Aktuality

 

ATOUBA NA ODCHODU Z HAMBURKU

Angažmá Thimotheeho Atouby v Hamburku se pomalu chýlí ke konci. Kamerunský obránce si v prosinci znepřátelil všechny fanoušky německého klubu, teď proti sobě poštval i celé vedení...  
17.01.2007 | Aktuality | 6 komentářů
 

AMELIA JEDNÁ SE SPARTAKEM MOSKVA

Brankář Marco Amelia je podle všeho na odchodu z Livorna. Italský reprezentant má spory s prezidentem Aldem Spinellim a vyjednává o možnosti angažmá ve Spartaku Moskva...  
17.01.2007 | Aktuality | 2 komentáře
 

RONALDO VÝMĚNOU ZA TREZEGUETA?

Angažování Cristiana Ronalda nemusí být pro fanoušky Juventusu pouhou utopií. Podle turínského listu Tuttosport je Manchester United připraven jednat o možném uvolnění své hvězdy, jako náhradu ale chce Davida Trezegueta a Raffaeleho Palladina...  
17.01.2007 | Aktuality | 27 komentářů
 

O HEINZEHO MÁ ZÁJEM I TOTTENHAM

Do hry o Gabriela Heinzeho se vložil další klub. Vedle Valencie, Juventusu, Interu Milán a PSG se o argentinského obránce zajímá také Tottenham, jehož manažer Martin Jol je ochoten za Jihoameričanovy služby nabídnout pět milionů liber.  
17.01.2007 | Aktuality | 6 komentářů
 

AC MILÁN MÁ RONALDŮV SOUHLAS

Jako na houpačce vypadají jednání o možném odchodu Ronalda z Realu Madrid do AC Milán. Vice-prezident italského klubu Adriano Galliani ještě včera tento transfer vylučoval, dnes už je vše jinak a Rossoneri již dokonce mají hráčův souhlas k přestupu...  
17.01.2007 | Aktuality | 54 komentářů
 

SPEKULACE Z PREMIER LEAGUE (16)

Naše Spekulace se pomalu přehouply do své druhé poloviny. Co na vás čeká v jejich šestnáctém pokračování? Tak třeba informace ohledně možného odchodu Gabriela Heinzeho z Old Trafford nebo příchodu Fernanda Torrese do Premier League...  
17.01.2007 | Aktuality | 17 komentářů
 

CALDERÓN OBVINIL PÉREZE

Současný prezident Realu Madrid Ramon Calderón prohlásil, že za neúspěšným pokusem o získání Brazilce Kaká stojí jeho předchůdce Florentino Pérez. Tato slova padla v úterním projevu pro studenty univerzity Villanueva.  
16.01.2007 | Aktuality | 61 komentářů
 

MANCINI S NOVOU SMLOUVOU NESPĚCHÁ

Trenér Interu Milán Roberto Mancini se vyjádřil k údajným problémům s podepsáním nové smlouvy. Ta stávající mu totiž vyprší již v červnu, a tak se již začalo spekulovat o tom, že má mladý kouč namířeno do Anglie. Tyto dohady ovšem Mancini rázně popřel. Podle jeho názoru musí být nová dohoda akorát pořádně projednána.  
16.01.2007 | Aktuality | 11 komentářů
 

ŠEVČENKO JE PRÝ NA ANGLII UŽ STARÝ

Věk je podle Aleksandra Hleba důvod, proč se hvězdnému Andriji Ševčenkovi nedaří prosadit se podle představ v londýnské Chelsea. Běloruský reprezentant uznává útočníkovy kvality, Ševčenko ale podle něj zamířil do Británie pozdě.  
16.01.2007 | Aktuality | 17 komentářů
 

GALEONEHO STŘÍDÁ V UDINESE MALESANI

Udinese sice v tabulce Serie A patří desáté místo s minimální ztrátou na pohárové příčky, klub však prohrál poslední dva ligové zápasy v řadě a to bylo dostačujícím argumentem k tomu, aby dnes byl odvolán trenér Giovanni Galeone. Jeho nástupcem se stal Alberto Malesani.  
16.01.2007 | Aktuality | žádný komentář
 

EMERSON CHCE ZPĚT DO JUVENTUSU

Působení záložníka Emersona na Santiago Bernabeu se zřejmě neprotáhne na dobu delší než rok. Brazilský reprezentant se v létě otočil zády k Juventusu a zamířil do Realu Madrid, jenomže zde se nedokázal adaptovat a teď by se rád vrátil zpět.  
16.01.2007 | Aktuality | 30 komentářů
 

WERDER SLEDUJE TAKÉ BAROŠE

Do zástupu uchazečů o služby Milana Baroše se zařadil další klub. Po Chelsea, Lyonu, San Sebastianu a Levante se nyní mluví o Werderu Brémy, jehož trenér Thomas Schaaf by se angažování českého útočníka vůbec nebránil.  
16.01.2007 | Aktuality | 11 komentářů
 

DEISLER OHLÁSIL KONEC KARIÉRY

Už v 27ti letech končí kariéra jednoho z nejtalentovanějších německých fotbalistů posledního desetiletí. Pověsit kopačky na hřebík se dnes rozhodl záložník mnichovského Bayernu Sebastian Deisler...  
16.01.2007 | Aktuality | 17 komentářů
 

V LIVORNU ZAČÍNÁ VÁLKA?!?!

Pořádně dusno je v posledních dnech v kabině Livorna. Italskému klubu se příliš nedaří a olej do ohně neustále přilévá jeho prezident Aldo Spinelli. Ten po nedělní porážce od Atalanty propustil trenéra Daniele Arrigoniho, nyní vyhrožuje prodejem brankáře...  
16.01.2007 | Aktuality | 10 komentářů
 

SPEKULACE Z PREMIER LEAGUE (15)

