Tottenham loví Sáncheze, ten dnes kvůli spekulacím nenastoupí

12.08.2017 19:44 - Aktuality
Davinson Sánchez (© ajax.nl)
 
Tottenham Hotspur se patrně blíží své první posile tohoto léta. Ajax sice dnes potvrdil, že odmítl nabídku ve výši 40 milionů eur za svého nejlepšího stopera Davinsona Sáncheze, trenér Marcel Keizer však zároveň právě kvůli přestupovým spekulacím svou oporu nevyužije v dnešním duelu s Heraclesem...

To tedy nasvědčuje tomu, že jednání stále probíhají, ačkoliv Ajax zjevně není prodeji své 21leté komety příliš nakloněn. De Telegraaf dokonce dnes přinesl zprávu o tom, že amsterdamský celek Sánchezovi v reakci na zájem londýnského klubu nabízí výrazně vylepšený nový kontrakt.

Davinson Sánchez do Nizozemska zamířil před třinácti měsíci za pouhé čtyři miliony eur a okamžitě se zařadil mezi opory vicemistra a finalisty Evropské ligy. Atletický stoper, který je vynikající zejména v situacích 1 na 1, si zatím za Ajax připsal 47 soutěžních startů, v nichž i sedmkrát zavěsil.

O Sáncheze se před rokem vedle Ajaxu zajímala také věhlasná Barcelona, jejíž nabídku však mladý stoper odmítl s tím, že potřebuje pravidelně hrát. Také letos měla kolem Sáncheze Barça kroužit, katalánská média však před zhruba měsícem psala o chystané nabídce ve výši 25 milionů eur, která by Ajaxu určitě nevyhovovala.
Autor: Tomáš Daníček / vi.nl, telegraaf.nl
Počet zobrazení: 3205
Komentáře (-1)
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.