Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.50 - 4.59 - 7.00
Víte o lepším volně dostupném videu z tohoto zápasu? Pošlete nám ho!
Komentáře (694 / 0 nových)
Komentáře k zápasu naleznete zde
09:14 Dinamo Minsk se nemusí obávat Šatova
Záložník Oleg Šatov se zranil a vynechá odvetu předkola Evropské ligy proti Dinamu Minsk. Jeho Zenit Petrohrad čeká náročný úkol, minulý týden totiž v Bělorusku utrpěl debakl 0:4. (sport-express.ru)
15.08. Bordeaux zítra bez trojice hráčů
Toma Bašič, Samuel Kalu a Jimmy Briand nepomohou Bordeaux v zítřejším odvetném utkání 3. předkola Evropské ligy s Illičivecem Mariupol. Zmíněné trio ofenzivních posil nebylo k utkání nominováno. (lequipe.fr)
15.08. Boëtius byl vyřazen z kádru Feyenoordu
Jean-Paul Boëtius se v zápase nizozemské ligy s De Graafschapem nechal vyloučit a vedení klubu ho dočasně vyřadilo z kádru, útočník tak přijde minimálně o odvetu předkola Evropské ligy proti Trenčínu. Boëtius nebyl z kádru vyřazen poprvé, něco podobného se mu stalo už během přípravy poté, co po přátelském utkání s Fenerbahçe odmítl absolvovat krátký trénink. (vi.nl)
15.08. CSU Craiova se nemusí obávat Wernera
Minimálně o jedno utkání přijde Timo Werner. Útočník RB Lipsko si během pondělního tréninku poranil stehenní sval a určitě nenastoupí zítra, kdy jeho klub čeká odveta předkola Evropské ligy na půdě CSU Craiova. (kicker.de)
11.08. Crvena Zvezda má uzavřený stadion
Crvena Zvezda se v dalších dvou domácích zápasech evropských pohárů nebude moci spolehnout na podporu fanoušků. Srbský klub byl potrestán zavřením stadionu na dva duely právě za chování svých příznivců, kteří se letos v evropských pohárech prezentovali rasistickými transparenty. (vi.nl)
09.08. Ve Štýrském Hradci zranili fanoušci sudího
Úvodní utkání třetího předkola Evropské ligy mezi fotbalisty Štýrského Hradce a AEK Larnaka bylo asi na 40 minut přerušeno kvůli řádění fanoušků. Chuligáni zasáhli hozenou sklenicí do hlavy jednoho z asistentů rozhodčího, který utrpěl krvavé zranění. Švédský sudí Mohammed Al-Hakim však nechal zápas dohrát a kyperský celek nakonec zvítězil 2:0. Incident se odehrál v 78. minutě za stavu 2:0 pro Larnaku ve chvíli, kdy měli hosté rozehrávat rohový kop. Sklenice zasáhla do hlavy asistenta Fredrika Klyvera a hlavní sudí poslal oba celky do kabin. Po asi 40 minutách nejistoty však nechal Al-Hakim utkání dokončit. (ČTK)
09.08. Olomouc půjde do odvety s náskokem 2:0
Výsledek prvního utkání třetího předkola Evropské ligy: Sigma Olomouc - Kairat Almaty 2:0 (21. Sladký, 50. Pilař).
09.08. Policie hledá neukázněné fanoušky Sparty
Pražská policie hledá neukázněné fanoušky, kteří minulý čtvrtek během utkání Sparty a srbského celku Spartak Subotica vnikli na hřiště. Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Některé z podezřelých se nepodařilo identifikovat, proto se policie obrací s žádostí na veřejnost. Fotografie fanoušků zveřejnila na policejním webu. Fanoušci v závěru 2. poločasu vyběhli z domácího sektoru přímo na hrací plochu a zápas musel být přerušen, uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová. Vyhodnocením kamerových záznamů se podařilo některé z podezřelých osob identifikovat. (ČTK)
09.08. Vydra zítra hrát nebude
Matěj Vydra se tento týden stal novou posilou Burnley a na svůj debut si bude muset chvíli počkat. Český útočník nedisponuje dostatečnou fyzickou kondicí a chybí ve výpravě do Turecka, kde anglický celek sehraje první zápas třetího předkola Evropské ligy proti celku Istanbul Başakşehir. (soccerway.com)