Spekulace z Premier League jsou tu opět, tentokráte již popatnácté. Vedení Chelsea se v nich snaží usmířit s Jose Mourinhem, Joey Barton by mohl odejít z Manchesteru City a ve hře o Milana Baroše je údajně další klub...  
16.01.2007 | Aktuality | 5 komentářů
16:40 Nelom bude hrát za Hibernian
Miquel Nelom si po necelých třech měsících našel nové angažmá. Nizozemský obránce po loňské sezoně opustil Feyenoord a nyní se vydal do Skotska, kde bude hrát za Hibernian. (transfermarketweb.com)
16:11 Coquelin se vrací do nominace Valencie
V nominaci Valencie na derby proti Villarrealu je i Francis Coquelin. Francouzský záložník je definitivně fit po vážném zranění achilovky, s nímž marodil půl roku. (marca.com)
15:59 Agüero hraje 300. zápas za Citizens
Manchester City nastoupí na půdě Cardiffu a v jeho základní sestavě figuruje i Sergio Agüero - argentinský útočník si na své konto připsal jubilejní 300. start v dresu anglického klubu. (bbc.com)
15:42 Milner prý bude moct odejít z Liverpoolu
Liverpool by po skončení tohoto ročníku mohl opustit James Milner. Zkušenému středopolaři vyprší kontrakt a Reds mu údajně nechtějí vzhledem k pokročilému věku nabídnout jeho prodloužení. (sport-express.ru)
15:23 Premier League - výsledky
Výsledky sobotních utkání anglické ligy: Fulham - Watford 1:1 (78. Mitrović - 2. Gray).
15:20 Mendy přišel o řidičské oprávnění
Rok bez řidičského průkazu se obejde Benjamin Mendy. Obránce Manchesteru City byl potrestán za opakované překročení rychlosti, navíc obdržel pokutu ve výši 2,5 tisíce liber. (lequipe.fr)
14:55 LaLiga - výsledky
Dnešní výsledky španělské nejvyšší soutěže: Vallecano - Alavés 1:5 (30. De Tomás - 8. Navarro, 34. a 77. Ibai, 56. Calleri, 90+5. Burgui).
14:43 Gabon nakonec nepovede Aubameyang
Útočník Pierre-Emerick Aubameyang popřel, že by měl jeho otec převzít domácí reprezentační výběr. Zároveň obvinil vedení tamního svazu, které zprávu o angažování Pierra-Francoise Aubameho Eyanga ve středu zveřejnilo, z amatérismu a diletantismu. "Vážně se divíte, že nechci hrát za národní tým, protože mám problém s vámi?," napsal kanonýr Arsenalu na twitter. Dodal, že se jeho otec, který je momentálně nemocný, s předsedou svazu dohodl na dnu na rozmyšlenou. Nakonec se rozhodl nabídku nepřijmout. (ČTK)
14:32 Ferguson se vrací na Old Trafford
Manchester United odpoledně čeká utkání s Wolverhamptonem Wanderers, přičemž v hledišti bude přítomný i bývalý manažer Red Devils Sir Alex Ferguson. Ikona manchesterského klubu se na tribunu vrátí poprvé od operace mozku, kterou absolvovala na začátku května. (lequipe.fr)
14:13 Neapol se musí obejít bez Ounase
Adam Ounas nepomůže Neapoli v zítřejším utkání na půdě Turína. Francouzský záložník absentuje se svalovým problémem. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
21.09.
Colo Colo - SE Palmeiras
0:2
Kompletní výsledky
21.09.
CD Cuenca - Fluminense FC
0:2
21.09.
EC Bahia - Botafogo FR
2:1
Kompletní výsledky
21.09.
TP Mazembe - CD 1º de Agosto
1:1
21.09.
Étoile Sahel - Espérance ST
0:1
21.09.
Wydad AC - ES Sétif
0:0
21:00
Al Ahly - Horoya AC
info
Kompletní výsledky
23.09.
Enyimba International - Rayon Sport
info
23.09.
Raja CA - CARA Brazzaville
info
23.09.
USM Alger - Al Masry Club
info
23.09.
RS Berkane - AS Vita Club
info
Kompletní výsledky
13:30
Fulham FC - Watford FC
1:1
16:00
Burnley FC - AFC Bournemouth
info
16:00
Crystal Palace - Newcastle United
info
16:00
Leicester City - Huddersfield Town
info
16:00
Liverpool FC - Southampton FC
info
16:00
Manchester United - Wolverhampton
info
16:00
Cardiff City - Manchester City
info
18:30
Brighton - Tottenham Hotspur
info
23.09.
West Ham United - Chelsea FC
info
23.09.
Arsenal FC - Everton FC
info
21.09.
Wigan Athletic - Bristol City
1:0
16:00
Aston Villa - Sheffield Wednesday
info
16:00
Derby County - Brentford FC
info
16:00
Ipswich Town - Bolton Wanderers
info
16:00
Leeds United - Birmingham City
info
16:00
Nottingham - Rotherham United
info
16:00
Reading FC - Hull City
info
16:00
Sheffield United - Preston
info
16:00
Stoke City - Blackburn Rovers
info
16:00
West Bromwich Albion - Millwall FC
info
16:00
Middlesbrough FC - Swansea City
info
18:30
Queens Park Rangers - Norwich City
info
16:00
Accrington Stanley - AFC Wimbledon
info
16:00
Barnsley FC - Burton Albion
info
16:00
Blackpool FC - Luton Town
info
16:00
Bristol Rovers - Coventry City
info
16:00
Charlton Athletic - Plymouth Argyle
info
16:00
Doncaster Rovers - Bradford City
info
16:00
Gillingham FC - Peterborough United
info
16:00
Oxford United - Walsall FC
info
16:00
Portsmouth FC - Wycombe Wanderers
info
16:00
Scunthorpe United - Shrewsbury Town
info
16:00
Southend United - Fleetwood Town
info
16:00
Sunderland AFC - Rochdale AFC
info
16:00
Bury FC - Carlisle United
info
16:00
Cambridge United - Mansfield Town
info
16:00
Crewe Alexandra - Port Vale
info
16:00
Exeter City - Cheltenham Town
info
16:00
Forest Green Rovers - Crawley Town
info
16:00
Lincoln City - Milton Keynes Dons
info
16:00
Morecambe FC - Macclesfield Town
info
16:00
Northampton Town - Notts County
info
16:00
Oldham Athletic - Colchester United
info
16:00
Stevenage FC - Grimsby Town
info
16:00
Yeovil Town - Swindon Town
info
16:00
Tranmere Rovers - Newport County
info
13:35
Eastleigh FC - Dagenham & Redbridge
1:0
16:00
Aldershot Town - Dover Athletic
info
16:00
Barnet FC - AFC Fylde
info
16:00
Barrow AFC - Maidenhead United
info
16:00
Braintree Town - Maidstone United
info
16:00
Chesterfield FC - Gateshead FC
