Helsinky (FIN) - Connah's Quay Nomads (WAL)
3:0
06.07.201718:00
FK Atlantas (LTU) - Kairat Almaty (KAZ)
1:2
06.07.201718:00
FK Trakai (LTU) - St. Johnstone FC (SCO)
1:0
06.07.201718:00
Flora Tallinn (EST) - NK Domžale (SLO)
2:3
06.07.201718:45
FK Liepāja (LAT) - Crusaders FC (NIR)
2:0
06.07.201719:00
Slovan Bratislava (SVK) - Pyunik Jerevan (ARM)
5:0
06.07.201719:00
Dunav Ruse (BUL) - Irtyš Pavlodar (KAZ)
0:2
06.07.201719:00
Inter Baku (AZE) - Mladost Lučani (SRB)
2:0
06.07.201719:00
FC Differdange 03 (LUX) - Zirä FK (AZE)
1:2
06.07.201719:00
Botev Plovdiv (BUL) - Partizani Tirana (ALB)
1:0
06.07.201719:00
AIK Solna (SWE) - KÍ Klaksvík (FRO)
5:0
06.07.201719:00
FC Vaduz (LIE) - Bala Town (WAL)
3:0
06.07.201719:00
Torpedo Kutaisi (GEO) - AS Trenčín (SVK)
0:3
06.07.201719:00
MFK Ružomberok (SVK) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
2:0
06.07.201719:30
Bangor City (WAL) - Lyngby BK (DEN)
0:3
06.07.201719:30
NSÍ Runavík (FRO) - Dinamo Minsk (BLR)
0:2
06.07.201720:00
FK Sarajevo (BIH) - Zaria Bălţi (MDA)
2:2p
06.07.201720:00
KF Priština (KOS) - IFK Norrköping (SWE)
0:1
06.07.201720:00
B36 Tórshavn (FRO) - Nõmme Kalju (EST)
1:2
06.07.201720:15
Olimpija Lublaň (SLO) - VPS Vaasa (FIN)
0:1
06.07.201720:30
SS Folgore (SMR) - Valletta FC (MLT)
0:1
06.07.201720:30
ND Gorica (SLO) - Shirak Gyumri (ARM)
2:2
06.07.201720:30
Zeta Golubovci (MNE) - Željezničar Sarajevo (BIH)
2:2
06.07.201720:30
Floriana FC (MLT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:3
06.07.201720:30
UE Sant Julià (AND) - Skënderbeu Korça (ALB)
0:5
06.07.201720:30
Sutjeska Nikšić (MNE) - Levski Sofia (BUL)
0:0
06.07.201720:30
Vasas Budapešť (HUN) - Beitar Jeruzalém (ISR)
0:3
06.07.201720:30
SCR Altach (AUT) - Chikhura Sachkhere (GEO)
1:1
06.07.201720:30
Jagiellonia Białystok (POL) - Dinamo Batumi (GEO)
4:0
06.07.201720:45
Derry City (IRL) - FC Midtjylland (DEN)
1:4
06.07.201720:45
NK Osijek (CRO) - UE Santa Coloma (AND)
4:0
06.07.201720:45
Coleraine FC (NIR) - FK Haugesund (NOR)
0:0
06.07.201720:45
Ballymena United (NIR) - Odds BK (NOR)
0:2
06.07.201720:45
Cork City (IRL) - Levadia Tallinn (EST)
4:2
06.07.201721:00
Shamrock Rovers (IRL) - Stjarnan FC (ISL)
1:0
06.07.201722:00
Lincoln Red Imps (GIB) - AEK Larnaka (CYP)
1:1
06.07.201722:00
Valur Reykjavík (ISL) - FK Ventspils (LAT)
1:0
23.01. Džikia za sebou má úspěšnou operaci
Giorgij Džikia absolvoval úspěšnou operaci přetržených kolenních vazů. Obránce Spartaku Moskva se zranil minulý týden a letošní sezona pro něho skončila, bez fotbalu bude pět až šest měsíců. Vedle zápasů na klubové úrovni Džikia přijde i o možnost poprat se o nominaci na mistrovství světa. (sport-express.ru)
07.01. Konec sezony pro Ferreiru
Ricardo Ferreira před čtyřmi dny odehrál svůj poslední zápas v letošní sezoně, obránce Bragy si z utkání s Boavistou odnesl vážně zraněné koleno a probíhající ligový ročník pro něho skončil. (abola.pt)
05.01. Partizan i Crvena Zvezda vyvázly s trestem
UEFA potrestala oba bělehradské účastníky play off Evropské ligy za chování diváků, ale zatímco soupeř Plzně Partizan vyvázl s pokutou, Crvena Zvezda bude muset sehrát domácí zápas proti CSKA Moskva bez diváků. Srbský mistr Partizan musí kvůli výtržnostem v hledišti při utkání s Young Boys Bern zaplatit pokutu 30.000 eur (766.000 korun). Domácí fanoušci v listopadovém duelu použili pyrotechniku a vtrhli na trávník. Crvena Zvezda naproti tomu nastoupí 13. února proti CSKA za zavřenými dveřmi jako trest za to, že její příznivci prostřednictvím transparentu vyjádřili podporu bývalému veliteli bosenskosrbské armády Ratku Mladičovi, který byl odsouzen k doživotnímu trestu vězení za zločiny spáchané během války v Bosně a Hercegovině. Klub navíc dostal za rasistické a diskriminační chování fanoušků v listopadovém utkání na hřišti BATE Borisov pokutu 50.000 eur (1,3 milionu korun). Crvena Zvezda se chce proti uzavření hlediště odvolat, protože už podle svého generálního ředitele Zvezdana Terziče prodal zhruba 28.000 vstupenek. (ČTK)
