předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

29.06.201714:00
Shirak Gyumri (ARM) - ND Gorica (SLO)
0:2
29.06.201716:00
Irtyš Pavlodar (KAZ) - Dunav Ruse (BUL)
1:0
29.06.201716:45
Kairat Almaty (KAZ) - FK Atlantas (LTU)
6:0
29.06.201717:00
FK Ventspils (LAT) - Valur Reykjavík (ISL)
0:0
29.06.201717:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Slovan Bratislava (SVK)
1:4
29.06.201717:00
Partizani Tirana (ALB) - Botev Plovdiv (BUL)
1:3
29.06.201717:20
AS Trenčín (SVK) - Torpedo Kutaisi (GEO)
5:1
29.06.201717:30
Levadia Tallinn (EST) - Cork City (IRL)
0:2
29.06.201717:30
Dinamo Minsk (BLR) - NSÍ Runavík (FRO)
2:1
29.06.201718:00
FK Škendija (MKD) - Dacia Kišiněv (MDA)
3:0
29.06.201718:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - SCR Altach (AUT)
0:1
29.06.201718:00
Dinamo Batumi (GEO) - Jagiellonia Białystok (POL)
0:1
29.06.201718:00
VPS Vaasa (FIN) - Olimpija Lublaň (SLO)
1:0
29.06.201718:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Sūduva Marijampolė (LTU)
0:0
29.06.201718:30
Lyngby BK (DEN) - Bangor City (WAL)
1:0
29.06.201718:30
Nõmme Kalju (EST) - B36 Tórshavn (FRO)
2:1
29.06.201718:45
Ferencvárosi TC (HUN) - FK Jelgava (LAT)
2:0
29.06.201718:45
Beitar Jeruzalém (ISR) - Vasas Budapešť (HUN)
4:3
29.06.201719:00
Odds BK (NOR) - Ballymena United (NIR)
3:0
29.06.201719:00
FK Haugesund (NOR) - Coleraine FC (NIR)
7:0
29.06.201719:00
AEK Larnaka (CYP) - Lincoln Red Imps (GIB)
5:0
29.06.201719:00
Zaria Bălţi (MDA) - FK Sarajevo (BIH)
2:1
29.06.201719:00
UE Santa Coloma (AND) - NK Osijek (CRO)
0:2
29.06.201719:00
Levski Sofia (BUL) - Sutjeska Nikšić (MNE)
3:1
29.06.201719:00
Zirä FK (AZE) - FC Differdange 03 (LUX)
2:0
29.06.201719:30
Fola Esch (LUX) - Milsami Orhei (MDA)
2:1
29.06.201720:00
IFK Norrköping (SWE) - KF Priština (KOS)
5:0
29.06.201720:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - HJK Helsinky (FIN)
1:0
29.06.201720:00
FC Midtjylland (DEN) - Derry City (IRL)
6:1
29.06.201720:00
Bala Town (WAL) - FC Vaduz (LIE)
1:2
29.06.201720:00
Skënderbeu Korça (ALB) - UE Sant Julià (AND)
1:0
29.06.201720:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - MFK Ružomberok (SVK)
2:1
29.06.201720:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - KF Tirana (ALB)
2:0
29.06.201720:00
KÍ Klaksvík (FRO) - AIK Solna (SWE)
0:0
29.06.201720:30
Mladost Podgorica (MNE) - Gandzasar Kapan (ARM)
1:0
29.06.201720:30
Mladost Lučani (SRB) - Keşlə FK (AZE)
0:3
29.06.201720:30
Široki Brijeg (BIH) - Ordabasy Šymkent (KAZ)
2:0
29.06.201720:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Floriana FC (MLT)
3:0
29.06.201720:30
SP Tre Penne (SMR) - Rabotnički Skopje (MKD)
0:1
29.06.201720:30
NK Domžale (SLO) - Flora Tallinn (EST)
2:0
29.06.201720:45
Crusaders FC (NIR) - FK Liepāja (LAT)
3:1
29.06.201720:45
St. Johnstone FC (SCO) - FK Trakai (LTU)
1:2
29.06.201720:45
Rangers FC (SCO) - Progrès Niedercorn (LUX)
1:0
29.06.201720:45
Valletta FC (MLT) - SS Folgore (SMR)
2:0
29.06.201720:45
St Joseph's FC (GIB) - AEL Limassol (CYP)
0:4
29.06.201720:45
Željezničar Sarajevo (BIH) - Zeta Golubovci (MNE)
1:0
29.06.201720:45
Videoton FC (HUN) - Balzan Youths (MLT)
2:0
29.06.201720:45
Lech Poznań (POL) - Pelister Bitola (MKD)
4:0
29.06.201721:15
KR Reykjavík (ISL) - SJK Seinäjoki (FIN)
0:0
29.06.201721:15
Stjarnan FC (ISL) - Shamrock Rovers (IRL)
0:1

