Aktuality

 

Slavia začne cestu za obhajobou triumfu v poháru proti Ústí

Slávisté začnou cestu za obhajobou triumfu v domácím poháru MOL Cupu domácím zápasem s lídrem druhé ligy Ústím nad Labem. Sparta nastoupí na půdě divizní Polné a ligový mistr z Plzně se představí na hřišti třetiligového Vyškova. Rozhodl o tom dnešní los v Praze. Oficiálním hracím termínem 3. kola je středa 26. září.  
14.09. | Aktuality | 64 komentářů
 

K dohodě se Šilhavým zbývá podle Malíka jen dokončit formality

Fotbalová asociace ČR je podle jejího předsedy Martina Malíka velmi blízko k dohodě s Jaroslavem Šilhavým na post nového trenéra české reprezentace. Zbývá pouze dokončit formality k tomu, aby se FAČR s šestapadesátiletým bývalým koučem Liberce či pražské Slavie definitivně domluvila. Šilhavý by měl být představen na začátku příštího týdne.  
14.09. | Aktuality | 137 komentářů
 

CSKA Moskva přivítá soupeře v LM včetně Plzně v Lužnikách

Plzeňští se mohou těšit, že si zahrají na stadionu, který letos hostil finále mistrovství světa. Jejich soupeř v základní skupině Ligy mistrů CSKA Moskva se totiž rozhodl přesunout své zápasy v elitní soutěži na stadion Lužniki s kapacitou 81 tisíc míst. Moskevský klub běžně hraje v nedávno postavené třicetitisícové VEB Areně. Klub o změně dějiště domácích zápasů informoval na svém webu.  
14.09. | Aktuality | 33 komentářů
 

Del Bosque by udělal z Bolta obránce

Bývalý trenér španělské reprezentace či Realu Madrid Vicente Del Bosque věří, že Usain Bolt byse mohl uspět se svou snahou prosadit se v profesionálním fotbale. Doporučil by mu ale roli krajního obránce.  
14.09. | Aktuality | 44 komentářů
 

Henderson: Přišel náš čas, je třeba udělat poslední krok

Kapitán Liverpoolu Jordan Henderson je přesvědčen, že současný tým The Reds je předurčen k tomu, aby konečně zase vyhrál velkou trofej. Sám ho označil za nejlepší mužstvo, ve kterém hrál.  
14.09. | Aktuality | 155 komentářů
 

Silva uvažuje o závěru kariéry, za dva roky se možná vrátí domů

Svou devátou a dost možná předposlední sezonu v dresu Manchesteru City kroutí David Silva. Španělskému záložníkovi běží kontrakt do června 2020 a na podpis nového to příliš nevypadá, alespoň to vyplývá z posledního prohlášení samotného hráče...  
13.09. | Aktuality | 68 komentářů
 

Lyon pokračuje v prodlužování kontraktů, nový dostal i Ndombélé

Tanguy Ndombélé se může těšit na další roky v dresu Lyonu. Jednadvacetiletý záložník se v létě stal objektem zájmu londýnského Tottenhamu, transfer ovšem zrealizován nebyl a jen tak ani nebude, fotbalista totiž se svým zaměstnavatelem prodloužil kontrakt platný do června 2022 o další sezonu...  
13.09. | Aktuality | 58 komentářů
 

Rangnick rozděluje v Lipsku pokuty podle kola štěstí

Hodně bizarní způsob, jak trestat své svěřence, vymyslel trenér bundesligového Lipska Ralf Rangnick. Do šatny prvního týmu nechal nainstalovat "kolo štěstí", na kterém si hříšník, který porušil klubová pravidla, vytočí svůj trest.  
13.09. | Aktuality | 122 komentářů
 

Rus Čeryšev byl zbaven podezření z dopingu

Podezření z dopingu ruského reprezentanta Denise Čeryševa se nepotvrdilo. Španělská antidopingová agentura uzavřela případ s konstatováním, že nezjistila žádné porušení pravidel.  
13.09. | Aktuality | 45 komentářů
 

Tottenham na několik týdnů přišel o brankáře Llorise

Anglický Tottenham se musí několik týdnů obejít bez brankáře Huga Llorise. Jednatřicetiletého gólmana mistrů světa vyřadilo ze hry zranění stehna. Sobotní zápas pátého kola anglické ligy s Liverpoolem zmešká také záložník londýnského celku Dele Alli.  
13.09. | Aktuality | 18 komentářů
 

Poborský u reprezentace působit nebude, odmítl roli asistenta

Představitelé Fotbalové asociace ČR se dnes v rámci hledání nového reprezentačního vedení sešli s Karlem Poborským, na spolupráci se však nedomluvili. Podle všeho jsou však blízko k dohodě s bývalým koučem Slavie Jaroslavem Šilhavým.  
13.09. | Aktuality | 118 komentářů
 

Plzeň musí za výtržnosti fanoušků na Slavii zaplatit 125 tisíc

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace udělila Viktorii Plzeň pokutu 125 tisíc korun za výtržnosti fanoušků při utkání 7. ligového kola na Slavii. Pražané musí zaplatit 80 tisíc kvůli porušení povinnosti pořádajícího klubu. Slovácko za stejný prohřešek v zápase se Zlínem dostalo pokutu 115 tisíc. LFA o tom informovala na svém webu.  
13.09. | Aktuality | 54 komentářů
 

Kraj uvolnil první peníze na fotbalovou akademii v Ostravě

Moravskoslezští zastupitelé dnes rozhodli o uvolnění prvních 35 milionů korun na vybudování fotbalové akademie, která vzniká na ostravském stadionu Bazaly. Peníze jsou určeny na výstavbu hlavní tribuny a kraj je uvolnil z rozpočtové rezervy, řekl dnes novinářům náměstek hejtmana Stanislav Folwarczny (ODS).  
13.09. | Aktuality | 65 komentářů
 

Chievo přišlo kvůli podvodům v účetnictví o tři body

Chievo Verona přišlo kvůli podvodům v účetnictví o tři body v této sezoně italské ligy a dostalo pokutu 200.000 eur (přes pět milionů korun). Vyšetřovatelé pro klub ve středu žádali odpočet 15 bodů.  
13.09. | Aktuality | 41 komentářů
 