info
16:00
Ebbsfleet United - Havant & Waterl.
info
16:00
Halifax Town - Hartlepool United
info
16:00
Harrogate Town - Leyton Orient
info
16:00
Salford City - Boreham Wood
info
16:00
Solihull Moors - Bromley FC
info
16:00
Sutton United - Wrexham FC
info
Kompletní výsledky
21.09.
SD Huesca - Real Sociedad
0:1
13:00
Rayo Vallecano - Alavés
1:5
16:15
Celta Vigo - Real Valladolid
info
16:15
SD Eibar - CD Leganés
info
18:30
Getafe CF - Atlético Madrid
info
20:45
Real Madrid - Espanyol Barcelona
info
23.09.
Levante UD - Sevilla FC
info
23.09.
Villarreal CF - Valencia CF
info
23.09.
Real Betis - Athletic Bilbao
info
23.09.
FC Barcelona - Girona FC
info
16:00
CA Osasuna - Sporting Gijón
info
18:00
Rayo Majadahonda - Extremadura UD
info
18:00
Real Zaragoza - CD Lugo
info
20:30
Córdoba CF - CD Tenerife
info
23.09.
RCD Mallorca - Albacete Balompié
info
23.09.
Real Oviedo - Elche CF
info
23.09.
UD Las Palmas - Málaga CF
info
23.09.
Reus Deportiu - Gimnástic
info
23.09.
CD Numancia - UD Almería
info
23.09.
Cádiz CF - AD Alcorcón
info
23.09.
CF Fuenlabrada - Coruxo FC
info
23.09.
Celta Vigo B - Rápido de Bouzas
info
23.09.
Internacional - Pontevedra CF
info
23.09.
Real Valladolid B - UD Las Palmas B
info
23.09.
Unión Adarve - Unionistas
info
23.09.
Burgos CF - Deportivo La Coruña B
info
23.09.
CDA Navalcarnero - Atl. Madrid B
info
23.09.
CD Leonesa - Real Madrid Castilla
info
23.09.
CF Salmantino - CD Guijuelo
info
23.09.
SD Ponferradina - S.S. Reyes
info
16:00
Real Unión Club - Real Oviedo B
info
19:00
Athletic Bilbao B - Gernika Club
info
19:00
SCD Durango - CD Izarra
info
23.09.
Sporting Gijón B - Real Sociedad B
info
23.09.
CD Tudelano - SD Leioa
info
23.09.
CD Vitoria - Racing Santander
info
23.09.
Gim. Torrelavega - SD Amorebieta
info
23.09.
CD Calahorra - UD Logroñés
info
23.09.
UP Langreo - CD Mirandés
info
23.09.
Barakaldo CF - Arenas Club de Getxo
info
16:00
UB Conquense - FC Barcelona B
info
23.09.
CF Peralada - Atlético Baleares
info
23.09.
SD Ejea - Villarreal CF B
info
23.09.
CE Sabadell FC - Ontinyent CF
info
23.09.
UE Olot - Valencia CF B
info
23.09.
CD Alcoyano - Espanyol Barcelona B
info
23.09.
CD Castellón - CD Ebro
info
23.09.
Lleida Esportiu - UE Cornellà
info
23.09.
Badalona CF - Levante UD B
info
23.09.
Hércules CF - CD Teruel
info
19:00
Sevilla FC B - Talavera CF
info
23.09.
UD Almería B - CD Don Benito
info
23.09.
Real Murcia - Lorca FC
info
23.09.
UD Melilla - Real Linense
info
23.09.
Málaga CF B - Granada CF B
info
23.09.
Jumilla CF - FC Cartagena
info
23.09.
CF Villanovense - CD San Fernando
info
23.09.
Recreativo Huelva - UCAM Murcia
info
23.09.
Atlético Sanluqueño - UD Marbella
info
23.09.
CD Badajoz - CP Ejido
info
Kompletní výsledky
21.09.
US Sassuolo - Empoli FC
3:1
15:00
Parma Calcio - Cagliari Calcio
info
18:00
ACF Fiorentina - SPAL 2013
info
20:30
UC Sampdoria - Inter Milán
info
23.09.
Turín FC - SSC Neapol
info
23.09.
Bologna FC - AS Řím
info
23.09.
Chievo Verona - Udinese Calcio
info
23.09.
SS Lazio - Janov CFC
info
23.09.
AC Milán - Atalanta Bergamo
info
23.09.
Frosinone Calcio - Juventus FC
info
21.09.
Benevento Calcio - Salernitana
4:0
15:00
Carpi FC - Brescia Calcio
info
15:00
FC Crotone - Hellas Verona
info
15:00
US Lecce - Venezia FC
info
15:00
Città di Palermo - Perugia Calcio
info
15:00
Delfino Pescara - US Foggia
info
15:00
Spezia Calcio - AS Cittadella
info
18:00
Cosenza Calcio - AS Livorno
info
23.09.
Calcio Padova - US Cremonese
info
23.09.
Olbia Calcio - Pro Patria Calcio
info
23.09.
Alessandria - AS Pro Piacenza
info
23.09.
AC Arezzo - US Pro Vercelli
info
23.09.
Piacenza Calcio - US Pontedera
info
23.09.
AC Pistoiese - AS Lucchese Libertas
info
23.09.
Robur Siena - Pisa Calcio
info
23.09.
Virtus Entella - Arzachena Calcio
info
23.09.
AC Cuneo - A.C. Gozzano
info
23.09.
Novara Calcio - Albissola 2010
info
20:45
Rimini Calcio - US Triestina
info
23.09.
AC FeralpiSalò - US Fermana
info
23.09.
Giana Erminio - AC Imolese
info
23.09.
Ravenna Calcio - Südtirol
info
23.09.
AC Renate - Vicenza Calcio
info
23.09.
Alma Fano - Ternana Calcio
info
23.09.
UC AlbinoLeffe - Pordenone Calcio
info
23.09.
Teramo Calcio - Sambenedettese
info
23.09.
VV Verona - AC Monza Brianza
info
23.09.
Vis Pesaro - AS Gubbio
info
21.09.
Rende Calcio - FC Catanzaro
1:0
16:30
SS Cavese - Virtus Francavilla
info
18:30
Reggina Calcio - Bisceglie Calcio
info
18:30
Sicula Leonzio - FC Matera
info
18:30
US Vibonese - Trapani Calcio
info
20:30
SS Juve Stabia - AS Viterbese
info
20:30
Potenza SC - Liberty Monopoli
info
20:30
FC Rieti - US Casertana
info
23.09.
Calcio Catania - US Siracusa
info
Kompletní výsledky
21.09.
VfB Stuttgart - Fortuna Düsseldorf
0:0
15:30
TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund
info
15:30
Hertha BSC - Mönchengladbach
info
15:30
FC Augsburg - Werder Brémy
info
15:30
VfL Wolfsburg - SC Freiburg
info
15:30
1. FC Norimberk - Hannover 96
info
18:30
Schalke 04 - Bayern Mnichov
info
23.09.
Bayer Leverkusen - 1. FSV Mainz 05
info
23.09.
Eintracht Frankfurt - RB Lipsko
info
21.09.
Ingolstadt - FC St. Pauli
0:1
21.09.
SV Sandhausen - 1. FC Köln
0:2
13:00
Holstein Kiel - VfL Bochum
2:2
13:00
A. Bielefeld - Union Berlín
1:1
13:00
Drážďany - SV Darmstadt
4:1
23.09.
Hamburger SV - Jahn Regensburg
info
23.09.
MSV Duisburg - Erzgebirge Aue
info
23.09.
1. FC Heidenheim - Greuther Fürth
info
23.09.
SC Paderborn - 1. FC Magdeburg
info
21.09.
Preußen Münster - Energie Cottbus
3:0
14:00
Großaspach - Hansa Rostock