předkola - 1. předkolo - odvety

04.07.201717:45
Balzan Youths (MLT) - Videoton FC (HUN)
3:3
04.07.201719:45
Progrès Niedercorn (LUX) - Rangers FC (SCO)
2:0
06.07.201716:00
AEL Limassol (CYP) - St Joseph's FC (GIB)
6:0
06.07.201716:00
Dacia Kišiněv (MDA) - FK Škendija (MKD)
0:4
06.07.201717:00
KF Tirana (ALB) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:3
06.07.201717:00
Ordabasy Šymkent (KAZ) - Široki Brijeg (BIH)
0:0
06.07.201717:00
Milsami Orhei (MDA) - Fola Esch (LUX)
1:1
06.07.201717:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Šachtër Soligorsk (BLR)
2:1
06.07.201717:00
Pelister Bitola (MKD) - Lech Poznań (POL)
0:3
06.07.201717:30
Rabotnički Skopje (MKD) - SP Tre Penne (SMR)
6:0
06.07.201717:30
FK Jelgava (LAT) - Ferencvárosi TC (HUN)
0:1
06.07.201718:00
SJK Seinäjoki (FIN) - KR Reykjavík (ISL)
0:2
06.07.201718:00
Gandzasar Kapan (ARM) - Mladost Podgorica (MNE)
0:3
06.07.201718:00
HJK Helsinky (FIN) - Connah's Quay Nomads (WAL)
3:0
06.07.201718:00
FK Atlantas (LTU) - Kairat Almaty (KAZ)
1:2
06.07.201718:00
FK Trakai (LTU) - St. Johnstone FC (SCO)
1:0
06.07.201718:00
Flora Tallinn (EST) - NK Domžale (SLO)
2:3
06.07.201718:45
FK Liepāja (LAT) - Crusaders FC (NIR)
2:0
06.07.201719:00
Slovan Bratislava (SVK) - Pyunik Jerevan (ARM)
5:0
06.07.201719:00
Dunav Ruse (BUL) - Irtyš Pavlodar (KAZ)
0:2
06.07.201719:00
Keşlə FK (AZE) - Mladost Lučani (SRB)
2:0
06.07.201719:00
FC Differdange 03 (LUX) - Zirä FK (AZE)
1:2
06.07.201719:00
Botev Plovdiv (BUL) - Partizani Tirana (ALB)
1:0
06.07.201719:00
AIK Solna (SWE) - KÍ Klaksvík (FRO)
5:0
06.07.201719:00
FC Vaduz (LIE) - Bala Town (WAL)
3:0
06.07.201719:00
Torpedo Kutaisi (GEO) - AS Trenčín (SVK)
0:3
06.07.201719:00
MFK Ružomberok (SVK) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
2:0
06.07.201719:30
Bangor City (WAL) - Lyngby BK (DEN)
0:3
06.07.201719:30
NSÍ Runavík (FRO) - Dinamo Minsk (BLR)
0:2
06.07.201720:00
FK Sarajevo (BIH) - Zaria Bălţi (MDA)
2:2p
06.07.201720:00
KF Priština (KOS) - IFK Norrköping (SWE)
0:1
06.07.201720:00
B36 Tórshavn (FRO) - Nõmme Kalju (EST)
1:2
06.07.201720:15
Olimpija Lublaň (SLO) - VPS Vaasa (FIN)
0:1
06.07.201720:30
SS Folgore (SMR) - Valletta FC (MLT)
0:1
06.07.201720:30
ND Gorica (SLO) - Shirak Gyumri (ARM)
2:2
06.07.201720:30
Zeta Golubovci (MNE) - Željezničar Sarajevo (BIH)
2:2
06.07.201720:30
Floriana FC (MLT) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:3
06.07.201720:30
UE Sant Julià (AND) - Skënderbeu Korça (ALB)
0:5
06.07.201720:30
Sutjeska Nikšić (MNE) - Levski Sofia (BUL)
0:0
06.07.201720:30
Vasas Budapešť (HUN) - Beitar Jeruzalém (ISR)
0:3
06.07.201720:30
SCR Altach (AUT) - Chikhura Sachkhere (GEO)
1:1
06.07.201720:30
Jagiellonia Białystok (POL) - Dinamo Batumi (GEO)
4:0
06.07.201720:45
Derry City (IRL) - FC Midtjylland (DEN)
1:4
06.07.201720:45
NK Osijek (CRO) - UE Santa Coloma (AND)
4:0
06.07.201720:45
Coleraine FC (NIR) - FK Haugesund (NOR)
0:0
06.07.201720:45
Ballymena United (NIR) - Odds BK (NOR)
0:2
06.07.201720:45
Cork City (IRL) - Levadia Tallinn (EST)
4:2
06.07.201721:00
Shamrock Rovers (IRL) - Stjarnan FC (ISL)
1:0
06.07.201722:00
Lincoln Red Imps (GIB) - AEK Larnaka (CYP)
1:1
06.07.201722:00
Valur Reykjavík (ISL) - FK Ventspils (LAT)
1:0

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

12.07.201718:00
Keşlə FK (AZE) - Fola Esch (LUX)
1:0
13.07.201716:00
Irtyš Pavlodar (KAZ) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:1
13.07.201716:45
Kairat Almaty (KAZ) - Skënderbeu Korça (ALB)
1:1
13.07.201717:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - KR Reykjavík (ISL)
3:1
13.07.201718:00
FK Škendija (MKD) - HJK Helsinky (FIN)
3:1
13.07.201718:00
MFK Ružomberok (SVK) - SK Brann (NOR)
0:1
13.07.201718:00
Rabotnički Skopje (MKD) - Dinamo Minsk (BLR)
1:1
13.07.201718:15
Nõmme Kalju (EST) - Videoton FC (HUN)
0:3
13.07.201718:30
SCR Altach (AUT) - Dinamo Brest (BLR)
1:1
13.07.201718:30
Brøndby IF (DEN) - VPS Vaasa (FIN)
2:0
13.07.201718:45
FK Liepāja (LAT) - Sūduva Marijampolė (LTU)
0:2
13.07.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - Zaria Bălţi (MDA)
3:0
13.07.201719:00
FK Haugesund (NOR) - Lech Poznań (POL)
3:2
13.07.201719:00
FK Qäbälä (AZE) - Jagiellonia Białystok (POL)
1:1
13.07.201719:00
FC Vaduz (LIE) - Odds BK (NOR)
0:1
13.07.201719:00
Östersunds FK (SWE) - Galatasaray SK (TUR)
2:0
13.07.201719:30
Valletta FC (MLT) - FC Utrecht (NED)
0:0
13.07.201719:30
Astra Giurgiu (ROU) - Zirä FK (AZE)
3:1
13.07.201719:45
Progrès Niedercorn (LUX) - AEL Limassol (CYP)
0:1
13.07.201720:00
Beitar Jeruzalém (ISR) - Botev Plovdiv (BUL)
1:1
13.07.201720:00
IFK Norrköping (SWE) - FK Trakai (LTU)
2:1
13.07.201720:15
Slovan Bratislava (SVK) - Lyngby BK (DEN)
0:1
13.07.201720:30
SK Sturm Graz (AUT) - Mladost Podgorica (MNE)
0:1
13.07.201720:30
Hajduk Split (CRO) - Levski Sofia (BUL)
1:0
13.07.201720:30
AS Trenčín (SVK) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
1:1
13.07.201720:45
NK Osijek (CRO) - FC Luzern (SUI)
2:0
13.07.201720:45
Aberdeen FC (SCO) - Široki Brijeg (BIH)
1:1
13.07.201720:45
Cork City (IRL) - AEK Larnaka (CYP)
0:1
13.07.201720:45
Željezničar Sarajevo (BIH) - AIK Solna (SWE)
0:0
13.07.201721:00
Ferencvárosi TC (HUN) - FC Midtjylland (DEN)
2:4
13.07.201721:00
Panionios FC (GRE) - ND Gorica (SLO)
2:0
13.07.201721:00
Shamrock Rovers (IRL) - FK Mladá Boleslav (CZE)
2:3
13.07.201722:00
Valur Reykjavík (ISL) - NK Domžale (SLO)
1:2

