Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.10 - 3.71 - 3.37
Víte o lepším volně dostupném videu z tohoto zápasu? Pošlete nám ho!
Komentáře (17 / 0 nových)
Bizon
02.12.2017 22:36
#
1:1
Seydou Doumbia
06.12.2017 00:39
#
2:2
Langi
07.12.2017 10:48
#
zrovna letos by bylo výhodnější určitě postoupit z prvního místa...ještě bychom se o to měli poprat
juninho8
07.12.2017 13:38
#
nevieš čo je rozhodujúce kritérium? stačí nám aj remizovať 2:2 a vyššie? či sa počíta skóre?
juninho8
07.12.2017 13:40
#
to je tak ked najprv komentujem a potom citam prewiev
Langi
07.12.2017 14:47
#
no...2-2 to podle mě nebude..Atalanta bude dost bránit i doma a s timhle herním stylem máme obecně problém (viz první zapas s nima, Montpellier a Nantes)...musíme mit víc štěstí v zakončení
juninho8
07.12.2017 15:19
#
chcelo by to rychly gol ako sme dali v Caen....potom by to snad islo
baluto
07.12.2017 18:39
#
2
Langi
07.12.2017 20:42
#
Stridani chtelo by to aspon plichtu jeste
Seba02
07.12.2017 21:00
#
Pekne Atalanta
Langi
07.12.2017 21:15
#
Letos to bude fakt brutalni los, kdyz se postupuje ze druhyho mista
juninho8
07.12.2017 21:36
#
bolo to az take strasne ze sa to dnes nedalo ukopat? nemohol som pozerat.....no som zvedavy koho fasneme....inak som nevedel ze tento rok by malo byt finale u nas....chcelo by to sa tam dostat
Langi
07.12.2017 22:17
#
Byla to sracka jako posledne s Montpellierem...bohuzel jedna sance a gol...desi me trochu to, ze staci kdyz prijede i podprumernej klub s dobre organizovanou defenzivou, kterej hraje ciste na brejky a nas golostroj je razem uplne v hajzlu...postoupilo se, ale vsechny silne tymy bohuzel vyhraly skupinu...tohle bude reznicina jak loni, kdy sme meli naopak strasnou smulu na pavouka...letos si to budem muset fakt zaslouzit
juninho8
08.12.2017 07:32
#
D. Kyjev, Braga, Plzen, Salzburg a Lok. Moskva.....to su take jedine timy co vyhrali skupiny ktore by sme mali prejst...ostatne su s otaznikom....plus vypadnute timy z LM....som zvedavy na los...nevies kedy sa zrebuje?
Langi
08.12.2017 08:57
#
tušim, že v pondělí ve 12.

Seeded: AC Milan (ITA), Arsenal (ENG), Atalanta (ITA), Athletic Club (ESP), Atlético Madrid* (ESP), Braga (POR), CSKA Moskva* (RUS), Dynamo Kyiv (UKR), Lazio (ITA), Leipzig* (GER), Lokomotiv Moskva (RUS), Plzeň (CZE), Salzburg (AUT), Sporting CP* (POR), Villarreal (ESP), Zenit (RUS)

Unseeded: AEK Athens (GRE), Astana (KAZ), Celtic* (SCO), Crvena zvezda (SRB), Dortmund* (GER), FCSB (ROU), København (DEN), Ludogorets (BUL), Lyon (FRA), Marseille (FRA), Napoli* (ITA), Nice (FRA), Östersund (SWE), Partizan (SRB), Real Sociedad (ESP), Spartak Moskva* (RUS)

to bude kurva těžkej los
Langi
08.12.2017 08:59
#
ikdyž ono bejt nasazený, tak zas chytnem na první dobrou Dortmund nebo Neapol při našem štěstí, tak to je asi jedno
juninho8
08.12.2017 12:29
#
podla mna pojdeme do Doosan areny hned ako to vyzrebuju ta prosim o info kde a ako by som vedel zohnat listky

