Aktuality

 

BARCELONA: ZTRÁTA 55 MILIÓNŮ EUR

Španělský gigant FC Barcelona možná prodá své největší hvězdy, aby alespoň zmírnila rekordní ztrátu za tuto sezónu, která narostla až na 55 miliónů eur. Dočasný prezident Enric Reyna oznámil, že dluhy na konci roku dosáhnou celkové výše 98 miliónů eur...  
06.05.2003 | Aktuality | 11 komentářů
 

BECKHAM ZŮSTÁVÁ V MANCHESTERU. DEFINITIVNĚ.

Poté, co se o víkendu rozhodlo o titulu v anglické Premier League, přišla britská média s ohranou, ale dobře se prodávající písničkou. Na titulní strany se opět dostal David Beckham a spekulace o tom, že sobotní zápas s Charltonem byl poslední, který na Old Trafford za United odehrál...  
06.05.2003 | Aktuality | 13 komentářů
 

BECKENBAUER CHCE OMEZIT POČET CIZINCŮ

Prezident Bayernu Mnichov, nejslavnějšího a dlouhodobě nejlepšího německého klubu, požaduje omezení počtu cizinců hrajících v Bundeslize. "Císař", jak je Beckenbauerovi přezdíváno, by rád, aby bundesligové kluby mohly do zápasů stavět maximálně pět cizinců...  
06.05.2003 | Aktuality | žádný komentář
 

ZIDANE: PROBUZENÍ NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Real Madrid na svém stadiónu Santiaga Bernabeua prohrál naposledy v listopadu roku 2000 s Mallorcou. Jeho neporazitelnost trvala až do soboty, do další návštěvy Realu Mallorca. Ta uštědřila Bílému baletu debakl 5:1 a podle Zinedina Zidaneho, jedné z největších hvězd Realu, to přišlo právě včas, tři dny před semifinále Ligy Mistrů s Juventusem...  
06.05.2003 | Aktuality | 12 komentářů
 

DETEKTIVKA JMÉNEM PREMIER LEAGUE

Letošní sezóna anglické nejvyšší soutěže, která se od roku 1992 hraje pod názvem Premier League, sice ještě neskončila, ale o tom hlavním už je rozhodnuto. Titul po roční pauze získá opět Manchester United, Arsenal se z boje sám vyřadil domácí prohrou s Leedsem...  
05.05.2003 | Aktuality | 2 komentáře
 

MANCHESTER CHCE PRODAT BARTHEZE

V Anglii se začátkem týdne objevily informace, že dny gólmana Fabiena Bartheze v Manchesteru United jsou sečteny. Manažer Rudých ďáblů Alex Ferguson prý už ztratil trpělivost a rozhodl se francouzského reprezentačního brankáře prodat...  
01.05.2003 | Aktuality | 17 komentářů
 

"FANOUŠEK" NAPADL HRÁČE PŘI DIVIZNÍM ZÁPASE

Situace na našich fotbalových stadiónech začíná být skutečně vážná. Rasistické nadávky kdy někteří "fanoušci" urážejí hráče tmavé pleti se v Česku objevuje stále častěji. O tomto víkendu se situace dostala ještě o něco dál. Vrcholem byl zápas Divize D mezi vedoucí Bystrcí a sedmými Mutěnicemi...  
01.05.2003 | Aktuality | 2 komentáře
 

ALAVÉS PROPUSTIL TRENÉRA

Španělský klub Deportivo Alavés se včera zbavil trenéra Miguela Angela Asnala, známého jako "Mané". Důvodem jsou špatné výsledky jeho svěřenců, Alavésu hrozí sestup. Zachráncem by se měl stát dosavadní trenér B týmu Txutxi Aranguren...  
01.05.2003 | Aktuality | 2 komentáře
 

THIERRY HENRY OCENĚN

Útočník Arsenalu Thierry Henry byl v neděli anglickou Asociací profesionálních fotbalistů (PFA) zvolen nejlepším hráčem letošní sezóny Premier League. 25letý francouzský reprezentant byl tahounem a ústřední postavou svého týmu, v dosavadních ligových zápasech nastřílel 22 gólů, jen o jeden méně než zatím nejlepší střelec James Beattie...  
29.04.2003 | Aktuality | 8 komentářů
 

RIVALDO VYJÁDŘIL NESPOKOJENOST V MILÁNĚ

Brazilské hvězdě Rivaldovi (31) jakoby odcházela jeho čarovná technika a rychlost. Navíc vyjádřil velkou nespokojenost s působením v milánském AC. K tomu všemu se dostal do sporu s trenérem Ancelottim...  
29.04.2003 | Aktuality | 13 komentářů
 

CELTIC POSUNUL DO FINÁLE ŠŤASTNÝ GÓL

V semifinálových odvetách Poháru UEFA se rýsovalo portské finále. FC Porto totiž v prvním zápase doma deklasovalo Lazio Řím 4:1 a Boavista uhrála nadějnou remízu 1:1 na hřišti Celticu Glasgow. Boavista se letos v portugalské lize potácí jen těsně nad sestupovými místy, ale i přesto se jí podařilo postoupit až do semifinále Poháru UEFA...  
25.04.2003 | Aktuality | 5 komentářů
 

ČEŠI TŘINÁCTÍ NA SVĚTĚ

Po remíze s Nizozemskem a výhrou nad Rakouskem v kvalifikaci o EURO 2004 se Česká Republika posunula v žebříčku FIFA o dvě příčky na 13. místo. Nizozemci si polepšili o jedno místo a jsou pátí.  
25.04.2003 | Aktuality | 1 komentář
 

WENGER: PAPADOPULOSE CHCI MÍT OKAMŽITĚ

Arsenal Londýn má v hledáčku dva české hráče - útočníka Michala Papadopulose z Baníku Ostrava a gólmana francouzského Rennes Petra Čecha. Zájem o Čecha projevil Wenger již dříve, Papadopulos je nyní horkou novinkou. Vše se zatím vyvíjí velice rychle...  
24.04.2003 | Aktuality | 17 komentářů
 

ROBERT PIRES MOŽNÁ ZAMÍŘÍ DO VALENCIE

Francouzský reprezentant Robert Pires, jeden z důležitých článků zálohy londýnského Arsenalu, by podle informací deníku Daily Mirror mohl v létě přestoupit do španělské Valencie. Zajímá se o něj prý bývalý prezident klubu Francisco Roig, který by se v blížících se volbách rád vrátil do čela klubu z Mestally...  
24.04.2003 | Aktuality | 1 komentář
 

