Aktuality

 

Z křivé výpovědi pro Mamiće byl po Modrićovi obviněn i Lovren

Dejan Lovren se bude v rodném Chorvatsku zodpovídat z křivé výpovědi u soudu s bývalým šéfem Dinama Záhřeb Zdravkem Mamićem. Státní zástupce v Osijeku obránce zažaloval stejně jako začátkem roku jeho reprezentačního kolegu Luku Modriće.  
19.09. | Aktuality | 9 komentářů
 

Trpišovský je rád, že Slavia začne skupinu EL právě s Bordeaux

Trenér Jindřich Trpišovský vítá, že fotbalisté pražské Slavie začnou ve čtvrtek skupinu C Evropské ligy domácím zápasem s jedním z favoritů na postup francouzským Bordeaux. Věří, že si červenobílí přenesou do pohárů aktuální dobrou formu z domácí soutěže, i když je stále trápí marodka.  
19.09. | Aktuality | 1 komentář
 

Plašil bude mít na Slavii řadu známých; zda nastoupí, zatím neví

Bývalý český reprezentant Jaroslav Plašil se podruhé od svého odchodu do zahraničí chystá na zápas proti českému klubu. Šestatřicetiletý záložník v roce 2005 v Poháru UEFA ještě v barvách Monaka slavil na Strahově vítězství 2:0 nad Slavií a nyní věří, že proti červenobílým bude bodovat i v dresu Bordeaux v zahajovacím duelu skupiny Evropské ligy.  
19.09. | Aktuality | 2 komentáře
 

FIFA udělila doživotní tresty třem funkcionářům

Etická komise FIFA potrestala doživotním zákazem působení ve fotbale trojici funkcionářů, která americkým vyšetřovatelům přiznala vinu při vyšetřování korupce ve světovém fotbalu. Distanc a pokutu 1 milion franků (22,5 milionu korun) dostali marketingový pracovník Aaron Davidson, pobočník Costas Takkas a organizátor zápasů Miguel Trujillo.  
19.09. | Aktuality | 2 komentáře
 

Seznam: Sudí Kordula uspěl u Nejvyššího soudu ve sporu s Berbrem

Bývalý rozhodčí Antonín Kordula se podle informací Seznamu nemusí omlouvat místopředsedovi Fotbalové asociace ČR Romanu Berbrovi a bývalé šéfce komise rozhodčích Dagmar Damkové za své výroky v médiích. Rozhodl tak Nejvyšší soud, ke kterému se oba po neúspěchu u soudů nižších instancí obrátili s dovoláním.  
19.09. | Aktuality | 13 komentářů
 

Nechceme udělat ostudu, řekl Hübschman před vstupem do EL

Kapitán Tomáš Hübschman se s fotbalisty Jablonce vrátil do francouzského Rennes, kde před necelými 13 lety slavil ještě v barvách Šachtaru Doněck výhru 1:0. Sedmatřicetiletý bývalý český reprezentant věří, že Severočeši při své premiérové účasti ve skupině Evropské ligy neudělají ostudu.  
19.09. | Aktuality | 15 komentářů
 

V lize hrubě chybovali sudí Královec, Zelinka a Berka

Sudí Pavel Královec s Miroslavem Zelinkou v osmém kole nejvyšší soutěže podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR hrubě chybovali. Královec měl v utkání Baníku se Spartou dát červenou kartu ostravskému Damemu Diopovi a Zelinka měl v závěru zápasu Slovácka se Slavií vyloučit domácího Vlastimila Daníčka.  
19.09. | Aktuality | 69 komentářů
 

Mané: Říkal jsem Firminovi, že klidně může hrát i s jedním okem

Útočník Liverpoolu Sadio Mané po zápase Ligy mistrů proti Paris Saint Germain prozradil novinářům, že ještě 24 hodin před utkáním přemlouval střelce vítězné branky Roberta Firmina, aby to utkání nastoupil. Brazilec si totiž z ligového zápasu odnesl nepříjemné zranění oka.  
19.09. | Aktuality | 39 komentářů
 

Frydrych bude dál hrát za Slavii. Prodloužil s ní smlouvu

Obránce Michal Frydrych prodloužil smlouvu se Slavií. Osmadvacetiletý fotbalista se pražskému celku, se kterým v sezoně 2016/2017 získal mistrovský titul, upsal do konce června 2021. Klub o tom informoval na svých internetových stránkách.  
19.09. | Aktuality | 23 komentářů
 

Výhra nad Tottenhamem nám dodá sebevědomí, věří Icardi

Po dlouhých sedmi letech se včera Inter Milán znovu představil na scéně Ligy mistrů a jednalo se o vítězný návrat mezi klubovou smetánku. Nerazzurri doma hostili Tottenham a dlouho tahali za kratší konec provazu, nakonec ovšem brali tři body oni a parádní trefou se pod to podepsal Mauro Icardi...  
19.09. | Aktuality | 27 komentářů
 

Copa América by se v budoucnu mohla hrát ve stejném roce jako ME

Jihoamerická fotbalová konfederace CONMEBOL uvažuje o změně termínu mistrovství Jižní Ameriky. Od roku 2020 by ho chtěla hrát ve stejném roce, jako se koná evropský šampionát, tedy dva roky po mistrovství světa.  
19.09. | Aktuality | 11 komentářů
 

Negredo končí v Beşiktaşi, zlákala ho nabídka od Al Nasru

Ve Spojených arabských emirátech bude ve své kariéře pokračovat Álvaro Negredo. Zkušený španělský útočník vůbec poprvé během kariéry opouští Evropu a na chleba si bude nově vydělávat v Dubaji, podepsal totiž dvouletý kontrakt s celkem Al Nasr...  
19.09. | Aktuality | 40 komentářů
 