ale realnejsie pri tom "stasticku" to vidim na navstevu Londyna alebo Madridu
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
11.12. Evropská liga - sestava základních skupin
Ideální sestava základních skupin letošního ročníku Evropské ligy: Keita (Östersund) - Lainer (Salzburg), Papagiannopoulos (Östersund), Lüftner (FC Kodaň), De la Bella (Real Sociedad) - Rigoni (Zenit Petrohrad), Canales (Real Sociedad), Freuler (Atalanta), Verbić (FC Kodaň) - Aduriz (Athletic), Silva (AC Milán). (uefa.com)
11.12. Soupeřem Plzně bude Partizan
Plzeň se v prvním kole vyřazovací fáze Evropské ligy střetne s bělehradským Partizanem.
11.12. Dnes se losuje Liga mistrů a Evropská liga
Fotbalisté Plzně se dnes dozví jméno soupeře pro první kolo vyřazovací fáze Evropské ligy. Viktoria bude díky vítězství ve skupině mezi nasazenými týmy, los v Nyonu jí může přisoudit například Neapol, nebo Borussii Dortmund. Rozlosováno bude také osmifinále Ligy mistrů a obhájce trofeje Real Madrid do něj půjde jako nenasazený celek. "Bílý balet" proto může narazit na Barcelonu, Manchester City, ale i na londýnský Tottenham, se kterým v základní skupině prohrál 1:3 a remizoval 1:1. Los Ligy mistrů je na programu ve 12:00, losování Evropské ligy o hodinu později. (ČTK)
10.12. Smolnikov unikl vážnému zranění
Igor Smolnikov za sebou má podrobné vyšetření zraněného kotníku. Obránce Zenitu Petrohrad si problém odnesl z utkání s Realem Sociedad a může být spokojen, vyšetření neodhalilo zlomeninu ani přetržené vazy. (sport-express.ru)
08.12. Petrohrad dostal trest za transparent
Evropská fotbalová unie potrestala Zenit Petrohrad za to, že jeho fanoušci v utkání Evropské ligy rozvinuli transparent oslavující válečného zločince Ratka Mladiče. V únorovém úvodním kole play off odehraje ruský klub domácí zápas na částečně uzavřeném stadionu, navíc dostal pokutu 10.000 eur (255.000 korun). (ČTK)
08.12. Smolnikov má problémy s kotníkem
O něco dříve zřejmě skončí první polovina sezony pro Igora Smolnikova, obránce Zenitu Petrohrad si ze včerejšího souboje s Realem Sociedad odnesl zraněný kotník a podle všeho vynechá další zápas v Grozném. (sport-express.ru)
08.12. Evropská liga - ideální sestava
Ideální sestava šestého kola základních skupin Evropské ligy: Erić (Astana) - Debuchy (Arsenal), Papagiannopoulos (Östersund), Aničić (Astana), Morozjuk (Dynamo Kyjev) - Walcott, Wilshere (oba Arsenal), Raúl García (Athletic), Lookman (Everton) - Aduriz (Athletic), Júnior Moraes (Dynamo Kyjev). (uefa.com)
08.12. Wenger si připsal jubilejní výhru
Arsene Wenger včera dovedl Arsenal k suverénní výhře 6:0 nad BATE Borisov a právě v rámci Evropské ligy tak oslavil svou kulatou 700. soutěžní výhru na lavičce Arsenalu. (arsenal.com)
08.12. Česko kleslo v koeficientu UEFA na 14. místo
Český klubový fotbal klesl v žebříčku koeficientu UEFA za poslední rok z 11. na 14. místo. Vzhledem k postupu Plzně do jarních bojů Evropské ligy však má naději na to, že si v pořadí rozhodujícím o rozdělení míst v evropských pohárech v sezoně 2019/20 polepší o jedno až tři místa. Třinácté Nizozemsko má malý náskok a žádný tým ve hře. (ČTK)
07.12. Přehled účastníků další fáze Evropské ligy
Přehled účastníků 1. kola vyřazovací fáze Evropské ligy (první zápasy 15. února, odvety 22. února):
Nasazené týmy:
z 1. míst v základních skupinách Evropské ligy:
AC Milán, Arsenal, Atalanta Bergamo, Athletic, Braga, Dynamo Kyjev, Lazio, Lokomotiv Moskva, Petrohrad, Plzeň, Salcburk, Villarreal.
z 3. míst v základních skupinách Ligy mistrů: CSKA Moskva, Atlético Madrid, Lipsko, Sporting Lisabon.
Nenasazené týmy:
z 2. míst v základních skupinách Evropské ligy:
AEK Atény, Astana, Crvena Zvezda, FCSB, Kodaň, Ludogorec Razgrad, Lyon, Marseille, Nice, Östersund, Partizan Bělehrad, Real Sociedad.
z 3. míst v základních skupinách Ligy mistrů: Neapol, Spartak Moskva, Celtic, Dortmund.

