Tipy a analýzy

 

Tipy pro sázkaře: Kdo vyhraje letošní Africký pohár?

Letošní Africký pohár národů vstupuje do své rozhodující fáze a s ní je nevyhnutelně spojené predikování celkového vítěze turnaje, ale i nějaké to více či méně relaxační sázení. Redaktoři EuroFotbalu si proto rovněž zahráli na prognostiky a dle svého nejlepšího úsudku seřadili všechny týmy podle jejich šancí na úspěch...  
28.01. | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Těsná výhra pro Honzu Homolku

V posledním podzimním dílu rubríky Tipy osobnosti se moc bodů nerozdávalo. Těsné vítězství vybojoval komentátor české verze Eurosportu Honza Homolka. Ten získal 2,5 bodu a jeho soupeř z redakce EuroFotbalu Ondřej Linhart o půl bodu méně. Pro čtenáře jsme připravili výsledky závěrečného třetího kola tipovací soutěže a konečné pořadí.  
16.12.2014 | Tipy a analýzy |
 

Tipy Honzy Homolky

A máme tu poslední podzimní díl rubriky Tipy osobnosti, tentokrát tipuje komentátor české verze Eurosportu Honza Homolka. Role soupeře se ujal redaktor EuroFotbalu Ondřej Linhart. Pro čtenáře jsme připravili závěrečné třetí kolo tipovací soutěže.  
12.12.2014 | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Těsná výhra pro Pavla Hoftycha

Vítězem předposledního podzimního dílu rubriky Tipy osobnosti se stal trenér reprezentační dvacítky Pavel Hoftych, jenž porazil redaktora EuroFotbalu Petra Vaněčka těsně 3:2. Pro čtenáře jsme připravili výsledky druhého kola tipovací soutěže a průběžné pořadí.  
09.12.2014 | Tipy a analýzy |
 

Tipy Pavla Hoftycha

V předposledním podzimním dílu rubriky Tipy osobnosti tipuje trenér reprezentační dvacítky Pavel Hoftych. Role soupeře se ujal redaktor EuroFotbalu Petr Vaněček. Pro čtenáře jsme připravili druhé kolo naší tipovací soutěže.  
04.12.2014 | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Aleš Brichta prohrál 4:5

Vítězem dalšího dílu této rubriky se stal vítěz čtenářské tipovačky s přezdívkou Barcelonist, jenž těsně zdolal rockového zpěváka Aleše Brichtu 5:4. Pro čtenáře jsme připravili výsledky prvního kola tipovací soutěže.  
02.12.2014 | Tipy a analýzy |
 

Tipy Aleše Brichty

V desátém pokračování rubriky Tipy osobnosti tipuje známý rockový zpěvák Aleš Brichta. Role soupeře se zhostil vítěz čtenářské tipovačky s přezdívkou Barcelonist. Pro čtenáře jsme připravili nový cyklus tipovací soutěže.  
28.11.2014 | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Těsná výhra pro Milana Fukala

Vítězem dalšího pokračovaní této rubriky se stal bývalý fotbalista Milan Fukal, jenž porazil redaktora EuroFotbalu Tomáše Honajzra těsně 5:4. Pro čtenáře jsme připravili výsledky třetího kola tipovací soutěže a konečné pořadí.  
25.11.2014 | Tipy a analýzy |
 

Tipy Milana Fukala

V devátém dílu rubriky Tipy osobnosti tipuje bývalý fotbalista Milan Fukal. Role soupeře se ujal náš redaktor Tomáš Honajzer. Pro čtenáře jsme připravili závěrečné třetí kolo tipovací soutěže.  
21.11.2014 | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Těsná výhra Adama Varadiho

Měl více správných tipů, přesto prohrál. Sázka na dvojtipy redaktorovi EuroFotbalu Martinu Lavickému nevyšla. Vítězem dalšího dílu letošní rubriky Tipy osobnosti se nakonec stal fotbalista druholigové Sigmy Olomouc Adam Varadi těsným výsledkem 4:3.  
11.11.2014 | Tipy a analýzy |
 

Tipy Adama Varadiho

V osmém dílu rubriky Tipy osobnosti tipuje fotbalista druholigové Sigmy Olomouc Adam Varadi. Úlohy soupeře se zhostil náš redaktor Martin Lavický. Pro čtenáře jsme připravili druhé kolo tipovací soutěže.  
07.11.2014 | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Tomáš Radotínský remizoval 2:2

V tomto dílu letošní rubriky Tipy osobnosti se urodila druhá remíza v řadě, o tu se postarali fotbalový komentátor televizní skupiny Nova Tomáš Radotínský a vítěz čtenářské tipovačky s přezdívkou madridcan. Připravili jsme pro vás i výsledky prvního kola tipovací soutěže.  
03.11.2014 | Tipy a analýzy |
 

Tipy Tomáše Radotínského

V sedmém pokračování rubriky Tipy osobnosti tipuje fotbalový komentátor televizní skupiny Nova Tomáš Radotínský. Roli soupeře bude plnit vítěz čtenářské tipovačky s přezdívkou madridcan. Pro čtenáře jsme připravili další nový tříkolový cyklus tipovací soutěže.  
31.10.2014 | Tipy a analýzy |
 

Výsledky tipovačky: Pavlína Ščasná remízovala 3:3

V tomto dílu letošní rubriky Tipy osobností jsme tentokrát vítěze nepoznali, neboť duel bývalé fotbalistky Pavlíny Ščasné a šéfredaktora EuroFotbalu Petra Starého skončíl smírně 3:3. Připravili jsme rovněž i výsledky třetího kola tipovací soutěže a konečné pořadí.  
27.10.2014 | Tipy a analýzy |
 