předkola - 2. předkolo - odvety

20.07.201717:00
Dinamo Minsk (BLR) - Rabotnički Skopje (MKD)
3:0
20.07.201717:00
Lyngby BK (DEN) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1
20.07.201718:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - Shamrock Rovers (IRL)
2:0
20.07.201718:00
HJK Helsinky (FIN) - FK Škendija (MKD)
1:1
20.07.201718:00
FK Trakai (LTU) - IFK Norrköping (SWE)
3:1p
20.07.201718:00
VPS Vaasa (FIN) - Brøndby IF (DEN)
2:1
20.07.201718:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - FK Liepāja (LAT)
0:1
20.07.201718:30
Dinamo Brest (BLR) - SCR Altach (AUT)
0:3
20.07.201719:00
Zirä FK (AZE) - Astra Giurgiu (ROU)
0:0
20.07.201719:00
Zaria Bălţi (MDA) - Apollon Limassol (CYP)
1:2
20.07.201719:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - AS Trenčín (SVK)
2:0
20.07.201719:00
Odds BK (NOR) - FC Vaduz (LIE)
1:0
20.07.201719:00
Levski Sofia (BUL) - Hajduk Split (CRO)
1:2
20.07.201719:00
AEK Larnaka (CYP) - Cork City (IRL)
1:0
20.07.201719:00
AIK Solna (SWE) - Željezničar Sarajevo (BIH)
2:0
20.07.201719:00
SK Brann (NOR) - MFK Ružomberok (SVK)
0:2
20.07.201719:00
FC Midtjylland (DEN) - Ferencvárosi TC (HUN)
3:1
20.07.201719:30
Fola Esch (LUX) - Keşlə FK (AZE)
4:1
20.07.201719:30
FC Utrecht (NED) - Valletta FC (MLT)
3:1
20.07.201719:30
Galatasaray SK (TUR) - Östersunds FK (SWE)
1:1
20.07.201719:30
Botev Plovdiv (BUL) - Beitar Jeruzalém (ISR)
4:0
20.07.201719:45
FC Luzern (SUI) - NK Osijek (CRO)
2:1
20.07.201720:00
AEL Limassol (CYP) - Progrès Niedercorn (LUX)
2:1
20.07.201720:00
Lech Poznań (POL) - FK Haugesund (NOR)
2:0
20.07.201720:00
Skënderbeu Korça (ALB) - Kairat Almaty (KAZ)
2:0
20.07.201720:00
NK Domžale (SLO) - Valur Reykjavík (ISL)
3:2
20.07.201720:30
Jagiellonia Białystok (POL) - FK Qäbälä (AZE)
0:2
20.07.201720:30
Mladost Podgorica (MNE) - SK Sturm Graz (AUT)
0:3
20.07.201720:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Irtyš Pavlodar (KAZ)
2:0
20.07.201720:45
Široki Brijeg (BIH) - Aberdeen FC (SCO)
0:2
20.07.201720:45
ND Gorica (SLO) - Panionios FC (GRE)
2:3
20.07.201721:00
Videoton FC (HUN) - Nõmme Kalju (EST)
1:1
20.07.201721:15
KR Reykjavík (ISL) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:2

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

27.07.201718:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - Skënderbeu Korça (ALB)
2:1
27.07.201718:30
FK Trakai (LTU) - FK Škendija (MKD)
2:1
27.07.201718:30
Olimpik Doněck (UKR) - PAOK Soluň (GRE)
1:1
27.07.201718:45
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Panionios FC (GRE)
1:0
27.07.201719:00
FC Utrecht (NED) - Lech Poznań (POL)
0:0
27.07.201719:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - FC Sion (SUI)
3:0
27.07.201719:00
AIK Solna (SWE) - SC Braga (POR)
1:1
27.07.201719:00
AEK Larnaka (CYP) - Dinamo Minsk (BLR)
2:0
27.07.201719:00
PSV Eindhoven (NED) - NK Osijek (CRO)
0:1
27.07.201719:00
Östersunds FK (SWE) - Fola Esch (LUX)
1:0
27.07.201719:00
FK Krasnodar (RUS) - Lyngby BK (DEN)
2:1
27.07.201719:00
SK Sturm Graz (AUT) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:2
27.07.201719:30
Dinamo Bukurešť (ROU) - Athletic Bilbao (ESP)
1:1
27.07.201719:30
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - Zenit Petrohrad (RUS)
0:2
27.07.201719:30
Botev Plovdiv (BUL) - CS Marítimo (POR)
0:0
27.07.201719:30
Astra Giurgiu (ROU) - PFK Oleksandrija (UKR)
0:0
27.07.201720:00
Arka Gdynia (POL) - FC Midtjylland (DEN)
3:2
27.07.201720:00
Brøndby IF (DEN) - Hajduk Split (CRO)
0:0
27.07.201720:00
CSU Craiova (ROU) - AC Milán (ITA)
0:1
27.07.201720:30
KAA Gent (BEL) - SCR Altach (AUT)
1:1
27.07.201720:30
FK Crvena Zvezda (SRB) - Sparta Praha (CZE)
2:0
27.07.201720:30
Panathinaikos FC (GRE) - FK Qäbälä (AZE)
1:0
27.07.201720:30
Girondins Bordeaux (FRA) - Videoton FC (HUN)
2:1
27.07.201720:45
Aberdeen FC (SCO) - Apollon Limassol (CYP)
2:1
27.07.201720:45
Olympique Marseille (FRA) - KV Oostende (BEL)
4:2
27.07.201720:45
Dinamo Záhřeb (CRO) - Odds BK (NOR)
2:1
27.07.201721:05
Everton FC (ENG) - MFK Ružomberok (SVK)
1:0
27.07.201721:05
Austria Vídeň (AUT) - AEL Limassol (CYP)
0:0
27.07.201721:05
SC Freiburg (GER) - NK Domžale (SLO)
1:0

předkola - 3. předkolo - odvety

02.08.201718:00
AEL Limassol (CYP) - Austria Vídeň (AUT)
1:2
02.08.201718:00
FC Sion (SUI) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:1
03.08.201717:00
FK Škendija (MKD) - FK Trakai (LTU)
3:0
03.08.201717:00
Dinamo Minsk (BLR) - AEK Larnaka (CYP)
1:1
03.08.201718:30
Odds BK (NOR) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:0
03.08.201719:00
FK Qäbälä (AZE) - Panathinaikos FC (GRE)
1:2
03.08.201719:00
PFK Oleksandrija (UKR) - Astra Giurgiu (ROU)
1:0
03.08.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - Aberdeen FC (SCO)
2:0
03.08.201719:00
Videoton FC (HUN) - Girondins Bordeaux (FRA)
1:0
03.08.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
0:1
03.08.201719:00
Sparta Praha (CZE) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:1
03.08.201719:30
Fenerbahçe SK (TUR) - SK Sturm Graz (AUT)
1:1
03.08.201719:30
Fola Esch (LUX) - Östersunds FK (SWE)
1:2
03.08.201719:45
Lyngby BK (DEN) - FK Krasnodar (RUS)
1:3
03.08.201720:00
PAOK Soluň (GRE) - Olimpik Doněck (UKR)
2:0
03.08.201720:00
CS Marítimo (POR) - Botev Plovdiv (BUL)
2:0
03.08.201720:00
Skënderbeu Korça (ALB) - FK Mladá Boleslav (CZE)
3:1p
03.08.201720:15
Lech Poznań (POL) - FC Utrecht (NED)
2:2
03.08.201720:30
SCR Altach (AUT) - KAA Gent (BEL)
3:1
03.08.201720:30
Hajduk Split (CRO) - Brøndby IF (DEN)
2:0
03.08.201720:30
FC Midtjylland (DEN) - Arka Gdynia (POL)
2:1
03.08.201720:45
MFK Ružomberok (SVK) - Everton FC (ENG)
0:1
03.08.201720:45
AC Milán (ITA) - CSU Craiova (ROU)
2:0
03.08.201720:45
NK Osijek (CRO) - PSV Eindhoven (NED)
1:0
03.08.201720:45
KV Oostende (BEL) - Olympique Marseille (FRA)
0:0
03.08.201720:45
Athletic Bilbao (ESP) - Dinamo Bukurešť (ROU)
3:0
03.08.201721:00
Panionios FC (GRE) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:1
03.08.201721:05
NK Domžale (SLO) - SC Freiburg (GER)
2:0
03.08.201722:00
SC Braga (POR) - AIK Solna (SWE)
2:1e