Losování se uskuteční v pondělí 11. prosince. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
07.12.
Slavia Praha - FC Astana
0:1
07.12.
Dynamo Kyjev - FK Partizan
4:1
07.12.
BSC Young Boys - Skënderbeu
2:1
07.12.
TSG Hoffenheim - Ludogorec Razgrad
1:1
07.12.
Istanbul Başakşehir - SC Braga
2:1
07.12.
Austria Vídeň - AEK Atény
0:0
07.12.
NK Rijeka - AC Milán
2:0
07.12.
Atalanta Bergamo - Olympique Lyon
1:0
07.12.
Apollon Limassol - Everton FC
0:3
07.12.
Fastav Zlín - Lokomotiv Moskva
0:2
07.12.
FC Kodaň - Sheriff Tiraspol
2:0
07.12.
Villarreal CF - Maccabi Tel-Aviv
0:1
07.12.
Zarja Luhansk - Athletic Bilbao
0:2
07.12.
Real Sociedad - Zenit Petrohrad
1:3
07.12.
Hertha BSC - Östersunds FK
1:1
07.12.
SV Zulte Waregem - SS Lazio
3:2
07.12.
SBV Vitesse - OGC Nice
1:0
07.12.
Vardar Skopje - Rosenborg BK
1:1
07.12.
Vitória SC Guimarães - Konyaspor
1:1
07.12.
Marseille - Red Bull Salzburg
0:0
07.12.
Arsenal FC - BATE Borisov
6:0
07.12.
FK Crvena Zvezda - 1. FC Köln
1:0
07.12.
FCSB - FC Lugano
1:2
07.12.
Hap B-She. - Viktoria Plzeň
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
15.02.19:00
Dortmund - Atalanta Bergamo
info
15.02.19:00
OGC Nice - Lokomotiv Moskva
info
15.02.19:00
FC Kodaň - Atlético Madrid
info
15.02.19:00
Spartak Moskva - Athletic Bilbao
info
15.02.19:00
AEK Atény - Dynamo Kyjev
info
15.02.19:00
Celtic FC - Zenit Petrohrad
info
15.02.19:00
SSC Neapol - RB Lipsko
info
15.02.19:00
FK Crvena Zvezda - CSKA Moskva
info
15.02.19:00
Olympique Lyon - Villarreal CF
info
15.02.19:00
Real Sociedad - Red Bull Salzburg
info
15.02.19:00
FK Partizan - Viktoria Plzeň
info
15.02.19:00
FCSB - SS Lazio
info
15.02.19:00
Ludogorec Razgrad - AC Milán
info
15.02.19:00
FC Astana - Sporting CP
info
15.02.19:00
Östersunds FK - Arsenal FC
info
15.02.19:00
Olympique Marseille - SC Braga
info
Všechny zápasy
Anketa
Kdo Vás v základní skupině Evropské ligy zklamal více?
Hlasovat