předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

29.06.201714:00
Shirak Gyumri (ARM) - ND Gorica (SLO)
0:2
29.06.201716:00
Irtyš Pavlodar (KAZ) - Dunav Ruse (BUL)
1:0
29.06.201716:45
Kairat Almaty (KAZ) - FK Atlantas (LTU)
6:0
29.06.201717:00
FK Ventspils (LAT) - Valur Reykjavík (ISL)
0:0
29.06.201717:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Slovan Bratislava (SVK)
1:4
29.06.201717:00
Partizani Tirana (ALB) - Botev Plovdiv (BUL)
1:3
29.06.201717:20
AS Trenčín (SVK) - Torpedo Kutaisi (GEO)
5:1
29.06.201717:30
Levadia Tallinn (EST) - Cork City (IRL)
0:2
29.06.201717:30
Dinamo Minsk (BLR) - NSÍ Runavík (FRO)
2:1
29.06.201718:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Sūduva Marijampolė (LTU)
0:0
29.06.201718:00
VPS Vaasa (FIN) - Olimpija Lublaň (SLO)
1:0
29.06.201718:00
Dinamo Batumi (GEO) - Jagiellonia Białystok (POL)
0:1
29.06.201718:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - SCR Altach (AUT)
0:1
29.06.201718:00
FK Škendija (MKD) - Dacia Kišiněv (MDA)
3:0
29.06.201718:30
Lyngby BK (DEN) - Bangor City (WAL)
1:0
29.06.201718:30
Nõmme Kalju (EST) - B36 Tórshavn (FRO)
2:1
29.06.201718:45
Ferencvárosi TC (HUN) - FK Jelgava (LAT)
2:0
29.06.201718:45
Beitar Jeruzalém (ISR) - Vasas Budapešť (HUN)
4:3
29.06.201719:00
Odds BK (NOR) - Ballymena United (NIR)
3:0
29.06.201719:00
FK Haugesund (NOR) - Coleraine FC (NIR)
7:0
29.06.201719:00
AEK Larnaka (CYP) - Lincoln Red Imps (GIB)
5:0
29.06.201719:00
Zaria Bălţi (MDA) - FK Sarajevo (BIH)
2:1
29.06.201719:00
UE Santa Coloma (AND) - NK Osijek (CRO)
0:2
29.06.201719:00
Levski Sofia (BUL) - Sutjeska Nikšić (MNE)
3:1
29.06.201719:00
Zirä FK (AZE) - FC Differdange 03 (LUX)
2:0
29.06.201719:30
Fola Esch (LUX) - Milsami Orhei (MDA)
2:1
29.06.201720:00
IFK Norrköping (SWE) - KF Priština (KOS)
5:0
29.06.201720:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - HJK Helsinky (FIN)
1:0
29.06.201720:00
FC Midtjylland (DEN) - Derry City (IRL)
6:1
29.06.201720:00
Bala Town (WAL) - FC Vaduz (LIE)
1:2
29.06.201720:00
Skënderbeu Korça (ALB) - UE Sant Julià (AND)
1:0
29.06.201720:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - MFK Ružomberok (SVK)
2:1
29.06.201720:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - KF Tirana (ALB)
2:0
29.06.201720:00
KÍ Klaksvík (FRO) - AIK Solna (SWE)
0:0
29.06.201720:30
Mladost Podgorica (MNE) - Gandzasar Kapan (ARM)
1:0
29.06.201720:30
Mladost Lučani (SRB) - Keşlə FK (AZE)
0:3
29.06.201720:30
Široki Brijeg (BIH) - Ordabasy Šymkent (KAZ)
2:0
29.06.201720:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Floriana FC (MLT)
3:0
29.06.201720:30
SP Tre Penne (SMR) - Rabotnički Skopje (MKD)
0:1
29.06.201720:30
NK Domžale (SLO) - Flora Tallinn (EST)
2:0
29.06.201720:45
Crusaders FC (NIR) - FK Liepāja (LAT)
3:1
29.06.201720:45
St. Johnstone FC (SCO) - FK Trakai (LTU)
1:2
29.06.201720:45
Rangers FC (SCO) - Progrès Niedercorn (LUX)
1:0
29.06.201720:45
Valletta FC (MLT) - SS Folgore (SMR)
2:0
29.06.201720:45
St Joseph's FC (GIB) - AEL Limassol (CYP)
0:4
29.06.201720:45
Željezničar Sarajevo (BIH) - Zeta Golubovci (MNE)
1:0
29.06.201720:45
Videoton FC (HUN) - Balzan Youths (MLT)
2:0
29.06.201720:45
Lech Poznań (POL) - Pelister Bitola (MKD)
4:0
29.06.201721:15
KR Reykjavík (ISL) - SJK Seinäjoki (FIN)
0:0
29.06.201721:15
Stjarnan FC (ISL) - Shamrock Rovers (IRL)
0:1