Tipy Pavlíny Ščasné

V šestém dílu rubriky Tipy osobnosti tipuje bývalá fotbalistka Pavlína Ščasná. Jejím soupeřem bude šéfredaktor EuroFotbalu Petr Starý. Pro čtenáře jsme připravili závěrečné třetí kolo tipovací soutěže.  
24.10.2014 | Tipy a analýzy |
28.04. Pizarro by chtěl ještě rok působit v Brémách
Claudio Pizarro ještě nehodlá končit s kariérou a i v příští sezóně by chtěl hrát za Werder Brémy. Peruánský útočník o svém záměru již informoval klubové vedení, problém ovšem možná bude v Pizarrově platu - ten momentálně činí 2,5 milionu eur, což je na brémské poměry nemalá suma. (kicker.de)
28.04. Celta by si ráda pojistila Radoju
Nemanja Radoja figuruje v dlouhodobých plánech Celty Vigo, galícijský klub chce srbskému záložníkovi o dva roky prodloužit smlouvu a zavázat si ho tak až do června 2021. (transfermarketweb.com)
28.04. Ligue 1 - výsledek
Výsledek dnešního utkání francouzské ligy: Angers - Lyon 1:2 (49. Ndoye - 17. Valbuena, 42. Fekir).
28.04. Serie A - výsledek
Dnešní výsledek italské ligy: Atalanta - Juventus 2:2 (45. Conti, 89. Freuler - 50. vlastní Spinazzola, 83. Alves).
28.04. LaLiga - výsledek
Dnešní výsledek španělské ligy: Villarreal - Gijón 3:1 (33. Soldado, 47. a 59. Bakambu - 73. Douglas).
28.04. Malli přijde o duel proti Bayernu
Yunus Malli se neobjeví v sestavě Wolfsburgu pro zítřejší utkání s Bayernem, turecký záložník automobilového celku má problém se zády. (kicker.de)
28.04. Bundesliga - výsledek
Dnešní výsledek německé ligy: Leverkusen - Schalke 1:4 (69. Kießling - 6. a 50. Burgstaller, 10. Höwedes, 18. Schöpf).
28.04. Česká liga - výsledky
Dnešní výsledky české nejvyšší soutěže: Jihlava - Brno 3:0 (50. Zoubele, 75. Fulnek, 89. Ikaunieks), Příbram - Sparta 1:2 (45. Rezek - 4. a 90. Šural).
28.04. Basilej poosmé v řadě švýcarským mistrem
Obránce Marek Suchý a brankář Tomáš Vaclík slaví s Basilejí obhajobu titulu ve švýcarské lize. Nedostižný náskok mají šest kol před koncem díky dnešní výhře 2:1 v Lucernu. Basilej je domácím mistrem poosmé v řadě a celkově už podvacáté. Suchý zažívá s Basilejí zlaté oslavy počtvrté, Vaclík potřetí. (ČTK)
28.04. Je to obrovská ostuda, zlobil se Habanec
Zbrojovka nezvládla zápas na hřišti do té doby poslední Jihlavě a Svatopluk Habanec neskrýval rozčarování. "Je to obrovská ostuda prohrát tady 0:3. Takový obrovský výkyv v našem výkonu jsem na jaře ještě nezažil. Jediný, kdo snesl měřítko, byl Přichystal. Všechny ty řeči jsme si nechali v kabině a na hřišti jsme to nepoužili," zlobil se brněnský trenér. (ČTK)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
17:00
Paris Saint-Germain - FC Barcelona
info
20:45
Olympique Lyon - Manchester City
info
Kompletní výsledky
28.04.
Club Nacional - ACF Chapecoense
3:0
28.04.
Zulia FC - CA Lanús
1:1
28.04.
CS Emelec - CA River Plate
1:2
28.04.
Sport Boys - CD Godoy Cruz
1:3
28.04.
Grêmio FBPA - Club Guaraní
4:1
Kompletní výsledky
16:00
Southampton FC - Hull City
info
16:00
Stoke City - West Ham United
info
16:00
Sunderland AFC - AFC Bournemouth
info
16:00
W. B. A. - Leicester City
info
18:30
Crystal Palace - Burnley FC
info
30.04.
Manchester United - Swansea City
info
30.04.
Everton FC - Chelsea FC
info
30.04.
Middlesbrough FC - Manchester City
info
30.04.
Tottenham Hotspur - Arsenal FC
info
28.04.
Cardiff City - Newcastle United
0:2
16:00
Barnsley FC - Burton Albion
info
16:00
Birmingham City - Huddersfield Town
info
16:00
Blackburn Rovers - Aston Villa
info
16:00
Derby County - Wolverhampton
info
16:00
Fulham FC - Brentford FC
info
16:00
Ipswich Town - Sheffield Wednesday
info
16:00
Leeds United - Norwich City
info
16:00
Preston - Rotherham United
info
16:00
Q. P. R. - Nottingham Forest
info
16:00
Reading FC - Wigan Athletic
info
18:30
Brighton - Bristol City
info
30.04.
AFC Wimbledon - Oldham Athletic
info
30.04.
Bolton Wanderers - Peterbor.
info
30.04.
Bristol Rovers - Millwall FC
info
30.04.
Charlton Athletic - Swindon Town
info
30.04.
Fleetwood Town - Port Vale
info
30.04.
Northampton Town - Gillingham FC
info
30.04.
Oxford United - Shrewsbury Town
info
30.04.
Rochdale AFC - Bradford City
info
30.04.
Scunthorpe United - Coventry City
info
30.04.
Sheffield United - Chesterfield FC
info
30.04.
Southend United - Bury FC
info
30.04.
Walsall FC - Milton Keynes Dons
info
16:00
Accrington Stanley - Luton Town
info
16:00
Barnet FC - Grimsby Town
info
16:00
Cambridge United - Crawley Town
info
16:00
Cheltenham Town - Hartlepool United
info
16:00
Doncaster Rovers - Exeter City
info
16:00
Leyton Orient - Colchester United
info
16:00
Mansfield Town - Portsmouth FC
info
16:00
Morecambe FC - Wycombe Wanderers
info
16:00