BECKHAM MÁ NAKROČENO DO REALU

Po středečním semifinálovém utkání Ligy Mistrů mezi Manchesterem United a Realem Madrid znovu ještě zintenzívněly spekulace ohledně přestupu Davida Beckhama do týmu z hlavního města Španělska. Sir Alex Ferguson totiž v jednom z nejdůležitějších zápasů sezony opět nezařadil kapitána anglické reprezentace do zahajovací sestavy svého týmu...  
24.04.2003 | Aktuality | 15 komentářů
09:18 Jarmolenka asi nemine dlouhá pauza
West Ham včera prohrál 0:1 s Tottenhamem a navíc přišel o jednoho hráče. Mimo hru je ofenzivní Andrij Jarmolenko, ten si v závěru prvního poločasu poranil achilovku a podle prvních zpráv se jedná o vážný problém, který si může vynutit až půlroční pauzu. (dailymail.co.uk)
08:53 Neapol čeká na zprávy o Verdim
Hodně nešťastně začalo pro Neapol včerejší utkání, v němž nakonec vyhrála v Udinese 3:0 - hned po několika desítkách vteřin se zranil křídelník Simone Verdi, ten si přivodil svalové zranění a čeká ho nucená pauza. (football-italia.net)
08:41 Real Madrid stanovil jeden neslavný rekord
Real Madrid je v tuto chvíli v krizi a potvrzuje to i jeden jeho neslavný rekord. Bílý balet včera prohrál s Levante 1:2 a gól dal po dlouhých 465 minutách, tak dlouho španělský celek na branku ve své historii ještě nikdy nečekal. (dailymail.co.uk)
08:21 Henderson prý střídal preventivně
Manažer Liverpoolu Jürgen Klopp věří, že ačkoliv střídal z preventivních důvodů záložníka Jordana Hendersona, tak nepůjde o žádný vážnější problém. Anglický reprezentant prý pociťoval problém ve stehenním svalu. Klopp však doufá, že už jen to, že Henderson chtěl pokračovat, je signálem, že bude moct nastoupit už v příštím zápase. (fourfourtwo.com)
20.10. Messiho čeká třítýdenní pauza
Lionel Messi si v zápase se Sevillou zlomil vřetenní kost v pravé ruce a bude Barceloně chybět nejméně tři týdny. Zmešká tak nejen středeční utkání v Lize mistrů proti Interu Milán, ale i El Clásico proti Realu Madrid, které je na programu příští neděli. (bbc.co.uk)
20.10. Mertens děkoval fanouškům
Belgičan Dries Mertens pomohl Neapoli proměněnou penaltou k vítězství 3:0 v Udine. Po zápase ocenil hlavně podporu fanoušků. "Sice jsme hráli v Udine, ale vzhledem k počtu fanoušků, které jsme tady měli, by to nikdo neřekl. Vypadalo to, jako by fanoušci Neapole byli všude," poznamenal Mertens. Neapol je v lize druhá o čtyři body za vedoucím Juventusem. (football-italia.net)
20.10. LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních utkání španělské ligy: Real Madrid - Levante 1:2 (72. Marcelo - 6. Morales, 13. z penalty Roger), Valencia - Leganés 1:1 (85. Gayá - 63. z penalty Gumbau), Villarreal - Atlético Madrid 1:1 (66. Mario Gaspar - 51. Filipe Luis), Barcelona - Sevilla 4:2 (2. Coutinho, 12. Messi, 63. Suárez z pen., 88. Rakitič - 79. Sarabia, 90.+1 Muriel).
20.10. Eredivisie - výsledky
Výsledky sobotních zápasů nizozemské ligy: Excelsior - Vitesse 2:0 (40. Clark vl., 70. Mattheij), PSV - Emmen 6:0 (12. a 42. Pereiro, 29. a 36. de Jong, 79. Gutierrez, 89. Lozano), Heerenveen - Ajax 0:4 (3. Schone, 42. Ziyech, 52. Tadič z pen., 56. Dolberg), Utrecht - Alkmaar 2:1 (36. Emmanuelson, 87. van Rhijn vl. - 2. Johnsen).
20.10. Serie A - výsledky
Dnešní výsledky italské ligy: AS Řím - SPAL 0:2 (38. z penalty Petagna, 56. Bonifazi), Juventus - Janov 1:1 (18. Ronaldo - 67. Bessa), Udine - Neapol 0:3 (14. Ruiz, 82. Mertens z pen., 86. Rog).
20.10. Messi by nemusel stihnout El Clásico
Zranění ruky Lionela Messiho, kvůli kterému musel vystřídat ještě v prvním poločase zápasu proti Seville, nevypadá jako úplně drobný problém. Podle prvních odhadů Messi téměř jistě zmešká v týdnu duel Ligy mistrů proti Interu Milán a ohrožuje také start největší hvězdy Barcelony v El Clásicu proti Realu Madrid, které je na programu příští týden. Messi si zranění přivodil po pádu v souboji s Francem Vázquezem v 17. minutě zápasu. (skysports.com)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
20.10.
Faerské ostrovy - Izrael
0:6
20.10.
Španělsko - Makedonie
1:0
Kompletní výsledky
20.10.
Švédsko - Gruzie
1:1
20.10.
Nizozemsko - Lotyšsko
9:0
14:00
Dánsko - Česko
info
14:00
Faerské ostrovy - Ukrajina
info
22.10.
Rusko - Izrael
info
22.10.
Itálie - Černá Hora
info
22.10.
Rumunsko - Finsko
info
22.10.
Irsko - Albánie
info
22.10.
Norsko - Chorvatsko
info
22.10.
Wales - Srbsko
info
Kompletní výsledky
20.10.
Chelsea FC - Manchester United
2:2
20.10.
AFC Bournemouth - Southampton FC
0:0
20.10.
Manchester City - Burnley FC
5:0
20.10.
Newcastle United - Brighton
0:1
20.10.
West Ham United - Tottenham
0:1
20.10.
Wolverhampton - Watford FC
0:2
20.10.
Cardiff City - Fulham FC
4:2
20.10.
Huddersf. - Liverpool FC
0:1
17:00
Everton FC - Crystal Palace
info
22.10.
Arsenal FC - Leicester City
info
20.10.
Blackburn Rovers - Leeds United
2:1
20.10.
Brentford FC - Bristol City
0:1
20.10.
Hull City - Preston North End
1:1
20.10.
Ipswich Town - Queens Park Rangers
0:2
20.10.