předkola - 1. předkolo - odvety

04.07.201717:45
Balzan Youths (MLT) - Videoton FC (HUN)
3:3
04.07.201719:45
Progrès Niedercorn (LUX) - Rangers FC (SCO)
2:0
06.07.201716:00
AEL Limassol (CYP) - St Joseph's FC (GIB)
6:0
06.07.201716:00
Dacia Kišiněv (MDA) - FK Škendija (MKD)
0:4
06.07.201717:00
Milsami Orhei (MDA) - Fola Esch (LUX)
1:1
06.07.201717:00
Pelister Bitola (MKD) - Lech Poznań (POL)
0:3
06.07.201717:00
KF Tirana (ALB) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:3
06.07.201717:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Šachtër Soligorsk (BLR)
2:1
06.07.201717:00
Ordabasy Šymkent (KAZ) - Široki Brijeg (BIH)
0:0
06.07.201717:30
FK Jelgava (LAT) - Ferencvárosi TC (HUN)
0:1
06.07.201717:30
Rabotnički Skopje (MKD) - SP Tre Penne (SMR)
6:0
06.07.201718:00
SJK Seinäjoki (FIN) - KR Reykjavík (ISL)
0:2
06.07.201718:00
HJK Helsinky (FIN) - Connah's Quay Nomads (WAL)
3:0
06.07.201718:00
Flora Tallinn (EST) - NK Domžale (SLO)
2:3
06.07.201718:00
Gandzasar Kapan (ARM) - Mladost Podgorica (MNE)
0:3
06.07.201718:00
FK Trakai (LTU) - St. Johnstone FC (SCO)
1:0
06.07.201718:00
FK Atlantas (LTU) - Kairat Almaty (KAZ)
1:2
06.07.201718:45
FK Liepāja (LAT) - Crusaders FC (NIR)
2:0
06.07.201719:00
Keşlə FK (AZE) - Mladost Lučani (SRB)
2:0
06.07.201719:00
MFK Ružomberok (SVK) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
2:0
06.07.201719:00
FC Vaduz (LIE) - Bala Town (WAL)
3:0
06.07.201719:00
AIK Solna (SWE) - KÍ Klaksvík (FRO)
5:0
06.07.201719:00
Dunav Ruse (BUL) - Irtyš Pavlodar (KAZ)
0:2
06.07.201719:00
FC Differdange 03 (LUX) - Zirä FK (AZE)
1:2
06.07.201719:00
Torpedo Kutaisi (GEO) - AS Trenčín (SVK)
0:3
06.07.201719:00
Slovan Bratislava (SVK) - Pyunik Jerevan (ARM)
5:0
06.07.201719:00
Botev Plovdiv (BUL) - Partizani Tirana (ALB)
1:0
06.07.201719:30
NSÍ Runavík (FRO) - Dinamo Minsk (BLR)
0:2
06.07.201719:30
Bangor City (WAL) - Lyngby BK (DEN)
0:3
06.07.201720:00
FK Sarajevo (BIH) - Zaria Bălţi (MDA)
2:2p
06.07.201720:00
KF Priština (KOS) - IFK Norrköping (SWE)
0:1
06.07.201720:00
B36 Tórshavn (FRO) - Nõmme Kalju (EST)
1:2
06.07.201720:15
Olimpija Lublaň (SLO) - VPS Vaasa (FIN)
0:1
06.07.201720:30
Vasas Budapešť (HUN) - Beitar Jeruzalém (ISR)
0:3
06.07.201720:30
SS Folgore (SMR) - Valletta FC (MLT)
0:1
06.07.201720:30
Jagiellonia Białystok (POL) - Dinamo Batumi (GEO)
4:0
06.07.201720:30
SCR Altach (AUT) - Chikhura Sachkhere (GEO)
1:1
06.07.201720:30
Floriana FC (MLT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:3
06.07.201720:30
UE Sant Julià (AND) - Skënderbeu Korça (ALB)
0:5
06.07.201720:30
Zeta Golubovci (MNE) - Željezničar Sarajevo (BIH)
2:2
06.07.201720:30
ND Gorica (SLO) - Shirak Gyumri (ARM)
2:2
06.07.201720:30
Sutjeska Nikšić (MNE) - Levski Sofia (BUL)
0:0
06.07.201720:45
NK Osijek (CRO) - UE Santa Coloma (AND)
4:0
06.07.201720:45
Cork City (IRL) - Levadia Tallinn (EST)
4:2
06.07.201720:45
Ballymena United (NIR) - Odds BK (NOR)
0:2
06.07.201720:45
Coleraine FC (NIR) - FK Haugesund (NOR)
0:0
06.07.201720:45
Derry City (IRL) - FC Midtjylland (DEN)
1:4
06.07.201721:00
Shamrock Rovers (IRL) - Stjarnan FC (ISL)
1:0
06.07.201722:00
Valur Reykjavík (ISL) - FK Ventspils (LAT)
1:0
06.07.201722:00
Lincoln Red Imps (GIB) - AEK Larnaka (CYP)
1:1