Fousek jako expert FIFA pomáhá řeckému fotbalu

Bývalý generální sekretář FAČR Petr Fousek, který loni kandidoval na šéfa českého fotbalu, nyní několik týdnů pomáhá řídit řeckou asociaci. Dlouholetý funkcionář a diplomat přijal nabídku divize FIFA pro národní fotbalové svazy působit v nezávislé expertní pozici pro management a administrativu a nová funkce ho zavedla právě do Řecka.  
13.09. | Aktuality | 19 komentářů
16:56 Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: Parma - Cagliari 2:0 (20. Inglese, 47. Gervinho).
16:52 FORTUNA:LIGA - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: Olomouc - Dukla 1:0 (33. Jemelka).
16:45 Vydra otevřel skóre za Burnley
Burnley na konci prvního dějství vede nad Bournemouthem, na čemž má podíl Matěj Vydra. Český reprezentant svým prvním ligovým gólem v tomto ročníku otevřel skóre.
16:40 Nelom bude hrát za Hibernian
Miquel Nelom si po necelých třech měsících našel nové angažmá. Nizozemský obránce po loňské sezoně opustil Feyenoord a nyní se vydal do Skotska, kde bude hrát za Hibernian. (transfermarketweb.com)
16:11 Coquelin se vrací do nominace Valencie
V nominaci Valencie na derby proti Villarrealu je i Francis Coquelin. Francouzský záložník je definitivně fit po vážném zranění achilovky, s nímž marodil půl roku. (marca.com)
15:59 Agüero hraje 300. zápas za Citizens
Manchester City nastoupí na půdě Cardiffu a v jeho základní sestavě figuruje i Sergio Agüero - argentinský útočník si na své konto připsal jubilejní 300. start v dresu anglického klubu. (bbc.com)
15:42 Milner prý bude moct odejít z Liverpoolu
Liverpool by po skončení tohoto ročníku mohl opustit James Milner. Zkušenému středopolaři vyprší kontrakt a Reds mu údajně nechtějí vzhledem k pokročilému věku nabídnout jeho prodloužení. (sport-express.ru)
15:23 Premier League - výsledky
Výsledky sobotních utkání anglické ligy: Fulham - Watford 1:1 (78. Mitrović - 2. Gray).
15:20 Mendy přišel o řidičské oprávnění
Rok bez řidičského průkazu se obejde Benjamin Mendy. Obránce Manchesteru City byl potrestán za opakované překročení rychlosti, navíc obdržel pokutu ve výši 2,5 tisíce liber. (lequipe.fr)
14:55 LaLiga - výsledky
Dnešní výsledky španělské nejvyšší soutěže: Vallecano - Alavés 1:5 (30. De Tomás - 8. Navarro, 34. a 77. Ibai, 56. Calleri, 90+5. Burgui).
Další expres zprávy
Výsledkový servis
21.09.
Colo Colo - SE Palmeiras
0:2
Kompletní výsledky
21.09.
CD Cuenca - Fluminense FC
0:2
21.09.
EC Bahia - Botafogo FR
2:1
Kompletní výsledky
21.09.
TP Mazembe - CD 1º de Agosto
1:1
21.09.
Étoile Sahel - Espérance ST
0:1
21.09.
Wydad AC - ES Sétif
0:0
21:00
Al Ahly - Horoya AC
info
Kompletní výsledky
23.09.
Enyimba International - Rayon Sport
info
23.09.
Raja CA - CARA Brazzaville
info
23.09.
USM Alger - Al Masry Club
info
23.09.
RS Berkane - AS Vita Club
info
Kompletní výsledky
13:30
Fulham FC - Watford FC
1:1
16:00
Burnley FC - AFC Bournemouth
info
16:00
Crystal Palace - Newcastle United
info
16:00
Leicester City - Huddersfield Town
info
16:00
Liverpool FC - Southampton FC
info
16:00
Manchester United - Wolverhampton
info
16:00
Cardiff City - Manchester City
info
18:30
Brighton - Tottenham Hotspur
info
23.09.
West Ham United - Chelsea FC
info
23.09.
Arsenal FC - Everton FC
info
21.09.
Wigan Athletic - Bristol City
1:0
16:00
Aston Villa - Sheffield Wednesday
info
16:00
Derby County - Brentford FC
info
16:00
Ipswich Town - Bolton Wanderers
info
16:00
Leeds United - Birmingham City
info
16:00
Nottingham - Rotherham United
info
16:00
Reading FC - Hull City
info
16:00
Sheffield United - Preston
info
16:00
Stoke City - Blackburn Rovers
info
16:00
West Bromwich Albion - Millwall FC
info
16:00
Middlesbrough FC - Swansea City
info
18:30
Queens Park Rangers - Norwich City
info
16:00
Accrington Stanley - AFC Wimbledon
info
16:00
Barnsley FC - Burton Albion
info
16:00
Blackpool FC - Luton Town
info
16:00
Bristol Rovers - Coventry City
info
16:00
Charlton Athletic - Plymouth Argyle
info
16:00
Doncaster Rovers - Bradford City
info
16:00
Gillingham FC - Peterborough United
info
16:00
Oxford United - Walsall FC
info
16:00
Portsmouth FC - Wycombe Wanderers
info
16:00
Scunthorpe United - Shrewsbury Town
info
16:00
Southend United - Fleetwood Town
info
16:00
Sunderland AFC - Rochdale AFC
info
16:00
Bury FC - Carlisle United
info
16:00
Cambridge United - Mansfield Town
info
16:00
Crewe Alexandra - Port Vale
info
16:00
Exeter City - Cheltenham Town
info
16:00
Forest Green Rovers - Crawley Town
info
16:00
Lincoln City - Milton Keynes Dons
info
16:00
Morecambe FC - Macclesfield Town
info
16:00
Northampton Town - Notts County
info
16:00
Oldham Athletic - Colchester United
info
16:00
Stevenage FC - Grimsby Town
info
16:00
Yeovil Town - Swindon Town
info
16:00
Tranmere Rovers - Newport County
info
13:35
Eastleigh FC - Dagenham & Redbridge
1:0
16:00
Aldershot Town - Dover Athletic
info
16:00
Barnet FC - AFC Fylde
info
16:00
Barrow AFC - Maidenhead United
info
16:00
Braintree Town - Maidstone United
info
16:00
Chesterfield FC - Gateshead FC
info
16:00
Ebbsfleet United - Havant & Waterl.
info
16:00
Halifax Town - Hartlepool United
info
16:00
Harrogate Town - Leyton Orient
info
16:00
Salford City - Boreham Wood
info
16:00
Solihull Moors - Bromley FC
info
16:00
Sutton United - Wrexham FC
info
Kompletní výsledky
21.09.
SD Huesca - Real Sociedad
0:1
13:00
Rayo Vallecano - Alavés
1:5
16:15
Celta Vigo - Real Valladolid