Záložník Dočkal má poraněný kotník

Záložník Bořek Dočkal má potíže s kotníkem, které ho nejspíš donutí vynechat nejbližší zápas Philadelphie v MLS proti Seattlu. Trenér Jim Curtin naznačil, že bude českého reprezentanta šetřit vzhledem k blížícímu se finále amerického poháru i faktu, že v Seattlu se hraje na umělé trávě.  
19.09. | Aktuality | 12 komentářů
 

Trenér CSKA nepovažuje Plzeň za outsidera a uznává Vrbu

Trenér CSKA Moskva Viktor Gončarenko před středečním úvodním utkáním Ligy mistrů v Plzni odmítl, že by domácí byli outsider a nejslabší tým skupiny G. Jednačtyřicetiletý Bělorus také ocenil kouče Viktorie Pavla Vrbu za výrazný styl práce.  
19.09. | Aktuality | 4 komentáře
 

Pro Hubníka není zápas s CSKA nejdůležitější, ale chce vyhrát

Plzeňský kapitán Roman Hubník považuje středeční domácí utkání s CSKA Moskva za důležité, ale ne za úplně klíčové. Do skupiny Ligy mistrů se po pěti letech chce vrátit vítězně a ideálně se naladit na další těžké souboje s AS Řím a Realem Madrid.  
18.09. | Aktuality | 22 komentářů
15:33 Biraghi jedná o nové smlouvě
Cristiano Biraghi figuruje v dalších plánech Fiorentiny, která má v plánu podepsat s fotbalistou nový kontrakt a už na tom také začala pracovat - s obránce zahájila jednání o nové smlouvě. Ta současná má platnost do června 2021. (transfermarketweb.com)
15:12 Jurčenko absolvoval úspěšnou operaci
David Jurčenko se v Německu podrobil úspěšné operaci kolena. Brankář ruského celku Jenisej Krasnojarsk zranění utrpěl před týdnem, mimo hru bude zhruba měsíc. (sport-express.ru)
14:59 Kapitán Groningenu má problémy se zákonem
Na policejním oddělení strávil dnešní noc kapitán nizozemského Groningenu Sergio Padt. 28letý brankář jel tramvají bez platné jízdenky a při identifikaci se choval agresivně, revizor tak přivolal policisty a ti gólmana zatkli. (vi.nl)
14:45 Rüdiger má drobné zdravotní problémy
Na výsledky podrobného vyšetření čeká Antonio Rüdiger. Obránce Chelsea nedohrál včerejší londýnské derby s West Hamem (0:0), podle prvních zpráv by se nemělo jednat o nic vážného. (sport-express.ru)
14:27 Juventus začal šesti výhrami už popáté
Juventus včera zdolal Sassuolo a vyhrál i šestý soutěžní zápas nové sezony. Pro Starou dámu se nejedná o nic nového, něco takového se jí v historii povedlo už popáté. (sport-express.ru)
14:18 Genevois před sebou má dlouhou pauzu
Minimálně o většinu ze zbytku sezony přijde Romain Genevois, obránce francouzského Caen si o víkendu přetrhl achilovku a nyní za sebou má úspěšnou operaci. (lequipe.fr)
13:56 Bundesliga - ideální sestava
Ideální sestava čtvrtého kola německé ligy: Zieler (Stuttgart) - Lazaro (Hertha), Gulde (Freiburg), Hasebe (Frankfurt), Leibold (Norimberk) - Höfler (Freiburg), Kruse (Werder), Havertz (Leverkusen), Sallai (Freiburg), Dilrosun - Ibišević (oba Hertha). (kicker.de)
13:46 PSG vyrovnalo vlastní maximum
PSG zvládlo souboj s Rennes a tři body bere i ze šestého ligového zápasu nové sezony, svěřenci Thomase Tuchela tím zopakovali klubový rekord stanovený v loňském ligovém ročníku. Nyní mohou myslet na historický rekord Lille, to v sezoně 1936/37 ztratilo poprvé body až v devátém kole. (sport-express.ru)
13:30 Benfica čeká na zprávy o dvou zraněných
Hned dva hráči lisabonské Benfiky se dnes podrobí vyšetření. Zdravotní problémy mají útočník João Félix a obránce Alex Grimaldo, oba se zranili v průběhu včerejšího souboje s CD Aves. (abola.pt)
13:16 Barcelona bude bojovat za Lengleta
Clément Lenglet možná nedostane dodatečný trest za červenou kartu, kterou dostal ve včerejším zápase s Gironou. Francouzský obránce ve 35. minutě zasáhl loktem do obličeje jednoho z protihráčů a putoval pod sprchy, Barcelona s tím ale nesouhlasí a chystá odvolání. (football-espana.net)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
23.09.
Enyimba International - Rayon Sport
5:1
23.09.
Raja CA - CARA Brazzaville