0:0
14:00
TSV Mnichov 1860 - Wehen Wiesbaden
1:2
14:00
SV Meppen - SpVgg Unterhaching
3:3
14:00
Würzburger Kickers - Braunschweig
1:1
14:00
Carl Zeiss Jena - Kaiserslautern
3:3
14:00
Fortuna Köln - Sportfreunde Lotte
1:1
14:00
Karlsruher SC - KFC Uerdingen
2:0
23.09.
FSV Zwickau - VfL Osnabrück
info
23.09.
Hallescher FC - VfR Aalen
info
21.09.
Hamburger SV II - Droch. / Assel
1:0
12:00
VfL Wolfsburg II - VfB Oldenburg
0:0
14:00
VfB Lübeck - Egestorf/Langreder
5:2
15:00
SW Rehden - Hannover 96 II
info
23.09.
TSV Havelse - Hansa Lüneburg
info
23.09.
Norderstedt - Weiche Flensburg
info
23.09.
KSV Holstein Kiel II - SSV Jeddeloh
info
23.09.
VfL Oldenburg - Lupo-Martini
info
21.09.
Optik Rathenow - VfB Auerbach
1:2
13:30
VSG Altglienicke - Berlín AK 07
0:2
13:30
BFC Vikto. - Bischofswerdaer FV 08
0:1
13:30
Neugersdorf - SV Babelsberg 03
1:1
14:00
Lokomotive Lipsko - Halberstadt
0:1
23.09.
Budissa Bautzen - Chemnitzer FC
info
23.09.
ZFC Meuselwitz - Fürstenwalde
info
23.09.
Hertha BSC II - Berliner FC Dynamo
info
23.09.
Nordhausen - Rot-Weiß Erfurt
info
21.09.
Bonner SC - SC Wiedenbrück 2000
0:2
21.09.
Düsseldorf II - Oberhausen
1:2
21.09.
Rot-Weiß Essen - SV Straelen
2:2
21.09.
TV Herkenrath - M'gladbach II
1:3
21.09.
1. FC Köln II - Alemannia Aachen
1:2
14:00
Wuppertaler SV - Viktoria Köln
1:1
14:00
SV Rödinghausen - SG Wattenscheid
1:1
14:00
SV Lippstadt 08 - SC Verl
1:1
14:00
Kaan-Marienborn - Dortmund II
0:2
21.09.
SSV Ulm 1846 - VfB Stuttgart II
2:1
21.09.
Hessen Dreieich - Astoria Walldorf
0:0
14:00
FSV Frankfurt - SV Elversberg
1:1
14:00
SV Waldhof Mannheim - TSG Balingen
2:1
14:00
TSV Steinbach - FK Pirmasens
1:0
14:00
Stadtallendorf - Kickers Offenbach
1:3
14:00
1. FC Saarbrücken - Wormatia Worms
4:1
14:00
SC Freiburg II - FC 08 Homburg
1:2
23.09.
TSG Hoffenheim II - Mainz II
info
21.09.
TSV Rosenheim - Bayern Mnichov II
3:2
21.09.
SV Heimstetten - Wacker Burghausen
0:3
21.09.
FC Augsburg II - FC Pipinsried
1:2
21.09.
FC Memmingen - VfB Eichstätt
0:2
14:00
Aschaffenburg - FV Illertissen
3:1
14:00
VfR Garching - SV Schalding-Heining
2:2
14:00
SpVgg Bayreuth - 1. FC Norimberk II
3:0
14:00
1. FC Schweinfurt - Fürth II
1:1
17:00
TSV Buchbach - FC Ingolstadt 04 II
info
Kompletní výsledky
21.09.
Fastav Zlín - Baník Ostrava
1:2
15:00
Sigma Olomouc - Dukla Praha
info
17:00
MFK Karviná - 1. FK Příbram
info
17:00
Ml. Boleslav - 1. FC Slovácko
info
17:00
SFC Opava - FK Teplice
info
19:00
Sparta Praha - Slovan Liberec
info
23.09.
Slavia Praha - Bohemians Praha 1905
info
21.09.
MFK Vítkovice - MFK Chrudim
2:1
21.09.
1. SC Znojmo FK - Ústí nad Labem
3:0
21.09.
Vysočina Jihlava - Vlašim
3:0
10:15
FK Pardubice - Zbrojovka Brno
1:1
10:15
Baník Sokolov - 1. SK Prostějov
3:0
23.09.
Hradec Králové - Žižkov
info
23.09.
MAS Táborsko - České Budějovice
info
23.09.
FK Varnsdorf - Fotbal Třinec
info
10:15
SK Převýšov - Slavoj Vyšehrad
3:0
10:30
FK Králův Dvůr - Loko Vltavín
0:2
16:30
Slovan Velvary - Olympia Radotín
info
16:30
FK Dobrovice - Sokol Živanice
info
16:30
Jiskra Domažlice - Ústí n. Orl.
info
23.09.
Karlovy Vary - FK Litoměřicko
info
23.09.
SK Benešov - SK Zápy
info
23.09.
Viktorie Jirny - FC Písek
info
23.09.
Sokol Brozany - FK Štěchovice
info
21.09.
Vel. Mez. - Odra Petřkovice
1:1
21.09.
Kroměříž - Viktoria Otrokovice
1:0
15:30
FC Dolní Benešov - MFK Vyškov
info
15:30
Jiskra Rýmařov - SK Líšeň
info
15:30
ČSK Uherský Brod - Val. Mez.
info
15:30
Frýdek-Místek - Spartak Hulín
info
23.09.
SK Uničov - FC Hlučín
info
23.09.
SFK Vrchovina - RSM Hodonín
info
10:30
J. Hradec - MAS Táborsko B
1:0
13:30
Sokol Čížová - TJ Přeštice
5:2
15:00
Mar. Lázně - Tatran Sedlčany
info
16:30
FK Tachov - Aritma Praha
info
16:30
ČLU Beroun - FK Hořovicko
info
16:30
Spartak Soběslav - Admira Praha
info
16:30
MFK Dobříš - SK Klatovy
info
23.09.
SK Rakovník - SK Doubravka
info
10:15
FK Zbuzany - FK Brandýs nad Labem
3:2
10:15
Tatran Rakovník - Sokol Libiš
1:2
10:15
Motorlet Praha - Olympie Březová
1:2
16:30
FK Souš - FC Chomutov
info
16:30
SS Ostrá - SK Kladno
info
23.09.
Meteor Praha - Neratovice-Byškov.
info
23.09.
Polaban Nymburk - Mostecký FK
info
23.09.
Sokol Hostouň - FK Ostrov
info
10:15
Jiskra Mšeno - Benátky n/J
2:3
10:15
Sokol Kratonohy - FK Čáslav
0:2
10:30
FK Velké Hamry - Slatiňany
3:2p
16:30
SK Český Brod - Horky nad Jizerou
info
16:30
FK Náchod - Dvůr Králové
info
16:30
MFK Trutnov - FK Pardubice B
info
16:30
SK Vysoké Mýto - FK Přepeře
info
23.09.
FK Pěnčín-Turnov - FK Kolín
info
15:30
MSK Břeclav - Havlíčkův Brod
info
15:30
Slovan Bzenec - Sokol Lanžhot
info
23.09.
Velká Bíteš - FSC Stará Říše
info
23.09.
Sokol Tasovice - Slovan Rosice
info
23.09.
Žďár n/S - FK Blansko
info
23.09.
Ždírec n/D - Nové Sady Olomouc
info
23.09.
Dosta Bystrc - AFC Humpolec
info
23.09.
Slavoj TKZ Polná - FC Strání
info
10:00
1. HFK Olomouc - FC Slavičín
2:0
15:30
FC Vsetín - MFK Havířov
info
15:30
Nový Jičín - FK Bospor Bohumín
info
15:30
SK Hranice - TJ Heřmanice
info
23.09.
SFC Opava B - Bruntál
info
23.09.
FK Šumperk - Sokol Ústí
info
23.09.
Frýdlant n. O. - Viktorie Přerov
info
23.09.
FK Kozlovice - SK Dětmarovice
info
23.09.
Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko
info
23.09.
Baník Ostrava - MFK Karviná
info
23.09.
FK Teplice - Slavia Praha
info
10:30
Slovan Liberec - Viktoria Plzeň
2:0
11:00
Lokomotiva Brno - Slavia Praha
1:7
15:00
Sparta Praha - DFC Hradec Králové
info
23.09.
1. FC Slovácko - Dukla Praha
info
Kompletní výsledky
18:00