info
16:15
SD Eibar - CD Leganés
info
18:30
Getafe CF - Atlético Madrid
info
20:45
Real Madrid - Espanyol Barcelona
info
23.09.
Levante UD - Sevilla FC
info
23.09.
Villarreal CF - Valencia CF
info
23.09.
Real Betis - Athletic Bilbao
info
23.09.
FC Barcelona - Girona FC
info
16:00
CA Osasuna - Sporting Gijón
info
18:00
Rayo Majadahonda - Extremadura UD
info
18:00
Real Zaragoza - CD Lugo
info
20:30
Córdoba CF - CD Tenerife
info
23.09.
RCD Mallorca - Albacete Balompié
info
23.09.
Real Oviedo - Elche CF
info
23.09.
UD Las Palmas - Málaga CF
info
23.09.
Reus Deportiu - Gimnástic
info
23.09.
CD Numancia - UD Almería
info
23.09.
Cádiz CF - AD Alcorcón
info
23.09.
CF Fuenlabrada - Coruxo FC
info
23.09.
Celta Vigo B - Rápido de Bouzas
info
23.09.
Internacional - Pontevedra CF
info
23.09.
Real Valladolid B - UD Las Palmas B
info
23.09.
Unión Adarve - Unionistas
info
23.09.
Burgos CF - Deportivo La Coruña B
info
23.09.
CDA Navalcarnero - Atl. Madrid B
info
23.09.
CD Leonesa - Real Madrid Castilla
info
23.09.
CF Salmantino - CD Guijuelo
info
23.09.
SD Ponferradina - S.S. Reyes
info
16:00
Real Unión Club - Real Oviedo B
info
19:00
Athletic Bilbao B - Gernika Club
info
19:00
SCD Durango - CD Izarra
info
23.09.
Sporting Gijón B - Real Sociedad B
info
23.09.
CD Tudelano - SD Leioa
info
23.09.
CD Vitoria - Racing Santander
info
23.09.
Gim. Torrelavega - SD Amorebieta
info
23.09.
CD Calahorra - UD Logroñés
info
23.09.
UP Langreo - CD Mirandés
info
23.09.
Barakaldo CF - Arenas Club de Getxo
info
16:00
UB Conquense - FC Barcelona B
info
23.09.
CF Peralada - Atlético Baleares
info
23.09.
SD Ejea - Villarreal CF B
info
23.09.
CE Sabadell FC - Ontinyent CF
info
23.09.
UE Olot - Valencia CF B
info
23.09.
CD Alcoyano - Espanyol Barcelona B
info
23.09.
CD Castellón - CD Ebro
info
23.09.
Lleida Esportiu - UE Cornellà
info
23.09.
Badalona CF - Levante UD B
info
23.09.
Hércules CF - CD Teruel
info
19:00
Sevilla FC B - Talavera CF
info
23.09.
UD Almería B - CD Don Benito
info
23.09.
Real Murcia - Lorca FC
info
23.09.
UD Melilla - Real Linense
info
23.09.
Málaga CF B - Granada CF B
info
23.09.
Jumilla CF - FC Cartagena
info
23.09.
CF Villanovense - CD San Fernando
info
23.09.
Recreativo Huelva - UCAM Murcia
info
23.09.
Atlético Sanluqueño - UD Marbella
info
23.09.
CD Badajoz - CP Ejido
info
Kompletní výsledky
21.09.
US Sassuolo - Empoli FC
3:1
15:00
Parma Calcio - Cagliari Calcio
2:0
18:00
ACF Fiorentina - SPAL 2013
info
20:30
UC Sampdoria - Inter Milán
info
23.09.
Turín FC - SSC Neapol
info
23.09.
Bologna FC - AS Řím
info
23.09.
Chievo Verona - Udinese Calcio
info
23.09.
SS Lazio - Janov CFC
info
23.09.
AC Milán - Atalanta Bergamo
info
23.09.
Frosinone Calcio - Juventus FC
info
21.09.
Benevento Calcio - Salernitana
4:0
15:00
Carpi FC - Brescia Calcio
info
15:00
FC Crotone - Hellas Verona
info
15:00
US Lecce - Venezia FC
info
15:00
Città di Palermo - Perugia Calcio
info
15:00
Delfino Pescara - US Foggia
info
15:00
Spezia Calcio - AS Cittadella
info
18:00
Cosenza Calcio - AS Livorno
info
23.09.
Calcio Padova - US Cremonese
info
23.09.
Olbia Calcio - Pro Patria Calcio
info
23.09.
Alessandria - AS Pro Piacenza
info
23.09.
AC Arezzo - US Pro Vercelli
info
23.09.
Piacenza Calcio - US Pontedera
info
23.09.
AC Pistoiese - AS Lucchese Libertas
info
23.09.
Robur Siena - Pisa Calcio
info
23.09.
Virtus Entella - Arzachena Calcio
info
23.09.
AC Cuneo - A.C. Gozzano
info
23.09.
Novara Calcio - Albissola 2010
info
20:45
Rimini Calcio - US Triestina
info
23.09.
AC FeralpiSalò - US Fermana
info
23.09.
Giana Erminio - AC Imolese
info
23.09.
Ravenna Calcio - Südtirol
info
23.09.
AC Renate - Vicenza Calcio
info
23.09.
Alma Fano - Ternana Calcio
info
23.09.
UC AlbinoLeffe - Pordenone Calcio
info
23.09.
Teramo Calcio - Sambenedettese
info
23.09.
VV Verona - AC Monza Brianza
info
23.09.
Vis Pesaro - AS Gubbio
info
21.09.
Rende Calcio - FC Catanzaro
1:0
16:30
SS Cavese - Virtus Francavilla
info
18:30
Reggina Calcio - Bisceglie Calcio
info
18:30
Sicula Leonzio - FC Matera
info
18:30
US Vibonese - Trapani Calcio
info
20:30
SS Juve Stabia - AS Viterbese
info
20:30
Potenza SC - Liberty Monopoli
info
20:30
FC Rieti - US Casertana
info
23.09.
Calcio Catania - US Siracusa
info
Kompletní výsledky
21.09.
VfB Stuttgart - Fortuna Düsseldorf
0:0
15:30
TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund
info
15:30
Hertha BSC - Mönchengladbach
info
15:30
FC Augsburg - Werder Brémy
info
15:30
VfL Wolfsburg - SC Freiburg
info
15:30
1. FC Norimberk - Hannover 96
info
18:30
Schalke 04 - Bayern Mnichov
info
23.09.
Bayer Leverkusen - 1. FSV Mainz 05
info
23.09.
Eintracht Frankfurt - RB Lipsko
info
21.09.
Ingolstadt - FC St. Pauli
0:1
21.09.
SV Sandhausen - 1. FC Köln
0:2
13:00
Holstein Kiel - VfL Bochum
2:2
13:00
A. Bielefeld - Union Berlín
1:1
13:00
Drážďany - SV Darmstadt
4:1
23.09.
Hamburger SV - Jahn Regensburg
info
23.09.
MSV Duisburg - Erzgebirge Aue
info
23.09.
1. FC Heidenheim - Greuther Fürth
info
23.09.
SC Paderborn - 1. FC Magdeburg
info
21.09.
Preußen Münster - Energie Cottbus
3:0
14:00
Großaspach - Hansa Rostock
0:0
14:00
TSV Mnichov 1860 - Wehen Wiesbaden
1:2
14:00
SV Meppen - SpVgg Unterhaching
3:3
14:00
Würzburger Kickers - Braunschweig
1:1
14:00
Carl Zeiss Jena - Kaiserslautern
3:3
14:00
Fortuna Köln - Sportfreunde Lotte
1:1
14:00
Karlsruher SC - KFC Uerdingen
2:0
23.09.
FSV Zwickau - VfL Osnabrück
info
23.09.
Hallescher FC - VfR Aalen