1:0
23.09.
USM Alger - Al Masry Club
0:1
23.09.
RS Berkane - AS Vita Club
1:1
Kompletní výsledky
23.09.
West Ham United - Chelsea FC
0:0
23.09.
Arsenal FC - Everton FC
2:0
25.09.
Burton Albion - Burnley FC
info
25.09.
Wycombe Wanderers - Norwich City
info
25.09.
Oxford United - Manchester City
info
25.09.
Millwall FC - Fulham FC
info
25.09.
AFC Bournemouth - Blackburn Rovers
info
25.09.
Preston - Middlesbrough FC
info
25.09.
Wolverhampton - Leicester City
info
25.09.
Blackpool FC - Queens Park Rangers
info
25.09.
W. B. A. - Crystal Palace
info
25.09.
Manchester United - Derby County
info
25.09.
Yeovil Town - Milton Keynes Dons
info
25.09.
Aldershot Town - Maidstone United
info
25.09.
Barnet FC - Havant & Waterlooville
info
25.09.
Barrow AFC - Gateshead FC
info
25.09.
Braintree Town - Leyton Orient
info
25.09.
Chesterfield FC - Maidenhead United
info
25.09.
Eastleigh FC - Boreham Wood
info
25.09.
Ebbsfleet United - Bromley FC
info
25.09.
Halifax Town - AFC Fylde
info
25.09.
Salford City - Hartlepool United
info
25.09.
Solihull Moors - Dag & Red
info
25.09.
Sutton United - Dover Athletic
info
25.09.
Harrogate Town - Wrexham FC
info
Kompletní výsledky
23.09.
Levante UD - Sevilla FC
2:6
23.09.
Villarreal CF - Valencia CF
0:0
23.09.
Real Betis - Athletic Bilbao
2:2
23.09.
FC Barcelona - Girona FC
2:2
25.09.
Espanyol Barcelona - SD Eibar
info
25.09.
Real Sociedad - Rayo Vallecano
info
25.09.
Atlético Madrid - SD Huesca
info
23.09.
RCD Mallorca - Albacete Balompié
1:3
23.09.
Real Oviedo - Elche CF
1:1
23.09.
UD Las Palmas - Málaga CF
1:0
23.09.
Reus Deportiu - Gimnástic
1:1
23.09.
CD Numancia - UD Almería
0:2
23.09.
Cádiz CF - AD Alcorcón
0:2
21:00
Deportivo La Coruña - Granada CF
info
23.09.
CF Fuenlabrada - Coruxo FC
2:0
23.09.
Celta Vigo B - Rápido de Bouzas
3:0
23.09.
Internacional - Pontevedra CF
3:0
23.09.
Real Valladolid B - UD Las Palmas B
1:0
23.09.
Unión Adarve - Unionistas
1:0
23.09.
Burgos CF - Deportivo La Coruña B
2:1
23.09.
CDA Navalcarnero - Atl. Madrid B
2:4
23.09.
CD Leonesa - Real Madrid Castilla
1:2
23.09.
CF Salmantino - CD Guijuelo
2:3
23.09.
SD Ponferradina - S.S. Reyes
3:1
23.09.
Sporting Gijón B - Real Sociedad B
2:2
23.09.
CD Tudelano - SD Leioa
1:1
23.09.
CD Vitoria - Racing Santander
0:2
23.09.
Gim. Torrelavega - SD Amorebieta
1:2
23.09.
CD Calahorra - UD Logroñés
2:0
23.09.
UP Langreo - CD Mirandés
0:1
23.09.
Barakaldo CF - Arenas Club de Getxo
1:0
23.09.
CF Peralada - Atlético Baleares
2:2
23.09.
CE Sabadell FC - Ontinyent CF
0:2
23.09.
UE Olot - Valencia CF B
0:3
23.09.
CD Alcoyano - Espanyol Barcelona B
2:2
23.09.
CD Castellón - CD Ebro
1:1
23.09.
Lleida Esportiu - UE Cornellà
1:1
23.09.
Badalona CF - Levante UD B
2:1
23.09.
Hércules CF - CD Teruel
0:2
23.09.
UD Almería B - CD Don Benito
4:1
23.09.
Real Murcia - Lorca FC
1:0
23.09.
UD Melilla - Real Linense
3:0
23.09.
Málaga CF B - Granada CF B
0:1
23.09.
Jumilla CF - FC Cartagena
1:3
23.09.
CF Villanovense - CD San Fernando
0:0
23.09.
Recreativo Huelva - UCAM Murcia
0:1
23.09.
Atlético Sanluqueño - UD Marbella
2:0
23.09.
CD Badajoz - CP Ejido
2:2
Kompletní výsledky
23.09.
Turín FC - SSC Neapol
1:3
23.09.
Bologna FC - AS Řím
2:0
23.09.
Chievo Verona - Udinese Calcio
0:2
23.09.
SS Lazio - Janov CFC
4:1
23.09.
AC Milán - Atalanta Bergamo
2:2
23.09.
Frosinone Calcio - Juventus FC
0:2
25.09.
Inter Milán - ACF Fiorentina
info
23.09.
Calcio Padova - US Cremonese
1:1
25.09.
Brescia Calcio - Città di Palermo
info
25.09.
AS Cittadella - Benevento Calcio
info
25.09.
Hellas Verona - Spezia Calcio
info
25.09.
AS Livorno - US Lecce
info
25.09.
Perugia Calcio - Carpi FC
info
25.09.
Delfino Pescara - FC Crotone
info
25.09.
Salernitana Calcio - Ascoli Calcio
info
23.09.
Olbia Calcio - Pro Patria Calcio
2:1
23.09.
AC Cuneo - A.C. Gozzano
1:1
23.09.
Alessandria - AS Pro Piacenza
1:3
23.09.
AC Arezzo - US Pro Vercelli
odl.
23.09.
