Tady si jdeme pro postup, Nemcum o nic nejde 1:2
opat
07.12.2017 11:21
#
"Hoffenheimu se v bundeslize daří o poznání méně. Svěřencům trenéra Nagelsmanna se v bundeslize daří také dobře, v posledním zápase deklasovali silné Lipsko 4:0"
Elliasson
08.12.2017 10:30
#
Jejda, to mě mrzí, že Basaksehir nepostoupil.
23.02. Stöger: Měli jsme i trochu štěstí
Borussia Dortmund postoupila do osmifinále Evropské ligy, proti Atalantě to ovšem neměla vůbec jednoduché. Po domácí výhře 3:2 včera v Itálii remizovala 1:1, postupový gól dal až sedm minut před koncem Schmelzer. "Měli jsme i trochu štěstí. Čekali jsme, že to bude složité, ale soupeři jsme to v první půli hodně ulehčili. Nebyli jsme dostatečně agresivní a nehráli to, co jsme si řekli, na této úrovni se takto hrát nedá. Ve druhé půli už jsme byli lepší a očekávaný efekt přinesla střídání, hodnotil trenér Peter Stöger. (football-italia.net)
23.02. Ve Španělsku se možná začne minutou ticha
Španělská fotbalová federace navrhla, aby všechny víkendové zápasy domácích lig začaly minutou ticha. Tou má být uctěna památka policisty, který přišel o život během včerejších střetů s fanoušky Spartaku Moskva, roztržky přecházely duelu Evropské ligy v Bilbau a pět příznivců hostujícího týmu po nich bylo zadrženo. (lequipe.fr)
23.02. Batshuayi terčem rasistických urážek
Útočník Dortmundu Michy Batshuayi byl ve včerejším zápase s Atalantou rasisticky urážen fanoušky italského celku. Případem se pravděpodobně bude zabývat UEFA, celek z Bergama se belgickému reprezentantovi už omluvil. (football-italia.net)
23.02. Cáceres má problémy s kolenem
Lazio po výhře 5:1 nad FCSB postupuje do osmifinále Evropské ligy, na jeho marodce se ovšem ocitl Martín Cáceres - uruguayský obránce má zraněné koleno a čeká ho podrobné vyšetření. (football-italia.net)
23.02. Real Sociedad přišel o brankáře Rulliho
Real Sociedad po prohře v Salzburgu končí v Evropské lize, vedle toho přišel o jednoho hráče. Brankář Gerónimo Rulli si v průběhu druhého poločasu poranil koleno, musel střídat a po návratu do San Sebastianu se svěří do péče lékařů. (marca.com)
23.02. V Bilbau přišel o život policista
Španělský policista zemřel po potyčkách s fanoušky Spartaku Moskva před čtvrtečním zápasem fotbalové Evropské ligy v Bilbau. Podle informací regionální baskické policie podlehl v nemocnici následkům infarktu, který utrpěl při zásahu proti pouličním bitkám hooligans. Pět lidí bylo při výtržnostech zatčeno. (ČTK)
22.02. V Lipsku vyšli Sarrimu vstříc
Speciální kuřáckou sekci nechali v Lipsku před utkáním Evropské ligy s Neapolí zřídit uvnitř kabiny italského klubu pro notorického kuřáka, trenéra Maurizia Sarriho. Na stánku RBL byly zároveň deaktivovány detektory kouře. (bild.de)
22.02. Evropská liga - výsledky
Výsledky dnešních odvet Evropské ligy: AC Milán - Ludogorec 1:0 (21. Borini), první zápas 3:0, postupuje AC Milán. Arsenal - Östersunds 1:2 (47. Kolašinac - 22. Aiesh, 23. Sema), první zápas 3:0, postupuje Arsenal. Atalanta - Dortmund 1:1 (11. Tóloi - 83. Schmelzer), první zápas 2:3, postupuje Dortmund. Athletic - Spartak Moskva 1:2 (57. Etxeita - 44. Luiz Adriano, 85. Melgarejo), první zápas 3:1, postupuje Athletic. Braga - Marseille 1:0 (31. R. Horta), první zápas 0:3, postupuje Marseille. Salzburg - Real Sociedad 2:1 (10. Dabbur, 74. Berisha z penalty - 28. Navas), první zápas 2:2, postupuje Salzburg.
22.02. Dost má tentokráte problémy se stehnem
Bas Dost má znovu zdravotní problémy. Kanonýr Sportingu je už v pořádku po problémech se žebrem, v dnešním souboji s Astanou si ovšem poranil stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření. (abola.pt)
Výsledky dnešních odvet Evropské ligy: Atlético Madrid - FC Kodaň 1:0 (7. Gameiro), první zápas 4:1, postupuje Atlético. Dynamo Kyjev - AEK Atény 0:0, první zápas 1:1, postupuje Dynamo Kyjev. Lazio - FCSB 5:1 (7., 43. a 71. Immobile, 35. Bastos, 51. Felipe Anderson - 82. Gnohere), první zápas 0:1, postupuje Lazio. Plzeň - Partizan 2:0 (67. Krmenčík, 90. Čermák), první zápas 1:1, postupuje Plzeň. RB Lipsko - Neapol 0:2 (33. Zielinski, 86. Insigne), první zápas 3:1, postupuje RB Lipsko. Sporting - Astana 3:3 (3. Dost, 53. a 63. Fernandes - 37. Tomasov, 80. Twumasi, 90. Šomko), první zápas 3:1, postupuje Sporting. Villarreal - Lyon 0:1 (86. Traoré), první zápas 1:3, postupuje Lyon. Zenit Petrohrad - Celtic 3:0 (8. Ivanović, 27. Kuzjajev, 61. Kokorin), první zápas 0:1, postupuje Zenit.