info
21.09.
Hamburger SV II - Droch. / Assel
1:0
12:00
VfL Wolfsburg II - VfB Oldenburg
0:0
14:00
VfB Lübeck - Egestorf/Langreder
5:2
15:00
SW Rehden - Hannover 96 II
info
23.09.
TSV Havelse - Hansa Lüneburg
info
23.09.
Norderstedt - Weiche Flensburg
info
23.09.
KSV Holstein Kiel II - SSV Jeddeloh
info
23.09.
VfL Oldenburg - Lupo-Martini
info
21.09.
Optik Rathenow - VfB Auerbach
1:2
13:30
VSG Altglienicke - Berlín AK 07
0:2
13:30
BFC Vikto. - Bischofswerdaer FV 08
0:1
13:30
Neugersdorf - SV Babelsberg 03
1:1
14:00
Lokomotive Lipsko - Halberstadt
0:1
23.09.
Budissa Bautzen - Chemnitzer FC
info
23.09.
ZFC Meuselwitz - Fürstenwalde
info
23.09.
Hertha BSC II - Berliner FC Dynamo
info
23.09.
Nordhausen - Rot-Weiß Erfurt
info
21.09.
Bonner SC - SC Wiedenbrück 2000
0:2
21.09.
Düsseldorf II - Oberhausen
1:2
21.09.
Rot-Weiß Essen - SV Straelen
2:2
21.09.
TV Herkenrath - M'gladbach II
1:3
21.09.
1. FC Köln II - Alemannia Aachen
1:2
14:00
Wuppertaler SV - Viktoria Köln
1:1
14:00
SV Rödinghausen - SG Wattenscheid
1:1
14:00
SV Lippstadt 08 - SC Verl
1:1
14:00
Kaan-Marienborn - Dortmund II
0:2
21.09.
SSV Ulm 1846 - VfB Stuttgart II
2:1
21.09.
Hessen Dreieich - Astoria Walldorf
0:0
14:00
FSV Frankfurt - SV Elversberg
1:1
14:00
SV Waldhof Mannheim - TSG Balingen
2:1
14:00
TSV Steinbach - FK Pirmasens
1:0
14:00
Stadtallendorf - Kickers Offenbach
1:3
14:00
1. FC Saarbrücken - Wormatia Worms
4:1
14:00
SC Freiburg II - FC 08 Homburg
1:2
23.09.
TSG Hoffenheim II - Mainz II
info
21.09.
TSV Rosenheim - Bayern Mnichov II
3:2
21.09.
SV Heimstetten - Wacker Burghausen
0:3
21.09.
FC Augsburg II - FC Pipinsried
1:2
21.09.
FC Memmingen - VfB Eichstätt
0:2
14:00
Aschaffenburg - FV Illertissen
3:1
14:00
VfR Garching - SV Schalding-Heining
2:2
14:00
SpVgg Bayreuth - 1. FC Norimberk II
3:0
14:00
1. FC Schweinfurt - Fürth II
1:1
17:00
TSV Buchbach - FC Ingolstadt 04 II
info
Kompletní výsledky
21.09.
Fastav Zlín - Baník Ostrava
1:2
15:00
Sigma Olomouc - Dukla Praha
1:0
17:00
MFK Karviná - 1. FK Příbram
info
17:00
Ml. Boleslav - 1. FC Slovácko
info
17:00
SFC Opava - FK Teplice
info
19:00
Sparta Praha - Slovan Liberec
info
23.09.
Slavia Praha - Bohemians Praha 1905
info
21.09.
MFK Vítkovice - MFK Chrudim
2:1
21.09.
1. SC Znojmo FK - Ústí nad Labem
3:0
21.09.
Vysočina Jihlava - Vlašim
3:0
10:15
FK Pardubice - Zbrojovka Brno
1:1
10:15
Baník Sokolov - 1. SK Prostějov
3:0
23.09.
Hradec Králové - Žižkov
info
23.09.
MAS Táborsko - České Budějovice
info
23.09.
FK Varnsdorf - Fotbal Třinec
info
10:15
SK Převýšov - Slavoj Vyšehrad
3:0
10:30
FK Králův Dvůr - Loko Vltavín
0:2
16:30
Slovan Velvary - Olympia Radotín
info
16:30
FK Dobrovice - Sokol Živanice
info
16:30
Jiskra Domažlice - Ústí n. Orl.
info
23.09.
Karlovy Vary - FK Litoměřicko
info
23.09.
SK Benešov - SK Zápy
info
23.09.
Viktorie Jirny - FC Písek
info
23.09.
Sokol Brozany - FK Štěchovice
info
21.09.
Vel. Mez. - Odra Petřkovice
1:1
21.09.
Kroměříž - Viktoria Otrokovice
1:0
15:30
FC Dolní Benešov - MFK Vyškov
info
15:30
Jiskra Rýmařov - SK Líšeň
info
15:30
ČSK Uherský Brod - Val. Mez.
info
15:30
Frýdek-Místek - Spartak Hulín
info
23.09.
SK Uničov - FC Hlučín
info
23.09.
SFK Vrchovina - RSM Hodonín
info
10:30
J. Hradec - MAS Táborsko B
1:0
13:30
Sokol Čížová - TJ Přeštice
5:2
15:00
Mar. Lázně - Tatran Sedlčany
info
16:30
FK Tachov - Aritma Praha
info
16:30
ČLU Beroun - FK Hořovicko
info
16:30
Spartak Soběslav - Admira Praha
info
16:30
MFK Dobříš - SK Klatovy
info
23.09.
SK Rakovník - SK Doubravka
info
10:15
FK Zbuzany - FK Brandýs nad Labem
3:2
10:15
Tatran Rakovník - Sokol Libiš
1:2
10:15
Motorlet Praha - Olympie Březová
1:2
16:30
FK Souš - FC Chomutov
info
16:30
SS Ostrá - SK Kladno
info
23.09.
Meteor Praha - Neratovice-Byškov.
info
23.09.
Polaban Nymburk - Mostecký FK
info
23.09.
Sokol Hostouň - FK Ostrov
info
10:15
Jiskra Mšeno - Benátky n/J
2:3
10:15
Sokol Kratonohy - FK Čáslav
0:2
10:30
FK Velké Hamry - Slatiňany
3:2p
16:30
SK Český Brod - Horky nad Jizerou
info
16:30
FK Náchod - Dvůr Králové
info
16:30
MFK Trutnov - FK Pardubice B
info
16:30
SK Vysoké Mýto - FK Přepeře
info
23.09.
FK Pěnčín-Turnov - FK Kolín
info
15:30
MSK Břeclav - Havlíčkův Brod
info
15:30
Slovan Bzenec - Sokol Lanžhot
info
23.09.
Velká Bíteš - FSC Stará Říše
info
23.09.
Sokol Tasovice - Slovan Rosice
info
23.09.
Žďár n/S - FK Blansko
info
23.09.
Ždírec n/D - Nové Sady Olomouc
info
23.09.
Dosta Bystrc - AFC Humpolec
info
23.09.
Slavoj TKZ Polná - FC Strání
info
10:00
1. HFK Olomouc - FC Slavičín
2:0
15:30
FC Vsetín - MFK Havířov
info
15:30
Nový Jičín - FK Bospor Bohumín
info
15:30
SK Hranice - TJ Heřmanice
info
23.09.
SFC Opava B - Bruntál
info
23.09.
FK Šumperk - Sokol Ústí
info
23.09.
Frýdlant n. O. - Viktorie Přerov
info
23.09.
FK Kozlovice - SK Dětmarovice
info
23.09.
Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko
info
23.09.
Baník Ostrava - MFK Karviná
info
23.09.
FK Teplice - Slavia Praha
info
10:30
Slovan Liberec - Viktoria Plzeň
2:0
11:00
Lokomotiva Brno - Slavia Praha
1:7
15:00
Sparta Praha - DFC Hradec Králové
info
23.09.
1. FC Slovácko - Dukla Praha
info
Kompletní výsledky
18:00
FC Nitra - Zemplín Michalovce
info
19:00
MŠK Žilina - FK Senica
info
19:00
AS Trenčín - FC Zlaté Moravce
info
19:00
MFK Ružomberok - Podbrezová
info
19:00
Slovan Bratislava - ŠKF Sereď
info
23.09.
Dunajská Streda - Spartak Trnava
info
21.09.
Lokomotíva Košice - Šamorín
1:0
21.09.