Notts County - Blackpool FC
info
16:00
Plymouth Argyle - Crewe Alexandra
info
16:00
Yeovil Town - Stevenage FC
info
16:00
Carlisle United - Newport County
info
13:15
Aldershot Town - Braintree Town
info
13:15
Barrow AFC - Dover Athletic
info
13:15
Chester FC - Boreham Wood
info
13:15
Dagenham & Redbridge - Woking FC
info
13:15
Gateshead FC - Bromley FC
info
13:15
Guiseley AFC - Solihull Moors
info
13:15
Macclesfield Town - Sutton United
info
13:15
Maidstone United - Tranmere Rovers
info
13:15
Southport FC - Lincoln City
info
13:15
Torquay United - North Ferriby
info
13:15
York City - Forest Green Rovers
info
13:15
Eastleigh FC - Wrexham FC
info
Kompletní výsledky
28.04.
Villarreal CF - Sporting Gijón
3:1
13:00
Real Sociedad - Granada CF
info
16:15
Real Madrid - Valencia CF
info
18:30
UD Las Palmas - Atlético Madrid
info
20:45
Espanyol Barcelona - FC Barcelona
info
30.04.
CA Osasuna - Deportivo La Coruña
info
30.04.
Real Betis - Deportivo Alavés
info
30.04.
SD Eibar - CD Leganés
info
30.04.
Celta Vigo - Athletic Bilbao
info
28.04.
Elche CF - UD Almería
2:3
16:00
UCAM Murcia - CD Tenerife
info
18:00
Levante UD - Real Oviedo
info
18:00
Real Valladolid - CD Numancia
info
20:30
Real Zaragoza - Getafe CF
info
30.04.
AD Alcorcón - Cádiz CF
info
30.04.
CD Lugo - Girona FC
info
30.04.
Córdoba CF - CD Mirandés
info
30.04.
Sevilla FC B - RCD Mallorca
info
18:00
Coruxo FC - Racing Ferrol
info
19:00
UD Mutilvera - CD Izarra
info
30.04.
CD Tudelano - CA Osasuna B
info
30.04.
SD Ponferradina - Real Valladolid B
info
30.04.
CD Leonesa - CD Lealtad
info
30.04.
UD Somozas - Burgos CF
info
30.04.
CD Boiro - Pontevedra CF
info
30.04.
Arandina CF - Celta Vigo B
info
30.04.
CD Guijuelo - Racing Santander
info
30.04.
Caudal Deportivo - CF Palencia
info
16:00
Athletic Bilbao B - CF Fuenlabrada
info
17:30
Zamudio SD - Rayo Majadahonda
info
18:00
Arenas Club - SD Amorebieta
info
30.04.
S.S. Reyes - Real Sociedad B
info
30.04.
UD Socuéllamos - CD Toledo
info
30.04.
CD Mensajero - Albacete Balompié
info
30.04.
Barakaldo CF - SD Leioa
info
30.04.
CDA Navalcarnero - RM Castilla
info
30.04.
Sestao River Club - Gernika Club
info
30.04.
UD Logroñés - Real Unión Club
info
17:00
FC Barcelona B - AE Prat
info
18:00
UE Llagostera - Lleida Esportiu
info
18:30
CE Sabadell FC - CE L'Hospitalet
info
30.04.
Atlético Baleares - Hércules CF
info
30.04.
RCD Mallorca B - Saguntino
info
30.04.
CF Gavà - Espanyol Barcelona B
info
30.04.
CD Eldense - Levante UD B
info
30.04.
UE Cornellà - CD Ebro
info
30.04.
Valencia CF B - Badalona CF
info
30.04.
CD Alcoyano - Villarreal CF B
info
19:00
La Roda CF - CP Ejido
info
30.04.
UD Melilla - CD Linares
info
30.04.
Granada CF B - Recreativo Huelva
info
30.04.
Mérida AD - Atlético Mancha Real
info
30.04.
Lorca FC - Córdoba CF B
info
30.04.
FC Cartagena - Jumilla CF
info
30.04.
Real Jaén - Extremadura UD
info
30.04.
Atlético Sanluqueño - Real Murcia
info
30.04.
CD San Fernando - Real Linense
info
30.04.
UD Marbella - CF Villanovense
info
Kompletní výsledky
28.04.
Atalanta Bergamo - Juventus FC
2:2
20:45
Turín FC - UC Sampdoria
info
30.04.
AS Řím - SS Lazio
info
30.04.
Cagliari Calcio - Delfino Pescara
info
30.04.
Bologna FC - Udinese Calcio
info
30.04.
Città di Palermo - ACF Fiorentina
info
30.04.
FC Crotone - AC Milán
info
30.04.
Janov CFC - Chievo Verona
info
30.04.
Empoli FC - US Sassuolo
info
30.04.
Inter Milán - SSC Neapol
info
15:00
US Latina - Ascoli Calcio
info
15:00
Ternana Calcio - Carpi FC
info
15:00
AS Cittadella - AC Cesena
info
15:00
US Pro Vercelli - Perugia Calcio
info
15:00
FC Bari 1908 - Pisa Calcio
info
15:00
Spezia Calcio - SPAL 2013
info
15:00
Trapani Calcio - Virtus Entella
info
30.04.
Novara Calcio - Brescia Calcio
info
16:30
Lupa Roma - Alessandria Calcio
info
16:30
AS Viterbese - AC Arezzo
info
16:30
Lucchese - Carrarese Calcio
info
16:30
AC Renate - Calcio Como
info
16:30
AS Livorno - US Cremonese
info
16:30
AC Prato - Giana Erminio
info
16:30
US Pontedera - Piacenza Calcio
info
16:30
Racing Roma - AC Pistoiese
info
16:30
Olbia Calcio - AC Siena
info
16:30
AS Pro Piacenza - AC Tuttocuoio
info
30.04.
FBC Venezia - UC AlbinoLeffe
info
30.04.
AC Lumezzane - Alma Fano
info
30.04.
Pordenone Calcio - AC FeralpiSalò
info
30.04.
AC Reggiana - Forlì FC
info
30.04.
Bassano Virtus - AS Gubbio
info
30.04.
Santarcangelo - AC Maceratese
info
30.04.
Modena FC - AC Mantova
info
30.04.
Südtirol - Calcio Padova
info
30.04.
Teramo Calcio - Parma Calcio
info
30.04.
AC Ancona - Sambenedettese Calcio
info
30.04.
FC Catanzaro - US Casertana
info
30.04.
ACR Messina - Cosenza Calcio
info
30.04.
Virtus Francavilla - Fondi Calcio
info