Nottingham Forest - Norwich City
1:2
20.10.
Reading FC - Millwall FC
3:1
20.10.
Rotherham United - Bolton Wanderers
1:1
20.10.
Stoke City - Birmingham City
0:1
20.10.
Wigan Athletic - W. B. A.
1:0
20.10.
Aston Villa - Swansea City
1:0
20.10.
Derby County - Sheffield United
2:1
20.10.
Blackpool FC - AFC Wimbledon
2:0
20.10.
Bradford City - Rochdale AFC
0:2
20.10.
Bristol Rovers - Oxford United
0:0
20.10.
Charlton Athletic - Barnsley FC
2:0
20.10.
Doncaster Rovers - Gillingham FC
3:3
20.10.
Luton Town - Walsall FC
2:0
20.10.
Peterbor. - Accrington Stanley
0:1
20.10.
Plymouth Argyle - Burton Albion
2:3
20.10.
Portsmouth FC - Fleetwood Town
1:0
20.10.
Shrewsbury Town - Sunderland AFC
0:2
20.10.
Southend United - Coventry City
1:2
20.10.
Wycombe Wanderers - Scunthorpe
3:2
20.10.
Bury FC - Notts County
4:0
20.10.
Forest Green - Cheltenham Town
1:1
20.10.
Grimsby Town - Exeter City
0:0
20.10.
Lincoln City - Cambridge United
1:1
20.10.
Macclesfield Town - Carlisle United
2:1
20.10.
Milton - Northampton Town
1:0
20.10.
Morecambe FC - Colchester United
0:1
20.10.
Oldham Athletic - Port Vale
0:1
20.10.
Stevenage FC - Crewe Alexandra
0:1
20.10.
Swindon Town - Mansfield Town
0:0
20.10.
Yeovil Town - Tranmere Rovers
0:0
20.10.
Crawley Town - Newport County
4:1
Kompletní výsledky
20.10.
Real Madrid - Levante UD
1:2
20.10.
Valencia CF - CD Leganés
1:1
20.10.
Villarreal CF - Atl. Madrid
1:1
20.10.
FC Barcelona - Sevilla FC
4:2
12:00
Rayo Vallecano - Getafe CF
info
16:15
SD Eibar - Athletic Bilbao
info
18:30
SD Huesca - Espanyol Barcelona
info
20:45
Real Betis - Real Valladolid
info
22.10.
Real Sociedad - Girona FC
info
20.10.
Real Oviedo - CA Osasuna
2:1
20.10.
AD Alcorcón - Granada CF
1:0
20.10.
UD Las Palmas - CD Numancia
3:0
20.10.
Córdoba CF - Deportivo La Coruña
1:1
12:00
RCD Mallorca - Extremadura UD
info
16:00
CD Lugo - Gimnàstic Tarragona
info
18:00
Albacete Balompié - UD Almería
info
18:00
Reus Deportiu - Rayo Majadahonda
info
20:00
Real Zaragoza - CD Tenerife
info
20:30
Cádiz CF - Sporting Gijón
info
20.10.
Real Valladolid B - CD Leonesa
0:0
11:00
SD Ponferradina - UD Las Palmas B
info
12:00
CF Fuenlabrada - Atlético Madrid B
info
12:00
Celta Vigo B - Real Madrid Castilla
info
12:00
Internacional - Unionistas
info
12:00
Unión Adarve - CDA Navalcarnero
info
17:00
La Coruña B - San Sebastián Reyes
info
17:00
CF Salmantino - Rápido de Bouzas
info
17:00
Burgos CF - Pontevedra CF
info
18:00
CD Guijuelo - Coruxo FC
info
20.10.
CD Vitoria - Barakaldo CF
0:1
20.10.
SD Amorebieta - Real Oviedo B
1:2
20.10.
Athletic Bilbao B - CD Mirandés
1:3
20.10.
SD Leioa - Gernika Club
1:1
12:00
Sp. Gijón B - Racing Santander
info
16:30
CD Tudelano - Real Sociedad B
info
17:00
Gim. Torrelavega - UD Logroñés
info
17:00
Real Unión Club - Arenas Club
info
17:00
CD Calahorra - CD Izarra
info
17:00
UP Langreo - SCD Durango
info
20.10.
FC Barcelona B - Villarreal CF B
1:1
12:00
Atlético Baleares - Ontinyent CF
info
12:00
UB Conquense - Espanyol Barcelona B
info
16:30
CF Peralada - CD Ebro
info
17:00
CE Sabadell FC - CD Teruel
info
17:00
SD Ejea - UE Cornellà
info
17:00
CD Alcoyano - Levante UD B
info
17:00
CD Castellón - Valencia CF B
info
17:30
UE Olot - Lleida Esportiu
info
19:00
Hércules CF - Badalona CF
info
11:30
Sevilla FC B - FC Cartagena
info
12:00
Lorca FC - UD Marbella
info
12:00
UD Melilla - UCAM Murcia
info
12:00
Málaga CF B - Jumilla CF
info
17:00
CP Ejido - CD San Fernando
info
18:00
Real Murcia - Talavera CF
info
18:00
CD Badajoz - Real Linense
info
18:00
CF Villanovense - Granada CF B
info
18:30
Atl. Sanluqueño - CD Don Benito
info
18:30
Recreativo Huelva - UD Almería B
info
Kompletní výsledky
20.10.
AS Řím - SPAL 2013
0:2
20.10.
Juventus FC - Janov CFC
1:1
20.10.
Udinese Calcio - SSC Neapol
0:3
12:30
Frosinone Calcio - Empoli FC
info
15:00
Bologna FC - Turín FC
info
15:00
Chievo Verona - Atalanta Bergamo
info
15:00
Parma Calcio - SS Lazio
info
18:00
ACF Fiorentina - Cagliari Calcio
info
20:30
Inter Milán - AC Milán
info
22.10.
UC Sampdoria - US Sassuolo
info
20.10.
Ascoli Calcio - Carpi FC
1:0
20.10.
AS Cittadella - Brescia Calcio
2:2
20.10.
Cosenza Calcio - US Foggia
2:0
20.10.
FC Crotone - Calcio Padova
2:1
15:00
Salernitana Calcio - Perugia Calcio
info
15:00
Venezia FC - Hellas Verona
info
21:00
US Lecce - Città di Palermo
info
22.10.
Benevento Calcio - AS Livorno
info
15:30
Arzachena Calcio - Alessandria
info
16:30
AC Arezzo - Albissola 2010
info
16:30
Carrarese Calcio - Olbia Calcio
info
16:30
Juventus U23 - Robur Siena
info
16:30
AC Pistoiese - Novara Calcio
info
16:30
Pro Patria Calcio - Piacenza Calcio
info
16:30
US Pro Vercelli - US Pontedera
info
16:30
Virtus Entella - Lucchese
info
20:30
AS Pro Piacenza - AC Cuneo
info
22.10.
A.C. Gozzano - Pisa Calcio
info
14:30
Alma Fano - Sambenedettese Calcio
info
14:30
UC AlbinoLeffe - Vis Pesaro
info
14:30
US Fermana - Vicenza Calcio
info
14:30
AS Gubbio - FC Südtirol-Alto Adige
info
14:30
AC Monza Brianza - Teramo Calcio