Banská Bystrica - Lipt. Mikuláš
0:1
15:30
Odeva Lipany - Petržalka
info
15:30
MFK Dubnica - Partizán Bardejov
info
15:30
MFK Skalica - FK Pohronie
info
18:00
FK Poprad - Inter Bratislava
info
23.09.
MŠK Žilina B - KFC Komárno
info
23.09.
Tatran Prešov - Slavoj Trebišov
info
Kompletní výsledky
21.09.
AS Monaco - Nîmes Olympique
1:1
17:00
Lille OSC - FC Nantes
info
20:00
Angers SCO - Toulouse FC
info
20:00
Montpellier HSC - OGC Nice
info
20:00
Stade Reims - Dijon FCO
info
20:00
AS Saint-Étienne - SM Caen
info
20:00
Racing Strasbourg - Amiens SC
info
23.09.
Stade Rennes - Paris Saint-Germain
info
23.09.
EA Guingamp - Girondins Bordeaux
info
23.09.
Olympique Lyon - Marseille
info
21.09.
GFCO Ajaccio - AS Nancy-Lorraine
0:1
21.09.
AJ Auxerre - AC Ajaccio
0:0
21.09.
LB Châteauroux - AS Béziers
2:0
21.09.
Grenoble Foot 38 - Stade Brestois
1:2
21.09.
Le Havre AC - ES Troyes
1:1
21.09.
FC Lorient - Clermont Foot
0:0
21.09.
FC Sochaux - US Orléans
0:1
21.09.
Valenciennes FC - Red Star FC
4:1
15:00
Paris FC - FC Metz
info
21.09.
US Quevilly-Rouen - USL Dunkerque
3:0
21.09.
Rodez AF - Le Mans FC
1:0
21.09.
JA Drancy - US Marignane
0:0
21.09.
Tours FC - Pau FC
1:2
21.09.
Stade Lavallois - Entente SSG
2:0
21.09.
US Concarneau - FC Villefranche
4:3
21.09.
AS Lyon-Duchère - SO Cholet
1:0
15:00
Bourg Péronnas - FC Chambly
info
Kompletní výsledky
10:30
Jenisej Krasnojarsk - Ural
1:2
13:00
Dinamo Moskva - Anži Mch
0:1
15:30
Arsenal Tula - Rubin Kazaň
info
18:00
FK Rostov - FK Ufa
info
18:00
Achmat Groznyj - FK Orenburg
info
23.09.
Zenit Petrohrad - Lokomotiv Moskva
info
23.09.
CSKA Moskva - Spartak Moskva
info
23.09.
Spartak Moskva II - SKA Chabarovsk
info
23.09.
Zenit Petrohrad II - Baltika K.
info
23.09.
Luč-Energija - Sibir Novosibirsk
info
23.09.
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
info
23.09.
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
info
23.09.
Avangard Kursk - FK Tjumen
info
23.09.
Šinnik Jaroslavl - M. Saransk
info
23.09.
FK Chimki - FK Armavir
info
23.09.
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
info
23.09.
Rotor Volgograd - Nižnij Novgorod
info
Kompletní výsledky
21.09.
Boavista FC - GD Chaves
1:2
17:30
CD Santa Clara - Rio Ave FC
info
20:00
CS Marítimo - CF Os Belenenses
info
22:00
Vitória FC Setúbal - FC Porto
info
23.09.
CD Tondela - Moreirense FC
info
23.09.
CD Feirense - CD Nacional
info
23.09.
SL Benfica - CD Aves
info
23.09.
Portimonense SC - Vitória SC
info
12:00
UD Oliveirense - FC Porto B
1:1
17:00
FC Arouca - SC Braga B
info
18:00
FC Penafiel - Cova Piedade
info
19:00
SL Benfica B - Varzim SC
info
23.09.
Vitória SC B - Leixões SC
info
23.09.
Académico Viseu - FC Famalicão
info
23.09.
SC Farense - Académica Coimbra
info
23.09.
Paços Ferreira - SC Covilhã
info
23.09.
Estoril Praia - CD Mafra
info
Kompletní výsledky
16:00
Aberdeen FC - Motherwell FC
info
16:00
Dundee FC - Hibernian FC
info
16:00
Hamilton Academical - St. Mirren FC
info
16:00
Heart of Midlothian - Livingston FC
info
23.09.
Kilmarnock FC - Celtic FC
info
23.09.
Rangers FC - St. Johnstone FC
info
21.09.
Inverurie - Fraserburgh FC
3:4
16:00
Brora Rangers - Turriff United
info
16:00
Gala Fairydean - Lossiemouth FC
info
16:00
Edusport Academy - Buckie Thistle
info
16:00
Nairn County - Beith Juniors
info
16:00
Forres Mechanics - Civil Service
info
16:00
Burntisland - Cumbernauld Colts
info
16:00
Linlithgow Rose - Fort William
info
16:00
Gretna 2008 - Vale of Leithen FC
info
16:00
Dalbeattie Star - Kelty Hearts
info
16:00
Rothes FC - Clachnacuddin FC
info
16:00
Whitehill Welfare - Edinburgh U.
info
16:00
Wick Academy - Auchinleck Talbot
info
16:00
Strathspey Thistle - Coldstream FC
info
16:00
Deveronvale FC - Bonnyrigg
info
16:00
Huntly FC - East Stirlingshire FC
info
23.09.
Stirling University - Keith FC
info
16:00
Alloa Athletic - Ayr United
info
16:00
Falkirk FC - Dundee United
info
16:00
Greenock Morton - Dunfermli.
info
16:00
Partick Thistle - Queen S.
info
16:00
Ross County - Inverness CT
info
16:00
Airdrieonians FC - Dumbarton FC
info
16:00
Forfar Athletic - Brechin City
info
16:00
Raith Rovers - Montrose FC
info
16:00
Stenhousemuir FC - Arbroath FC
info
16:00
Stranraer FC - East Fife FC
info
16:00
Clyde FC - Elgin City
info
16:00
Cowdenbeath FC - Albion Rovers
info
16:00
Peterhead FC - Berwick Rangers
info
16:00
Queen's Park FC - Edinburgh City
info
16:00
Stirling Albion - Annan Athletic
info
Kompletní výsledky
21.09.
Heracles - De Graafschap
4:0
18:30
Fortuna Sittard - Willem II
info
19:45
SBV Excelsior - SC Heerenveen
info
19:45
VVV Venlo - NAC Breda
info
20:45
SBV Vitesse - ADO Den Haag
info
23.09.
Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht
info
23.09.
FC Emmen - PEC Zwolle
info
23.09.
FC Groningen - AZ Alkmaar
info
23.09.
PSV Eindhoven - AFC Ajax
info
21.09.
Jong Utrecht - Cambuur Leeuwarden
0:0
21.09.
RKC Waalwijk - Jong AZ Alkmaar
2:2
21.09.
Jong PSV Eindhoven - FC Volendam
1:0
21.09.
MVV Maastricht - FC Dordrecht
2:1
21.09.
Go Ahead Eagles - Jong AFC Ajax
2:1
21.09.
FC Den Bosch - Almere City
1:4
21.09.
Roda JC - FC Eindhoven
0:0
21.09.
FC Oss - Sparta Rotterdam
0:0
21.09.
SC Telstar - FC Twente
1:3
21.09.
Helmond Sport - NEC Nijmegen
2:3
Kompletní výsledky
21.09.
SV Zulte Waregem - KV Kortrijk
0:2
18:00
Waasland-Beveren - Charleroi
info
20:00
KAS Eupen - KV Oostende
info
20:00
KSC Lokeren - Excel Mouscron
info
20:30
Sint-Truidense VV - Antverpy
info
23.09.