Piacenza Calcio - US Pontedera
odl.
23.09.
AC Pistoiese - AS Lucchese Libertas
2:4
23.09.
Robur Siena - Pisa Calcio
odl.
23.09.
Virtus Entella - Arzachena Calcio
odl.
23.09.
Novara Calcio - Albissola 2010
odl.
20:45
Carrarese Calcio - Juventus U23
info
25.09.
A.C. Gozzano - Piacenza Calcio
info
25.09.
US Pontedera - Albissola 2010
info
25.09.
AS Pro Piacenza - AC Pistoiese
info
25.09.
Virtus Entella - Olbia Calcio
info
23.09.
AC FeralpiSalò - US Fermana
0:0
23.09.
Giana Erminio - AC Imolese
1:2
23.09.
Ravenna Calcio - Südtirol
0:1
23.09.
AC Renate - Vicenza Calcio
1:1
23.09.
Alma Fano - Ternana Calcio
odl.
23.09.
UC AlbinoLeffe - Pordenone Calcio
1:2
23.09.
Teramo Calcio - Sambenedettese
0:0
23.09.
VV Verona - AC Monza Brianza
0:2
23.09.
Vis Pesaro - AS Gubbio
2:1
23.09.
Calcio Catania - US Siracusa
odl.
25.09.
US Siracusa - Paganese Calcio
info
25.09.
Bisceglie Calcio - US Casertana
info
25.09.
FC Catanzaro - US Vibonese
info
25.09.
SS Juve Stabia - Potenza SC
info
25.09.
Liberty Monopoli - Rende Calcio
info
25.09.
Trapani Calcio - Sicula Leonzio
info
25.09.
Virtus Francavilla - FC Rieti
info
25.09.
AS Viterbese - Reggina Calcio
info
Kompletní výsledky
23.09.
Leverkusen - 1. FSV Mainz 05
1:0
23.09.
E. Frankfurt - RB Lipsko
1:1
25.09.
Werder Brémy - Hertha BSC
info
25.09.
Bayern Mnichov - FC Augsburg
info
25.09.
Hannover 96 - TSG Hoffenheim
info
25.09.
SC Freiburg - Schalke 04
info
23.09.
Hamburger SV - Jahn Regensburg
0:5
23.09.
MSV Duisburg - Erzgebirge Aue
1:2
23.09.
Heidenheim - Greuther Fürth
2:0
23.09.
SC Paderborn - 1. FC Magdeburg
4:4
25.09.
1. FC Köln - FC Ingolstadt 04
info
25.09.
VfL Bochum - Dynamo Drážďany
info
25.09.
Union Berlín - Holstein Kiel
info
25.09.
SV Darmstadt - Arminia Bielefeld
info
23.09.
FSV Zwickau - VfL Osnabrück
0:1
23.09.
Hallescher FC - VfR Aalen
1:0
25.09.
Braunschweig - 1. FC Kaiserslautern
info
25.09.
Sp. Lotte - Carl Zeiss Jena
info
25.09.
Würzburger Kickers - SV Meppen
info
25.09.
Wehen Wiesbaden - Großaspach
info
25.09.
Hansa Rostock - Preußen Münster
info
23.09.
TSV Havelse - Hansa Lüneburg
1:1
23.09.
Norderstedt - Weiche Flensburg
2:2
23.09.
KSV Holstein Kiel II - SSV Jeddeloh
2:0
23.09.
VfL Oldenburg - Lupo-Martini
1:0
20:15
Werder Brémy II - FC St. Pauli II
info
23.09.
Budissa Bautzen - Chemnitzer FC
0:1
23.09.
ZFC Meuselwitz - Fürstenwalde
1:3
23.09.
Hertha BSC II - Berliner FC Dynamo
3:0
23.09.
Nordhausen - Rot-Weiß Erfurt
0:0
25.09.
SV Straelen - SV Lippstadt 08
info
25.09.
SC Verl - Bonner SC
info
25.09.
Dortmund II - 1. FC Köln II
info
25.09.
Wiedenbrück - Düsseldorf II
info
25.09.
Oberhausen - SV Rödinghausen
info
25.09.
Viktoria Köln - Kaan-Marienborn
info
23.09.
TSG Hoffenheim II - Mainz II
3:0
Kompletní výsledky
23.09.
Slavia Praha - Bohemians 1905
1:0
18:00
FK Jablonec - Viktoria Plzeň
info
25.09.
FC Slavičín - Fastav Zlín
info
25.09.
Baník Sokolov - Baník Ostrava
info
25.09.
MFK Chrudim - FK Mladá Boleslav
info
23.09.
Hradec Králové - Žižkov
4:0
23.09.
MAS Táborsko - České Budějovice
1:1
23.09.
FK Varnsdorf - Fotbal Třinec
0:1
23.09.
Karlovy Vary - FK Litoměřicko
3:2p
23.09.
SK Benešov - SK Zápy
1:2
23.09.
Viktorie Jirny - FC Písek
0:3
23.09.
Sokol Brozany - FK Štěchovice
2:1
23.09.
SK Uničov - FC Hlučín
0:0
23.09.
SFK Vrchovina - RSM Hodonín
2:1
23.09.
SK Rakovník - SK Doubravka
1:1
23.09.
Meteor Praha - Neratovice-Byškov.
2:1p
23.09.
Polaban Nymburk - Mostecký FK
3:2p
23.09.
Sokol Hostouň - FK Ostrov
7:1
23.09.
FK Pěnčín-Turnov - FK Kolín
1:0
23.09.
Sokol Tasovice - Slovan Rosice
0:2
23.09.
Žďár n/S - FK Blansko
1:2
23.09.
Dosta Bystrc - AFC Humpolec
0:0
23.09.
Velká Bíteš - FSC Stará Říše
2:3
23.09.
Ždírec n/D - Nové Sady Olomouc
4:1
23.09.
Slavoj TKZ Polná - FC Strání
3:0
23.09.
SFC Opava B - Bruntál
3:0
23.09.
FK Šumperk - Sokol Ústí
2:0
23.09.
Frýdlant n. O. - Viktorie Přerov
1:0
23.09.
FK Kozlovice - SK Dětmarovice
4:1
23.09.
Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko
1:3
23.09.
Baník Ostrava - MFK Karviná
1:0
23.09.
FK Teplice - Slavia Praha
1:0
23.09.
Sigma Olomouc - Vysočina Jihlava
3:3
11:00
České Budějovice - Dukla Praha
0:0
13:00
1. FK Příbram - Ml. Boleslav
2:3
13:00
Slovan Liberec - Sparta Praha
1:4
14:00
Fotbal Třinec - Fastav Zlín
info
16:00
Viktoria Plzeň - Hradec Králové
info
25.09.
Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec
info
23.09.
1. FC Slovácko - Dukla Praha
1:2
Kompletní výsledky
23.09.
Dunajská Streda - Spartak Trnava
3:2
25.09.
FC Nitra - AS Trenčín
info
23.09.
MŠK Žilina B - KFC Komárno
1:2
23.09.
Tatran Prešov - Slavoj Trebišov
3:0
Kompletní výsledky
23.09.
Stade Rennes - Paris SG
1:3
23.09.
EA Guingamp - Bordeaux
1:3
23.09.
Olympique Lyon - Marseille
4:2
25.09.
AS Monaco - Angers SCO
info
25.09.
FC Nantes - OGC Nice
info
25.09.
Toulouse FC - AS Saint-Étienne
info
20:45
Chamois Niortais - RC Lens
info
Kompletní výsledky
23.09.
Zenit Petrohrad - Lokomotiv M.
5:3
23.09.
CSKA Moskva - Spartak Moskva
1:1
17:30
Křídla Sovětů - FK Krasnodar
info
25.09.
Neftechimik Nižnekamsk - Ural
info
23.09.
Spartak Moskva II - SKA Chabarovsk
2:1
23.09.
Zenit Petrohrad II - Baltika K.
0:1
23.09.
Luč-Energija - Sibir Novosibirsk
1:0
23.09.
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
3:1
23.09.
Avangard Kursk - FK Tjumen
2:0
23.09.
FK Chimki - FK Armavir
2:3
23.09.
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
0:0
23.09.
Šinnik Jaroslavl - M. Saransk
1:2
23.09.
Rotor Volgograd - Nižnij Novgorod
2:1
23.09.
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
0:0
Kompletní výsledky
23.09.
CD Tondela - Moreirense FC
2:0
23.09.
CD Feirense - CD Nacional
0:0
23.09.
SL Benfica - CD Aves
2:0
23.09.
Portimonense SC - Vitória SC
3:2
21:15
SC Braga - Sporting CP
info
23.09.
Vitória SC B - Leixões SC
0:2
23.09.
Académico Viseu - FC Famalicão
3:4
23.09.
SC Farense - Académica Coimbra
0:2
23.09.
Paços Ferreira - SC Covilhã
3:0
23.09.
Estoril Praia - CD Mafra
1:4
Kompletní výsledky
23.09.
Kilmarnock FC - Celtic FC
2:1
23.09.
Rangers FC - St. Johnstone FC
5:1
23.09.
Stirling University - Keith FC
2:1
25.09.
Hibernian FC - Aberdeen FC
info
Kompletní výsledky
23.09.
Feyenoord - FC Utrecht
1:0
23.09.
FC Emmen - PEC Zwolle
0:1
23.09.
FC Groningen - AZ Alkmaar
1:3
23.09.
PSV Eindhoven - AFC Ajax
3:0
25.09.
AFC Amsterdam - SC Telstar
info
25.09.
RKC Waalwijk - NAC Breda
info
25.09.
VV Noordwijk - Sparta Rotterdam
info
25.09.
FC Den Bosch - Heracles Almelo
info
25.09.
DVS '33 Ermelo - Roda JC
info
25.09.
VVSB Noordwijk. - BV De Graafschap
info
25.09.
SVV Scheveningen - Cambuur
info
25.09.
Koninklijke HFC - Harkemase Boys
info
25.09.
Helmond Sport - Fortuna Sittard
info
25.09.
Go Ahead Eagles - FC Eindhoven
info
25.09.
Almere City - FC Dordrecht
info
25.09.
ODIN '59 - FC Lisse
info
25.09.
FC Volendam - Willem II
info
25.09.
RKVV Westlandia - VVV Venlo
info
25.09.
Rijnsburgse Boys - FC Oss
info
25.09.
SV Spakenburg - Door Fusie Sterk
info
25.09.
Kozakken Boys - ONS Sneek
info
25.09.
SBV Excelsior - NEC Nijmegen
info
Kompletní výsledky
23.09.
KAA Gent - Club Bruggy
0:4
23.09.
RSC Anderlecht - St. Lutych
2:1
23.09.
Cercle Bruggy - KRC Genk
2:5
25.09.
KAS Eupen - AFC Tubize
info
25.09.
Waasland-Beveren - Mandel United
info
25.09.
KRC Harelbeke - KV Kortrijk
info
23.09.
KV Mechelen - KVC Westerlo
2:0
Kompletní výsledky
23.09.
Kasimpaşa SK - Alanyaspor
1:2
23.09.
Antalyaspor - Sivasspor
2:1
23.09.
Akhisar B. - Galatasaray SK
3:0
20:00
Fenerbahçe SK - Beşiktaş JK
info
25.09.
1461 Trabzon - Tuzlaspor
info
25.09.
24Erzincanspor - Gaz. Gaziantep
info
25.09.
Erzin Belediyespor - Ümraniyespor
info
25.09.
Diyarbekirspor - Samsunspor
info
25.09.
Yeni Altındağ Bel. - Manisaspor
info
25.09.
Manisa BBSK - Keçiörengücü
info
25.09.
Kirklarelispor - Utas Uşakspor
info
25.09.
Bozüyük Vitraspor - Denizlispor
info
