Sampaoli o zájmu z Argentiny ví, jednat bude po sezoně

21.04.2017 10:08 - Aktuality
 
Sevilla měla výtečně rozehranou letošní sezonu a ještě na konci února proháněla v popředí tabulky španělské ligy Real Madrid s Barcelonou, od začátku března se jí ovšem vše začalo sypat jako domeček z karet a vedle bodů a účasti v Lize mistrů přišla i o sportovního ředitele Monchiho. A nemusí se jednat o jedinou personální změnu ve vedení...

Z Andalusie v dohledné době možná odejde rovněž trenér Jorge Sampaoli, o něhož má velký zájem Argentinská fotbalová asociace (AFA).

"Vím, že je zde zájem, zapírat to by znamenalo, že vám budu lhát. Vím, že o mně mluví jako o vyvoleném, ale představitelé asociace si budou muset počkat na správnou dobu, kdy jednání nebudou nikomu ubližovat," prohlásil Sampaoli.

"Jednání v této chvíli by ublížila Seville a nedovolím, aby k něčemu takovému došlo. Vím o opravdovém záměru, až do konce sezony ovšem nebude vhodná chvíle a nebudu se moci s nikým sejít, protože moje hlava se soustředí na dění v Seville," dodal.

Argentina nemá vůbec dobře rozehranou kvalifikaci o postup na světový šampionát do Ruska a v jihoamerické části je až na barážové páté pozici. Už v srpnu ve funkci trenéra skončil Gerardo Martino, jehož nedávno následoval Edgardo Bauza.

57letý Sampaoli pracuje pro Sevillu od začátku letošní sezony, v minulosti vedl Club Universidad de Chile či Emelec a s mezinárodním fotbalem má zkušenosti díky úspěšnému působení na lavičce národního týmu Chile.
Autor: Tomáš Pavlík / espnfc.com
Počet zobrazení: 1764
Komentáře (-1)
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.