KAA Gent - Club Bruggy
info
23.09.
RSC Anderlecht - Standard Lutych
info
23.09.
Cercle Bruggy - KRC Genk
info
21.09.
AFC Tubize - RU Saint-Gilloise
0:2
17:00
Beerschot Wilrijk - Lommel SK
info
20:30
Oud-Heverlee Leuven - KSV Roeselare
info
23.09.
KV Mechelen - KVC Westerlo
info
Kompletní výsledky
21.09.
Erzurum BB - MKE Ankaragücü
0:1
21.09.
Bursaspor - Istanbul Başakşehir
0:0
12:30
Yeni Malatyaspor - Rizespor
1:0
15:00
Kayserispor - Konyaspor
info
18:00
Trabzonspor - Göztepe SK
info
23.09.
Kasimpaşa SK - Alanyaspor
info
23.09.
Antalyaspor - Sivasspor
info
23.09.
Akhisar B. - Galatasaray SK
info
21.09.
Altinordu SK - Adana Demirspor
0:1
21.09.
Osmanlispor - Denizlispor
0:2
13:00
Hatayspor - Istanbulspor
1:0
13:00
Ümraniyespor - Gençlerbirliği SK
0:2
18:30
Elaziğspor - KDÇ Karabükspor
info
18:30
Adanaspor - Boluspor
info
23.09.
Eskişehirspor - Gaz. Gaziantep
info
23.09.
Afjet Afyonspor - Balikesirspor
info
23.09.
Altay SK - Giresunspor
info
Kompletní výsledky
17:15
Asteras Tripolis - Apollon Smyrnis
info
18:00
Atromitos FC - AE Larisa
info
19:30
PAS Giannina FC - Aris Soluň
info
23.09.
Xanthi FC - OFI Kréta
info
23.09.
Panathinaikos FC - APO Levadiakos
info
23.09.
PAOK Soluň - AEK Atény
info
Kompletní výsledky
17:00
SK Sturm Graz - SV Mattersburg
info
17:00
SCR Altach - Wolfsberger AC
info
17:00
SKN Sankt Pölten - TSV Hartberg
info
23.09.
Austria Vídeň - LASK Linz
info
23.09.
Wacker Innsbruck - Admira
info
23.09.
Red Bull Salzburg - Rapid Vídeň
info
21.09.
SV Ried - Austria Vídeň Am.
1:2
21.09.
SV Kapfenberg - Blau Weiß Linz
0:2
21.09.
Innsbruck Am. - Floridsdorfer AC
0:1
21.09.
SKU Amstetten - SV Horn
1:2
21.09.
Austria K. - Wiener Neustadt
1:1
21.09.
Vorwärts Steyr - WSG Wattens
0:2
16:30
Austria Lustenau - SV Lafnitz
info
23.09.
FC Pasching - FC Liefering
info
Kompletní výsledky
19:00
Grasshopper - Neuchâtel Xamax
info
19:00
FC Thun - FC Sion
info
23.09.
BSC Young Boys - FC Basilej
info
23.09.
FC St. Gallen - FC Lugano
info
23.09.
FC Curych - FC Luzern
info
21.09.
Lausanne Sport - FC Aarau
1:1
17:30
FC Schaffhausen - Servette Ženeva
info
17:30
FC Wil - FC Rapperswil-Jona
info
17:30
SC Kriens - FC Chiasso
info
23.09.
FC Vaduz - FC Winterthur
info
Kompletní výsledky
13:00
Illičivec - PFK Oleksandrija
1:0
16:00
FK Lvov - Karpaty Lvov
info
18:30
Arsenal Kyjev - Olimpik Doněck
info
23.09.
Dynamo Kyjev - Desna Černihiv
info
23.09.
Šachtar Doněck - Č. Oděsa
info
23.09.
Vorskla Poltava - Zarja Luhansk
info
Kompletní výsledky
21.09.
Pogoń S. - Wisła Kraków
2:1
21.09.
Arka Gdynia - Lech Poznań
1:0
15:00
KS Cracovia - Wisła Płock
info
18:00
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
info
20:30
Miedź Legnica - Legia Varšava
info
23.09.
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
info
23.09.
Górnik Zabrze - Jagiellonia
info
12:45
Warta Poznań - Raków Częstochowa
0:2
13:00
Garbarnia Kraków - Chojnice
1:2
16:00
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
info
16:00
ŁKS Łódź - GKS Tychy
info
17:00
Nieciecza - Chrobry Głogów
info
19:00
Stomil Olsztyn - Odra Opole
info
19:00
Stal Mielec - GKS Jastrzębie
info
23.09.
Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sącz
info
23.09.
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
info
Kompletní výsledky
21.09.
Sepsi OSK - FC Voluntari
1:1
21.09.
CSM Poli Iaşi - Dinamo Bu.
1:0
14:00
FC Hermannstadt - CFR Cluj
0:1
17:00
FC Botoşani - Concordia Chiajna
info
20:00
CSU Craiova - Viitorul Constanţa
info
23.09.
FCSB - Dunărea Călăraşi
info
Kompletní výsledky
12:00
Nyírbátori FC - Nyíregyháza
0:3
13:00
Nagyatádi FC - Pénzügyőr SE
1:2
13:30
Nagykanizsa ULE - Iváncsa KSK
0:1
14:00
Fegyvernek - Monor SE
0:6
14:00
1908 Szentlörinci - Békéscsaba
0:3
14:00
Hódmezővásárhelyi FC - Vác FC
1:3
14:00
Kecskeméti LC - Körmendi FC
0:1
14:00
PTE-PEAC - Ajka FC
1:4
14:00
Körösladány - Budaörsi SC
2:8
15:00
FC Szeged - Ferencvárosi TC
info
15:00
Bátaszék SE - Újpest FC
info
15:00
Király SZE - Kaposvári Rákóczi
info
15:00
Kozármisleny SE - Győri ETO FC
info
15:00
BKV Előre SC - Debreceni VSC
info
15:00
Szekszárdi UFC - Dorogi FC
info
15:00
Berkenye SE - Tiszakécske FC
info
15:00
Komáromi VSE - Puskás FC
info
15:00
Sárrétudvari - Zalaegerszegi TE
info
15:00
Tállya KSE - MTK Budapešť
info
15:00
Fűzfői AK - Soroksári SC
info
15:00
Edelényi FC - Sárvári FC
info
15:00
Gesztely - Sajóbábonyi VSE
info
15:00
Tiszafüredi VSE - Dabas-Gyón FC
info
15:00
Úrkút SK - Balatonlelle SE
info
15:00
KSE Csesztreg - Makói FC
info
15:00
Jánossomorja SE - TUE UPE
info
15:00
Maroshegy - Taksony SE
info
15:00
Lukácsháza - Balassagyarmat SE
info
15:00
Tiszaszigeti SE - Tiszaújváros
info
15:00
Putnok VSE - Csákvári TK
info
15:00
Szeged 2011 FC - BFC Siófok
info
15:00
FővárosiV. - Mezőkövesdi SE
info
15:00
Felsőtárkány - Ménfőcsanak ESK
info
15:00
Lipóti Pékség - Kecskeméti TE
info
15:00
Viadukt SE - Balatonfüredi FC
info
15:00
Dunaharaszti MTK - Szentlőrinc SE
info
15:00
Rákosmenti KSK - Szabadkikötő
info
15:00
Teskánd SE - Mezőfalva
info
15:00
Thermál Spa Siklós - Paksi SE
info
15:00
Pécsi MFC - Kazincbarcikai SC
info
18:00
FC Tatabánya - Hajdúböszörmény
info
18:00
BVSC Budapešť - Érdi VSE
info
23.09.
Bőny SE - Honvéd Budapešť
info
23.09.
Cigánd SE - MOL Vidi FC
info
23.09.
Balkányi SE - Andráshida LSC
info
23.09.
Öttevényi TC - Gyöngyösi AK
info
23.09.
Kalocsai FC - Ibrány SE
info
23.09.
Bonyhád VLC - Budafoki LC
info
23.09.
Gyöngyöshalász - Gyirmót SE