30.04.
USD Akragas - SS Juve Stabia
info
30.04.
Paganese Calcio - US Lecce
info
30.04.
US Foggia - AS Melfi
info
30.04.
FC Matera - Liberty Monopoli
info
30.04.
Fidelis Andria - Reggina Calcio
info
30.04.
Calcio Catania - US Siracusa
info
30.04.
Taranto Sport - US Vibonese
info
Kompletní výsledky
28.04.
Bayer Leverkusen - Schalke 04
1:4
15:30
Borussia Dortmund - 1. FC Köln
info
15:30
1. FSV Mainz 05 - Mönchengladbach
info
15:30
Werder Brémy - Hertha BSC
info
15:30
SV Darmstadt - SC Freiburg
info
15:30
RB Lipsko - FC Ingolstadt 04
info
18:30
VfL Wolfsburg - Bayern Mnichov
info
30.04.
FC Augsburg - Hamburger SV
info
30.04.
TSG Hoffenheim - E. Frankfurt
info
28.04.
FC St. Pauli - 1. FC Heidenheim
3:0
28.04.
VfL Bochum - Dynamo Drážďany
4:2
28.04.
Union Berlín - SV Sandhausen
2:1
13:00
1. FC Norimberk - VfB Stuttgart
info
13:00
Karlsruher SC - Kaiserslautern
info
13:00
Arminia Bielefeld - Greuther Fürth
info
30.04.
Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
info
30.04.
TSV Mnichov 1860 - Braunschweig
info
30.04.
Erzgebirge Aue - Würzburger K.
info
28.04.
Fortuna Köln - SC Paderborn
0:1
14:00
Chemnitzer FC - Rot-Weiß Erfurt
info
14:00
Jahn Regensburg - Holstein Kiel
info
14:00
Hansa Rostock - Wehen Wiesbaden
info
14:00
Großaspach - Werder Brémy II
info
14:00
Hallescher FC - 1. FC Magdeburg
info
14:00
FSV Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 II
info
14:00
VfR Aalen - MSV Duisburg
info
14:00
Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück
info
30.04.
Preußen Münster - FSV Zwickau
info
28.04.
Droch. / Assel - Hannover 96 II
4:1
13:00
VfL Wolfsburg II - SV Eichede
info
14:00
Eintracht Norderstedt - TSV Havelse
info
14:00
VfB Lübeck - Lupo-Martini
info
30.04.
FC St. Pauli II - Braunschweig II
info
30.04.
SV Meppen - Hamburger SV II
info
30.04.
Hansa Lüneburg - VfB Oldenburg
info
30.04.
Egest./Langred. - Weiche Flensburg
info
30.04.
VfV Borussia Hildesheim - SW Rehden
info
28.04.
SV Babelsberg 03 - Energie Cottbus
2:1
28.04.
Carl Zeiss Jena - RB Lipsko B
1:1
28.04.
Hertha BSC II - FSV Luckenwalde
2:2
13:30
ZFC Meuselwitz - Berliner FC Dynamo
info
13:30
Budissa Bautzen - FC Schönberg 95
info
30.04.
VfB Auerbach - BFC Viktoria 1889
info
30.04.
Fürstenwalde - Lokomotive Lipsko
info
30.04.
TSG Neustrelitz - Neugersdorf
info
30.04.
Berlín AK 07 - Wacker Nordhausen
info
28.04.
Rot Weiss Ahlen - Schalke 04 II
2:1
28.04.
Wuppertaler SV - TSG Sprockhövel
0:1
14:00
SC Verl - Borussia Dortmund II
info
14:00
M'gladbach II - Alemannia Aachen
info
14:00
Bonner SC - SC Wiedenbrück 2000
info
14:00
Viktoria Köln - Oberhausen
info
14:00
Rot-Weiß Essen - Siegen
info
14:00
SV Rödinghausen - 1. FC Köln II
info
30.04.
Düsseldorf II - SG Wattenscheid
info
28.04.
TSV Steinbach - Wormatia Worms
1:1
28.04.
FC 08 Homburg - Astoria Walldorf
2:1
14:00
SSV Ulm 1846 - Kickers Offenbach
info
14:00
TSG Hoffenheim II - TuS Koblenz
info
14:00
SV Waldhof Mannheim - Teutonia
info
14:00
SV Elversberg - FK Pirmasens
info
14:00
Kaiserslautern II - Saarbrück.
info
14:00
Hessen Kassel - VfB Stuttgart II
info
30.04.
Stuttgarter Kickers - FC Nöttingen
info
28.04.
Bayern Hof - SpVgg Unterhaching
2:4
28.04.
FV Illertissen - TSV 1860 Rosenheim
2:3
28.04.
FC Augsburg II - Bayern Mnichov II
3:3
28.04.
TSV Buchbach - FC Ingolstadt 04 II
0:2
28.04.
1. FC Schweinfurt - FC Memmingen
3:4
28.04.
Wacker Burghausen - SpVgg Bayreuth
1:0
14:00
SV Seligenporten - Mnichov 1860 II
info
14:00
Schalding-Heining - Fürth II
info
30.04.
1. FC Norimberk II - VfR Garching
info
Kompletní výsledky
28.04.
Jihlava - Zbrojovka Brno
3:0
28.04.
1. FK Příbram - Sparta Praha
1:2
17:00
Fastav Zlín - FK Mladá Boleslav
info
20:15
Viktoria Plzeň - Dukla Praha
info
30.04.
MFK Karviná - FC Hradec Králové
info
30.04.
FK Teplice - 1. FC Slovácko
info
30.04.
Slavia Praha - FK Jablonec
info
28.04.
Sigma Olomouc - Baník Sokolov
2:0
28.04.
České Budějovice - Vlašim
odl.
10:15
FK Pardubice - 1. SK Prostějov
info
10:15
Viktoria Žižkov - Baník Ostrava
info
17:00
MAS Táborsko - SFC Opava
info
17:00
MFK Vítkovice - Ústí nad Labem
info
17:00
FK Varnsdorf - 1. SC Znojmo FK
info
28.04.
FK Hořovicko - FC Písek
1:5
10:15
Olympia HK - FK Litoměřicko
info
10:15
Slavoj Vyšehrad - Viktorie Jirny
info
10:15
Loko Vltavín - FK Dobrovice
info
10:30
FK Králův Dvůr - Benátky n/J
info
10:30
SK Benešov - Jiskra Domažlice
info
30.04.
SK Převýšov - FK Tachov
info
30.04.
MAS Táborsko B - MFK Chrudim
info
30.04.
FK Štěchovice - SK Zápy
info
13:00
Sigma Olomouc B - Spartak Hulín
info
16:00
Kroměříž - Fastav Zlín B
info
16:00
FK Mohelnice - 1. HFK Olomouc
info
16:00
FC Hlučín - Odra Petřkovice
info
16:00