25.09.
Nazilli Belediyespor - Tokatspor
info
25.09.
Pendikspor - Altinordu SK
info
25.09.
Maltepespor - Menemen Belediyespor
info
25.09.
Tire 1922 Spor - Sivasspor
info
25.09.
Erzurum BB - Ankara Demirspor
info
25.09.
Adana Demirspor - Yeni Orduspor
info
23.09.
Eskişehirspor - Gaz. Gaziantep
0:0
23.09.
Afjet Afyonspor - Balikesirspor
1:1
23.09.
Altay SK - Giresunspor
0:1
Kompletní výsledky
23.09.
Xanthi FC - OFI Kréta
3:0
23.09.
Panathinaikos FC - APO Levadiakos
3:0
23.09.
PAOK Soluň - AEK Atény
2:0
18:00
Panetolikos FC - PAS Lamia 1964
info
18:30
Panionios FC - Olympiakos Pireus
info
Kompletní výsledky
23.09.
Austria Vídeň - LASK Linz
0:3
23.09.
Wacker Innsbruck - Admira
1:3
23.09.
Red Bull Salzburg - Rapid Vídeň
2:1
18:30
SAK Klagenfurt - Floridsdorfer AC
info
25.09.
SV Leobendorf - SCR Altach
info
25.09.
ASK-BSC Bruck/Leitha - Aus. Lust.
info
25.09.
Wolfsberger AC - Austria Klagenfurt
info
25.09.
TSV Hartberg - WSG Wattens
info
25.09.
D'berger - Wiener Neustadt
info
25.09.
Union Vöcklamarkt - SV Ried
info
25.09.
SV Horn - SV Lafnitz
info
25.09.
Grazer AK - Vorwärts Steyr
info
23.09.
FC Pasching - FC Liefering
0:3
Kompletní výsledky
23.09.
BSC Young Boys - FC Basilej
7:1
23.09.
FC St. Gallen - FC Lugano
2:2
23.09.
FC Curych - FC Luzern
1:0
25.09.
Grasshopper Curych - FC Thun
info
23.09.
FC Vaduz - FC Winterthur
0:1
25.09.
FC Aarau - FC Schaffhausen
info
25.09.
FC Chiasso - FC Rapperswil-Jona
info
25.09.
Servette Ženeva - SC Kriens
info
Kompletní výsledky
23.09.
Dynamo Kyjev - Desna Černihiv
4:0
23.09.
Šachtar Doněck - Č. Oděsa
3:0
23.09.
Vorskla Poltava - Zarja Luhansk
2:1
Kompletní výsledky
23.09.
Ś. Wrocław - Piast Gliwice
4:1
23.09.
Górnik Zabrze - Jagiellonia
1:3
18:00
Korona Kielce - Sosnowiec
info
25.09.
ŁKS Łódź - Lech Poznań
info
25.09.
Resovia Rzeszów - Warta Poznań
info
25.09.
Świętochl. - Arka Gdynia
info
25.09.
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
info
25.09.
Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn
info
25.09.
KP Starogard - Górnik Łęczna
info
25.09.
Elana Toruń - Bytovia Bytów
info
25.09.
ROW 1964 Rybnik - KS Cracovia
info
25.09.
Olimpia Grudziądz - Sosnowiec
info
25.09.
Legionovia Legionowo - GKS Tychy
info
25.09.
Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia
info
25.09.
Głubczyce - Chrobry Głogów
info
25.09.
GKS Drwinia - Wisła Puławy
info
25.09.
Środa Wlkp. - Radomiak Radom
info
25.09.
Tur Bielsk Podlaski - Nieciecza
info
25.09.
KS Paradyż - Puszcza Niepołomice
info
25.09.
Ziel. Góra - Wigry Suwałki
info
25.09.
Huragan Morąg - Zagłębie Lubin
info
25.09.
Baltyk Koszalin - Rozwój Katowice
info
25.09.
GKS Jastrzębie - Piast Gliwice
info
25.09.
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław
info
25.09.
MKS Kluczbork - Podbeskidzie
info
25.09.
S. Nowy Sącz - Miedź Legnica
info
25.09.
Pogoń Siedlce - Stal Mielec
info
25.09.
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
info
25.09.
Ruch Chorzów - Odra Opole
info
25.09.
Chojnice - Legia Varšava
info
25.09.
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
info
25.09.
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
info
23.09.
Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sącz
1:1
23.09.
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
1:1
Kompletní výsledky
23.09.
FCSB - Dunărea Călăraşi
2:0
20:00
Astra Giurgiu - Gaz Metan Mediaş
info
Kompletní výsledky
23.09.
Bőny SE - Honvéd Budapešť
0:6
23.09.
Cigánd SE - MOL Vidi FC
0:2
23.09.
Balkányi SE - Andráshida LSC
1:3
23.09.
Öttevényi TC - Gyöngyösi AK
0:1
23.09.
Kalocsai FC - Ibrány SE
1:0
23.09.
Bonyhád VLC - Budafoki LC
0:3
23.09.
Gyöngyöshalász - Gyirmót SE
1:5
23.09.
Szolnoki MÁV FC - Kisvárda FC
0:1
23.09.
Csepel SC - Szombathelyi Haladás
0:2
23.09.
FC Dabas - Salgótarjáni BTC
1:0
23.09.
Jánossomorja SE - TUE UPE
0:4
23.09.
ESMTK Budapešť - Diósgyőri VTK
1:3e
23.09.
Szeol FC - Balmazújvárosi FC
2:0