FC Nitra - Zemplín Michalovce
info
19:00
MŠK Žilina - FK Senica
info
19:00
AS Trenčín - FC Zlaté Moravce
info
19:00
MFK Ružomberok - Podbrezová
info
19:00
Slovan Bratislava - ŠKF Sereď
info
23.09.
Dunajská Streda - Spartak Trnava
info
21.09.
Lokomotíva Košice - Šamorín
1:0
21.09.
Banská Bystrica - Lipt. Mikuláš
0:1
15:30
Odeva Lipany - Petržalka
info
15:30
MFK Dubnica - Partizán Bardejov
info
15:30
MFK Skalica - FK Pohronie
info
18:00
FK Poprad - Inter Bratislava
info
23.09.
MŠK Žilina B - KFC Komárno
info
23.09.
Tatran Prešov - Slavoj Trebišov
info
Kompletní výsledky
21.09.
AS Monaco - Nîmes Olympique
1:1
17:00
Lille OSC - FC Nantes
info
20:00
Angers SCO - Toulouse FC
info
20:00
Montpellier HSC - OGC Nice
info
20:00
Stade Reims - Dijon FCO
info
20:00
AS Saint-Étienne - SM Caen
info
20:00
Racing Strasbourg - Amiens SC
info
23.09.
Stade Rennes - Paris Saint-Germain
info
23.09.
EA Guingamp - Girondins Bordeaux
info
23.09.
Olympique Lyon - Marseille
info
21.09.
GFCO Ajaccio - AS Nancy-Lorraine
0:1
21.09.
AJ Auxerre - AC Ajaccio
0:0
21.09.
LB Châteauroux - AS Béziers
2:0
21.09.
Grenoble Foot 38 - Stade Brestois
1:2
21.09.
Le Havre AC - ES Troyes
1:1
21.09.
FC Lorient - Clermont Foot
0:0
21.09.
FC Sochaux - US Orléans
0:1
21.09.
Valenciennes FC - Red Star FC
4:1
15:00
Paris FC - FC Metz
info
21.09.
US Quevilly-Rouen - USL Dunkerque
3:0
21.09.
Rodez AF - Le Mans FC
1:0
21.09.
JA Drancy - US Marignane
0:0
21.09.
Tours FC - Pau FC
1:2
21.09.
Stade Lavallois - Entente SSG
2:0
21.09.
US Concarneau - FC Villefranche
4:3
21.09.
AS Lyon-Duchère - SO Cholet
1:0
15:00
Bourg Péronnas - FC Chambly
info
Kompletní výsledky
10:30
Jenisej Krasnojarsk - Ural
1:2
13:00
Dinamo Moskva - Anži Mch
0:1
15:30
Arsenal Tula - Rubin Kazaň
info
18:00
FK Rostov - FK Ufa
info
18:00
Achmat Groznyj - FK Orenburg
info
23.09.
Zenit Petrohrad - Lokomotiv Moskva
info
23.09.
CSKA Moskva - Spartak Moskva
info
23.09.
Spartak Moskva II - SKA Chabarovsk
info
23.09.
Zenit Petrohrad II - Baltika K.
info
23.09.
Luč-Energija - Sibir Novosibirsk
info
23.09.
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
info
23.09.
Dinamo Petrohrad - FK Tambov
info
23.09.
Avangard Kursk - FK Tjumen
info
23.09.
Šinnik Jaroslavl - M. Saransk
info
23.09.
FK Chimki - FK Armavir
info
23.09.
Fakel Voroněž - FK Krasnodar II
info
23.09.
Rotor Volgograd - Nižnij Novgorod
info
Kompletní výsledky
21.09.
Boavista FC - GD Chaves
1:2
17:30
CD Santa Clara - Rio Ave FC
info
20:00
CS Marítimo - CF Os Belenenses
info
22:00
Vitória FC Setúbal - FC Porto
info
23.09.
CD Tondela - Moreirense FC
info
23.09.
CD Feirense - CD Nacional
info
23.09.
SL Benfica - CD Aves
info
23.09.
Portimonense SC - Vitória SC
info
12:00
UD Oliveirense - FC Porto B
1:1
17:00
FC Arouca - SC Braga B
info
18:00
FC Penafiel - Cova Piedade
info
19:00
SL Benfica B - Varzim SC
info
23.09.
Vitória SC B - Leixões SC
info
23.09.
Académico Viseu - FC Famalicão
info
23.09.
SC Farense - Académica Coimbra
info
23.09.
Paços Ferreira - SC Covilhã
info
23.09.
Estoril Praia - CD Mafra
info
Kompletní výsledky
16:00
Aberdeen FC - Motherwell FC
info
16:00
Dundee FC - Hibernian FC
info
16:00
Hamilton Academical - St. Mirren FC
info
16:00
Heart of Midlothian - Livingston FC
info
23.09.
Kilmarnock FC - Celtic FC
info
23.09.
Rangers FC - St. Johnstone FC
info
21.09.
Inverurie - Fraserburgh FC
3:4
16:00
Brora Rangers - Turriff United
info
16:00
Gala Fairydean - Lossiemouth FC
info
16:00
Edusport Academy - Buckie Thistle
info
16:00
Nairn County - Beith Juniors
info
16:00
Forres Mechanics - Civil Service
info
16:00
Burntisland - Cumbernauld Colts
info
16:00
Linlithgow Rose - Fort William
info
16:00
Gretna 2008 - Vale of Leithen FC
info
16:00
Dalbeattie Star - Kelty Hearts
info
16:00
Rothes FC - Clachnacuddin FC
info
16:00
Whitehill Welfare - Edinburgh U.
info
16:00
Wick Academy - Auchinleck Talbot
info
16:00
Strathspey Thistle - Coldstream FC
info
16:00
Deveronvale FC - Bonnyrigg
info
16:00
Huntly FC - East Stirlingshire FC
info
23.09.
Stirling University - Keith FC
info
16:00
Alloa Athletic - Ayr United
info
16:00
Falkirk FC - Dundee United
info
16:00
Greenock Morton - Dunfermli.
info
16:00
Partick Thistle - Queen S.
info
16:00
Ross County - Inverness CT
info
16:00
Airdrieonians FC - Dumbarton FC
info
16:00
Forfar Athletic - Brechin City
info
16:00
Raith Rovers - Montrose FC
info
16:00
Stenhousemuir FC - Arbroath FC
info
16:00
Stranraer FC - East Fife FC
info
16:00
Clyde FC - Elgin City
info
16:00
Cowdenbeath FC - Albion Rovers
info
16:00
Peterhead FC - Berwick Rangers
info
16:00
Queen's Park FC - Edinburgh City
info
16:00
Stirling Albion - Annan Athletic
info
Kompletní výsledky
21.09.
Heracles - De Graafschap
4:0
18:30
Fortuna Sittard - Willem II
info
19:45
SBV Excelsior - SC Heerenveen
info
19:45
VVV Venlo - NAC Breda
info
20:45
SBV Vitesse - ADO Den Haag
info
23.09.
Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht
info
23.09.
FC Emmen - PEC Zwolle
info
23.09.
FC Groningen - AZ Alkmaar
info
23.09.
PSV Eindhoven - AFC Ajax
info
21.09.
Jong Utrecht - Cambuur Leeuwarden
0:0
21.09.
RKC Waalwijk - Jong AZ Alkmaar
2:2
21.09.
Jong PSV Eindhoven - FC Volendam
1:0
21.09.
MVV Maastricht - FC Dordrecht
2:1
21.09.
Go Ahead Eagles - Jong AFC Ajax
2:1
21.09.
FC Den Bosch - Almere City
1:4
21.09.
Roda JC - FC Eindhoven
0:0
21.09.
FC Oss - Sparta Rotterdam
0:0
21.09.
SC Telstar - FC Twente
1:3
21.09.
Helmond Sport - NEC Nijmegen
2:3
Kompletní výsledky
21.09.
SV Zulte Waregem - KV Kortrijk