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

16.08.201718:00
FC Utrecht (NED) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:0
17.08.201719:00
FK Krasnodar (RUS) - FK Crvena Zvezda (SRB)
3:2
17.08.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - FC Midtjylland (DEN)
3:2
17.08.201719:00
BATE Borisov (BLR) - PFK Oleksandrija (UKR)
1:1
17.08.201719:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Skënderbeu Korça (ALB)
1:1
17.08.201719:45
FH Hafnarfjördur (ISL) - SC Braga (POR)
1:2
17.08.201720:00
PAOK Soluň (GRE) - Östersunds FK (SWE)
3:1
17.08.201720:00
Vardar Skopje (MKD) - Fenerbahçe SK (TUR)
2:0
17.08.201720:15
Viktoria Plzeň (CZE) - AEK Larnaka (CYP)
3:1
17.08.201720:30
Panathinaikos FC (GRE) - Athletic Bilbao (ESP)
2:3
17.08.201720:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - Sūduva Marijampolė (LTU)
2:0
17.08.201720:30
SCR Altach (AUT) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:1
17.08.201720:45
AFC Ajax (NED) - Rosenborg BK (NOR)
0:1
17.08.201720:45
Legia Varšava (POL) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:1
17.08.201720:45
NK Domžale (SLO) - Olympique Marseille (FRA)
1:1
17.08.201720:45
AC Milán (ITA) - FK Škendija (MKD)
6:0
17.08.201720:45
Viitorul Constanţa (ROU) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:3
17.08.201720:45
Club Bruggy (BEL) - AEK Atény (GRE)
0:0
17.08.201720:45
NK Osijek (CRO) - Austria Vídeň (AUT)
1:2
17.08.201721:00
FK Partizan (SRB) - Videoton FC (HUN)
0:0
17.08.201721:05
Everton FC (ENG) - Hajduk Split (CRO)
2:0
17.08.201721:30
CS Marítimo (POR) - Dynamo Kyjev (UKR)
0:0

předkola - 4. předkolo - odvety

24.08.201718:00
AEK Larnaka (CYP) - Viktoria Plzeň (CZE)
0:0
24.08.201718:45
Dynamo Kyjev (UKR) - CS Marítimo (POR)
3:1
24.08.201719:00
Östersunds FK (SWE) - PAOK Soluň (GRE)
2:0
24.08.201719:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Legia Varšava (POL)
0:0
24.08.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - FC Utrecht (NED)
2:0e
24.08.201719:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Viitorul Constanţa (ROU)
4:0
24.08.201719:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - SCR Altach (AUT)
2:2
24.08.201719:00
PFK Oleksandrija (UKR) - BATE Borisov (BLR)
1:2
24.08.201719:30
Fenerbahçe SK (TUR) - Vardar Skopje (MKD)
1:2
24.08.201719:30
Sūduva Marijampolė (LTU) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:0
24.08.201720:00
AEK Atény (GRE) - Club Bruggy (BEL)
3:0
24.08.201720:00
FC Midtjylland (DEN) - Apollon Limassol (CYP)
1:1
24.08.201720:00
Videoton FC (HUN) - FK Partizan (SRB)
0:4
24.08.201720:00
Skënderbeu Korça (ALB) - Dinamo Záhřeb (CRO)
0:0
24.08.201720:45
Rosenborg BK (NOR) - AFC Ajax (NED)
3:2
24.08.201720:45
Olympique Marseille (FRA) - NK Domžale (SLO)
3:0
24.08.201720:45
FK Škendija (MKD) - AC Milán (ITA)
0:1
24.08.201720:45
SC Braga (POR) - FH Hafnarfjördur (ISL)
3:2
24.08.201720:45
Athletic Bilbao (ESP) - Panathinaikos FC (GRE)
1:0
24.08.201721:00
Hajduk Split (CRO) - Everton FC (ENG)
1:1
24.08.201721:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - FK Krasnodar (RUS)
2:1
24.08.201721:05
Austria Vídeň (AUT) - NK Osijek (CRO)
0:1

základní skupiny - skupina A

14.09.201719:00
Villarreal CF (ESP) - FC Astana (KAZ)
3:1
14.09.201719:00
Slavia Praha (CZE) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
28.09.201717:00
FC Astana (KAZ) - Slavia Praha (CZE)
1:1
28.09.201721:05
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Villarreal CF (ESP)
0:0
19.10.201717:00
FC Astana (KAZ) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
4:0
19.10.201721:05
Villarreal CF (ESP) - Slavia Praha (CZE)
2:2
02.11.201719:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - FC Astana (KAZ)
0:1
02.11.201719:00
Slavia Praha (CZE) - Villarreal CF (ESP)
0:2
23.11.201717:00
FC Astana (KAZ) - Villarreal CF (ESP)
2:3
23.11.201721:05
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Slavia Praha (CZE)
0:2
07.12.201719:00
Villarreal CF (ESP) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:1
07.12.201719:00
Slavia Praha (CZE) - FC Astana (KAZ)
0:1
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)632110:611
2.FC Astana (KAZ)631210:710
3.Slavia Praha (CZE)62226:68
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)61141:84
 TýmZVRPSB
1.FC Astana (KAZ)31117:44
2.Villarreal CF (ESP)31115:44
3.Slavia Praha (CZE)31021:33
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)30120:31
 TýmZVRPSB
1.Villarreal CF (ESP)32105:27
2.FC Astana (KAZ)32013:36
3.Slavia Praha (CZE)31205:35
4.Maccabi Tel-Aviv (ISR)31021:53

základní skupiny - skupina B

14.09.201719:00
Dynamo Kyjev (UKR) - Skënderbeu Korça (ALB)
3:1
14.09.201719:00
BSC Young Boys (SUI) - FK Partizan (SRB)
1:1
28.09.201721:05
FK Partizan (SRB) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:3
28.09.201721:05
Skënderbeu Korça (ALB) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
19.10.201721:05
Skënderbeu Korça (ALB) - FK Partizan (SRB)
0:0
19.10.201721:05
Dynamo Kyjev (UKR) - BSC Young Boys (SUI)
2:2
02.11.201719:00
FK Partizan (SRB) - Skënderbeu Korça (ALB)
2:0
02.11.201719:00
BSC Young Boys (SUI) - Dynamo Kyjev (UKR)
0:1
23.11.201721:05
Skënderbeu Korça (ALB) - Dynamo Kyjev (UKR)
3:2
23.11.201721:05
FK Partizan (SRB) - BSC Young Boys (SUI)
2:1
07.12.201719:00
Dynamo Kyjev (UKR) - FK Partizan (SRB)
4:1
07.12.201719:00
BSC Young Boys (SUI) - Skënderbeu Korça (ALB)
2:1
 TýmZVRPSB
1.Dynamo Kyjev (UKR)641115:913
2.FK Partizan (SRB)62228:98
3.BSC Young Boys (SUI)61327:86
4.Skënderbeu Korça (ALB)61236:105
 TýmZVRPSB
1.Dynamo Kyjev (UKR)32109:47
2.FK Partizan (SRB)32016:46
3.Skënderbeu Korça (ALB)31204:35
4.BSC Young Boys (SUI)31113:34
 TýmZVRPSB
1.Dynamo Kyjev (UKR)32016:56
2.BSC Young Boys (SUI)30214:52
3.FK Partizan (SRB)30212:52
4.Skënderbeu Korça (ALB)30032:70

