Inzaghi nesoustředěného Keitu Baldého v Supercoppě nevyužije

12.08.2017 23:29 - Aktuality
Keita Baldé (© sslazio.it)
 
Svou nespokojenou oporu má ve svém středu také římské Lazio. Senegalského křídelníka Keity Baldého se nebude týkat zítřejší střetnutí s Juventusem v rámci superpoháru a důvodem je skutečnost, že 22letý fotbalista formálně požádal o přestup právě do Turína, a není tak správně naladěn...

"Kolem Keity obíhají spekulace a já si všímám všeho. Z mého pohledu ze sebe hráči na hřišti musí vydávat sto procent. Pokud uvidím, že toho je Keita schopný, postavím ho, ale jinak se poohlédnu jinde," komentoval situaci trenér Simone Inzaghi, který autora 16 branek v uplynulé sezoně ani nezařadil do nominace.

Oficiální vysvětlení zní "menší svalový problém", také Inzaghiho komentáře však nasvědčují druhé variantě. Senegalec má v Římě smlouvu pouze do příštího roku a celé léto je o něho velký zájem. Podle Il Messaggera si na místě Monaka, Neapole či obou milánských klubů Keita už před týdnem vybral Juve.

Stará Dáma prozatím podle všeho není ochotna nabídnout více než 15 milionů eur doplněných bonusy, zatímco římská strana trvá na třiceti milionech eur. Proto se celá kauza už delší dobu nehýbe z místa.

Podle SportMediaset je tedy klidně možné, že si Juventus Keitovy služby zajistí až zdarma za pár měsíců. Bianconeri už koneckonců kraje útoku letos vyztužili Douglasem Costou a Federicem Bernardeschim.
Autor: Tomáš Daníček / football-italia.net
Počet zobrazení: 4489
Komentáře (-1)
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.