info
14:30
US Triestina - Ternana Calcio
info
16:30
Pordenone Calcio - AC Renate
info
16:30
Ravenna Calcio - AC FeralpiSalò
info
18:30
AC Imolese - Rimini Calcio
info
18:30
VV Verona - Giana Erminio
info
20.10.
Paganese Calcio - Calcio Catania
2:4
20.10.
Trapani Calcio - FC Rieti
3:0
20.10.
US Vibonese - Sicula Leonzio
1:0
20.10.
FC Matera - US Casertana
2:2
20.10.
SS Juve Stabia - Liberty Monopoli
2:1
14:30
US Siracusa - Potenza SC
info
15:00
AS Viterbese - SS Cavese
info
16:30
Rende Calcio - Bisceglie Calcio
info
22.10.
Reggina Calcio - Virtus Francavilla
info
Kompletní výsledky
20.10.
Bayer Leverkusen - Hannover 96
2:2
20.10.
VfB Stuttgart - Dortmund
0:4
20.10.
FC Augsburg - RB Lipsko
0:0
20.10.
VfL Wolfsburg - Bayern Mnichov
1:3
20.10.
Norimberk - TSG Hoffenheim
1:3
20.10.
Schalke 04 - Werder Brémy
0:2
15:30
Hertha BSC - SC Freiburg
info
18:00
Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05
info
20.10.
Holstein Kiel - 1. FC Köln
1:1
20.10.
A. Bielefeld - Greuther Fürth
2:3
20.10.
Heidenheim - 1. FC Magdeburg
3:0
13:30
Hamburger SV - VfL Bochum
info
13:30
Jahn Regensburg - SV Darmstadt
info
13:30
SC Paderborn - Union Berlín
info
22.10.
MSV Duisburg - FC St. Pauli
info
20.10.
Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
1:1
20.10.
Sonnenhof Großaspach - SV Meppen
1:0
20.10.
TSV Mnichov 1860 - Braunschweig
2:0
20.10.
Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück
0:0
20.10.
Kaiserslautern - KFC Uerdingen
2:0
20.10.
Fortuna Köln - Energie Cottbus
3:1
13:00
FSV Zwickau - Hansa Rostock
info
14:00
Preußen Münster - Würzburger K.
info
14:00
Karlsruher SC - Wehen Wiesbaden
info
20.10.
VfL Wolfsburg II - Hannover 96 II
1:0
20.10.
Hamburger SV II - Lupo-Martini
1:1
14:00
TSV Havelse - SSV Jeddeloh
info
14:00
Norderstedt - FC St. Pauli II
info
15:00
KSV Holstein Kiel II - Eges./Lang.
info
15:00
VfL Oldenburg - SW Rehden
info
15:00
Droch. / Assel - Weiche Flensburg
info
15:00
Hansa Lüneburg - VfB Oldenburg
info
20.10.
Optik Rathenow - Budissa Bautzen
4:1
20.10.
Neugersdorf - Germania Halberstadt
0:0
20.10.
Hertha BSC II - Chemnitzer FC
1:3
20.10.
Bischofswerdaer FV 08 - BFC Dynamo
0:6
13:30
VSG Altglienicke - L. Lipsko
info
13:30
Fürstenwalde - SV Babelsberg 03
info
13:30
ZFC Meuselwitz - VfB Auerbach
info
13:30
Wacker Nordhausen - Berlín AK 07
info
20.10.
Alemannia Aachen - SV Straelen
4:0
20.10.
Düsseldorf II - Kaan-Marienborn
1:1
20.10.
Wiedenbrück - 1. FC Köln II
0:3
20.10.
Oberhausen - TV Herkenrath
4:0
20.10.
Borussia Dortmund II - SC Verl
1:2
14:00
SG Wattenscheid - Rot-Weiß Essen
info
20.10.
Hessen Dreieich - VfB Stuttgart II
2:1
20.10.
TSG Balingen - Wormatia Worms
2:0
20.10.
SV Waldhof Mannheim - FC 08 Homburg
5:1
20.10.
TSV Steinbach - SV Elversberg
3:0
20.10.
Stadtallendorf - Astoria Walldorf
1:4
20.10.
1. FC Saarbrücken - Mainz II
3:2
14:00
SC Freiburg II - SSV Ulm 1846
info
20.10.
1. FC Norimberk II - Aschaffenburg
1:2
20.10.
Wacker Burghausen - VfB Eichstätt
2:2
20.10.
1. FC Schweinfurt - Ingolstadt II
4:1
20.10.
SV Heimstetten - FC Pipinsried
2:2
20.10.
TSV Rosenheim - Schalding-Heining
0:1
Kompletní výsledky
20.10.
Sigma Olomouc - Fastav Zlín
1:1
20.10.
1. FK Příbram - FK Jablonec
0:6
20.10.
Baník Ostrava - MFK Karviná
1:1
20.10.
1. FC Slovácko - FK Teplice
0:2
15:00
Dukla Praha - SFC Opava
info
17:00
Slovan Liberec - Slavia Praha
info
22.10.
Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
info
20.10.
Fotbal Třinec - MFK Chrudim
2:1
20.10.
1. SK Prostějov - MFK Vítkovice
0:0
10:15
Viktoria Žižkov - Jihlava
info
15:30
Vlašim - FK Varnsdorf
info
18:00
Zbrojovka Brno - Baník Sokolov
info
20.10.
SK Převýšov - SK Zápy
0:3
20.10.
FC Písek - Slavoj Vyšehrad
2:1
20.10.
Slovan Velvary - FK Králův Dvůr
0:1p
20.10.
FK Dobrovice - Loko Vltavín
0:2
10:30
Karlovy Vary - Jiskra Domažlice
info
15:30
SK Benešov - Ústí nad Orlicí
info
15:30
FK Štěchovice - Sokol Živanice
info
15:30
Viktorie Jirny - Olympia Radotín
info
15:30
Sokol Brozany - FK Litoměřicko
info
20.10.
MFK Frýdek-Místek - Otrokovice
1:3
20.10.
Val. Mez. - RSM Hodonín
2:2
20.10.
Spartak Hulín - SK Líšeň
2:3
20.10.
Jiskra Rýmařov - MFK Vyškov
1:1
20.10.
Uh. Brod - Odra Petřkovice
2:3
10:15
Vel. Mez. - FC Dolní Benešov
info
14:30
SFK Vrchovina - FC Hlučín
info
20.10.
Sokol Čížová - FK Hořovicko
2:1
20.10.
Mariánské Lázně - Admira Praha
3:0
20.10.
Spartak Soběslav - MAS Táborsko B
4:3
20.10.
FK Tachov - Jindřichův Hradec
2:0
20.10.
SK Doubravka - Aritma Praha
1:0
20.10.
MFK Dobříš - ČLU Beroun
2:3
15:30
SK Rakovník - SK Klatovy
info
15:30
Tatran Sedlčany - TJ Přeštice
info
20.10.
FK Zbuzany - Polaban Nymburk
2:0
20.10.
Tatran Rakovník - SS Ostrá
0:2
20.10.
Motorlet Praha - FK Ostrov
2:1p
20.10.
FK Souš - Sokol Libiš
4:0
20.10.
Ol. Březová - Neratovice-Byš.
1:0p
10:15
Meteor Praha - SK Kladno
info
15:30
Sokol Hostouň - Mostecký FK
info
20.10.
Jiskra Mšeno - Spartak Slatiňany
7:1
20.10.
Sokol Kratonohy - Pěnčín-Turnov
4:2
20.10.