základní skupiny - skupina C

14.09.201719:00
TSG Hoffenheim (GER) - SC Braga (POR)
1:2
14.09.201719:00
Istanbul Başakşehir (TUR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:0
28.09.201721:05
Ludogorec Razgrad (BUL) - TSG Hoffenheim (GER)
2:1
28.09.201721:05
SC Braga (POR) - Istanbul Başakşehir (TUR)
2:1
19.10.201721:05
SC Braga (POR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:2
19.10.201721:05
TSG Hoffenheim (GER) - Istanbul Başakşehir (TUR)
3:1
02.11.201719:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - SC Braga (POR)
1:1
02.11.201719:00
Istanbul Başakşehir (TUR) - TSG Hoffenheim (GER)
1:1
23.11.201721:05
SC Braga (POR) - TSG Hoffenheim (GER)
3:1
23.11.201721:05
Ludogorec Razgrad (BUL) - Istanbul Başakşehir (TUR)
1:2
07.12.201719:00
TSG Hoffenheim (GER) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
07.12.201719:00
Istanbul Başakşehir (TUR) - SC Braga (POR)
2:1
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)63129:810
2.Ludogorec Razgrad (BUL)62317:59
3.Istanbul Başakşehir (TUR)62227:88
4.TSG Hoffenheim (GER)61238:105
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)32015:46
2.Istanbul Başakşehir (TUR)31203:25
3.TSG Hoffenheim (GER)31115:44
4.Ludogorec Razgrad (BUL)31114:44
 TýmZVRPSB
1.Ludogorec Razgrad (BUL)31203:15
2.SC Braga (POR)31114:44
3.Istanbul Başakşehir (TUR)31024:63
4.TSG Hoffenheim (GER)30123:61

základní skupiny - skupina D

14.09.201719:00
Austria Vídeň (AUT) - AC Milán (ITA)
1:5
14.09.201719:00
NK Rijeka (CRO) - AEK Atény (GRE)
1:2
28.09.201721:05
AEK Atény (GRE) - Austria Vídeň (AUT)
2:2
28.09.201721:05
AC Milán (ITA) - NK Rijeka (CRO)
3:2
19.10.201721:05
AC Milán (ITA) - AEK Atény (GRE)
0:0
19.10.201721:05
Austria Vídeň (AUT) - NK Rijeka (CRO)
1:3
02.11.201719:00
AEK Atény (GRE) - AC Milán (ITA)
0:0
02.11.201719:00
NK Rijeka (CRO) - Austria Vídeň (AUT)
1:4
23.11.201721:05
AC Milán (ITA) - Austria Vídeň (AUT)
5:1
23.11.201721:05
AEK Atény (GRE) - NK Rijeka (CRO)
2:2
07.12.201719:00
Austria Vídeň (AUT) - AEK Atény (GRE)
0:0
07.12.201719:00
NK Rijeka (CRO) - AC Milán (ITA)
2:0
 TýmZVRPSB
1.AC Milán (ITA)632113:611
2.AEK Atény (GRE)61506:58
3.NK Rijeka (CRO)621311:127
4.Austria Vídeň (AUT)61239:165
 TýmZVRPSB
1.AC Milán (ITA)32108:37
2.AEK Atény (GRE)30304:43
3.NK Rijeka (CRO)31024:63
4.Austria Vídeň (AUT)30122:81
 TýmZVRPSB
1.AEK Atény (GRE)31202:15
2.AC Milán (ITA)31115:34
3.NK Rijeka (CRO)31117:64
4.Austria Vídeň (AUT)31117:84

základní skupiny - skupina E

14.09.201719:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Everton FC (ENG)
3:0
14.09.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - Olympique Lyon (FRA)
1:1
28.09.201721:05
Olympique Lyon (FRA) - Atalanta Bergamo (ITA)
1:1
28.09.201721:05
Everton FC (ENG) - Apollon Limassol (CYP)
2:2
19.10.201721:05
Everton FC (ENG) - Olympique Lyon (FRA)
1:2
19.10.201721:05
Atalanta Bergamo (ITA) - Apollon Limassol (CYP)
3:1
02.11.201719:00
Olympique Lyon (FRA) - Everton FC (ENG)
3:0
02.11.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - Atalanta Bergamo (ITA)
1:1
23.11.201721:05
Everton FC (ENG) - Atalanta Bergamo (ITA)
1:5
23.11.201721:05
Olympique Lyon (FRA) - Apollon Limassol (CYP)
4:0
07.12.201719:00
Atalanta Bergamo (ITA) - Olympique Lyon (FRA)
1:0
07.12.201719:00
Apollon Limassol (CYP) - Everton FC (ENG)
0:3
 TýmZVRPSB
1.Atalanta Bergamo (ITA)642014:414
2.Olympique Lyon (FRA)632111:411
3.Everton FC (ENG)61147:154
4.Apollon Limassol (CYP)60335:143
 TýmZVRPSB
1.Atalanta Bergamo (ITA)33007:19
2.Olympique Lyon (FRA)32108:17
3.Apollon Limassol (CYP)30212:52
4.Everton FC (ENG)30124:91
 TýmZVRPSB
1.Atalanta Bergamo (ITA)31207:35
2.Olympique Lyon (FRA)31113:34
3.Everton FC (ENG)31023:63
4.Apollon Limassol (CYP)30123:91

základní skupiny - skupina F

14.09.201719:00
Fastav Zlín (CZE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:0
14.09.201719:00
FC Kodaň (DEN) - Lokomotiv Moskva (RUS)
0:0
28.09.201721:05
Lokomotiv Moskva (RUS) - Fastav Zlín (CZE)
3:0
28.09.201721:05
Sheriff Tiraspol (MDA) - FC Kodaň (DEN)
0:0
19.10.201721:05
Sheriff Tiraspol (MDA) - Lokomotiv Moskva (RUS)
1:1
19.10.201721:05
Fastav Zlín (CZE) - FC Kodaň (DEN)
1:1
02.11.201719:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:2
02.11.201719:00
FC Kodaň (DEN) - Fastav Zlín (CZE)
3:0
23.11.201719:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - FC Kodaň (DEN)
2:1
23.11.201721:05
Sheriff Tiraspol (MDA) - Fastav Zlín (CZE)
1:0
07.12.201719:00
Fastav Zlín (CZE) - Lokomotiv Moskva (RUS)
0:2
07.12.201719:00
FC Kodaň (DEN) - Sheriff Tiraspol (MDA)
2:0
 TýmZVRPSB
1.Lokomotiv Moskva (RUS)63219:411
2.FC Kodaň (DEN)62317:39
3.Sheriff Tiraspol (MDA)62314:49
4.Fastav Zlín (CZE)60241:102
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)32105:07
2.Lokomotiv Moskva (RUS)32016:36
3.Sheriff Tiraspol (MDA)31202:15
4.Fastav Zlín (CZE)30211:32
 TýmZVRPSB
1.Lokomotiv Moskva (RUS)31203:15
2.Sheriff Tiraspol (MDA)31112:34
3.FC Kodaň (DEN)30212:32
4.Fastav Zlín (CZE)30030:70