info
23.09.
Szolnoki MÁV FC - Kisvárda FC
info
23.09.
Csepel SC - Szombathelyi Haladás
info
23.09.
FC Dabas - Salgótarjáni BTC
info
23.09.
ESMTK Budapešť - Diósgyőri VTK
info
23.09.
Szeol FC - Balmazújvárosi FC
info
23.09.
FC Hatvan - Ceglédi VSE
info
23.09.
Jászberényi SE - Mosonmagyaróv.
info
23.09.
Jánoshalmi FC - Füzesgyarmati SK
info
23.09.
Egri FC - Dunaújváros PASE
info
23.09.
Szarvas IFC - Debreceni EAC
info
23.09.
Tordas - Sényö
info
23.09.
OBSK 70 Oroszlány - Ózdi FC
info
23.09.
Hévíz FC - Pápai Perutz
info
23.09.
Sárisápi Bányász - Vecsési FC
info
23.09.
Nagykörösi K. - Vasas Budapešť
info
Kompletní výsledky
21.09.
Slaven Belupo - NK Rudeš
1:1
16:30
NK Osijek - HNK Gorica
info
19:00
Lokomotiva Záhřeb - NK Rijeka
info
23.09.
Dinamo Záhřeb - Inter Zaprešić
info
23.09.
NK Istra 1961 - Hajduk Split
info
Kompletní výsledky
19:00
Napredak Kruševac - Dinamo Vranje
info
19:00
FK Čukarički - Spartak Subotica
info
19:00
Vojvodina Novi Sad - FK Voždovac
info
19:00
Radnik Surdulica - Radnički Niš
info
19:00
FK Partizan - FK Crvena Zvezda
info
19:00
Mladost Lučani - Proleter Novi Sad
info
19:00
FK Zemun - FK Bačka
info
19:00
FK Rad - Mačva Šabac
info
Kompletní výsledky
18:00
ND Gorica - NK Krško
info
20:15
NK Maribor - NK Domžale
info
23.09.
Triglav Kranj - Rudar Velenje
info
23.09.
NK Celje - NŠ Mura
info
23.09.
Olimpija Lublaň - NK Aluminij
info
Kompletní výsledky
21.09.
Etar - Beroe Stara Zagora
1:1
21.09.
Levski Sofia - Vitoša Bistrica
4:1
16:30
Septemvri Sofia - Lokomotiv Plovdiv
info
19:00
Botev Vraca - CSKA Sofia
info
23.09.
Vereja Stara Zagora - Dunav Ruse
info
23.09.
Černo More Varna - Slavia Sofia
info
23.09.
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad
info
Kompletní výsledky
21.09.
Vejle Boldklub - Esbjerg fB
1:0
16:00
Randers FC - Vendsyssel FF
info
23.09.
SønderjyskE - FC Midtjylland
info
23.09.
Hobro IK - Aalborg BK
info
23.09.
FC Kodaň - FC Nordsjaelland
info
23.09.
AGF Aarhus - Brøndby IF
info
23.09.
FC Fredericia - Lyngby BK
info
23.09.
Thisted FC - Viborg FF
info
23.09.
Naestved BK - Fremad Amager
info
23.09.
HB Køge - FC Helsingør
info
23.09.
FC Roskilde - Hvidovre IF
info
23.09.
Silkeborg IF - Nykøbing FC
info
Kompletní výsledky
21.09.
Bromma - GIF Sundsvall
1:3
16:00
IK Sirius - Östersunds FK
info
16:00
IF Elfsborg - Örebro SK
info
16:00
Trelleborgs FF - Djurgårdens IF
info
18:00
Dalkurd FF - IFK Norrköping
info
23.09.
AIK Solna - Hammarby IF
info
23.09.
Malmö FF - Kalmar FF
info
16:00
Degerfors IF - GAIS Göteborg
info
23.09.
Varbergs BoIS - Gefle IF
info
23.09.
Falkenbergs FF - J-Södra
info
23.09.
Örgryte IS - IK Brage
info
23.09.
Helsingborgs IF - IK Frej
info
Kompletní výsledky
18:00
Odds BK - Vålerenga IF
info
23.09.
FK Bodø/Glimt - IK Start
info
23.09.
SK Brann - Sandefjord Fotball
info
23.09.
Kristiansund BK - FK Haugesund
info
23.09.
Stabaek Fotball - Ranheim Fotball
info
23.09.
Strømsgodset IF - Molde FK
info
23.09.
Rosenborg BK - Sarpsborg 08 FF
info
23.09.
Viking FK - Sogndal Fotball
info
23.09.
FK Jerv - Strømmen IF
info
23.09.
Nest-Sotra Fotball - Florø SK
info
23.09.
Ham-Kam Fotball - Levanger FK
info
23.09.
Ullensaker/Kisa IL - Åsane Fotball
info
23.09.
Kongsvinger IL - Tromsdalen UIL
info
23.09.
Sandnes Ulf - Notodden FK
info
Kompletní výsledky
21.09.
HJK Helsinky - RoPS Rovaniemi
3:0
21.09.
SJK Seinäjoki - FC Lahti
0:0
15:00
PS Kemi Kings - VPS Vaasa
info
16:00
KuPS Kuopio - FC Honka
info
16:00
Ilves Tampere - Inter Turku
info
23.09.
IFK Mariehamn - TPS Turku
info
16:00
Klubi-04 - AC Oulu
info
16:00
AC Kajaani - FF Jaro
info
23.09.
Ekenäs IF - HIFK Helsinky
info
Kompletní výsledky
17:00
Enosis NP - Ermis Aradippou
info
19:00
Pafos FC - AEL Limassol
info
23.09.
APOEL Nikósie - Doxa Katokopia
info
23.09.
Alki Oroklini - Anorthosis
info
Kompletní výsledky
17:00
Hapoel Tel-Aviv - Kiryat Shmona
info
17:45
Hapoel Ra'anana - FC Ashdod
info
18:45
Maccabi Haifa - Mac P-Tik.
info
19:30
Maccabi Netanya - Maccabi Tel-Aviv
info
Kompletní výsledky
21.09.
Cork City - Dundalk FC
0:1
21.09.
Bray Wanderers - Limerick FC
0:2
21.09.
Waterford United - Sligo Rovers
1:0
18:00
Derry City - Shamrock Rovers
info
18:30
St. Pat's - Bohemians Dublin
info
21.09.
Wexford Youths - Athlone Town
2:0
20:45
Cobh Ramblers - Drogheda United
info
20:45
Finn Harps - Cabinteely FC
info
20:45
Longford Town - UC Dublin
info
20:45
Shelbourne FC - Galway United
info
Kompletní výsledky
21.09.
Newry City - Warrenpoint Town
1:1
16:00
Cliftonville FC - Ballymena United
info
16:00
Coleraine FC - Linfield FC
info
16:00
Dungannon Swifts - Ards FC
info
16:00
Glenavon FC - Crusaders FC
info
16:00
Glentoran FC - Institute FC
info
Kompletní výsledky
21.09.
The New Saints FC - Bala Town
0:0
15:30
Barry Town - Cefn Druids
info
15:30
Caernarfon Town - Llanelli AFC
info
15:30
Carmarthen Town - Aberystwyth Town
info
15:30
Newtown AFC - Cardiff MU
info
20:30
Llandudno FC - Connah's Quay Nomads
info
Kompletní výsledky
21.09.
Dněpr Mogilev - FK Smoleviči
0:1
13:00
Isloč Minsk - Šachtër Soligorsk
1:0
15:00
FK Sluck - FK Minsk
info
17:00
FK Vitebsk - Dinamo Brest
info
18:45
Torpedo Žodino - FK Gomel
info
23.09.
Dinamo Minsk - Luč Minsk
info
Kompletní výsledky
21.09.
Žalgiris Vilnius - Sūduva
1:0
16:00
Stumbras Kaunas - Kauno Žalgiris
info
Kompletní výsledky
23.09.
FK Jelgava - FK Spartaks
info
23.09.
FK Valmiera - FK Ventspils
info
23.09.
FK Liepāja - Riga FC
info
Kompletní výsledky
12:00