28.12.2017 Konec sezony pro Hayese
Celticu v letošní sezoně už nepomůže Jonny Hayes, křídelník skotského klubu si z nedávného utkání s Dundee odnesl zlomenou nohu a musel na operaci. (dailymail.co.uk)
27.12.2017 V AEK Atény budou hrát o milion eur
AEK Atény čeká v prvním kole vyřazovací fáze Evropské ligy Dynamo Kyjev a jeho hráči si mohou přijít na zajímavý bonus. Prezident Dimitris Melisanidis slíbil, že si fotbalisté mezi sebe v případě postupu rozdělí milion eur. (sport-express.ru)
20.12.2017 Semedo za sebou má úspěšnou operaci
Rúben Semedo se včera podrobil úspěšné operaci vážně zraněného stehenního svalu. Obránce Villarrealu se zranil v nedávném zápase s Barcelonou a chybět bude hodně dlouho, fotbal si nezahraje minimálně tři měsíce. (abola.pt)
19.12.2017 Semeda čeká minimálně tříměsíční pauza
Rúben Semedo uspěchal svůj návrat na trávníky. Obránce Villarrealu nedávno doléčil svalové zranění, nyní si ovšem přivodil další svalový problém a jedná se o vážnou záležitost - portugalský fotbalista musí na operaci, po níž bude chybět minimálně tři měsíce. (marca.com)
13.12.2017 Gasperini italským trenérem roku
Nejlepším italským trenérem byl za uplynulý rok zvolený Gian Piero Gasperini. Devětapadesátiletý kormidelník loni dovedl Atalantu Bergamo na konečnou čtvrtou pozici a tím pádem k postupu do Evropské ligy, kde si navíc italský celek s přehledem zajistil postup do vyřazovací fáze. (lequipe.fr)
12.12.2017 Fransérgio byl včera na operaci
Fransérgio se včera podrobil operaci vážně poškozených kolenních vazů. Záložník Bragy se zranil před necelými třemi týdny, portugalský klub dobu absence neprozradil. (abola.pt)
11.12.2017 Evropská liga - sestava základních skupin
Ideální sestava základních skupin letošního ročníku Evropské ligy: Keita (Östersund) - Lainer (Salzburg), Papagiannopoulos (Östersund), Lüftner (FC Kodaň), De la Bella (Real Sociedad) - Rigoni (Zenit Petrohrad), Canales (Real Sociedad), Freuler (Atalanta), Verbić (FC Kodaň) - Aduriz (Athletic), Silva (AC Milán). (uefa.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
07.12.
Slavia Praha - FC Astana
0:1
07.12.
Dynamo Kyjev - FK Partizan
4:1
07.12.
BSC Young Boys - Skënderbeu
2:1
07.12.
TSG Hoffenheim - Ludogorec Razgrad
1:1
07.12.
Istanbul Başakşehir - SC Braga
2:1
07.12.
Austria Vídeň - AEK Atény
0:0
07.12.
NK Rijeka - AC Milán
2:0
07.12.
Atalanta Bergamo - Olympique Lyon
1:0
07.12.
Apollon Limassol - Everton FC
0:3
07.12.
Fastav Zlín - Lokomotiv Moskva
0:2
07.12.
FC Kodaň - Sheriff Tiraspol
2:0
07.12.
Villarreal CF - Maccabi Tel-Aviv
0:1
07.12.
Zarja Luhansk - Athletic Bilbao
0:2
07.12.
Real Sociedad - Zenit Petrohrad
1:3
07.12.
Hertha BSC - Östersunds FK
1:1
07.12.
SV Zulte Waregem - SS Lazio
3:2
07.12.
SBV Vitesse - OGC Nice
1:0
07.12.
Vardar Skopje - Rosenborg BK
1:1
07.12.
Vitória SC Guimarães - Konyaspor
1:1
07.12.
Marseille - Red Bull Salzburg
0:0
07.12.
Arsenal FC - BATE Borisov
6:0
07.12.
FK Crvena Zvezda - 1. FC Köln
1:0
07.12.
FCSB - FC Lugano
1:2
07.12.
Hap B-She. - Viktoria Plzeň
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
15.02.19:00
Dortmund - Atalanta Bergamo
info
15.02.19:00
OGC Nice - Lokomotiv Moskva
info
15.02.19:00
FC Kodaň - Atlético Madrid
info
15.02.19:00
Spartak Moskva - Athletic Bilbao
info
15.02.19:00
AEK Atény - Dynamo Kyjev
info
15.02.19:00
Celtic FC - Zenit Petrohrad
info
15.02.19:00
SSC Neapol - RB Lipsko
info
15.02.19:00
FK Crvena Zvezda - CSKA Moskva
info
15.02.19:00
Olympique Lyon - Villarreal CF
info
15.02.19:00
Real Sociedad - Red Bull Salzburg
info
15.02.19:00
FK Partizan - Viktoria Plzeň
info
15.02.19:00
FCSB - SS Lazio
info
15.02.19:00
Ludogorec Razgrad - AC Milán
info
15.02.19:00
FC Astana - Sporting CP
info
15.02.19:00
Östersunds FK - Arsenal FC
info
15.02.19:00
Olympique Marseille - SC Braga
info
Všechny zápasy
Anketa
Postoupí Plzeň přes Partizan?
Hlasovat