základní skupiny - skupina G

14.09.201721:05
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - FC Lugano (SUI)
2:1
14.09.201721:05
FCSB (ROU) - Viktoria Plzeň (CZE)
3:0
28.09.201719:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3:1
28.09.201719:00
FC Lugano (SUI) - FCSB (ROU)
1:2
19.10.201719:00
FC Lugano (SUI) - Viktoria Plzeň (CZE)
3:2
19.10.201719:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - FCSB (ROU)
1:2
02.11.201721:05
Viktoria Plzeň (CZE) - FC Lugano (SUI)
4:1
02.11.201721:05
FCSB (ROU) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
23.11.201719:00
FC Lugano (SUI) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:0
23.11.201719:00
Viktoria Plzeň (CZE) - FCSB (ROU)
2:0
07.12.201721:05
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Viktoria Plzeň (CZE)
0:2
07.12.201721:05
FCSB (ROU) - FC Lugano (SUI)
1:2
 TýmZVRPSB
1.Viktoria Plzeň (CZE)640213:812
2.FCSB (ROU)63129:710
3.FC Lugano (SUI)63039:119
4.Hapoel Beer-Sheva (ISR)61145:104
 TýmZVRPSB
1.Viktoria Plzeň (CZE)33009:29
2.FC Lugano (SUI)32015:46
3.FCSB (ROU)31115:34
4.Hapoel Beer-Sheva (ISR)31023:53
 TýmZVRPSB
1.FCSB (ROU)32014:46
2.Viktoria Plzeň (CZE)31024:63
3.FC Lugano (SUI)31024:73
4.Hapoel Beer-Sheva (ISR)30122:51

základní skupiny - skupina H

14.09.201721:05
FK Crvena Zvezda (SRB) - BATE Borisov (BLR)
1:1
14.09.201722:05
Arsenal FC (ENG) - 1. FC Köln (GER)
3:1
28.09.201719:00
1. FC Köln (GER) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:1
28.09.201719:00
BATE Borisov (BLR) - Arsenal FC (ENG)
2:4
19.10.201719:00
BATE Borisov (BLR) - 1. FC Köln (GER)
1:0
19.10.201719:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - Arsenal FC (ENG)
0:1
02.11.201721:05
1. FC Köln (GER) - BATE Borisov (BLR)
5:2
02.11.201721:05
Arsenal FC (ENG) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
23.11.201719:00
BATE Borisov (BLR) - FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
23.11.201719:00
1. FC Köln (GER) - Arsenal FC (ENG)
1:0
07.12.201721:05
FK Crvena Zvezda (SRB) - 1. FC Köln (GER)
1:0
07.12.201721:05
Arsenal FC (ENG) - BATE Borisov (BLR)
6:0
 TýmZVRPSB
1.Arsenal FC (ENG)641114:413
2.FK Crvena Zvezda (SRB)62313:29
3.1. FC Köln (GER)62047:86
4.BATE Borisov (BLR)61236:165
 TýmZVRPSB
1.Arsenal FC (ENG)32109:17
2.1. FC Köln (GER)32016:36
3.FK Crvena Zvezda (SRB)31112:24
4.BATE Borisov (BLR)31113:44
 TýmZVRPSB
1.Arsenal FC (ENG)32015:36
2.FK Crvena Zvezda (SRB)31201:05
3.BATE Borisov (BLR)30123:121
4.1. FC Köln (GER)30031:50

základní skupiny - skupina I

14.09.201721:05
Olympique Marseille (FRA) - Konyaspor (TUR)
1:0
14.09.201721:05
Vitória SC Guimarães (POR) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:1
28.09.201719:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Olympique Marseille (FRA)
1:0
28.09.201719:00
Konyaspor (TUR) - Vitória SC Guimarães (POR)
2:1
19.10.201719:00
Konyaspor (TUR) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:2
19.10.201719:00
Olympique Marseille (FRA) - Vitória SC Guimarães (POR)
2:1
02.11.201721:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Konyaspor (TUR)
0:0
02.11.201721:05
Vitória SC Guimarães (POR) - Olympique Marseille (FRA)
1:0
23.11.201719:00
Konyaspor (TUR) - Olympique Marseille (FRA)
1:1
23.11.201719:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Vitória SC Guimarães (POR)
3:0
07.12.201721:05
Olympique Marseille (FRA) - Red Bull Salzburg (AUT)
0:0
07.12.201721:05
Vitória SC Guimarães (POR) - Konyaspor (TUR)
1:1

základní skupiny - skupina J

14.09.201721:05
Zarja Luhansk (UKR) - Östersunds FK (SWE)
0:2
14.09.201721:05
Hertha BSC (GER) - Athletic Bilbao (ESP)
0:0
28.09.201719:00
Athletic Bilbao (ESP) - Zarja Luhansk (UKR)
0:1
28.09.201719:00
Östersunds FK (SWE) - Hertha BSC (GER)
1:0
19.10.201719:00
Östersunds FK (SWE) - Athletic Bilbao (ESP)
2:2
19.10.201719:00
Zarja Luhansk (UKR) - Hertha BSC (GER)
2:1
02.11.201721:05
Athletic Bilbao (ESP) - Östersunds FK (SWE)
1:0
02.11.201721:05
Hertha BSC (GER) - Zarja Luhansk (UKR)
2:0
23.11.201719:00
Östersunds FK (SWE) - Zarja Luhansk (UKR)
2:0
23.11.201719:00
Athletic Bilbao (ESP) - Hertha BSC (GER)
3:2
07.12.201721:05
Zarja Luhansk (UKR) - Athletic Bilbao (ESP)
0:2
07.12.201721:05
Hertha BSC (GER) - Östersunds FK (SWE)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Athletic Bilbao (ESP)63218:511
2.Östersunds FK (SWE)63218:411
3.Zarja Luhansk (UKR)62043:96
4.Hertha BSC (GER)61236:75
 TýmZVRPSB
1.Östersunds FK (SWE)32105:27
2.Athletic Bilbao (ESP)32014:36
3.Hertha BSC (GER)31203:15
4.Zarja Luhansk (UKR)31022:53
 TýmZVRPSB
1.Athletic Bilbao (ESP)31204:25
2.Östersunds FK (SWE)31113:24
3.Zarja Luhansk (UKR)31021:43
4.Hertha BSC (GER)30033:60

