Coleman si chce odpočinout, budoucnost začne řešit až poté

10.10.2017 11:15 - Aktuality
 
S velkým zklamáním se aktuálně vyrovnávají ve Walesu. Ostrovní země loni dokráčela až do semifinále evropského šampionátu, v kvalifikaci o postup na mistrovství světa do Ruska ovšem neuspěla a vrchol čtyřletého cyklu budou její fanoušci sledovat jenom u televizních obrazovek. Jednou z otázek je, zda u týmu bude pokračovat trenér Chris Coleman...

Wales přitom měl na dosah účast v baráži a ve včerejším souboji s Irskem mu stačila remíza. V utkání na domácí půdě sice byl aktivnější, gól ovšem nedal a na to, kdo nakonec obsadí druhé místo tabulky, dal v 57. minutě odpověď James McClean.

"Jediným obrázkem, který mám v tuto chvíli v hlavě, jsou obličeje hráčů v kabině a zklamání. Jsou zdrcení. Vím, proč se tak cítí, ale měli by být velice hrdí na to, co dokázali. Budete se mě ptát na mou situaci, já si ovšem chci vzít nějaký čas a počkám, až se usadí prach. Až poté si sedneme a vše probereme," řekl Coleman na tiskové konferenci.

47letý trenér se kormidla Walesu ujal v lednu 2012, smlouva mu bude končit v létě příštího roku.
Autor: Tomáš Pavlík / soccerway.com
Počet zobrazení: 1093
Komentáře (4 / 0 nových)
Jedi knight
10.10.2017 11:44
#
Veľká škoda, že Wales nepostúpil
smazaný uživatel
10.10.2017 11:48
#
Írsko
Uwe háže buly
10.10.2017 16:58
#
Ingimir
10.10.2017 22:42
#
"Wales přitom měl na dosah účast v baráži a ve včerejším souboji s Irskem mu stačila remíza."

no nestačila...
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.