FK Blansko - 1. FC Slovácko B
info
16:00
SK Líšeň - Viktoria Otrokovice
info
30.04.
SK Uničov - HFK Třebíč
info
30.04.
Vel. Mez. - MFK Vyškov
info
10:15
Motorlet Praha - MFK Dobříš
info
10:15
Č. Krumlov - 1. FC Karlovy Vary
info
13:30
TJ Malše Roudné - Admira Praha
info
15:00
Mariánské Lázně - FC Rokycany
info
17:00
SK Doubravka - Tatran Sedlčany
info
17:00
SK Jankov - Sokol Čížová
info
17:00
FK Ostrov - Aritma Praha
info
30.04.
TJ Sušice - SK Klatovy
info
10:15
FC Chomutov - Sokol Libiš
info
10:15
Neratovice-Byškovice - FK Souš
info
10:15
Polaban Nymburk - Tatran Rakovník
info
17:00
Slovan Velvary - SK Štětí
info
17:00
SK Český Brod - SK Kladno
info
30.04.
Meteor Praha - Baník Most
info
30.04.
SK Úvaly - Sokol Houstoň
info
30.04.
Sokol Brozany - FC Nový Bor
info
10:15
Sokol Kratonohy - SK Vysoké Mýto
info
10:15
Kutná Hora - Spartak Chrastava
info
16:00
FK Pardubice B - FK Letohrad
info
17:00
MFK Trutnov - FK Kolín
info
17:00
Sokol Živanice - Př. Kopanina
info
17:00
Ústí n. Orl. - Dvůr Králové
info
17:00
FK Náchod - FK Pěnčín-Turnov
info
30.04.
FK Čáslav - SS Ostrá
info
16:00
SFK Holešov - Slovan Bzenec
info
16:00
FC Žďár nad Sázavou - FC Brumov
info
16:00
ČSK Uherský Brod - Sokol Tasovice
info
16:00
FSC Stará Říše - Velká Bíteš
info
16:00
RSM Hodonín - SFK Vrchovina
info
16:00
Bystřice nad Pern. - MSK Břeclav
info
16:00
Slovan Rosice - Slavoj TKZ Polná
info
30.04.
FC Slavičín - FK Pelhřimov
info
16:00
V. Karlov. - TJ Nový Jičín
info
16:00
FK Jeseník - Jiskra Rýmařov
info
16:00
SK Hranice - Viktorie Přerov
info
30.04.
SFC Opava B - FC Dolní Benešov
info
30.04.
MFK Havířov - Frýdlant n. O.
info
30.04.
FK Šumperk - Nové Sady Olomouc
info
30.04.
SC Pustá Polom - FK Kozlovice
info
30.04.
Dukla Praha - Viktoria Plzeň
info
30.04.
Bohemians 1905 - Slovan Liberec
info
30.04.
FC Hradec Králové - MFK Karviná
info
30.04.
Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava
info
30.04.
Ml. Boleslav - Č. Budějovice
info
Kompletní výsledky
28.04.
AS Trenčín - MŠK Žilina
2:1
16:30
Banská Bystrica - MŠK Martin
info
16:30
Spartak Trnava B - ŠK Svätý Jur
info
30.04.
Slovan Brat. B - Nové Mesto n. V.
info
16:30
FK Haniska - FK Poprad
info
16:30
Rimavská Sobota - Odeva Lipany
info
10:30
MŠK Žilina B - Sp. Nová Ves
info
16:30
Liptovský Mikuláš - FC Nitra
info
16:30
Partizán Bardejov - FK Pohronie
info
16:30
Šamorín - Lokomotíva Zvolen
info
30.04.
ŠKF Sereď - VSS Košice
info
Kompletní výsledky
28.04.
Angers SCO - Olympique Lyon
1:2
17:00
AS Monaco - Toulouse FC
info
20:00
Montpellier HSC - Lille OSC
info
20:00
SC Bastia - Stade Rennes
info
20:00
FC Nantes - FC Lorient
info
20:00
EA Guingamp - AS Saint-Étienne
info
20:00
FC Metz - AS Nancy-Lorraine
info
30.04.
SM Caen - Olympique Marseille
info
30.04.
Dijon FCO - Girondins Bordeaux
info
30.04.
OGC Nice - Paris Saint-Germain
info
28.04.
Amiens SC - AC Ajaccio
2:1
28.04.
Bourg Péronnas - FC Sochaux
0:1
28.04.
GFCO Ajaccio - Valenciennes FC
1:0
28.04.
Nîmes Olympique - AJ Auxerre
0:1
28.04.
Chamois Niortais - Stade Reims
0:3
28.04.
US Orléans - Red Star FC
4:0
28.04.
Racing Strasbourg - Le Havre AC
2:0
28.04.
Tours FC - Clermont Foot
3:0
15:00
ES Troyes - Stade Brestois
info
28.04.
CA Bastia - US Avranches
1:2
28.04.
ASM Belfort - CS Sedan
1:2
28.04.
US Concarneau - US Créteil
1:3
28.04.
US Boulogne - Paris FC
0:1
28.04.
Les Herbiers VF - AS Béziers
1:1
28.04.
AS Lyon-Duchère - USL Dunkerque
4:1
28.04.
SAS Épinal - LB Châteauroux
0:2
15:00
US Quevilly - Consolat Marseille
info
Kompletní výsledky
15:30
Lokomotiv Moskva - Rubin Kazaň
info
18:00
Těrek Groznyj - Ural
info
30.04.
FK Ufa - Arsenal Tula
info
30.04.
CSKA Moskva - Spartak Moskva
info
30.04.
FK Rostov - Amkar Perm
info
07:00
SKA Chabarovsk - Spartak Nalčik
info
12:00
FK Tambov - Luč-Energija
info
13:00
Sibir Novosibirsk - Zenit II
info
14:00
Sokol Saratov - FK Tjumen
info
15:00
FK Tosno - Spartak Moskva II
info
15:00
FK Chimki - Volgar Astrachaň
info
15:00
Fakel Voroněž - Krasnojar.
info
15:00
Šinnik Jaroslavl - Neftechimik
info
16:00
Kubaň Krasnodar - Dinamo Moskva
info
16:00
Mordovija Saransk - Baltika K.
info
Kompletní výsledky
28.04.
Vitória FC - Vitória SC
0:2
17:00
Boavista FC - CD Tondela
info
17:00
CD Nacional - Rio Ave FC
info
19:15
SL Benfica - Estoril Praia
info
21:30
GD Chaves - FC Porto
info
30.04.
FC Arouca - Moreirense FC
info
30.04.
CD Feirense - CS Marítimo
info
30.04.
SC Braga - Sporting CP
info
30.04.
CF Os Belenenses - Paços Ferreira
info
12:15
Portimonense SC - Leixões SC
info
17:00
Vitória SC B - SC Braga B
info
30.04.
União Madeira - CD Aves
info
30.04.
FC Porto B - Sporting CP B
info
30.04.
SL Benfica B - Académica Coimbra