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

12.07.201718:00
Keşlə FK (AZE) - Fola Esch (LUX)
1:0
13.07.201716:00
Irtyš Pavlodar (KAZ) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:1
13.07.201716:45
Kairat Almaty (KAZ) - Skënderbeu Korça (ALB)
1:1
13.07.201717:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - KR Reykjavík (ISL)
3:1
13.07.201718:00
FK Škendija (MKD) - HJK Helsinky (FIN)
3:1
13.07.201718:00
MFK Ružomberok (SVK) - SK Brann (NOR)
0:1
13.07.201718:00
Rabotnički Skopje (MKD) - Dinamo Minsk (BLR)
1:1
13.07.201718:15
Nõmme Kalju (EST) - Videoton FC (HUN)
0:3
13.07.201718:30
SCR Altach (AUT) - Dinamo Brest (BLR)
1:1
13.07.201718:30
Brøndby IF (DEN) - VPS Vaasa (FIN)
2:0
13.07.201718:45
FK Liepāja (LAT) - Sūduva Marijampolė (LTU)
0:2
13.07.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - Zaria Bălţi (MDA)
3:0
13.07.201719:00
FK Haugesund (NOR) - Lech Poznań (POL)
3:2
13.07.201719:00
FK Qäbälä (AZE) - Jagiellonia Białystok (POL)
1:1
13.07.201719:00
FC Vaduz (LIE) - Odds BK (NOR)
0:1
13.07.201719:00
Östersunds FK (SWE) - Galatasaray SK (TUR)
2:0
13.07.201719:30
Valletta FC (MLT) - FC Utrecht (NED)
0:0
13.07.201719:30
Astra Giurgiu (ROU) - Zirä FK (AZE)
3:1
13.07.201719:45
Progrès Niedercorn (LUX) - AEL Limassol (CYP)
0:1
13.07.201720:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - Botev Plovdiv (BUL)
1:1
13.07.201720:00
IFK Norrköping (SWE) - FK Trakai (LTU)
2:1
13.07.201720:15
Slovan Bratislava (SVK) - Lyngby BK (DEN)
0:1
13.07.201720:30
SK Sturm Graz (AUT) - Mladost Podgorica (MNE)
0:1
13.07.201720:30
Hajduk Split (CRO) - Levski Sofia (BUL)
1:0
13.07.201720:30
AS Trenčín (SVK) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
1:1
13.07.201720:45
NK Osijek (CRO) - FC Luzern (SUI)
2:0
13.07.201720:45
Aberdeen FC (SCO) - Široki Brijeg (BIH)
1:1
13.07.201720:45
Cork City (IRL) - AEK Larnaka (CYP)
0:1
13.07.201720:45
Željezničar Sarajevo (BIH) - AIK Solna (SWE)
0:0
13.07.201721:00
Ferencvárosi TC (HUN) - FC Midtjylland (DEN)
2:4
13.07.201721:00
Panionios FC (GRE) - ND Gorica (SLO)
2:0
13.07.201721:00
Shamrock Rovers (IRL) - FK Mladá Boleslav (CZE)
2:3
13.07.201722:00
Valur Reykjavík (ISL) - NK Domžale (SLO)
1:2