Tulevik Viljandi - Tammeka Tartu
3:2
12:00
FC Kuressaare - Levadia Tallinn
0:5
15:00
Paide Linnameeskond - Trans Narva
info
18:00
Flora Tallinn - Vaprus Pärnu
info
18:00
Flora Tallinn - Vaprus Pärnu
odl.
23.09.
Kalev Tallinn - Nõmme Kalju
info
Kompletní výsledky
15:00
Sheriff Tiraspol - Zaria Bălţi
info
15:00
S. Nisporeni - Sfîntul Gheorghe
info
15:00
Dinamo-Auto - Milsami Orhei
info
17:00
Zimbru Kišiněv - Petroclub Hîn.
info
Kompletní výsledky
16:30
FK Krupa na Vrbasu - FK Sarajevo
info
16:30
Radnik Bijeljina - Zrinjski Mostar
info
19:00
Sloboda Tuzla - GOŠK Gabela
info
23.09.
Mladost D.-K. - Željezničar
info
23.09.
Čelik Zenica - Sloga Simin Han
info
23.09.
Široki Brijeg - FK Zvijezda 09
info
16:30
Sloga Simin Han - Zrinjski Mostar
info
Kompletní výsledky
15:30
Rabotnički Skopje - Vardar Skopje
info
23.09.
FK Shkupi - Makedonija GP Skopje
info
23.09.
FK Renova - Belasica Strumica
info
23.09.
Sileks Kratovo - FK Škendija
info
23.09.
Pobeda Prilep - FA Pandev
info
Kompletní výsledky
15:00
Lovćen Cetinje - Zeta Golubovci
info
15:00
OFK Petrovac - Mladost Podgorica
info
15:00
Rudar Pljevlja - Iskra Danilovgrad
info
15:00
Sutjeska Nikšić - Bud. Podg.
info
15:00
Mornar Bar - Grbalj Radanovići
info
Kompletní výsledky
23.09.
KA Akureyri - Grindavík
info
23.09.
ÍBV Vestmannaeyjar - Stjarnan FC
info
23.09.
Fjölnir - Breidablik UBK
info
23.09.
KR Reykjavík - Fylkir Reykjavík
info
23.09.
Keflavík - Víkingur Reykjavík
info
23.09.
FH Hafnar. - Valur Reykjavík
info
Kompletní výsledky
21.09.
Partizani Tirana - Flamurtari Vlora
2:0
15:45
Luftëtari - Teuta Durrës
info
18:45
Skënderbeu Korça - KF Tirana
info
23.09.
Kastrioti Kruja - KF Laçi
info
23.09.
FK Kukësi - KF Kamza
info
Kompletní výsledky
14:00
Alashkert FC - Lori FC
2:1
17:00
Gandzasar Kapan - Ararat Jerevan
info
23.09.
Shirak Gyumri - FC Artsakh
info
23.09.
Avan Academy - Banants Jerevan
info
Kompletní výsledky
15:00
Säbail FK - Sabah FK
info
15:00
Zirä FK - Neftçi Baku
info
23.09.
Keşlə FK - PFK Sumqayit
info
23.09.
Qarabağ Ağdam - FK Qäbälä
info
Kompletní výsledky
21.09.
Kolkheti-1913 Poti - L. Tbilisi
1:0
23.09.
Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi
info
23.09.
Dila Gori - Metalurgi Rustavi
info
23.09.
Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
info
Kompletní výsledky
12:00
Kaisar Kyzylorda - Šachtër K.
2:1
12:00
Žetisu Taldykorgan - Kairat Almaty
1:0
14:30
FK Atyrau - Kyzylžar Petropavl
3:2
15:00
Ordabasy Šymkent - Irtyš Pavlodar
info
16:00
FK Aktobe - Tobol Kostanaj
info
23.09.
FK Akžajyk - FC Astana
info
Kompletní výsledky
21.09.
Pieta Hotspurs - Senglea Athletics
1:1
21.09.
Valletta FC - Qormi FC
6:0
21.09.
Balzan Youths - Mosta FC
3:1
18:00
St. Andrews FC - Sliema Wanderers
info
20:15
Tarxien Rainbows - Hamrun Spartans
info
23.09.
Gzira United - Hibernians FC
info
23.09.
Floriana FC - Birkirkara FC
info
Kompletní výsledky
23.09.
AS Colmarberg - T. Pétange
info
23.09.
Minerva Lintgen - US Hostert
info
23.09.
Useldingen - UNA Strassen
info
23.09.
Blô-Weiss Medernach - K. Wormel.
info
23.09.
FC Cebra 01 - YB Weiler
info
23.09.
ES Schouweiler - FC Wiltz
info
23.09.
J. Schieren - Swift Hesperange
info
23.09.
SC Steinfort - Victoria Rosport
info
23.09.
AS Wincrange - UN Käerjéng 97
info
23.09.
FC 47 Bastendorf - Etzella E.
info
23.09.
Berdenia Berbourg - Jeunesse Esch
info
23.09.
YB Diekirch - Jeunesse Canach
info
23.09.
Les Ardoisiers - US Sandweiler
info
23.09.
Jeunesse Biwer - BB Muhlenbach
info
23.09.
FC Orania Vianden - US Mondorf
info
23.09.
US Feulen - Progrès Niedercorn
info
23.09.
Al. Äischdall - J. Junglinster
info
23.09.
Daring Echternach - Hamm Benfica
info
23.09.
Moutfort-Medingen - S. Bertrange
info
23.09.
FC Mondercange - US Esch
info
23.09.
FC Schifflange 95 - FC Mamer
info
23.09.
FC Koerich/Simmern - Atert Bissen
info
23.09.
SC Bettembourg - Racing FC
info
23.09.
Union Remich/Bous - US Rumelange
info
23.09.
Syra Mensdorf - FC Erpeldange 72
info
23.09.
CS Sanem - Union 05 Kayl-Tétange
info
23.09.
FF Norden 02 - FC Differdange 03
info
23.09.
CS Obercorn - Mertert/W.
info
23.09.
CS Bourscheid - Excelsior Grevels
info
23.09.
FC Kehlen - F91 Dudelange
info
Kompletní výsledky
23.09.
TB Tvøroyri - NSÍ Runavík
info
23.09.
KÍ Klaksvík - HB Tórshavn
info
23.09.
B36 Tórshavn - EB/Streymur
info
23.09.
AB Argir - 07 Vestur
info
23.09.
Víkingur Gøta - Skála IF
info
Kompletní výsledky
23.09.
UE Santa Coloma - UE Engordany
info
23.09.
Inter E. - FC Santa Coloma
info
23.09.
UE Sant Julià - FC Ordino
info
23.09.
FC Lusitanos - FC Encamp
info
Kompletní výsledky
21.09.
SP Tre Fiori - AC Juvenes
3:1
15:00
SC Faetano - SP La Fiorita
info
15:00
SP Cailungo - FC Fiorentino
info
15:00
SS Virtus - SP Tre Penne
info
23.09.
SS Murata - SS Folgore
info
23.09.
SP Domagnano - AC Libertas
info
23.09.
SS San Giovanni - SS Pennarossa
info
Kompletní výsledky
15:45
KF Liria - KF Llapi
info
15:45
KF Flamurtari - KF Feronikeli
info
15:45
KF Drita - KF Priština
info
15:45
KF Ballkani - KF Trepça '89
info
15:45
KF KEK - KF Drenica
info
15:45
KF Ferizaj - KF Gjilani
info
Kompletní výsledky
15:25
Bundesliga (Hoffenheim - Dortmund)
15:25
Bundesliga (Hertha Berlín - Mönchengladbach)
15:45
Futbal (Argentínska liga - Godoy Cruz - San Lorenzo)
Kompletní TV program
Anketa
Který z českých klubů postoupí ze základní skupiny Evropské ligy?
Hlasovat
Anketa
Jak skončí zápas Slovensko - Česko?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!