základní skupiny - skupina K

14.09.201721:05
SV Zulte Waregem (BEL) - OGC Nice (FRA)
1:5
14.09.201721:05
SBV Vitesse (NED) - SS Lazio (ITA)
2:3
28.09.201719:00
SS Lazio (ITA) - SV Zulte Waregem (BEL)
2:0
28.09.201719:00
OGC Nice (FRA) - SBV Vitesse (NED)
3:0
19.10.201719:00
OGC Nice (FRA) - SS Lazio (ITA)
1:3
19.10.201719:00
SV Zulte Waregem (BEL) - SBV Vitesse (NED)
1:1
02.11.201721:05
SS Lazio (ITA) - OGC Nice (FRA)
1:0
02.11.201721:05
SBV Vitesse (NED) - SV Zulte Waregem (BEL)
0:2
23.11.201719:00
OGC Nice (FRA) - SV Zulte Waregem (BEL)
3:1
23.11.201719:00
SS Lazio (ITA) - SBV Vitesse (NED)
1:1
07.12.201721:05
SV Zulte Waregem (BEL) - SS Lazio (ITA)
3:2
07.12.201721:05
SBV Vitesse (NED) - OGC Nice (FRA)
1:0
 TýmZVRPSB
1.SS Lazio (ITA)641112:713
2.OGC Nice (FRA)630312:79
3.SV Zulte Waregem (BEL)62138:137
4.SBV Vitesse (NED)61235:105
 TýmZVRPSB
1.SS Lazio (ITA)32104:17
2.OGC Nice (FRA)32017:46
3.SV Zulte Waregem (BEL)31115:84
4.SBV Vitesse (NED)31023:53
 TýmZVRPSB
1.SS Lazio (ITA)32018:66
2.OGC Nice (FRA)31025:33
3.SV Zulte Waregem (BEL)31023:53
4.SBV Vitesse (NED)30212:52

základní skupiny - skupina L

14.09.201721:05
Vardar Skopje (MKD) - Zenit Petrohrad (RUS)
0:5
14.09.201721:05
Real Sociedad (ESP) - Rosenborg BK (NOR)
4:0
28.09.201719:00
Rosenborg BK (NOR) - Vardar Skopje (MKD)
3:1
28.09.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Real Sociedad (ESP)
3:1
19.10.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Rosenborg BK (NOR)
3:1
19.10.201719:00
Vardar Skopje (MKD) - Real Sociedad (ESP)
0:6
02.11.201721:05
Rosenborg BK (NOR) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:1
02.11.201721:05
Real Sociedad (ESP) - Vardar Skopje (MKD)
3:0
23.11.201719:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Vardar Skopje (MKD)
2:1
23.11.201719:00
Rosenborg BK (NOR) - Real Sociedad (ESP)
0:1
07.12.201721:05
Vardar Skopje (MKD) - Rosenborg BK (NOR)
1:1
07.12.201721:05
Real Sociedad (ESP) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:3
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)651017:516
2.Real Sociedad (ESP)640216:612
3.Rosenborg BK (NOR)61236:115
4.Vardar Skopje (MKD)60153:201
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)33008:39
2.Real Sociedad (ESP)32018:36
3.Rosenborg BK (NOR)31114:34
4.Vardar Skopje (MKD)30121:121
 TýmZVRPSB
1.Zenit Petrohrad (RUS)32109:27
2.Real Sociedad (ESP)32018:36
3.Rosenborg BK (NOR)30122:81
4.Vardar Skopje (MKD)30032:80

1/16 finále - 1. zápasy

13.02.201818:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - CSKA Moskva (RUS)
0:0
15.02.201817:00
FC Astana (KAZ) - Sporting CP (POR)
1:3
15.02.201819:00
Borussia Dortmund (GER) - Atalanta Bergamo (ITA)
3:2
15.02.201819:00
OGC Nice (FRA) - Lokomotiv Moskva (RUS)
2:3
15.02.201819:00
Spartak Moskva (RUS) - Athletic Bilbao (ESP)
1:3
15.02.201819:00
Real Sociedad (ESP) - Red Bull Salzburg (AUT)
2:2
15.02.201819:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - AC Milán (ITA)
0:3
15.02.201819:00
Östersunds FK (SWE) - Arsenal FC (ENG)
0:3
15.02.201819:00
Olympique Marseille (FRA) - SC Braga (POR)
3:0
15.02.201821:05
FC Kodaň (DEN) - Atlético Madrid (ESP)
1:4
15.02.201821:05
AEK Atény (GRE) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:1
15.02.201821:05
Celtic FC (SCO) - Zenit Petrohrad (RUS)
1:0
15.02.201821:05
SSC Neapol (ITA) - RB Lipsko (GER)
1:3
15.02.201821:05
Olympique Lyon (FRA) - Villarreal CF (ESP)
3:1
15.02.201821:05
FK Partizan (SRB) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:1
15.02.201821:05
FCSB (ROU) - SS Lazio (ITA)
1:0

1/16 finále - odvety

21.02.201818:00
CSKA Moskva (RUS) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:0
22.02.201817:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - OGC Nice (FRA)
1:0
22.02.201819:00
Atlético Madrid (ESP) - FC Kodaň (DEN)
1:0
22.02.201819:00
Dynamo Kyjev (UKR) - AEK Atény (GRE)
0:0
22.02.201819:00
Zenit Petrohrad (RUS) - Celtic FC (SCO)
3:0
22.02.201819:00
RB Lipsko (GER) - SSC Neapol (ITA)
0:2
22.02.201819:00
Villarreal CF (ESP) - Olympique Lyon (FRA)
0:1
22.02.201819:00
Viktoria Plzeň (CZE) - FK Partizan (SRB)
2:0
22.02.201819:00
SS Lazio (ITA) - FCSB (ROU)
5:1
22.02.201819:00
Sporting CP (POR) - FC Astana (KAZ)
3:3
22.02.201821:05
Atalanta Bergamo (ITA) - Borussia Dortmund (GER)
1:1
22.02.201821:05
Athletic Bilbao (ESP) - Spartak Moskva (RUS)
1:2
22.02.201821:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Real Sociedad (ESP)
2:1
22.02.201821:05
AC Milán (ITA) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:0
22.02.201821:05
Arsenal FC (ENG) - Östersunds FK (SWE)
1:2
22.02.201821:05
SC Braga (POR) - Olympique Marseille (FRA)
1:0

osmifinále - 1. zápasy

08.03.201819:00
Atlético Madrid (ESP) - Lokomotiv Moskva (RUS)
3:0
08.03.201819:00
CSKA Moskva (RUS) - Olympique Lyon (FRA)
0:1
08.03.201819:00
Borussia Dortmund (GER) - Red Bull Salzburg (AUT)
1:2
08.03.201819:00
AC Milán (ITA) - Arsenal FC (ENG)
0:2
08.03.201821:05
SS Lazio (ITA) - Dynamo Kyjev (UKR)
2:2
08.03.201821:05
RB Lipsko (GER) - Zenit Petrohrad (RUS)
2:1
08.03.201821:05
Olympique Marseille (FRA) - Athletic Bilbao (ESP)
3:1
08.03.201821:05
Sporting CP (POR) - Viktoria Plzeň (CZE)
2:0

osmifinále - odvety

15.03.201817:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Atlético Madrid (ESP)
1:5
15.03.201819:00
Dynamo Kyjev (UKR) - SS Lazio (ITA)
0:2
15.03.201819:00
Zenit Petrohrad (RUS) - RB Lipsko (GER)
1:1
15.03.201819:00
Athletic Bilbao (ESP) - Olympique Marseille (FRA)
1:2
15.03.201819:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Sporting CP (POR)
2:1e
15.03.201821:05
Olympique Lyon (FRA) - CSKA Moskva (RUS)
2:3
15.03.201821:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Borussia Dortmund (GER)
0:0
15.03.201821:05
Arsenal FC (ENG) - AC Milán (ITA)
3:1