info
30.04.
SC Olhanense - SC Freamunde
info
30.04.
SC Covilhã - Gil Vicente FC
info
30.04.
AD Fafe - Académico Viseu
info
30.04.
FC Famalicão - FC Vizela
info
30.04.
FC Penafiel - CD Santa Clara
info
30.04.
Cova Piedade - Varzim SC
info
Kompletní výsledky
28.04.
Ross County - Inverness CT
4:0
13:00
Rangers FC - Celtic FC
info
16:00
Aberdeen FC - St. Johnstone FC
info
16:00
Hearts - Partick Thistle
info
16:00
Hamilton Academical - Kilmarnock FC
info
16:00
Motherwell FC - Dundee FC
info
16:00
St. Mirren FC - Raith Rovers
info
16:00
Ayr United - Hibernian FC
info
16:00
Dunfermli. - Greenock Morton
info
16:00
Falkirk FC - Queen of the South FC
info
18:15
Dundee United - Dumbarton FC
info
16:00
Alloa Athletic - Stranraer FC
info
16:00
Brechin City - Albion Rovers
info
16:00
East Fife FC - Airdrieonians FC
info
16:00
Livingston FC - Peterhead FC
info
16:00
Queen's Park FC - Stenhousemuir FC
info
16:00
Annan Athletic - Montrose FC
info
16:00
Arbroath FC - Elgin City
info
16:00
Clyde FC - Berwick Rangers
info
16:00
Cowdenbeath FC - Forfar Athletic
info
16:00
Edinburgh City - Stirling Albion
info
Kompletní výsledky
30.04.
AZ Alkmaar - SBV Vitesse
info
28.04.
Cambuur Leeuwarden - FC Eindhoven
4:1
28.04.
FC Dordrecht - FC Emmen
0:4
28.04.
NAC Breda - FC Oss
4:1
28.04.
Jong PSV Eindhoven - SC Telstar
1:0
28.04.
FC Volendam - MVV Maastricht
3:1
28.04.
VVV Venlo - Jong AFC Ajax
1:4
28.04.
Helmond Sport - Almere City
1:1
28.04.
RKC Waalwijk - Fortuna Sittard
3:0
28.04.
BV De Graafschap - Achilles '29
3:3
Kompletní výsledky
28.04.
Standard Lutych - RU Saint-Gilloise
3:1
18:00
KRC Genk - KV Kortrijk
info
20:00
Waasland-Beveren - Sint-Truiden
info
20:00
KSC Lokeren - KAS Eupen
info
20:30
Lierse SK - KV Mechelen
info
30.04.
KAA Gent - RSC Anderlecht
info
30.04.
KV Oostende - Royal Charleroi SC
info
30.04.
Mouscron-Péruwelz - KSV Roeselare
info
28.04.
Oud-Heverlee Leuven - Lommel United
1:0
28.04.
Cercle Bruggy - AFC Tubize
1:1
Kompletní výsledky
28.04.
Gaziantepspor - Karabükspor
0:0
15:00
Kayserispor - Alanyaspor
info
18:00
Trabzonspor - Gençlerbirliği SK
info
30.04.
Kasimpaşa SK - Akhisar B.
info
30.04.
Fenerbahçe SK - Çaykur Rizespor
info
30.04.
Adanaspor - Antalyaspor
info
30.04.
Istanbul B. - Beşiktaş JK
info
28.04.
Mersin I. Y. - Eskişehirspor
0:4
28.04.
Samsunspor - Ümraniyespor
2:2
28.04.
Sivasspor - Giresunspor
2:0
14:00
Denizlispor - Elaziğspor
info
14:30
Yeni Malatyaspor - Göztepe SK
info
15:00
Altinordu SK - Şanliurfaspor
info
17:30
Adana Demirspor - Bandirmaspor
info
30.04.
Balikesirspor - Boluspor
info
30.04.
Gaziantep BB - Manisaspor
info
Kompletní výsledky
30.04.
Asteras Tripolis - Iraklis Soluň
info
30.04.
Atromitos FC - Platanias Chanion
info
30.04.
Panathinaikos FC - AE Larisa
info
30.04.
Panetolikos FC - Olympiakos Pireus
info
30.04.
Panionios FC - APO Levadiakos
info
30.04.
PAOK Soluň - AO Kerkyra
info
30.04.
PAS Giannina FC - AEK Atény
info
30.04.
Xanthi FC - Veria FC
info
16:00
OFI Kréta - Apollon Smyrnis
info
30.04.
Acharnaikos FC - PAS Lamia 1964
info
30.04.
PGS Kissamikos - Trikala FC
info
30.04.
Panserraikos FC - Aris Soluň
info
30.04.
Aiginiakos FC - AO Chania
info
30.04.
Agrotikos Asteras - Panthrakikos FC
3:0k
30.04.
Anagennisi Karditsa - Kallithea FC
info
30.04.
Panegialios FC - Sparta FC
info
Kompletní výsledky
16:00
Austria Vídeň - SK Sturm Graz
info
18:30
Red Bull Salzburg - SV Ried
info
18:30
Wolfsberger AC - SV Mattersburg
info
18:30
SKN Sankt Pölten - SCR Altach
info
30.04.
Admira - Rapid Vídeň
info
28.04.
Blau Weiß Linz - SV Horn
2:4
28.04.
SV Kapfenberg - Austria Lustenau
2:3
28.04.
Floridsdorfer AC - FC Liefering
0:3
28.04.
SC Wiener Neustadt - WSG Wattens
2:0
Kompletní výsledky
28.04.
FC Luzern - FC Basilej
1:2
17:45
Lausanne Sport - FC Vaduz
info
30.04.
FC St. Gallen - BSC Young Boys
info
30.04.
FC Thun - FC Sion
info
30.04.
Grasshopper Curych - FC Lugano
info
17:45
FC Winterthur - FC Aarau
info
17:45
FC Wohlen - Neuchâtel Xamax
info
30.04.
FC Chiasso - FC Curych
info
30.04.
FC Le Mont Lausanne - FC Wil
info
Kompletní výsledky
13:00
Zirka Kirovohrad - Karpaty Lvov
info
16:00
Vorskla Poltava - Stal Kamjanske
info
30.04.
Olimpik Doněck - Zarja Luhansk
info
30.04.
Volyn Luck - Dněpr Dněpropetrovsk
info
30.04.
Šachtar Doněck - PFK Oleksandrija
info
30.04.
Černomorec Oděsa - Dynamo Kyjev
info
Kompletní výsledky
28.04.
Znicz Pruszków - Stal Mielec
1:0
28.04.
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
2:0
28.04.
Podbeskidzie - Miedź Legnica
2:1
17:00
GKS Katowice - GKS Tychy
info
18:00
Sosnowiec - Wisła Puławy
info
18:00
Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
info
18:00