předkola - 2. předkolo - odvety

20.07.201717:00
Dinamo Minsk (BLR) - Rabotnički Skopje (MKD)
3:0
20.07.201717:00
Lyngby BK (DEN) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1
20.07.201718:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - Shamrock Rovers (IRL)
2:0
20.07.201718:00
HJK Helsinky (FIN) - FK Škendija (MKD)
1:1
20.07.201718:00
FK Trakai (LTU) - IFK Norrköping (SWE)
3:1p
20.07.201718:00
VPS Vaasa (FIN) - Brøndby IF (DEN)
2:1
20.07.201718:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - FK Liepāja (LAT)
0:1
20.07.201718:30
Dinamo Brest (BLR) - SCR Altach (AUT)
0:3
20.07.201719:00
Zirä FK (AZE) - Astra Giurgiu (ROU)
0:0
20.07.201719:00
Zaria Bălţi (MDA) - Apollon Limassol (CYP)
1:2
20.07.201719:00
Levski Sofia (BUL) - Hajduk Split (CRO)
1:2
20.07.201719:00
AEK Larnaka (CYP) - Cork City (IRL)
1:0
20.07.201719:00
Odds BK (NOR) - FC Vaduz (LIE)
1:0
20.07.201719:00
AIK Solna (SWE) - Željezničar Sarajevo (BIH)
2:0
20.07.201719:00
FC Midtjylland (DEN) - Ferencvárosi TC (HUN)
3:1
20.07.201719:00
SK Brann (NOR) - MFK Ružomberok (SVK)
0:2
20.07.201719:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - AS Trenčín (SVK)
2:0
20.07.201719:30
Botev Plovdiv (BUL) - Beitar Jeruzalém (ISR)
4:0
20.07.201719:30
FC Utrecht (NED) - Valletta FC (MLT)
3:1
20.07.201719:30
Galatasaray SK (TUR) - Östersunds FK (SWE)
1:1
20.07.201719:30
Fola Esch (LUX) - Keşlə FK (AZE)
4:1
20.07.201719:45
FC Luzern (SUI) - NK Osijek (CRO)
2:1
20.07.201720:00
NK Domžale (SLO) - Valur Reykjavík (ISL)
3:2
20.07.201720:00
AEL Limassol (CYP) - Progrès Niedercorn (LUX)
2:1
20.07.201720:00
Lech Poznań (POL) - FK Haugesund (NOR)
2:0
20.07.201720:00
Skënderbeu Korça (ALB) - Kairat Almaty (KAZ)
2:0
20.07.201720:30
Mladost Podgorica (MNE) - SK Sturm Graz (AUT)
0:3
20.07.201720:30
Jagiellonia Białystok (POL) - FK Qäbälä (AZE)
0:2
20.07.201720:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Irtyš Pavlodar (KAZ)
2:0
20.07.201720:45
Široki Brijeg (BIH) - Aberdeen FC (SCO)
0:2
20.07.201720:45
ND Gorica (SLO) - Panionios FC (GRE)
2:3
20.07.201721:00
Videoton FC (HUN) - Nõmme Kalju (EST)
1:1
20.07.201721:15
KR Reykjavík (ISL) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:2