23.09.
FC Hatvan - Ceglédi VSE
0:1
23.09.
Jászberényi SE - Mosonmagyaróv.
2:1
23.09.
Jánoshalmi FC - Füzesgyarmati SK
2:3e
23.09.
Egri FC - Dunaújváros PASE
0:5
23.09.
Szarvas IFC - Debreceni EAC
5:4p
23.09.
Tordas - Sényö
3:4p
23.09.
OBSK 70 Oroszlány - Ózdi FC
1:0
23.09.
Hévíz FC - Pápai Perutz
2:3
23.09.
Sárisápi Bányász - Vecsési FC
0:1
23.09.
Nagykörösi K. - Vasas Budapešť
1:4
Kompletní výsledky
23.09.
Dinamo Záhřeb - Inter Zaprešić
5:3
23.09.
NK Istra 1961 - Hajduk Split
2:4
25.09.
NK Udernik Kurilovec - Slaven
info
Kompletní výsledky
23.09.
FK Partizan - FK Crvena Zvezda
1:1
Kompletní výsledky
23.09.
Triglav Kranj - Rudar Velenje
1:2
23.09.
NK Celje - NŠ Mura
1:0
23.09.
Olimpija Lublaň - NK Aluminij
3:1
Kompletní výsledky
23.09.
Vereja Stara Zagora - Dunav Ruse
1:1
23.09.
Černo More Varna - Slavia Sofia
1:2
23.09.
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad
2:3
25.09.
Botev Galabovo - Vitoša Bistrica
info
25.09.
Dobrudža Dobrič - Lokomotiv Sofia
info
25.09.
Strumska Slava - Carsko Selo Sofia
info
25.09.
Hebar 1918 - Beroe Stara Zagora
info
25.09.
Kariana Erden - Septemvri Sofia
info
25.09.
OFK Pomorie - Lokomotiv Plovdiv
info
25.09.
Atletik Kuklen - Levski Sofia
info
25.09.
Litex Loveč - Etar Veliko Tarnovo
info
25.09.
PFK Montana - CSKA Sofia
info
Kompletní výsledky
23.09.
SønderjyskE - FC Midtjylland
0:0
23.09.
Hobro IK - Aalborg BK
0:5
23.09.
FC Kodaň - FC Nordsjaelland
2:1
23.09.
AGF Aarhus - Brøndby IF
3:2
19:00
Odense Boldklub - AC Horsens
info
25.09.
Ledøje-Smørum Fodbold - Hobro IK
info
23.09.
FC Fredericia - Lyngby BK
2:0
23.09.
Thisted FC - Viborg FF
3:3
23.09.
Naestved BK - Fremad Amager
2:1
23.09.
HB Køge - FC Helsingør
2:2
23.09.
FC Roskilde - Hvidovre IF
3:0
23.09.
Silkeborg IF - Nykøbing FC
3:1
Kompletní výsledky
23.09.
AIK Solna - Hammarby IF
1:0
23.09.
Malmö FF - Kalmar FF
4:0
19:00
BK Häcken - IFK Göteborg
info
25.09.
Örebro SK - IK Sirius
info
23.09.
Varbergs BoIS - Gefle IF
1:2
23.09.
Falkenbergs FF - J-Södra
2:0
23.09.
Örgryte IS - IK Brage
4:1
23.09.
Helsingborgs IF - IK Frej
1:0
19:00
Norrby IF - IFK Värnamo
info
19:00
AFC Eskilstuna - Östers IF
info
25.09.
Halmstads BK - Landskrona BoIS
info
Kompletní výsledky
23.09.
FK Bodø/Glimt - IK Start
1:2
23.09.
SK Brann - Sandefjord Fotball
1:1
23.09.
Kristiansund BK - FK Haugesund
2:1
23.09.
Stabaek Fotball - Ranheim Fotball
3:2
23.09.
Strømsgodset IF - Molde FK
1:2
23.09.
Rosenborg BK - Sarpsborg 08 FF
3:1
19:00
Lillestrøm SK - Tromsø IL
info
23.09.
Viking FK - Sogndal Fotball
2:0
23.09.
FK Jerv - Strømmen IF
1:0
23.09.
Nest-Sotra Fotball - Florø SK
0:1
23.09.
Ham-Kam Fotball - Levanger FK
2:2
23.09.
Ullensaker/Kisa IL - Åsane Fotball
1:1
23.09.
Kongsvinger IL - Tromsdalen UIL
1:1
23.09.
Sandnes Ulf - Notodden FK
1:1
25.09.
Mjøndalen IF - Aalesunds FK
info
Kompletní výsledky
23.09.
IFK Mariehamn - TPS Turku
2:2
23.09.
Ekenäs IF - HIFK Helsinky
0:3
Kompletní výsledky
23.09.
APOEL Nikósie - Doxa Katokopia
2:5
23.09.
Alki Oroklini - Anorthosis
0:0
18:00
AEK Larnaka - Omonia Nikósie
info
18:00
Apollon Limassol - Nea Salamis FC
info
Kompletní výsledky
18:00
Hapoel Eran Hadera - Hapoel Haifa
info
19:00
Hapoel Beer-Sheva - Bn. Yehuda
info
20:00
Beitar Jeruzalém - Bnei Sakhnin
info
Kompletní výsledky
25.09.
Dundalk FC - Derry City
info
Kompletní výsledky
25.09.
Ards FC - Glenavon FC
info
25.09.
Coleraine FC - Ballymena United
info
25.09.
Dungannon Swifts - Crusaders FC
info
Kompletní výsledky
25.09.
Cambrian & C. - Aberystwyth Town
info
25.09.
Cardiff MU - Carmarthen Town
info
25.09.
Haverfordwest - Goytre United
info
25.09.
Newtown AFC - Penybont FC
info
Kompletní výsledky
23.09.
Dinamo Minsk - Luč Minsk
3:2
16:00
Torpedo Minsk - BATE Borisov
info
18:00
FK Gorodeja - Neman Grodno
info
Kompletní výsledky
25.09.
FK Atlantas - FK Palanga
info
Kompletní výsledky
23.09.
FK Jelgava - FK Spartaks
0:0
23.09.