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
info
18:30
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
info
19:00
Wigry Suwałki - MKS Kluczbork
info
Kompletní výsledky
28.04.
Concordia Chiajna - CSM Poli Iaşi
0:0
14:00
ASA Târgu Mureş - Gaz Metan M.
info
19:30
Viitorul Constanţa - Astra Giurgiu
info
30.04.
Pandurii Târgu Jiu - FC Voluntari
info
30.04.
CFR Cluj - CSU Craiova
info
Kompletní výsledky
18:00
Szombathelyi Haladás - Paksi SE
info
18:00
Diósgyőri VTK - Vasas Budapešť
info
18:00
Ferencvárosi TC - Mezőkövesdi SE
info
18:00
Honvéd Budapešť - Gyirmót SE
info
18:00
Újpest FC - MTK Budapešť
info
20:30
Videoton FC - Debreceni VSC
info
Kompletní výsledky
15:00
Dinamo Záhřeb - HNK Cibalia
info
19:00
NK Rijeka - Inter Zaprešić
info
30.04.
NK Istra 1961 - Hajduk Split
info
30.04.
RNK Split - Slaven Belupo
info
Kompletní výsledky
16:00
FK Bačka - Borac Čačak
info
16:00
Spartak Subotica - FK Novi Pazar
info
19:00
Mladost Lučani - FK Voždovac
info
19:00
Radnički Niš - Javor Ivanjica
info
19:00
FK Rad - Radnik Surdulica
info
30.04.
FK Partizan - Napredak Kruševac
info
30.04.
FK Crvena Zvezda - Vojvodina
info
30.04.
FK Čukarički - FK Metalac
info
Kompletní výsledky
28.04.
NK Domžale - Rudar Velenje
3:0
18:00
ND Gorica - NK Krško
info
20:30
Olimpija Lublaň - NK Maribor
info
30.04.
NK Aluminij - NK Radomlje
info
30.04.
NK Celje - FC Koper
info
Kompletní výsledky
28.04.
Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv
2:3
28.04.
Neftohimik Burgas - Pirin Bla.
2:3
16:00
Levski Sofia - CSKA Sofia
info
19:00
Lokomotiv GO - Beroe Stara Zagora
info
30.04.
PFK Montana - Botev Plovdiv
info
Kompletní výsledky
28.04.
Odense Boldklub - AC Horsens
2:1
28.04.
Randers FC - Esbjerg fB
0:0
16:00
FC Midtjylland - FC Nordsjaelland
info
30.04.
Viborg FF - Aalborg BK
info
30.04.
FC Kodaň - Lyngby BK
info
30.04.
Brøndby IF - SønderjyskE
info
30.04.
Akademisk Boldklub - Vendsyssel FF
info
30.04.
FC Helsingør - Skive IK
info
30.04.
Hobro IK - FC Roskilde
info
30.04.
Naestved BK - Vejle Boldklub
info
30.04.
FC Fredericia - Fremad Amager
info
30.04.
HB Køge - Nykøbing FC
info
Kompletní výsledky
16:00
Hammarby IF - AFC United
info
30.04.
AIK Solna - GIF Sundsvall
info
28.04.
Falkenbergs FF - GAIS Göteborg
1:2
16:00
Dalkurd FF - Gefle IF
info
30.04.
IK Frej - IF Brommapojkarna
info
30.04.
Syrianska FC - Varbergs BoIS
info
Kompletní výsledky
18:00
SK Brann - Viking FK
info
30.04.
Kristiansund BK - Strømsgodset IF
info
30.04.
Sogndal Fotball - Lillestrøm SK
info
30.04.
Stabaek Fotball - FK Haugesund
info
30.04.
Sandefjord Fotball - Molde FK
info
30.04.
Aalesunds FK - Tromsø IL
info
30.04.
Odds BK - Vålerenga IF
info
30.04.
Mjøndalen IF - Kongsvinger IL
info
30.04.
FK Jerv - Levanger FK
info
30.04.
Florø SK - Elverum Fotball
info
30.04.
Ranheim Fotball - Åsane Fotball
info
30.04.
Sandnes Ulf - Tromsdalen UIL
info
30.04.
Strømmen IF - FK Arendal
info
30.04.
Ullensaker/Kisa IL - Fredrikstad FK
info
Kompletní výsledky
28.04.
SJK Seinäjoki - HIFK Helsinky
3:3
15:00
HJK Helsinky - Inter Turku
info
15:00
RoPS Rovaniemi - PS Kemi Kings
info
15:00
KuPS Kuopio - Ilves Tampere
info
15:00
FC Lahti - JJK Jyväskylä
info
30.04.
IFK Mariehamn - VPS Vaasa
info
16:00
AC Oulu - IF Gnistan
info
16:00
FC Haka - FC Honka
info
16:00
Grankulla IFK - KPV Kokkola
info
18:17
TPS Turku - Ekenäs IF
info
Kompletní výsledky
15:00
Anorthosis - Omonia Nikósie
info
17:00
Doxa Katokopia - Aris Limassol
info
18:00
Karmiotissa P. - Ermis Aradippou
info
30.04.
AEK Larnaka - Apollon Limassol
info
30.04.
AEL Limassol - APOEL Nikósie
info
30.04.
Nea Salamis FC - Ethnikos Achnas
info
Kompletní výsledky
16:45
FC Ashdod - Hapoel Tel-Aviv
info
16:45
Hapoel Kfar-Saba - Hapoel Ashkelon
info
17:00
Maccabi Petach-Tikva - Bnei Sakhnin
info
19:10
Beitar Jeruzalém - Maccabi Haifa
info
20:00
Maccabi Tel-Aviv - Hap B-She.
info
Kompletní výsledky
28.04.
Bohemians Dublin - Finn Harps
2:0
28.04.
Cork City - Bray Wanderers
2:1
28.04.
Drogheda United - Sligo Rovers
1:1
28.04.
Galway United - Dundalk FC
2:1
28.04.
Derry City - St. Patrick's Athletic
2:2
28.04.
Shamrock Rovers - Limerick FC
1:1
28.04.
Shelbourne FC - Cobh Ramblers
0:1
28.04.
Waterford United - UC Dublin
1:1
28.04.
Wexford Youths - Cabinteely FC
1:1
20:30
Longford Town - Athlone Town
info
Kompletní výsledky
16:00
Cliftonville FC - Linfield FC
info
16:00
Coleraine FC - Ballymena United
info
16:00
Crusaders FC - Glenavon FC
info
16:00
Ballinamallard - Carrick Rangers
info
16:00
Dungannon Swifts - Portadown FC
info
16:00
Glentoran FC - Ards FC
info
Kompletní výsledky
30.04.
Bala Town - The New Saints FC
info
Kompletní výsledky
15:00