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

27.07.201718:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - Skënderbeu Korça (ALB)
2:1
27.07.201718:30
FK Trakai (LTU) - FK Škendija (MKD)
2:1
27.07.201718:30
Olimpik Doněck (UKR) - PAOK Soluň (GRE)
1:1
27.07.201718:45
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Panionios FC (GRE)
1:0
27.07.201719:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - FC Sion (SUI)
3:0
27.07.201719:00
PSV Eindhoven (NED) - NK Osijek (CRO)
0:1
27.07.201719:00
AIK Solna (SWE) - SC Braga (POR)
1:1
27.07.201719:00
AEK Larnaka (CYP) - Dinamo Minsk (BLR)
2:0
27.07.201719:00
FC Utrecht (NED) - Lech Poznań (POL)
0:0
27.07.201719:00
Östersunds FK (SWE) - Fola Esch (LUX)
1:0
27.07.201719:00
FK Krasnodar (RUS) - Lyngby BK (DEN)
2:1
27.07.201719:00
SK Sturm Graz (AUT) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:2
27.07.201719:30
Dinamo Bukurešť (ROU) - Athletic Bilbao (ESP)
1:1
27.07.201719:30
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - Zenit Petrohrad (RUS)
0:2
27.07.201719:30
Botev Plovdiv (BUL) - CS Marítimo (POR)
0:0
27.07.201719:30
Astra Giurgiu (ROU) - PFK Oleksandrija (UKR)
0:0
27.07.201720:00
Brøndby IF (DEN) - Hajduk Split (CRO)
0:0
27.07.201720:00
CSU Craiova (ROU) - AC Milán (ITA)
0:1
27.07.201720:00
Arka Gdynia (POL) - FC Midtjylland (DEN)
3:2
27.07.201720:30
KAA Gent (BEL) - SCR Altach (AUT)
1:1
27.07.201720:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Sparta Praha (CZE)
2:0
27.07.201720:30
Panathinaikos FC (GRE) - FK Qäbälä (AZE)
1:0
27.07.201720:30
Girondins Bordeaux (FRA) - Videoton FC (HUN)
2:1
27.07.201720:45
Aberdeen FC (SCO) - Apollon Limassol (CYP)
2:1
27.07.201720:45
Dinamo Záhřeb (CRO) - Odds BK (NOR)
2:1
27.07.201720:45
Olympique Marseille (FRA) - KV Oostende (BEL)
4:2
27.07.201721:05
Everton FC (ENG) - MFK Ružomberok (SVK)
1:0
27.07.201721:05
Austria Vídeň (AUT) - AEL Limassol (CYP)
0:0
27.07.201721:05
SC Freiburg (GER) - NK Domžale (SLO)
1:0

předkola - 3. předkolo - odvety

02.08.201718:00
FC Sion (SUI) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:1
02.08.201718:00
AEL Limassol (CYP) - Austria Vídeň (AUT)
1:2
03.08.201717:00
FK Škendija (MKD) - FK Trakai (LTU)
3:0
03.08.201717:00
Dinamo Minsk (BLR) - AEK Larnaka (CYP)
1:1
03.08.201718:30
Odds BK (NOR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:0
03.08.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
0:1
03.08.201719:00
Videoton FC (HUN) - Girondins Bordeaux (FRA)
1:0
03.08.201719:00
Sparta Praha (CZE) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:1
03.08.201719:00
FK Qäbälä (AZE) - Panathinaikos FC (GRE)
1:2
03.08.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - Aberdeen FC (SCO)
2:0
03.08.201719:00
PFK Oleksandrija (UKR) - Astra Giurgiu (ROU)
1:0
03.08.201719:30
Fenerbahçe SK (TUR) - SK Sturm Graz (AUT)
1:1
03.08.201719:30
Fola Esch (LUX) - Östersunds FK (SWE)
1:2
03.08.201719:45
Lyngby BK (DEN) - FK Krasnodar (RUS)
1:3
03.08.201720:00
Skënderbeu Korça (ALB) - FK Mladá Boleslav (CZE)
3:1p
03.08.201720:00
PAOK Soluň (GRE) - Olimpik Doněck (UKR)
2:0
03.08.201720:00
CS Marítimo (POR) - Botev Plovdiv (BUL)
2:0
03.08.201720:15
Lech Poznań (POL) - FC Utrecht (NED)
2:2
03.08.201720:30
Hajduk Split (CRO) - Brøndby IF (DEN)
2:0
03.08.201720:30
SCR Altach (AUT) - KAA Gent (BEL)
3:1
03.08.201720:30
FC Midtjylland (DEN) - Arka Gdynia (POL)
2:1
03.08.201720:45
MFK Ružomberok (SVK) - Everton FC (ENG)
0:1
03.08.201720:45
AC Milán (ITA) - CSU Craiova (ROU)
2:0
03.08.201720:45
KV Oostende (BEL) - Olympique Marseille (FRA)
0:0
03.08.201720:45
Athletic Bilbao (ESP) - Dinamo Bukurešť (ROU)
3:0
03.08.201720:45
NK Osijek (CRO) - PSV Eindhoven (NED)
1:0
03.08.201721:00
Panionios FC (GRE) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:1
03.08.201721:05
NK Domžale (SLO) - SC Freiburg (GER)
2:0
03.08.201722:00
SC Braga (POR) - AIK Solna (SWE)
2:1e