FK Přepeře - Benátky nad Jizerou
1:2
20.10.
FK Pardubice B - FK Čáslav
2:1p
20.10.
SK Český Brod - FK Kolín
0:1
20.10.
FK Náchod - FK Velké Hamry
1:2
20.10.
MFK Trutnov - Dvůr Králové
2:3p
20.10.
SK Vysoké Mýto - FC Horky
2:0
20.10.
MSK Břeclav - AFC Humpolec
2:1
14:30
Havlíčkův Brod - FK Blansko
info
14:30
Velká Bíteš - Slovan Bzenec
info
14:30
Žďár n/S - FSC Stará Říše
info
14:30
FC Strání - Nové Sady Olomouc
info
14:30
Ždírec n/D - Slovan Rosice
info
14:30
Dosta Bystrc - Sokol Tasovice
info
14:30
Slavoj TKZ Polná - Sokol Lanžhot
info
20.10.
FC Vsetín - TJ Heřmanice
4:0
20.10.
1. HFK Olomouc - SK Hranice
2:1
10:00
Sokol Ústí - Viktorie Přerov
info
10:15
SFC Opava B - FK Bospor Bohumín
info
14:30
Bruntál - MFK Havířov
info
14:30
Frýdlant n. O. - SK Dětmarovice
info
14:30
FK Kozlovice - TJ Nový Jičín
info
15:00
FK Šumperk - FC Slavičín
info
10:15
1. FC Slovácko - MFK Karviná
info
10:30
FK Mladá Boleslav - Sparta Praha
info
11:00
Bohemians 1905 - 1. FK Příbram
info
11:00
Fastav Zlín - Sigma Olomouc
info
11:00
Fotbal Třinec - Baník Ostrava
info
13:00
FK Jablonec - České Budějovice
info
22.10.
Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno
info
22.10.
Viktoria Plzeň - Slavia Praha
info
22.10.
FC Hradec Králové - Dukla Praha
info
20.10.
Dukla Praha - Slavia Praha
0:5
20.10.
Lokomotiva Brno - Sparta Praha
0:9
20.10.
Viktoria Plzeň - Hradec Králové
3:4
20.10.
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
2:0
Kompletní výsledky
20.10.
Spartak Trnava - FK Senica
4:1
20.10.
AS Trenčín - FC Nitra
0:1
20.10.
MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
2:2
20.10.
DAC Dunajská Streda - Podbrezová
3:2
20.10.
Slovan Bratislava - Zlaté Moravce
3:1
20.10.
ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
3:1
20.10.
Odeva Lipany - Banská Bystrica
0:0
20.10.
Tatran Prešov - MFK Dubnica
1:0
20.10.
KFC Komárno - FK Pohronie
1:1
20.10.
FK Poprad - Partizán Bardejov
5:2
20.10.
MFK Skalica - Petržalka
2:0
10:30
MŠK Žilina B - Slavoj Trebišov
info
Kompletní výsledky
20.10.
Paris SG - Amiens SC
5:0
20.10.
SM Caen - EA Guingamp
0:0
20.10.
Dijon FCO - Lille OSC
1:2
20.10.
FC Nantes - Toulouse FC
4:0
20.10.
Stade Reims - Angers SCO
1:1
20.10.
Racing Strasbourg - AS Monaco
2:1
15:00
Montpellier HSC - Bordeaux
info
17:00
AS Saint-Étienne - Stade Rennes
info
21:00
OGC Nice - Olympique Marseille
info
20.10.
Stade Brestois - FC Lorient
3:2
22.10.
RC Lens - GFCO Ajaccio
info
Kompletní výsledky
20.10.
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
0:0
20.10.
Ural - Křídla Sovětů
1:1
20.10.
FK Ufa - Rubin Kazaň
0:0
13:00
Dinamo Moskva - Zenit Petrohrad
info
15:30
Spartak Moskva - Arsenal Tula
info
18:00
FK Krasnodar - Achmat Groznyj
info
20.10.
Spartak Moskva II - Čertanovo
0:2
20.10.
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija
0:0
20.10.
Avangard Kursk - Tom Tomsk
0:0
20.10.
Fakel Voroněž - FK Tambov
0:0
20.10.
FK Chimki - FK Tjumen
2:1
20.10.
Rotor Volgograd - Mordovija Saransk
1:1
20.10.
FK Nižnij Novgorod - FK Armavir
1:0
20.10.
Dinamo Petrohrad - Sibir Nov.
4:1
20.10.
Zenit Petrohrad II - SKA Chabarovsk
0:1
20.10.
Baltika K. - FK Krasnodar II
1:4
Kompletní výsledky
20.10.
SC Valenciano - Vitória SC
0:7
20.10.
Cova Piedade - Portimonense SC
2:1
20.10.
Amora FC - CF Os Belenenses
3:4e
20.10.
SC Espinho - Académico Viseu
4:3p
20.10.
GS Loures - Sporting CP
1:2
15:00
Vale Formoso - SC Coimbrões
info
16:00
Moura AC - CS Marítimo
info
16:00
CD Fátima - Boavista FC
info
16:00
CF Os Armacenenses - Vitória FC
info
16:00
União Torreense - Rio Ave FC
info
16:00
AR São Martinho - Moreirense FC
info
16:00
Lusitano FCV - CD Nacional
info
16:00
SC Mirandela - CD Feirense
info
16:00
Maria da Fonte - CD Santa Clara
info
16:00
Estoril Praia - CD Tondela
info
16:00
Pedras Salgadas - GD Chaves
info
16:00
Casa Pia AC - SC Angrense
info
16:00
AD Limianos - SC Covilhã
info
16:00
SC Farense - FC Arouca
info
16:00
CDC Montalegre - Clube Oriental
info
16:00
AD Fafe - FC Penafiel
info
16:00
Paços Ferreira - GD Gafanha
info
16:00
CF Santa Iria - SC Praiense
info
16:00
RD Águeda - Louletano DC
info
16:00
UD Vilafranquense - Anadia FC
info
16:00
Leixões SC - Amarante FC
info
16:00
Silves FC - GD Chaves B
info
16:00
União Madeira - União Santiago
info
17:00
SG Sacavenense - CD Aves
info
21:00
FC Felgueiras - SC Braga
info
Kompletní výsledky
20.10.
Celtic FC - Hibernian FC
4:2
20.10.
Heart of Midlothian - Aberdeen FC
2:1
20.10.
Livingston FC - Dundee FC
4:0
20.10.
Motherwell FC - St. Johnstone FC
0:1
20.10.
St. Mirren FC - Kilmarnock FC
1:2
14:30
Hamilton Academical - Rangers FC
info
20.10.
Cowdenbeath FC - Clyde FC
2:1
20.10.
Rothes FC - Annan Athletic
0:1
20.10.
Stirling Albion - Queen's Park FC
1:2
20.10.
Cumbernauld Colts - BSC Glasgow
1:4
20.10.
Edusport Academy - Fraserburgh FC
1:2
20.10.
Elgin City - Whitehill Welfare
2:0
20.10.
Brora Rangers - Coldstream FC
6:0
20.10.
Edinburgh City - Civil Service
1:0
20.10.
Deveronvale FC - Stirling Univ.
1:2