čtvrtfinále - 1. zápasy

05.04.201821:05
Arsenal FC (ENG) - CSKA Moskva (RUS)
4:1
05.04.201821:05
Atlético Madrid (ESP) - Sporting CP (POR)
2:0
05.04.201821:05
SS Lazio (ITA) - Red Bull Salzburg (AUT)
4:2
05.04.201821:05
RB Lipsko (GER) - Olympique Marseille (FRA)
1:0

čtvrtfinále - odvety

12.04.201821:05
CSKA Moskva (RUS) - Arsenal FC (ENG)
2:2
12.04.201821:05
Olympique Marseille (FRA) - RB Lipsko (GER)
5:2
12.04.201821:05
Red Bull Salzburg (AUT) - SS Lazio (ITA)
4:1
12.04.201821:05
Sporting CP (POR) - Atlético Madrid (ESP)
1:0

semifinále - 1. zápasy

26.04.201821:05
Olympique Marseille (FRA) - Red Bull Salzburg (AUT)
info
26.04.201821:05
Arsenal FC (ENG) - Atlético Madrid (ESP)
info

semifinále - odvety

03.05.201821:05
Red Bull Salzburg (AUT) - Olympique Marseille (FRA)
info
03.05.201821:05
Atlético Madrid (ESP) - Arsenal FC (ENG)
info

finále

nenalezeny žádné zápasy
20.04. V Mexiku ukradli trofej pro vítěze EL
Při sponzorské akci v Mexiku byla ukradena trofej pro vítěze fotbalové Evropské ligy. Úřady dnes oznámily, že stříbrný pohár byl nalezen a je v bezpečí. Trofej pro šampiona druhé nejvýznamnější evropské fotbalové soutěže byla podle médií odcizena z auta ve městě León. Kdy přesně ke krádeži došlo a jak dlouho byl pohár ztracen, policie neuvedla. Evropská liga je aktuálně v semifinálové fázi, o postup do finále se utkají Arsenal s Atléticem Madrid a Marseille se Salcburkem. (ČTK)
14.04. Diego Costa mimo na dva týdny
Nejméně dva týdny se bude muset trenér Atlétika Madrid Diego Simeone obejít bez útočníka Diega Costy. Důvodem je jeho svalové zranění ze zápasu Evropské ligy v Lisabonu se Sportingem. Costovi hrozí, že přijde vedle ligových zápasů i o semifinálové duely EL proti Arsenalu. (marca.com)
13.04. UEFA prošetří fanoušky CSKA Moskva
CSKA Moskva včera vypadl z Evropské ligy a navíc zřejmě dostane pokutu. Disciplinární komise UEFA už začala prošetřovat chování fanoušků ruského celku, kteří používali pyrotechniku a na trávník vhazovali předměty. (skysports.com)
13.04. Sarr má zřejmě vykloubené rameno
Marseille včera přestřílela Lipsko a postoupila do semifinále Evropské ligy, zaznamenala ovšem i jednu ztrátu. Už v průběhu první půle se zranil Bouna Sarr, záložník má pravděpodobně vykloubené rameno a čekají ho testy, které určí způsob léčby. (lequipe.fr)
13.04. Mchitarjan by měl za dva týdny opět hrát
Henrik Mchitarjan si před týdnem poškodil kolenní vazy a některá média rychle přinesla informace o možném konci sezony pro ofenzivního fotbalistu Arsenalu. Ty následně nepotvrdil manažer Arsene Wenger, který nyní přišel s ještě optimističtější prognózou. "Ano, jedná se o natažený vaz a chybět bude ještě dva týdny. Zbytečně se neobávejte, máme dobrý zdravotní tým a on svou rehabilitaci bere velice vážně," sdělil Wenger. (dailymail.co.uk)
13.04. Evropská liga - ideální sestava
Ideální sestava čtvrtfinálových odvet Evropské ligy: Patrício (Sporting) - Sakai (Marseille), Koscielny (Arsenal), Coates (Sporting), Nababkin (CSKA Moskva) - Payet (Marseille), Elneny (Arsenal), Haidara (Salzburg), Thauvin (Marseille) - Welbeck (Arsenal), Montero (Sporting). (uefa.com)
13.04. Sabitzer mimo hru se zraněným ramenem
RB Lipsko se nějaký čas obejde bez Marcela Sabitzera. Útočník saského klubu si ze včerejšího odvetného čtvrtfinále Evropské ligy s Marseille (2:5) odnesl zraněné rameno a zatím nebylo upřesněno, jak dlouho bude mimo hru. (sport1.de)
13.04. Atlético přišlo o útočníka Costu
Diego Costa nedohrál včerejší zápas odvetného čtvrtfinále Evropské ligy se Sportigem (0:1). Útočník Atlética Madrid krátce po změně stran střídal se zraněným stehenním svalem, přičemž vážnost zranění zatím Rojiblancos neupřesnili. (skysports.com)
13.04. Atlético se neobává o Hernándeze
Lucas Hernández nedohrál včerejší odvetné čtvrtfinále Evropské ligy se Sportingem, francouzský obránce, jenž inkasoval ránu do obličeje, by však neměl chybět dlouho. Atlético Madrid ve svém prohlášení uvedlo, že 22letý zadák neutrpěl žádnou zlomeninu, jak se původně obávalo. (lequipe.fr)
12.04. Evropská liga - výsledky
Výsledky čtvrtfinálových odvet Evropské ligy: CSKA Moskva - Arsenal 2:2 (39. Čalov, 50. Nababkin - 75. Welbeck, 90. Ramsey), první zápas 1:4, postupuje Arsenal. Olympique Marseille - RB Lipsko 5:2 (6. vlastní Ilsanker, 9. Sarr, 38. Thauvin, 60. Payet, 90. Sakai - 2. Bruma, 55. Augustin), první zápas 0:1, postupuje Marseille. Salzburg - Lazio 4:1 (56. Dabbur, 72. Haidara, 74. Hwang, 76. Lainer - 55. Immobile), první zápas 2:4, postupuje Salzburg. Sporting - Atlético 1:0 (28. Montero), první zápas 0:2, postupuje Atlético.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
12.04.
CSKA Moskva - Arsenal FC
2:2
12.04.
Olympique Marseille - RB Lipsko
5:2
12.04.
Red Bull Salzburg - SS Lazio
4:1
12.04.
Sporting CP - Atlético Madrid
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
26.04.21:05
Marseille - Red Bull Salzburg
info
26.04.21:05
Arsenal FC - Atlético Madrid
info
Všechny zápasy
Anketa
Jaké bude složení finále Evropské ligy?
Hlasovat