Rincón se po sedmi měsících stěhuje z Juventusu napříč Turínem

12.08.2017 09:52 - Aktuality
Tomás Rincón (© juventus.com)
 
Devětadvacetiletý záložník Tomás Rincón se v lednu stal prvním Venezuelanem v historii Juventusu, dlouho se na něj ovšem vzpomínat asi nebude. Bývalá opora Janova po zhruba půl roce mistrovský kádr opouští a vydává se na hostování s opcí do sousedního Turína FC...

Zkušený středopolař za Juventus otevíral pouze dva ligové duely, přičemž dále do 11 jarních střetnutí naskakoval z lavičky. Letos v létě se tak ukázal být postradatelným, čehož využil druhý turínský klub.

Granata si nyní po zaplacení tří milionů eur zajistila Rincónovy služby alespoň na rok, pokud posléze doplatí dalších devět milionů, získá venezuelského reprezentanta natrvalo. Opce prý bude aktivována určitým počtem odehraných zápasů.

Juventus přitom na Rincóna v lednu vynaložil údajných osm milionů eur, takže na něm může mírně vydělat.
Autor: Tomáš Daníček / football-italia.net, soccerway.com
Počet zobrazení: 2364
Komentáře (-1)
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.