0:2
18:00
Waasland-Beveren - Charleroi
info
20:00
KAS Eupen - KV Oostende
info
20:00
KSC Lokeren - Excel Mouscron
info
20:30
Sint-Truidense VV - Antverpy
info
23.09.
KAA Gent - Club Bruggy
info
23.09.
RSC Anderlecht - Standard Lutych
info
23.09.
Cercle Bruggy - KRC Genk
info
21.09.
AFC Tubize - RU Saint-Gilloise
0:2
17:00
Beerschot Wilrijk - Lommel SK
info
20:30
Oud-Heverlee Leuven - KSV Roeselare
info
23.09.
KV Mechelen - KVC Westerlo
info
Kompletní výsledky
21.09.
Erzurum BB - MKE Ankaragücü
0:1
21.09.
Bursaspor - Istanbul Başakşehir
0:0
12:30
Yeni Malatyaspor - Rizespor
1:0
15:00
Kayserispor - Konyaspor
info
18:00
Trabzonspor - Göztepe SK
info
23.09.
Kasimpaşa SK - Alanyaspor
info
23.09.
Antalyaspor - Sivasspor
info
23.09.
Akhisar B. - Galatasaray SK
info
21.09.
Altinordu SK - Adana Demirspor
0:1
21.09.
Osmanlispor - Denizlispor
0:2
13:00
Hatayspor - Istanbulspor
1:0
13:00
Ümraniyespor - Gençlerbirliği SK
0:2
18:30
Elaziğspor - KDÇ Karabükspor
info
18:30
Adanaspor - Boluspor
info
23.09.
Eskişehirspor - Gaz. Gaziantep
info
23.09.
Afjet Afyonspor - Balikesirspor
info
23.09.
Altay SK - Giresunspor
info
Kompletní výsledky
17:15
Asteras Tripolis - Apollon Smyrnis
info
18:00
Atromitos FC - AE Larisa
info
19:30
PAS Giannina FC - Aris Soluň
info
23.09.
Xanthi FC - OFI Kréta
info
23.09.
Panathinaikos FC - APO Levadiakos
info
23.09.
PAOK Soluň - AEK Atény
info
Kompletní výsledky
17:00
SK Sturm Graz - SV Mattersburg
info
17:00
SCR Altach - Wolfsberger AC
info
17:00
SKN Sankt Pölten - TSV Hartberg
info
23.09.
Austria Vídeň - LASK Linz
info
23.09.
Wacker Innsbruck - Admira
info
23.09.
Red Bull Salzburg - Rapid Vídeň
info
21.09.
SV Ried - Austria Vídeň Am.
1:2
21.09.
SV Kapfenberg - Blau Weiß Linz
0:2
21.09.
Innsbruck Am. - Floridsdorfer AC
0:1
21.09.
SKU Amstetten - SV Horn
1:2
21.09.
Austria K. - Wiener Neustadt
1:1
21.09.
Vorwärts Steyr - WSG Wattens
0:2
16:30
Austria Lustenau - SV Lafnitz
info
23.09.
FC Pasching - FC Liefering
info
Kompletní výsledky
19:00
Grasshopper - Neuchâtel Xamax
info
19:00
FC Thun - FC Sion
info
23.09.
BSC Young Boys - FC Basilej
info
23.09.
FC St. Gallen - FC Lugano
info
23.09.
FC Curych - FC Luzern
info
21.09.
Lausanne Sport - FC Aarau
1:1
17:30
FC Schaffhausen - Servette Ženeva
info
17:30
FC Wil - FC Rapperswil-Jona
info
17:30
SC Kriens - FC Chiasso
info
23.09.
FC Vaduz - FC Winterthur
info
Kompletní výsledky
13:00
Illičivec - PFK Oleksandrija
1:0
16:00
FK Lvov - Karpaty Lvov
info
18:30
Arsenal Kyjev - Olimpik Doněck
info
23.09.
Dynamo Kyjev - Desna Černihiv
info
23.09.
Šachtar Doněck - Č. Oděsa
info
23.09.
Vorskla Poltava - Zarja Luhansk
info
Kompletní výsledky
21.09.
Pogoń S. - Wisła Kraków
2:1
21.09.
Arka Gdynia - Lech Poznań
1:0
15:00
KS Cracovia - Wisła Płock
info
18:00
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
info
20:30
Miedź Legnica - Legia Varšava
info
23.09.
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
info
23.09.
Górnik Zabrze - Jagiellonia
info
12:45
Warta Poznań - Raków Częstochowa
0:2
13:00
Garbarnia Kraków - Chojnice
1:2
16:00
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
info
16:00
ŁKS Łódź - GKS Tychy
info
17:00
Nieciecza - Chrobry Głogów
info
19:00
Stomil Olsztyn - Odra Opole
info
19:00
Stal Mielec - GKS Jastrzębie
info
23.09.
Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sącz
info
23.09.
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
info
Kompletní výsledky
21.09.
Sepsi OSK - FC Voluntari
1:1
21.09.
CSM Poli Iaşi - Dinamo Bu.
1:0
14:00
FC Hermannstadt - CFR Cluj
0:1
17:00
FC Botoşani - Concordia Chiajna
info
20:00
CSU Craiova - Viitorul Constanţa
info
23.09.
FCSB - Dunărea Călăraşi
info
Kompletní výsledky
12:00
Nyírbátori FC - Nyíregyháza
0:3
13:00
Nagyatádi FC - Pénzügyőr SE
1:2
13:30
Nagykanizsa ULE - Iváncsa KSK
0:1
14:00
Fegyvernek - Monor SE
0:6
14:00
1908 Szentlörinci - Békéscsaba
0:3
14:00
Hódmezővásárhelyi FC - Vác FC
1:3
14:00
Kecskeméti LC - Körmendi FC
0:1
14:00
PTE-PEAC - Ajka FC
1:4
14:00
Körösladány - Budaörsi SC
2:8
15:00
FC Szeged - Ferencvárosi TC
info
15:00
Bátaszék SE - Újpest FC
info
15:00
Király SZE - Kaposvári Rákóczi
info
15:00
Kozármisleny SE - Győri ETO FC
info
15:00
BKV Előre SC - Debreceni VSC
info
15:00
Szekszárdi UFC - Dorogi FC
info
15:00
Berkenye SE - Tiszakécske FC
info
15:00
Komáromi VSE - Puskás FC
info
15:00
Sárrétudvari - Zalaegerszegi TE
info
15:00
Tállya KSE - MTK Budapešť
info
15:00
Fűzfői AK - Soroksári SC
info
15:00
Edelényi FC - Sárvári FC
info
15:00
Gesztely - Sajóbábonyi VSE
info
15:00
Tiszafüredi VSE - Dabas-Gyón FC
info
15:00
Úrkút SK - Balatonlelle SE
info
15:00
KSE Csesztreg - Makói FC
info
15:00
Jánossomorja SE - TUE UPE
info
15:00
Maroshegy - Taksony SE
info
15:00
Lukácsháza - Balassagyarmat SE
info
15:00
Tiszaszigeti SE - Tiszaújváros
info
15:00
Putnok VSE - Csákvári TK
info
15:00
Szeged 2011 FC - BFC Siófok
info
15:00
FővárosiV. - Mezőkövesdi SE
info
15:00
Felsőtárkány - Ménfőcsanak ESK
info
15:00
Lipóti Pékség - Kecskeméti TE
info
15:00
Viadukt SE - Balatonfüredi FC
info
15:00
Dunaharaszti MTK - Szentlőrinc SE
info
15:00
Rákosmenti KSK - Szabadkikötő
info
15:00
Teskánd SE - Mezőfalva
info
15:00
Thermál Spa Siklós - Paksi SE
info
15:00
Pécsi MFC - Kazincbarcikai SC
info
18:00
FC Tatabánya - Hajdúböszörmény
info
18:00
BVSC Budapešť - Érdi VSE
info
23.09.
Bőny SE - Honvéd Budapešť
info
23.09.
Cigánd SE - MOL Vidi FC
info
23.09.
Balkányi SE - Andráshida LSC
info
23.09.
Öttevényi TC - Gyöngyösi AK