FK Valmiera - FK Ventspils
1:6
23.09.
FK Liepāja - Riga FC
0:0
18:00
Rīgas Futbola skola - METTA/LU
info
Kompletní výsledky
23.09.
Kalev Tallinn - Nõmme Kalju
0:2
25.09.
Levadia Tallinn - Flora Tallinn
info
25.09.
Trans Narva - Noorus 96 Jõgeva
info
25.09.
Paide Linnam. - Legion Tallinn
info
25.09.
Tabasalu Charma - Zenit Tallinn
info
Kompletní výsledky
23.09.
Mladost D.-K. - Željezničar
2:2
23.09.
Čelik Zenica - Sloga Simin Han
1:1
23.09.
Široki Brijeg - FK Zvijezda 09
2:0
Kompletní výsledky
23.09.
FK Shkupi - Makedonija GP Skopje
2:1
23.09.
FK Renova - Belasica Strumica
0:2
23.09.
Sileks Kratovo - FK Škendija
1:2
23.09.
Pobeda Prilep - FA Pandev
2:4
Kompletní výsledky
23.09.
Sutjeska Nikšić - Bud. Podg.
2:1
23.09.
Mornar Bar - Grbalj Radanovići
1:1
Kompletní výsledky
23.09.
KA Akureyri - Grindavík
4:3
23.09.
ÍBV Vestmannaeyjar - Stjarnan FC
2:1
23.09.
Fjölnir - Breidablik UBK
0:2
23.09.
KR Reykjavík - Fylkir Reykjavík
1:1
23.09.
Keflavík - Víkingur Reykjavík
0:4
23.09.
FH Hafnar. - Valur Reykjavík
2:1
Kompletní výsledky
23.09.
Kastrioti Kruja - KF Laçi
1:1
23.09.
FK Kukësi - KF Kamza
1:0
Kompletní výsledky
23.09.
Shirak Gyumri - FC Artsakh
3:0
23.09.
Avan Academy - Banants Jerevan
1:3
Kompletní výsledky
23.09.
Keşlə FK - PFK Sumqayit
1:2
23.09.
Qarabağ Ağdam - FK Qäbälä
4:1
Kompletní výsledky
23.09.
Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi
0:0
23.09.
Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
0:3
23.09.
Dila Gori - Metalurgi Rustavi
2:0
14:00
Chikhura Sachkhere - FC Samtredia
info
Kompletní výsledky
23.09.
FK Akžajyk - FC Astana
1:2
Kompletní výsledky
23.09.
Gzira United - Hibernians FC
3:2
23.09.
Floriana FC - Birkirkara FC
0:2
Kompletní výsledky
23.09.
AS Colmarberg - T. Pétange
0:4
23.09.
Minerva Lintgen - US Hostert
0:4
23.09.
Useldingen - UNA Strassen
1:6
23.09.
Blô-Weiss Medernach - K. Wormel.
2:4e
23.09.
FC Cebra 01 - YB Weiler
3:0
23.09.
ES Schouweiler - FC Wiltz
0:6
23.09.
J. Schieren - Swift Hesperange
3:6
23.09.
AS Wincrange - UN Käerjéng 97
0:6
23.09.
FC 47 Bastendorf - Etzella E.
1:10
23.09.
YB Diekirch - Jeunesse Canach
2:4
23.09.
Les Ardoisiers - US Sandweiler
1:4e
23.09.
FC Orania Vianden - US Mondorf
0:7
23.09.
Al. Äischdall - J. Junglinster
4:3
23.09.
Daring Echternach - Hamm Benfica
0:4
23.09.
Moutfort-Medingen - S. Bertrange
2:3
23.09.
FC Mondercange - US Esch
0:1
23.09.
FC Schifflange 95 - FC Mamer
1:4
23.09.
SC Bettembourg - Racing FC
0:7
23.09.
Union Remich/Bous - US Rumelange
0:1
23.09.
CS Sanem - Union 05 Kayl-Tétange
1:3
23.09.
FF Norden 02 - FC Differdange 03
1:2
23.09.
CS Obercorn - Mertert/W.
1:5
23.09.
CS Bourscheid - Excelsior Grevels
2:0
23.09.
FC Kehlen - F91 Dudelange
1:7
23.09.
US Feulen - Progrès Niedercorn
1:4
Kompletní výsledky
23.09.
TB Tvøroyri - NSÍ Runavík
2:2
23.09.
KÍ Klaksvík - HB Tórshavn
1:2
23.09.
AB Argir - 07 Vestur
1:2
23.09.
Víkingur Gøta - Skála IF
2:2
23.09.
B36 Tórshavn - EB/Streymur
5:1
Kompletní výsledky
23.09.
UE Santa Coloma - UE Engordany
0:0
23.09.
Inter E. - FC Santa Coloma
1:0
23.09.
UE Sant Julià - FC Ordino
1:1
23.09.
FC Lusitanos - FC Encamp
1:1
Kompletní výsledky
23.09.
SS Murata - SS Folgore
1:7
23.09.
SP Domagnano - AC Libertas
1:0
23.09.
SS San Giovanni - SS Pennarossa
0:1
Kompletní výsledky
25.09.
FC Triesen II - FC Schaan
info
25.09.
Eschen/Mauren III - FC Triesenberg
info
25.09.
FC Ruggell II - FC Balzers III
info
Kompletní výsledky
23.09.
KF Drita - KF Priština
1:0
23.09.
KF Ferizaj - KF Gjilani
0:2
Kompletní výsledky
13:45
Futbal (Čínska liga - Kuang-čou R&F - Čchung-čching SWM)
15:00
Real Madrid-AS Řím (Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů)
15:35
Premier League (West Ham - Chelsea)
Kompletní TV program
Anketa
Který z českých klubů postoupí ze základní skupiny Evropské ligy?
Hlasovat
Anketa
Jak skončí zápas Slovensko - Česko?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!