20.10.
Cove Rangers - Auchinleck Talbot
1:1
20.10.
Beith Juniors - Linlithgow Rose
4:0
20.10.
East Kilbride FC - Spartans FC
3:1
20.10.
Albion Rovers - Formartine United
0:2
20.10.
Peterhead FC - Kelty Hearts
3:2
20.10.
Gala Fairydean - East St.
2:0
20.10.
Berwick Rangers - Gretna 2008
3:1
20.10.
Alloa Athletic - Partick Thistle
1:0
20.10.
Dundee United - Inverness CT
1:1
20.10.
Dunfermline Athletic - Queen S.
0:1
20.10.
Greenock Morton - Falkirk FC
1:0
20.10.
Ross County - Ayr United
2:1
20.10.
Arbroath FC - Dumbarton FC
3:1
20.10.
East Fife FC - Brechin City
3:1
20.10.
Montrose FC - Airdrieonians FC
0:3
20.10.
Raith Rovers - Stranraer FC
2:1
20.10.
Stenhousemuir FC - Forfar Athletic
1:2
Kompletní výsledky
20.10.
PSV Eindhoven - FC Emmen
6:0
20.10.
SBV Excelsior - SBV Vitesse
2:0
20.10.
SC Heerenveen - AFC Ajax
0:4
20.10.
FC Utrecht - AZ Alkmaar
2:1
12:15
NAC Breda - Willem II
info
14:30
Heracles Almelo - FC Groningen
info
14:30
Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle
info
14:30
VVV Venlo - ADO Den Haag
info
16:45
Fortuna Sittard - BV De Graafschap
info
22.10.
Jong Utrecht - FC Twente
info
Kompletní výsledky
20.10.
Excel Mouscron - Standard Lutych
0:0
20.10.
KV Kortrijk - Sint-Truiden
3:1
20.10.
Antverpy - KSC Lokeren
2:1
20.10.
KRC Genk - KAS Eupen
2:1
14:30
RSC Anderlecht - Cercle Bruggy
info
18:00
KV Oostende - KAA Gent
info
20:00
Charleroi - SV Zulte Waregem
info
20.10.
KSV Roeselare - RU Saint-Gilloise
1:1
20.10.
AFC Tubize - Lommel SK
0:2
16:00
KV Mechelen - Beerschot Wilrijk
info
Kompletní výsledky
20.10.
Kasimpaşa SK - Akhisar B.
5:0
20.10.
Istanbul B. - Kayserispor
1:0
20.10.
Sivasspor - Fenerbahçe SK
0:0
12:30
Çaykur Rizespor - Konyaspor
info
15:00
MKE Ankaragücü - Yeni Malatyaspor
info
15:00
Alanyaspor - Antalyaspor
info
18:00
Göztepe SK - Beşiktaş JK
info
22.10.
Trabzonspor - Erzurum BB
info
20.10.
Gençlerbirliği SK - Adanaspor
0:0
20.10.
Gaz. Gaziantep - Ümraniyespor
0:0
20.10.
Balikesirspor - Boluspor
0:1
13:00
Hatayspor - Osmanlispor
info
15:30
KDÇ Karabükspor - Altay SK
info
18:30
Istanbulspor - Giresunspor
info
22.10.
Altinordu SK - Eskişehirspor
info
22.10.
Adana Demirspor - Elaziğspor
info
Kompletní výsledky
20.10.
Panathinaikos FC - Panionios FC
1:0
20.10.
PAS Giannina FC - Panetolikos FC
0:2
20.10.
Apollon Smyrnis - AEK Atény
0:2
20.10.
AE Larisa - PAS Lamia 1964
1:2
17:15
APO Levadiakos - Xanthi FC
info
18:00
Aris Soluň - PAOK Soluň
info
19:30
OFI Kréta - Olympiakos Pireus
info
22.10.
Atromitos FC - Asteras Tripolis
info
Kompletní výsledky
20.10.
Salzburg - Wacker Innsbruck
1:1
20.10.
LASK Linz - SCR Altach
1:1
20.10.
TSV Hartberg - Rapid Vídeň
3:0
14:30
Admira - Wolfsberger AC
info
14:30
SV Mattersburg - SKN Sankt Pölten
info
17:00
Austria Vídeň - SK Sturm Graz
info
20.10.
Innsbruck Am. - SV Kapfenberg
3:0
10:30
Floridsdorfer AC - Vorwärts Steyr
info
Kompletní výsledky
20.10.
FC Luzern - FC Thun
0:2
20.10.
FC Curych - BSC Young Boys
3:3
16:00
FC Basilej - Neuchâtel Xamax
info
16:00
FC Lugano - FC St. Gallen
info
16:00
FC Sion - Grasshopper Curych
info
20.10.
Lausanne Sport - FC Schaffhausen
2:0
20.10.
FC Rapperswil-Jona - SC Kriens
1:2
20.10.
Servette Ženeva - FC Aarau
3:1
14:30
FC Wil - FC Chiasso
info
Kompletní výsledky
20.10.
Illičivec Mariupol - Zarja Luhansk
3:2
20.10.
Vorskla Poltava - Dynamo Kyjev
0:1
13:00
FK Lvov - Arsenal Kyjev
info
16:00
Olimpik Doněck - Č. Oděsa
info
18:30
PFK Oleksandrija - Karpaty Lvov
info
Kompletní výsledky
20.10.
Sosnowiec - Miedź Legnica
3:1
20.10.
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
1:2
20.10.
Lech Poznań - Korona Kielce
2:1
15:30
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
info
18:00
Legia Varšava - Wisła Kraków
info
22.10.
KS Cracovia - Górnik Zabrze
info
20.10.
ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
2:0
20.10.
Stomil Olsztyn - Niepołomice
2:2
20.10.
Bytovia Bytów - Odra Opole
1:1
20.10.
GKS Tychy - Raków Częstochowa
0:0
20.10.
Podbeskidzie - Chojnice
2:1
14:00
Warta Poznań - Chrobry Głogów
info
Kompletní výsledky
20.10.
FC Hermannstadt - Astra Giu.
0:2
20.10.
Viitorul C. - Sepsi OSK
2:3
17:00
Gaz Metan Mediaş - FC Botoşani
info
20:00
CSU Craiova - FCSB
info
22.10.
Dinamo Bukurešť - D. Călăraşi
info
Kompletní výsledky
20.10.
Kisvárda FC - Mezőkövesdi SE
1:2
20.10.
Szombathelyi Haladás - MOL Vidi FC
0:2
20.10.
MTK Budapešť - Honvéd Budapešť
1:1
20.10.
Diósgyőri VTK - Újpest FC
1:2
20.10.
Debreceni VSC - Paksi SE
2:1
20.10.
Puskás FC - Ferencvárosi TC
1:0
Kompletní výsledky
20.10.
NK Rudeš - NK Osijek
1:4
20.10.
NK Istra 1961 - Dinamo Záhřeb
1:4
15:00
Slaven Belupo - HNK Gorica
info
17:30
Lokomotiva Záhřeb - Hajduk Split
info
Kompletní výsledky
20.10.
FK Voždovac - Mladost Lučani
1:1
20.10.
Proleter Novi Sad - Mačva Šabac
1:0
20.10.
FK Crvena Zvezda - FK Rad
3:1
20.10.
Radnički Niš - FK Zemun
2:0
20.10.
Napredak K. - Radnik Surdulica
1:1
13:00
Spartak Subotica - FK Partizan
info
16:00
Dinamo Vranje - FK Bačka
info