info
23.09.
Kalocsai FC - Ibrány SE
info
23.09.
Bonyhád VLC - Budafoki LC
info
23.09.
Gyöngyöshalász - Gyirmót SE
info
23.09.
Szolnoki MÁV FC - Kisvárda FC
info
23.09.
Csepel SC - Szombathelyi Haladás
info
23.09.
FC Dabas - Salgótarjáni BTC
info
23.09.
ESMTK Budapešť - Diósgyőri VTK
info
23.09.
Szeol FC - Balmazújvárosi FC
info
23.09.
FC Hatvan - Ceglédi VSE
info
23.09.
Jászberényi SE - Mosonmagyaróv.
info
23.09.
Jánoshalmi FC - Füzesgyarmati SK
info
23.09.
Egri FC - Dunaújváros PASE
info
23.09.
Szarvas IFC - Debreceni EAC
info
23.09.
Tordas - Sényö
info
23.09.
OBSK 70 Oroszlány - Ózdi FC
info
23.09.
Hévíz FC - Pápai Perutz
info
23.09.
Sárisápi Bányász - Vecsési FC
info
23.09.
Nagykörösi K. - Vasas Budapešť
info
Kompletní výsledky
21.09.
Slaven Belupo - NK Rudeš
1:1
16:30
NK Osijek - HNK Gorica
info
19:00
Lokomotiva Záhřeb - NK Rijeka
info
23.09.
Dinamo Záhřeb - Inter Zaprešić
info
23.09.
NK Istra 1961 - Hajduk Split
info
Kompletní výsledky
19:00
Napredak Kruševac - Dinamo Vranje
info
19:00
FK Čukarički - Spartak Subotica
info
19:00
Vojvodina Novi Sad - FK Voždovac
info
19:00
Radnik Surdulica - Radnički Niš
info
19:00
FK Partizan - FK Crvena Zvezda
info
19:00
Mladost Lučani - Proleter Novi Sad
info
19:00
FK Zemun - FK Bačka
info
19:00
FK Rad - Mačva Šabac
info
Kompletní výsledky
18:00
ND Gorica - NK Krško
info
20:15
NK Maribor - NK Domžale
info
23.09.
Triglav Kranj - Rudar Velenje
info
23.09.
NK Celje - NŠ Mura
info
23.09.
Olimpija Lublaň - NK Aluminij
info
Kompletní výsledky
21.09.
Etar - Beroe Stara Zagora
1:1
21.09.
Levski Sofia - Vitoša Bistrica
4:1
16:30
Septemvri Sofia - Lokomotiv Plovdiv
info
19:00
Botev Vraca - CSKA Sofia
info
23.09.
Vereja Stara Zagora - Dunav Ruse
info
23.09.
Černo More Varna - Slavia Sofia
info
23.09.
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad
info
Kompletní výsledky
21.09.
Vejle Boldklub - Esbjerg fB
1:0
16:00
Randers FC - Vendsyssel FF
info
23.09.
SønderjyskE - FC Midtjylland
info
23.09.
Hobro IK - Aalborg BK
info
23.09.
FC Kodaň - FC Nordsjaelland
info
23.09.
AGF Aarhus - Brøndby IF
info
23.09.
FC Fredericia - Lyngby BK
info
23.09.
Thisted FC - Viborg FF
info
23.09.
Naestved BK - Fremad Amager
info
23.09.
HB Køge - FC Helsingør
info
23.09.
FC Roskilde - Hvidovre IF
info
23.09.
Silkeborg IF - Nykøbing FC
info
Kompletní výsledky
21.09.
Bromma - GIF Sundsvall
1:3
16:00
IK Sirius - Östersunds FK
info
16:00
IF Elfsborg - Örebro SK
info
16:00
Trelleborgs FF - Djurgårdens IF
info
18:00
Dalkurd FF - IFK Norrköping
info
23.09.
AIK Solna - Hammarby IF
info
23.09.
Malmö FF - Kalmar FF
info
16:00
Degerfors IF - GAIS Göteborg
info
23.09.
Varbergs BoIS - Gefle IF
info
23.09.
Falkenbergs FF - J-Södra
info
23.09.
Örgryte IS - IK Brage
info
23.09.
Helsingborgs IF - IK Frej
info
Kompletní výsledky
18:00
Odds BK - Vålerenga IF
info
23.09.
FK Bodø/Glimt - IK Start
info
23.09.
SK Brann - Sandefjord Fotball
info
23.09.
Kristiansund BK - FK Haugesund
info
23.09.
Stabaek Fotball - Ranheim Fotball
info
23.09.
Strømsgodset IF - Molde FK
info
23.09.
Rosenborg BK - Sarpsborg 08 FF
info
23.09.
Viking FK - Sogndal Fotball
info
23.09.
FK Jerv - Strømmen IF
info
23.09.
Nest-Sotra Fotball - Florø SK
info
23.09.
Ham-Kam Fotball - Levanger FK
info
23.09.
Ullensaker/Kisa IL - Åsane Fotball
info
23.09.
Kongsvinger IL - Tromsdalen UIL
info
23.09.
Sandnes Ulf - Notodden FK
info
Kompletní výsledky
21.09.
HJK Helsinky - RoPS Rovaniemi
3:0
21.09.
SJK Seinäjoki - FC Lahti
0:0
15:00
PS Kemi Kings - VPS Vaasa
info
16:00
KuPS Kuopio - FC Honka
info
16:00
Ilves Tampere - Inter Turku
info
23.09.
IFK Mariehamn - TPS Turku
info
16:00
Klubi-04 - AC Oulu
info
16:00
AC Kajaani - FF Jaro
info
23.09.
Ekenäs IF - HIFK Helsinky
info
Kompletní výsledky
17:00
Enosis NP - Ermis Aradippou
info
19:00
Pafos FC - AEL Limassol
info
23.09.
APOEL Nikósie - Doxa Katokopia
info
23.09.
Alki Oroklini - Anorthosis
info
Kompletní výsledky
17:00
Hapoel Tel-Aviv - Kiryat Shmona
info
17:45
Hapoel Ra'anana - FC Ashdod
info
18:45
Maccabi Haifa - Mac P-Tik.
info
19:30
Maccabi Netanya - Maccabi Tel-Aviv
info
Kompletní výsledky
21.09.
Cork City - Dundalk FC
0:1
21.09.
Bray Wanderers - Limerick FC
0:2
21.09.
Waterford United - Sligo Rovers
1:0
18:00
Derry City - Shamrock Rovers
info
18:30
St. Pat's - Bohemians Dublin
info
21.09.
Wexford Youths - Athlone Town
2:0
20:45
Cobh Ramblers - Drogheda United
info
20:45
Finn Harps - Cabinteely FC
info
20:45
Longford Town - UC Dublin
info
20:45
Shelbourne FC - Galway United
info
Kompletní výsledky
21.09.
Newry City - Warrenpoint Town
1:1
16:00
Cliftonville FC - Ballymena United
info
16:00
Coleraine FC - Linfield FC
info
16:00
Dungannon Swifts - Ards FC
info
16:00
Glenavon FC - Crusaders FC
info
16:00
Glentoran FC - Institute FC
info
Kompletní výsledky
21.09.
The New Saints FC - Bala Town
0:0
15:30
Barry Town - Cefn Druids
info
15:30
Caernarfon Town - Llanelli AFC
info
15:30
Carmarthen Town - Aberystwyth Town
info
15:30
Newtown AFC - Cardiff MU
info
20:30
Llandudno FC - Connah's Quay Nomads
info
Kompletní výsledky
21.09.
Dněpr Mogilev - FK Smoleviči
0:1
13:00
Isloč Minsk - Šachtër Soligorsk
1:0
15:00
FK Sluck - FK Minsk
info
17:00
FK Vitebsk - Dinamo Brest
info
18:45
Torpedo Žodino - FK Gomel
info
23.09.
Dinamo Minsk - Luč Minsk
info
Kompletní výsledky
21.09.
Žalgiris Vilnius - Sūduva
1:0
16:00
Stumbras Kaunas - Kauno Žalgiris
info
Kompletní výsledky
23.09.
FK Jelgava - FK Spartaks
info
23.09.
FK Valmiera - FK Ventspils
info
23.09.