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

16.08.201718:00
FC Utrecht (NED) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:0
17.08.201719:00
FK Krasnodar (RUS) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:2
17.08.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - FC Midtjylland (DEN)
3:2
17.08.201719:00
BATE Borisov (BLR) - PFK Oleksandrija (UKR)
1:1
17.08.201719:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Skënderbeu Korça (ALB)
1:1
17.08.201719:45
FH Hafnarfjördur (ISL) - SC Braga (POR)
1:2
17.08.201720:00
PAOK Soluň (GRE) - Östersunds FK (SWE)
3:1
17.08.201720:00
Vardar Skopje (MKD) - Fenerbahçe SK (TUR)
2:0
17.08.201720:15
Viktoria Plzeň (CZE) - AEK Larnaka (CYP)
3:1
17.08.201720:30
Panathinaikos FC (GRE) - Athletic Bilbao (ESP)
2:3
17.08.201720:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - Sūduva Marijampolė (LTU)
2:0
17.08.201720:30
SCR Altach (AUT) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:1
17.08.201720:45
AFC Ajax (NED) - Rosenborg BK (NOR)
0:1
17.08.201720:45
Legia Varšava (POL) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:1
17.08.201720:45
NK Domžale (SLO) - Olympique Marseille (FRA)
1:1
17.08.201720:45
AC Milán (ITA) - FK Škendija (MKD)
6:0
17.08.201720:45
Viitorul Constanţa (ROU) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:3
17.08.201720:45
Club Bruggy (BEL) - AEK Atény (GRE)
0:0
17.08.201720:45
NK Osijek (CRO) - Austria Vídeň (AUT)
1:2
17.08.201721:00
FK Partizan (SRB) - Videoton FC (HUN)
0:0
17.08.201721:05
Everton FC (ENG) - Hajduk Split (CRO)
2:0
17.08.201721:30
CS Marítimo (POR) - Dynamo Kyjev (UKR)
0:0