Kompletní výsledky
20.10.
NŠ Mura - Rudar Velenje
2:1
20.10.
ND Gorica - NK Maribor
0:3
20.10.
NK Aluminij - NK Domžale
0:0
14:45
NK Celje - NK Krško
info
17:00
Olimpija Lublaň - Triglav Kranj
info
Kompletní výsledky
20.10.
Slavia Sofia - Septemvri Sofia
3:1
20.10.
Botev Plovdiv - Černo More Varna
2:1
20.10.
Ludogorec Razgrad - Levski Sofia
2:1
16:30
Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv
info
19:00
CSKA Sofia - Etar Veliko Tarnovo
info
22.10.
Vitoša Bistrica - Beroe
info
Kompletní výsledky
20.10.
Nordsjaelland - FC Midtjylland
1:4
12:00
Vendsyssel FF - AC Horsens
info
14:00
Randers FC - SønderjyskE
info
16:00
Vejle Boldklub - FC Kodaň
info
18:00
AGF Aarhus - Aalborg BK
info
22.10.
Brøndby IF - Odense Boldklub
info
13:45
Fremad Amager - FC Helsingør
info
13:45
Nykøbing FC - FC Fredericia
info
13:45
Naestved BK - Lyngby BK
info
13:45
Thisted FC - FC Roskilde
info
13:45
Viborg FF - Silkeborg IF
info
Kompletní výsledky
20.10.
Malmö FF - Hammarby IF
2:1
20.10.
Dalkurd FF - Örebro SK
1:0
15:00
BK Häcken - Östersunds FK
info
15:00
Djurgårdens IF - AIK Solna
info
17:30
IF Elfsborg - GIF Sundsvall
info
17:30
Kalmar FF - IFK Norrköping
info
17:30
Trelleborgs FF - IK Sirius
info
22.10.
IF Brommapojkarna - IFK Göteborg
info
20.10.
Degerfors IF - Östers IF
1:3
20.10.
GAIS Göteborg - Landskrona BoIS
3:1
15:00
AFC Eskilstuna - Falkenbergs FF
info
17:30
IK Brage - Jönköpings Södra IF
info
22.10.
Varbergs BoIS - IK Frej
info
22.10.
IFK Värnamo - Gefle IF
info
Kompletní výsledky
20.10.
Molde FK - Sarpsborg 08 FF
2:2
20.10.
Sandefjord - Strømsgodset IF
2:1
18:00
FK Haugesund - Odds BK
info
18:00
Lillestrøm SK - Rosenborg BK
info
18:00
Ranheim Fotball - FK Bodø/Glimt
info
18:00
Tromsø IL - IK Start
info
18:00
Vålerenga IF - Kristiansund BK
info
20:00
Stabaek Fotball - SK Brann
info
13:00
Tromsdalen UIL - Ham-Kam Fotball
info
15:00
Ullensaker/Kisa IL - Kongsvinger IL
info
18:00
Levanger FK - Florø SK
info
18:00
Sandnes Ulf - Nest-Sotra Fotball
info
18:00
Mjøndalen IF - FK Jerv
info
18:00
Åsane Fotball - Sogndal Fotball
info
18:00
Notodden FK - Strømmen IF
info
Kompletní výsledky
13:30
VPS Vaasa - RoPS Rovaniemi
info
13:30
PS Kemi Kings - IFK Mariehamn
info
13:30
KuPS Kuopio - TPS Turku
info
13:30
HJK Helsinky - SJK Seinäjoki
info
13:30
Ilves Tampere - FC Lahti
info
13:30
Inter Turku - FC Honka
info
20.10.
HIFK Helsinky - KPV Kokkola
2:1
20.10.
JJK Jyväskylä - AC Kajaani
1:2
20.10.
Ekenäs IF - AC Oulu
3:2
20.10.
KTP Kotka - FF Jaro
0:0
20.10.
FC Haka - Klubi-04
5:0
Kompletní výsledky
20.10.
Enosis NP - Anorthosis Famagusta
1:1
20.10.
Apollon Limassol - Ermis Aradippou
5:0
20.10.
AEK Larnaka - Doxa Katokopia
3:0
16:00
Nea Salamis FC - Omonia Nikósie
info
18:00
APOEL Nikósie - AEL Limassol
info
22.10.
Pafos FC - Alki Oroklini
info
Kompletní výsledky
20.10.
Maccabi Tel-Aviv - Hap. Eran Hadera
4:0
20.10.
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa
1:1
20.10.
Bn. Yehuda - Hapoel Tel-Aviv
0:0
20.10.
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Ra'anana
2:0
19:00
Maccabi Petach-Tikva - Bnei Sakhnin
info
20:00
FC Ashdod - Beitar Jeruzalém
info
22.10.
Maccabi Haifa - Maccabi Netanya
info
Kompletní výsledky
22.10.
Bray Wanderers - Derry City
info
22.10.
Sligo Rovers - Bohemians Dublin
info
Kompletní výsledky
20.10.
Ards FC - Linfield FC
2:1
20.10.
Ballymena United - Dungannon Swifts
1:1
20.10.
Cliftonville FC - Warrenpoint Town
3:1
20.10.
Coleraine FC - Crusaders FC
1:0
20.10.
Glentoran FC - Glenavon FC
1:2
Kompletní výsledky
20.10.
Carmarthen Town - Bala Town
1:2
20.10.
Cefn Druids - Cardiff MU
1:1
20.10.
Llandudno FC - Aberystwyth Town
0:1
20.10.
The New Saints FC - Connah's Quay
3:0
20.10.
Briton Ferry L. - Caerau Ely FC
1:0
20.10.
Cambrian & C. - Port Talbot Town
5:0
20.10.
Cwmamman United - Dinas Powys
4:0
20.10.
Cwmbran Celtic - Ammanford AFC
3:0
20.10.
Cwmbran Town - Afan Lido
3:2
20.10.
Garden Village - Blaenrhondda FC
1:2
20.10.
Llandrindod - Aberbargoed Buds
info
20.10.
Llanidloes Town - Pontypridd Town
1:2
20.10.
Panteg AFC - Penybont FC
1:3
20.10.
Pontyclun FC - Llantwit Major
3:1
20.10.
Radnor Valley - Goytre AFC
1:2
20.10.
STM Sports FC - Haverfordwest
1:2
20.10.
Sully Sports - Brecon Corinthians
3:1
20.10.
Ton Pentre FC - Pencoed Athletic
3:1
20.10.
Treharris - Cornelly United
3:2
20.10.
Trefelin FC - Swansea University
1:2
20.10.
Undy Athletic - Monmouth Town
3:4
20.10.
West End FC - Caldicot Town
0:6
20.10.
Ynysddu Welfare - Taffs Well
2:1
20.10.
Bangor City - Mold Alexandra
4:2
20.10.
Berriew FC - Penrhyncoch FC
info
20.10.
Buckley Town - Brymbo FC
3:1
20.10.
Caersws FC - Holywell Town
3:2e
20.10.
Coedpoeth United - Ruthin Town
2:3
20.10.
Conwy Borough - Rhyl FC
1:2
20.10.
Pwllheli FC - Porthmadog FC
0:3
20.10.
Denbigh Town - Holyhead Town
9:3
20.10.
Gresford Athletic - Brickfield
4:3e
20.10.
Guilsfield FC - Rhostyllen FC
2:0
20.10.
Hawarden Rangers - Llanfair United
2:3
20.10.
Holyhead Hotspurs - Corwen FC