FK Liepāja - Riga FC
info
Kompletní výsledky
12:00
Tulevik Viljandi - Tammeka Tartu
3:2
12:00
FC Kuressaare - Levadia Tallinn
0:5
15:00
Paide Linnameeskond - Trans Narva
info
18:00
Flora Tallinn - Vaprus Pärnu
info
18:00
Flora Tallinn - Vaprus Pärnu
odl.
23.09.
Kalev Tallinn - Nõmme Kalju
info
Kompletní výsledky
15:00
Sheriff Tiraspol - Zaria Bălţi
info
15:00
S. Nisporeni - Sfîntul Gheorghe
info
15:00
Dinamo-Auto - Milsami Orhei
info
17:00
Zimbru Kišiněv - Petroclub Hîn.
info
Kompletní výsledky
16:30
FK Krupa na Vrbasu - FK Sarajevo
info
16:30
Radnik Bijeljina - Zrinjski Mostar
info
19:00
Sloboda Tuzla - GOŠK Gabela
info
23.09.
Mladost D.-K. - Željezničar
info
23.09.
Čelik Zenica - Sloga Simin Han
info
23.09.
Široki Brijeg - FK Zvijezda 09
info
16:30
Sloga Simin Han - Zrinjski Mostar
info
Kompletní výsledky
15:30
Rabotnički Skopje - Vardar Skopje
info
23.09.
FK Shkupi - Makedonija GP Skopje
info
23.09.
FK Renova - Belasica Strumica
info
23.09.
Sileks Kratovo - FK Škendija
info
23.09.
Pobeda Prilep - FA Pandev
info
Kompletní výsledky
15:00
Lovćen Cetinje - Zeta Golubovci
info
15:00
OFK Petrovac - Mladost Podgorica
info
15:00
Rudar Pljevlja - Iskra Danilovgrad
info
15:00
Sutjeska Nikšić - Bud. Podg.
info
15:00
Mornar Bar - Grbalj Radanovići
info
Kompletní výsledky
23.09.
KA Akureyri - Grindavík
info
23.09.
ÍBV Vestmannaeyjar - Stjarnan FC
info
23.09.
Fjölnir - Breidablik UBK
info
23.09.
KR Reykjavík - Fylkir Reykjavík
info
23.09.
Keflavík - Víkingur Reykjavík
info
23.09.
FH Hafnar. - Valur Reykjavík
info
Kompletní výsledky
21.09.
Partizani Tirana - Flamurtari Vlora
2:0
15:45
Luftëtari - Teuta Durrës
info
18:45
Skënderbeu Korça - KF Tirana
info
23.09.
Kastrioti Kruja - KF Laçi
info
23.09.
FK Kukësi - KF Kamza
info
Kompletní výsledky
14:00
Alashkert FC - Lori FC
2:1
17:00
Gandzasar Kapan - Ararat Jerevan
info
23.09.
Shirak Gyumri - FC Artsakh
info
23.09.
Avan Academy - Banants Jerevan
info
Kompletní výsledky
15:00
Säbail FK - Sabah FK
info
15:00
Zirä FK - Neftçi Baku
info
23.09.
Keşlə FK - PFK Sumqayit
info
23.09.
Qarabağ Ağdam - FK Qäbälä
info
Kompletní výsledky
21.09.
Kolkheti-1913 Poti - L. Tbilisi
1:0
23.09.
Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi
info
23.09.
Dila Gori - Metalurgi Rustavi
info
23.09.
Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi
info
Kompletní výsledky
12:00
Kaisar Kyzylorda - Šachtër K.
2:1
12:00
Žetisu Taldykorgan - Kairat Almaty
1:0
14:30
FK Atyrau - Kyzylžar Petropavl
3:2
15:00
Ordabasy Šymkent - Irtyš Pavlodar
info
16:00
FK Aktobe - Tobol Kostanaj
info
23.09.
FK Akžajyk - FC Astana
info
Kompletní výsledky
21.09.
Pieta Hotspurs - Senglea Athletics
1:1
21.09.
Valletta FC - Qormi FC
6:0
21.09.
Balzan Youths - Mosta FC
3:1
18:00
St. Andrews FC - Sliema Wanderers
info
20:15
Tarxien Rainbows - Hamrun Spartans
info
23.09.
Gzira United - Hibernians FC
info
23.09.
Floriana FC - Birkirkara FC
info
Kompletní výsledky
23.09.
AS Colmarberg - T. Pétange
info
23.09.
Minerva Lintgen - US Hostert
info
23.09.
Useldingen - UNA Strassen
info
23.09.
Blô-Weiss Medernach - K. Wormel.
info
23.09.
FC Cebra 01 - YB Weiler
info
23.09.
ES Schouweiler - FC Wiltz
info
23.09.
J. Schieren - Swift Hesperange
info
23.09.
SC Steinfort - Victoria Rosport
info
23.09.
AS Wincrange - UN Käerjéng 97
info
23.09.
FC 47 Bastendorf - Etzella E.
info
23.09.
Berdenia Berbourg - Jeunesse Esch
info
23.09.
YB Diekirch - Jeunesse Canach
info
23.09.
Les Ardoisiers - US Sandweiler
info
23.09.
Jeunesse Biwer - BB Muhlenbach
info
23.09.
FC Orania Vianden - US Mondorf
info
23.09.
US Feulen - Progrès Niedercorn
info
23.09.
Al. Äischdall - J. Junglinster
info
23.09.
Daring Echternach - Hamm Benfica
info
23.09.
Moutfort-Medingen - S. Bertrange
info
23.09.
FC Mondercange - US Esch
info
23.09.
FC Schifflange 95 - FC Mamer
info
23.09.
FC Koerich/Simmern - Atert Bissen
info
23.09.
SC Bettembourg - Racing FC
info
23.09.
Union Remich/Bous - US Rumelange
info
23.09.
Syra Mensdorf - FC Erpeldange 72
info
23.09.
CS Sanem - Union 05 Kayl-Tétange
info
23.09.
FF Norden 02 - FC Differdange 03
info
23.09.
CS Obercorn - Mertert/W.
info
23.09.
CS Bourscheid - Excelsior Grevels
info
23.09.
FC Kehlen - F91 Dudelange
info
Kompletní výsledky
23.09.
TB Tvøroyri - NSÍ Runavík
info
23.09.
KÍ Klaksvík - HB Tórshavn
info
23.09.
B36 Tórshavn - EB/Streymur
info
23.09.
AB Argir - 07 Vestur
info
23.09.
Víkingur Gøta - Skála IF
info
Kompletní výsledky
23.09.
UE Santa Coloma - UE Engordany
info
23.09.
Inter E. - FC Santa Coloma
info
23.09.
UE Sant Julià - FC Ordino
info
23.09.
FC Lusitanos - FC Encamp
info
Kompletní výsledky
21.09.
SP Tre Fiori - AC Juvenes
3:1
15:00
SC Faetano - SP La Fiorita
info
15:00
SP Cailungo - FC Fiorentino
info
15:00
SS Virtus - SP Tre Penne
info
23.09.
SS Murata - SS Folgore
info
23.09.
SP Domagnano - AC Libertas
info
23.09.
SS San Giovanni - SS Pennarossa
info
Kompletní výsledky
15:45
KF Liria - KF Llapi
info
15:45
KF Flamurtari - KF Feronikeli
info
15:45
KF Drita - KF Priština
info
15:45
KF Ballkani - KF Trepça '89
info
15:45
KF KEK - KF Drenica
info
15:45
KF Ferizaj - KF Gjilani
info
Kompletní výsledky
15:25
Bundesliga (Hoffenheim - Dortmund)
15:25
Bundesliga (Hertha Berlín - Mönchengladbach)
15:45
Futbal (Argentínska liga - Godoy Cruz - San Lorenzo)
Kompletní TV program
Anketa
Který z českých klubů postoupí ze základní skupiny Evropské ligy?
Hlasovat
Anketa
Jak skončí zápas Slovensko - Česko?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!