předkola - 4. předkolo - odvety

24.08.201718:00
AEK Larnaka (CYP) - Viktoria Plzeň (CZE)
0:0
24.08.201718:45
Dynamo Kyjev (UKR) - CS Marítimo (POR)
3:1
24.08.201719:00
Östersunds FK (SWE) - PAOK Soluň (GRE)
2:0
24.08.201719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Legia Varšava (POL)
0:0
24.08.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - FC Utrecht (NED)
2:0e
24.08.201719:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Viitorul Constanţa (ROU)
4:0
24.08.201719:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - SCR Altach (AUT)
2:2
24.08.201719:00
PFK Oleksandrija (UKR) - BATE Borisov (BLR)
1:2
24.08.201719:30
Fenerbahçe SK (TUR) - Vardar Skopje (MKD)
1:2
24.08.201719:30
Sūduva Marijampolė (LTU) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:0
24.08.201720:00
AEK Atény (GRE) - Club Bruggy (BEL)
3:0
24.08.201720:00
FC Midtjylland (DEN) - Apollon Limassol (CYP)
1:1
24.08.201720:00
Videoton FC (HUN) - FK Partizan (SRB)
0:4
24.08.201720:00
Skënderbeu Korça (ALB) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:0
24.08.201720:45
Rosenborg BK (NOR) - AFC Ajax (NED)
3:2
24.08.201720:45
Olympique Marseille (FRA) - NK Domžale (SLO)
3:0
24.08.201720:45
FK Škendija (MKD) - AC Milán (ITA)
0:1
24.08.201720:45
SC Braga (POR) - FH Hafnarfjördur (ISL)
3:2
24.08.201720:45
Athletic Bilbao (ESP) - Panathinaikos FC (GRE)
1:0
24.08.201721:00
Hajduk Split (CRO) - Everton FC (ENG)
1:1
24.08.201721:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - FK Krasnodar (RUS)
2:1
24.08.201721:05
Austria Vídeň (AUT) - NK Osijek (CRO)
0:1
18.07. AC Milán se zítra dozví rozhodnutí
Rozhodnutí odvolací komise proti vyloučení z Evropské ligy se zítra dozví AC Milán. Rossoneri, kteří nesplnili podmínky FFP, ve svém odvolání mimo jiného argumentovali změnou vlastníka. (football-italia.net)
18.07. Evropská liga - výsledky
Odvetná utkání 1. předkola fotbalové Evropské ligy: Levski Sofia - Vaduz 3:2 (1:1), první zápas 0:1, postoupil Vaduz; Škupi (Mak.) - Glasgow Rangers 0:0, první zápas 0:2, postoupili Rangers; Honvéd Budapešť - Rabotnički Skopje 4:0 (2:0), první zápas 1:2, postoupil Honvéd. (ČTK)
12.07. K souboji se Spartou má blíže Coleraine
Fotbalisté severoirského poloamatérského celku Coleraine mají překvapivě blíže k tomu, aby si v 2. předkole Evropské ligy zahráli s pražskou Spartou. Ostrovní outsider v úvodním utkání 1. předkola nečekaně uhrál nerozhodný výsledek 1:1 na půdě srbského Spartaku Subotica a v domácí odvetě za týden mu stačí bezbranková remíza. (ČTK)
12.07. Duel Stumbrasu s Apollonem je přerušený
Dnešní zápas 1. předkola Evropské ligy mezi litevským Stumbrasem a Apollonem Limassol byl ještě během prvního poločasu přerušený. Na vině byl silný déšť a zatím není jasné, zda se utkání dohraje se zpožděním anebo v náhradním termínu.
28.06. AC Milán se bude odvolávat
AC Milán se odvolá k mezinárodní arbitráži do Lausanne a bude protestovat proti vyloučení z příštího ročníku Evropské ligy. UEFA k tvrdému trestu sáhla po vyšetřování hospodaření čínských majitelů, kteří AC loni v dubnu koupili od dlouholetého vlastníka Silvia Berlusconiho. Klub si poté vzal velkou půjčku a za posily utratil zhruba 200 milionů eur, čímž podle unie porušil pravidlo o vyrovnanosti výdajů a příjmů. (lequipe.fr)
24.06. AC Milán hrozí dvouletý trest od UEFA
AC Milán porušil pravidla finanční fair play a podle všeho ho nemine trest. UEFA mu podle některých zpráv udělí pokutu 30 milionů eur, vedle toho slavný klub nebude moci dva roky statovat v evropských pohárech. (football-italia.net)
20.06. Sparta zamíří do Srbska nebo Severního Irska
Sparťané se v druhém předkole Evropské ligy utkají buď se srbským týmem Spartak Subotica, nebo severoirským klubem Coleraine. První zápas letenský celek odehraje 26. července venku, domácí odveta ho čeká 2. srpna. Rozhodl o tom dnešní los v Nyonu. Sparta do Evropské ligy vstoupí o kolo dřív než před rokem, kdy ve třetím předkole vypadla po výsledcích 0:2 a 0:1 s Crvenou Zvezdou Bělehrad. Letenský tým tehdy vyřazením odstartoval velmi nepovedenou sezonu, ve které navzdory příchodu řady zahraničních posil obsadil v nejvyšší domácí soutěži až páté místo. (ČTK)
12.06. Losování kvalifikace LM a EL
Losování kvalifikace Ligy mistrů:

Semifinále (26. června): FC Santa Coloma (And.) - KF Drita (Kos.), SP La Fiorita (San Mar.) - Lincoln FC (Gibr.).

Finále (29. června).

Turnaj se bude hrát na Gibraltaru, vítěz postoupí do 1. předkola LM, zbylé tři týmy půjdou do 2. předkola EL.

Losování kvalifikace Evropské ligy (28. června a 5. července):