Naftan Novopolock - Krumkačy Minsk
info
17:00
FK Minsk - Isloč Minsk
info
18:00
Neman Grodno - FK Vitebsk
info
30.04.
Torpedo Žodino - Dněpr Mogilev
info
30.04.
Dinamo Brest - Slavia Mozyr
info
30.04.
BATE Borisov - Šachtër Soligorsk
info
30.04.
FK Gorodeja - Dinamo Minsk
info
30.04.
FK Gomel - FK Sluck
info
Kompletní výsledky
12:00
Lietava Jonava - Sūduva
info
14:00
Stumbras Kaunas - FK Trakai
info
30.04.
Kauno Žalgiris - Utenis Utena
info
30.04.
Žalgiris Vilnius - FK Atlantas
info
Kompletní výsledky
13:00
SK Babīte - METTA/LU
info
17:00
FK Liepāja - FK Spartaks
info
30.04.
FK Ventspils - Rīgas Futbola skola
info
30.04.
FK Jelgava - Riga FC
info
Kompletní výsledky
28.04.
Levadia Tallinn - Pärnu Lin.
8:0
28.04.
Tulevik Viljandi - Flora Tallinn
0:2
28.04.
Tammeka Tartu - Nõmme Kalju
1:3
12:00
Trans Narva - Sillamäe Kalev
info
18:00
FC Infonet - Paide Linnameeskond
info
Kompletní výsledky
30.04.
Zimbru Kišiněv - Academia
info
30.04.
Dacia Kišiněv - Petrocub SG
info
30.04.
Sheriff Tiraspol - S. Nisporeni
info
30.04.
Zaria Bălţi - Dinamo-Auto
info
30.04.
Milsami Orhei - Saxan Ceadîr Lunga
info
Kompletní výsledky
17:00
Radnik Bijeljina - FK Sarajevo
info
17:00
Sloboda Tuzla - Željezničar
info
17:00
Krupa na Vrbasu - Zrinjski Mostar
info
17:00
Čelik Zenica - Mladost D.-K.
info
17:00
Olimpik Sarajevo - Široki Brijeg
info
17:00
Metalleghe-BSI Jajce - NK Vitez
info
Kompletní výsledky
30.04.
FK Renova - Rabotnički Skopje
info
30.04.
Pelister Bitola - Makedonija
info
30.04.
Vardar Skopje - Pobeda Prilep
info
30.04.
Sileks Kratovo - Bregalnica Štip
info
30.04.
FK Shkupi - FK Škendija
info
Kompletní výsledky
16:30
Zeta Golubovci - Dečić Tuzi
info
16:30
Mladost Podgorica - Sutjeska
info
16:30
Bud. Podg. - Grbalj Radanovići
info
16:30
Lovćen Cetinje - OFK Petrovac
info
16:30
Bokelj Kotor - Rudar Pljevlja
info
16:30
Jedin. BP - Iskra Danilovgrad
info
Kompletní výsledky
30.04.
ÍBV Vestmannaeyjar - Fjölnir
info
30.04.
ÍA Akranes - FH Hafnarfjördur
info
30.04.
Valur Reykjavík - Víkingur Ó.
info
Kompletní výsledky
28.04.
KF Tirana - Partizani Tirana
1:2
16:00
Vllaznia Skadar - Korabi Peshkopi
info
16:00
FK Kukësi - KF Laçi
info
30.04.
Luftëtari - Skënderbeu Korça
info
30.04.
Teuta Durrës - Flamurtari Vlora
info
Kompletní výsledky
15:00
Alashkert FC - Ararat Jerevan
info
17:00
Gandzasar Kapan - Shirak Gyumri
info
30.04.
Pyunik Jerevan - Banants Jerevan
info
Kompletní výsledky
14:00
AZAL Baku - Zirä FK
info
14:00
PFK Sumqayit - FK Qäbälä
info
14:00
FK Käpäz - Inter Baku
info
15:00
Neftçi Baku - Qarabağ Ağdam
info
Kompletní výsledky
14:00
Lokomotivi Tbilisi - Chikhura
info
18:00
Saburtalo Tb. - Shukura Kobuleti
info
30.04.
Kolkheti-1913 Poti - Dinamo Batumi
info
30.04.
Dila Gori - FC Samtredia
info
30.04.
Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi
info
Kompletní výsledky
11:00
Šachtër K. - Ordabasy Šymkent
info
11:00
Tobol Kostanaj - Irtyš Pavlodar
info
11:00
Kairat Almaty - FK Akžajyk
info
11:00
Kaisar Kyzylorda - FC Astana
info
11:00
FK Taraz - FK Atyrau
info
11:00
Okžetpes Kokšetau - FK Aktobe
info
Kompletní výsledky
16:00
Mosta FC - Floriana FC
info
16:00
Valletta FC - Tarxien Rainbows
info
18:00
Pembroke Athleta - Sliema Wanderers
info
18:00
Balzan Youths - Hamrun Spartans
info
30.04.
Hibernians FC - St. Andrews FC
info
30.04.
Gzira United - Birkirkara FC
info
Kompletní výsledky
28.04.
Progrès N. - Jeunesse Canach
2:2
30.04.
UN Käerjéng 97 - Racing FC
info
30.04.
US Mondorf - Hamm Benfica
info
30.04.
F91 Dudelange - US Rumelange
info
30.04.
Fola Esch - FC Differdange 03
info
30.04.
Victoria Rosport - CS Pétange
info
Kompletní výsledky
16:00
B36 Tórshavn - ÍF Fuglafjørdur
info
30.04.
TB Tvøroyri - NSÍ Runavík
info
30.04.
07 Vestur - Skála IF
info
30.04.
HB Tórshavn - Víkingur Gøta
info
30.04.
KÍ Klaksvík - EB/Streymur
info
Kompletní výsledky
16:30
Lions Gibraltar - Gibraltar United
info
19:00
Europa Point - Mons Calpe
info
30.04.
Glacis United - Lynx FC
info
30.04.
Europa FC - St Joseph's FC
info
Kompletní výsledky
28.04.
KF Hajvalia - KF Trepça '89
0:3
15:00
KF Gjilani - KF Feronikeli
info
15:00
KF Llapi - KF Liria
info
30.04.
Besa Pejë - KF Priština
info
30.04.
KF Trepça - KF Drenica
info
30.04.
KF Drita - KF Ferizaj
info
Kompletní výsledky
05:30
Touchdown (Magazín o americkém fotbalu v Česku)
05:30
Plážový fotbal (Mistrovství světa – skupiny Portugalsko – Panama)
06:00
Fotbal (FIFA Football)
Kompletní TV program
přestup
 
21,000,000 €
 
přestup
 
9,500,000 €
 
konec smlouvy
 
 
volný hráč
 
 
přestup
 
16,000,000 €
 
Všechny přestupy
Anketa
Jaké bude složení finále Ligy mistrů?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!