4:2
20.10.
Llangefni Town - Borth United
2:0
20.10.
Llanrhaeadr FC - Flint Town United
1:2
20.10.
Llay Welfare - Rhydymwyn FC
2:0
20.10.
Penycae FC - Airbus UK FC
0:4
20.10.
Prestatyn Town - New Brighton Villa
5:1
20.10.
Lland. Am. - Nantlle Vale FC
2:4e
Kompletní výsledky
20.10.
FK Minsk - Dinamo Minsk
3:3
20.10.
BATE Borisov - FK Gorodeja
3:2
20.10.
Šachtër Soligorsk - Neman Grodno
1:0
13:00
FK Sluck - Torpedo Žodino
info
15:00
FK Smoleviči - Isloč Minsk
info
17:30
Dinamo Brest - Torpedo Minsk
info
22.10.
Luč Minsk - FK Gomel
info
Kompletní výsledky
12:00
Žalgiris Vilnius - FK Trakai
info
12:00
Lietava Jonava - Sūduva
info
Kompletní výsledky
20.10.
Riga FC - FK Jelgava
2:0
20.10.
FK Ventspils - FK Spartaks
1:1
20.10.
FK Liepāja - METTA/LU
0:1
Kompletní výsledky
20.10.
FC Kuressaare - Kalev Tallinn
3:3
20.10.
Paide Linnameeskond - Vaprus Pärnu
2:1
20.10.
Trans Narva - Flora Tallinn
1:2
14:00
Nõmme Kalju - Tammeka Tartu
info
21:00
Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
info
Kompletní výsledky
20.10.
Dinamo-Auto - Speranţa Nisporeni
0:1
20.10.
Zimbru Kišiněv - Zaria Bălţi
3:1
14:00
Sheriff Tiraspol - Milsami Orhei
info
14:00
Petroclub Hîn. - Sfîntul Gheorghe
info
Kompletní výsledky
20.10.
Sloga Simin Han - Mladost D.-K.
0:1
20.10.
FK Zvijezda 09 - GOŠK Gabela
1:0
20.10.
FK Sarajevo - Sloboda Tuzla
1:0
20.10.
Zrinjski Mostar - Željezničar
0:1
15:00
Krupa na Vrbasu - Radnik Bijeljina
info
17:00
Čelik Zenica - Široki Brijeg
info
Kompletní výsledky
14:30
FK Renova - Rabotnički Skopje
info
14:30
FK Shkupi - Sileks Kratovo
info
14:30
Belasica Strumica - Pobeda Prilep
info
14:30
Makedonija GP Skopje - FA Pandev
info
14:30
Vardar Skopje - FK Škendija
info
Kompletní výsledky
20.10.
Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci
1:2
20.10.
Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovići
0:0
20.10.
OFK Petrovac - Sutjeska Nikšić
1:0
20.10.
Lovćen Cetinje - Mornar Bar
0:1
20.10.
Bud. Podg. - Mladost Podgorica
0:0
Kompletní výsledky
20.10.
Kastrioti Kruja - FK Kukësi
1:2
20.10.
KF Laçi - Teuta Durrës
0:3
14:00
Skënderbeu Korça - KF Kamza
info
17:00
Partizani Tirana - Luftëtari
info
22.10.
Flamurtari Vlora - KF Tirana
info
Kompletní výsledky
20.10.
FC Artsakh - Lori FC
2:3
20.10.
Shirak Gyumri - Ararat Jerevan
1:0
13:00
Alashkert FC - Gandzasar Kapan
info
16:00
Avan Academy - Pyunik Jerevan
info
Kompletní výsledky
20.10.
FK Qäbälä - Neftçi Baku
3:1
20.10.
Qarabağ Ağdam - Säbail FK
1:0
15:00
PFK Sumqayit - Sabah FK
info
17:00
Keşlə FK - Zirä FK
info
Kompletní výsledky
20.10.
Sioni Bolnisi - FC Samtredia
4:2
14:00
Dinamo Tbilisi - Lokomotivi Tbilisi
info
16:00
Torpedo Kutaisi - Metalurgi Rustavi
info
18:00
Saburtalo Tbilisi - Kolkheti
info
Kompletní výsledky
20.10.
FC Astana - Ordabasy Šymkent
1:1
11:00
Šachtër Karagandy - FK Aktobe
info
11:00
Kairat Almaty - Tobol Kostanaj
info
11:00
Kyzylžar Petropavl - Žetisu
info
12:00
Irtyš Pavlodar - Kaisar Kyzylorda
info
12:00
FK Atyrau - FK Akžajyk
info
Kompletní výsledky
20.10.
Pieta Hotspurs - Valletta FC
0:4
20.10.
Birkirkara FC - Tarxien Rainbows
2:0
15:00
Mosta FC - Sliema Wanderers
info
17:15
Hibernians FC - Hamrun Spartans
info
22.10.
Balzan Youths - Floriana FC
info
Kompletní výsledky
20.10.
F91 Dudelange - Progrès Niedercorn
4:1
16:00
T. Pétange - Jeunesse Esch
info
16:00
UNA Strassen - Racing FC Luxembourg
info
16:00
US Mondorf - US Rumelange
info
16:00
Fola Esch - Etzella Ettelbrück
info
16:00
Differdange - Victoria Rosport
info
16:00
Hamm Benfica - US Hostert
info
Kompletní výsledky
16:00
KÍ Klaksvík - TB Tvøroyri
info
16:00
B36 Tórshavn - HB Tórshavn
info
16:00
AB Argir - Skála IF
info
16:00
07 Vestur - EB/Streymur
info
16:00
Víkingur Gøta - NSÍ Runavík
info
Kompletní výsledky
12:00
Inter Club Escaldes - FC Lusitanos
info
14:00
FC Ordino - FC Encamp
info
16:00
FC Santa Coloma - UE Engordany
info
18:00
UE Sant Julià - UE Santa Coloma
info
Kompletní výsledky
20.10.
SP Cailungo - SP Cosmos
2:1
20.10.
SP Tre Fiori - SS Folgore
2:0
20.10.
SP Domagnano - FC Fiorentino
0:0
20.10.
AC Juvenes - SS Murata
2:2
15:00
AC Libertas - SC Faetano
info
15:00
SS Pennarossa - SP Tre Penne
info
15:00
SS Virtus - SS San Giovanni
info
Kompletní výsledky
20.10.
Europa FC - St Joseph's FC
2:3
20.10.
Glacis United - Gibraltar Phoenix
1:3
16:00
Mons Calpe - Lions Gibraltar
info
22.10.
Lincoln Red Imps - Gibraltar United
info
Kompletní výsledky
14:45
KF Priština - KF KEK
info
14:45
KF Gjilani - KF Feronikeli
info
14:45
KF Trepça '89 - KF Llapi
info
14:45
KF Drenica - KF Liria
info
14:45
KF Ballkani - KF Flamurtari
info
14:45
KF Ferizaj - KF Drita
info
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
 
Všechny přestupy
08:00
Fotbal (Liga národů, 3. hrací den Norsko - Slovinsko)
08:05
Bundesliga (Stuttgart - Dortmund)
08:35
Bundesliga (Wolfsburg - Bayern)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne utkání Slavie v Kodani?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!