Europa FC (Gibr.) - FC Priština (Kos.), UE Sant Julia (And.) - Gzira United FC (Malta), UE Engordany (And.) - S.S. Folgore (San Mar.), B36 Tórshavn (Faer. ostr.) - St Joseph's FC (Gibr.), Birkirkara FC (Malta) - KÍ Klaksvík (Faer. ostr.), SP Tre Fiori (San Mar.) - Bala Town FC (Wales), Cefn Druids AFC (Wales) - FK Trakai (Lit.). (ČTK)
05.06. Polepší si rovněž Evropská liga
Po finanční stránce si od nového ročníku nepolepší jen Liga mistrů, lépe na tom bude i Evropská liga. Každý ze 48 týmů, jenž se probojují do základních skupin, dostane odměnu ve výši 2,92 milionu eur, každé vítězství navíc přinese do pokladny 570 tisíc a remíza 190 tisíc. Pro vítěze je potom nachystaná dotace 8,5 milionu eur, zatímco poražený finalista si přijde na 4,5 milionu. (lequipe.fr)
04.06. UEFA uzavřela Zenitu stadion
Hráči Zenitu Petrohradu musejí odehrát nejbližší domácí zápas v evropských pohárech bez diváků. UEFA potrestala ruský klub za rasistické projevy fanoušků v březnovém utkání Evropské ligy s Lipskem na adresu guinejského záložníka Nabyho Keity. Navíc Zenit zaplatí pokutu 50.000 eur (1,3 milionu korun). O dalších 20.000 eur přijde kvůli tomu, že fanoušci házeli předměty na hřiště a blokovali schodiště. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
17.07.
Levski Sofia - FC Vaduz
3:2
17.07.
FK Shkupi - Rangers FC
0:0
17.07.
Honvéd Budapešť - Rabotnički
4:0
18.07.
Željezničar - Trans Narva
3:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
19.07.15:00
Kairat Almaty - UE Engordany
info
19.07.15:00
Tobol Kostanaj - FC Samtredia
info
19.07.17:00
KF Laçi - Anorthosis Famagusta
info
19.07.17:00
Dinamo Minsk - Derry City
info
19.07.17:00
Irtyš Pavlodar - FK Trakai
info
19.07.17:00
Gandzasar Kapan - Lech Poznań
info
19.07.17:00
Viitorul Constanţa - Racing FC
info
19.07.18:00
Slavia Sofia - Ilves Tampere
info
19.07.18:00
Gzira United - Radnički Niš
info
19.07.18:00
Molde FK - Glenavon FC
info
19.07.18:00
Nõmme Kalju - Stjarnan FC
info
19.07.18:30
Slovan Bratislava - Milsami Orhei
info
19.07.18:30
Riga FC - CSKA Sofia
info
19.07.19:00
Keşlə FK - Balzan Youths
info
19.07.19:00
Maccabi Tel-Aviv - Ferencváros
info
19.07.19:00
Sarpsborg 08 FF - ÍBV Vestm.
info
19.07.19:00
BK Häcken - FK Liepāja
info
19.07.19:00
Šachtër S. - Connah's Quay
info
19.07.19:00
AIK Solna - Shamrock Rovers
info
19.07.19:00
Žalgiris Vilnius - KÍ Klaksvík
info
19.07.19:00
KF Priština - Fola Esch
info
19.07.19:00
Zaria Bălţi - Górnik Zabrze
info
19.07.19:00
Dinamo Tbilisi - Dunajská Streda
info
19.07.19:00
Apollon L. - Stumbras Kaunas
info
19.07.19:00
Vardar Skopje - Pyunik Jerevan
info
19.07.19:30
Nordsjaelland - Cliftonville FC
info
19.07.19:30
Progrès N. - FK Qäbälä
info
19.07.19:45
Beitar Jeruzalém - Chikhura
info
19.07.20:00
FC Kodaň - KuPS Kuopio
info
19.07.20:00
Luftëtari - FK Ventspils
info
19.07.20:15
NK Maribor - Partizani Tirana
info
19.07.20:15
FK Sarajevo - Banants Jerevan
info
19.07.20:30
FK Partizan - Rudar Pljevlja
info
19.07.20:30
AS Trenčín - Bud. Podg.
info
19.07.20:30
Mladost Podgorica - B36 Tórshavn
info
19.07.20:45
NK Osijek - Petrocub Hîncești
info
19.07.20:45
NSÍ Runavík - Hibernian FC
info
19.07.20:45
SP Tre Fiori - Rudar Velenje
info
19.07.20:45
Dundalk FC - Levadia Tallinn
info
19.07.20:45
Coleraine FC - Spartak Subotica
info
19.07.21:00
Újpest FC - Neftçi Baku
info
19.07.21:00
NK Domžale - Široki Brijeg
info
19.07.21:15
FH Hafnarfjördur - FC Lahti
info
Všechny zápasy
Anketa
Postoupí Sparta do základní skupiny Evropské ligy?
Hlasovat